Více než 3.020.461 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 72.834 výrobků

Posilovací náčiní aeroSling

Join the Functional Movement!
aeroSling
aeroSling patří ke značce aerobis, úspěšnému výrobci fitness přístrojů pro funkční trénink. Závěsný posilovací systém od aeroSling zaujme uživatele především kvalitním zpracováním vyvinutém dle inovativních konceptů. Vysoká funkčnost nabízí široké spektrum pro provedení rozsáhlého tréninku celého těla. Kromě záměrného posilování různých svalových skupin - jako jsou např. záda, horní a dolní končetiny, se dá se závěsným posilovacím systémem aeroSling i účinně procvičit koordinace a vytrvalostní síla. číst dálemore

Posilovací náčiní aeroSling - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

aeroSling Příslušenství k posilovacím věžím

aeroSling poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S aeroSling Příslušenství k posilovacím věžím produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý aeroSling Příslušenství k posilovacím věžím sortiment

aeroSling Rezistenční trénink a trénink zátěže

aeroSling poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S aeroSling Rezistenční trénink a trénink zátěže produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý aeroSling Rezistenční trénink a trénink zátěže sortiment

aeroSling Grip strength training

aeroSling poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S aeroSling Grip strength training produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý aeroSling Grip strength training sortiment

aeroSling Závěsné systémy

(3 Výrobky)
Trénujte efektivně a zároveň na malém prostoru - aeroSling Vám to umožňuje. Kvalitní zpracování, různé cviky a jednoduché používání to je účinný trénink s aeroSlingem. Návod s cviky je k dispozici a tréninku nestojí už nic v cestě.
zobrazit veškerý aeroSling Závěsné systémy sortiment

Účinný trénink se závěsným posilovacím systémem značky aeroSling

Trénink se závěsným posilovacím systémem patří mezi vysoce účinnou cvičební metodu pro posílení celého těla. Je založen na inovativním systému lan a smyček. Při provedení cviků je zátěž vytvářena vlastní hmotností uživatele. Tělo je během tréninku v šikmé poloze, tak aby na uživatele neustále působila gravitační síla. Díky volnému provedení cviků dochází k záměrné nerovnováze těla, která je skrz odpovídající námahu posilována. Inovativní vodící kladky zvyšují tuto nerovnováhu a umožňují rotující pohyby pro ještě více variability. Při tréninku se závěsným posilovacím systémem se napodobují nejrůznější pohybové procesy, které tělo záměrně posilují. Výsledkem tréninku, který je zároveň šetrný ke kloubům uživatele, je lepší koordinace, pružnost těla a posílené hluboké svalstvo. Mezi další výhodu závěsného posilovacího systému značky aeroSling patří jeho "nezávislost". Cviky lze téměř kdekoli provést, pořídíte si tzv. přenášecí fitness studio. Kotvící smyčky, které jsou zabudované v nástroji, umožňují trénink i v hotelu či na stromě v parku.

Fitness přístroje od aerobis: spolehlivá kvalita z Německa

Produkty značky aerobis jsou vyráběny v Německu pod přísným dohledem dle vysokých standardů Evropy, zaručující vynikající výkon a použití při funkčním tréninku. aerobis nedělá žádné kompromisy v kvalitě, komfortu a životnosti. Fitness přístroje jsou určeny pro intenzivní tréninkové jednotky a každodenní cvičení. Ať už jste nováček ve fitness oblasti či zkušený profesionál – závěsný posilovací systém značky aerobis poskytuje efektivní a intenzivní funkční trénink vhodný pro každého.

aeroSling Posilování

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 36x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Chessington, Edinburgh, Glasgow, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
67x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz