Více než 2.701.949 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 64.690 výrobků
model 2018

Airdyne Schwinn AD8

č. výrobku SCHW-100475
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (22)
22 Hodnocení zákazníků
4.59 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
K výbavě patří např. brzdný systém zajišťující příjemný tréninkový pohyb. Tréninkový počítač, přesné nastavení odporu a variabilita při kondičním cvičení vytváří dokonalou souhru stroje. Také transportní kolečka, držáky láhve s nápojem, měření tepu jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort, účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Stabilitu ergometru zajišťují odolná rámová konstrukce, vysoká hmotnost a bezpečné postavení. Stabilní ergometr má vyšší zatížitelnost. Rámy a řídítka se právě při vysoké intenzitě tréninku méně kývají, ergometr má celkově vyšší životnost.
K plynulému chodu přispívá vedle převodového poměru také setrvačná jednotka. Skládá se ze setrvačníku, středového ložiska, kuličkových ložisek atd. Čím plynulejší je chod, tím šetrnější je trénink ke kloubům.
Ergonomická konstrukce ergometru předchází příznakům únavy a chybnému fyziologickému držení těla. Dobrou ergonomii zajišťují detaily jako možnost nastavení sedla a řídítek, nízký nástup, vzdálenost pedálů a obecná konstrukce stroje.
Video
Zavřít
Počet
Dosud
43 899,00 Kč
Nyní
32 918,00 Kč
25%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
tréninkové programy 9
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 160 kg

Detaily výrobku: Airdyne Schwinn AD8

 • model 2018 info
 • technické údaje - Airdyne Schwinn AD8:
 • tréninkový počítač - Airdyne Schwinn AD8:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
  • tréninkové programy celkem: 9
 • vybavení - Airdyne Schwinn AD8:
  • měření tepové frekvence: + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • na síti nezávislé bateriové napájení
  • nastavení sedla: horizontální, vertikální
  • pohodlné gelové sedlo
  • kombinované pedály
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, ventilátor, držák na lahev
 • Airdyne Schwinn AD8 - kombinace crossového trenažéru a ergometru!
 • vhodný pro profesionální použití
 • velká obliba v oblasti crossového tréninku!
 • na sobě nezávislý pohyb rukou i nohou
 • příjemný systém vzduchového brzdění
 • měkký a ergonomický pohyb
 • ideální pro trénink nohou, vrchní části těla, pro vytrvalostní trénink i hubnutí
 • neomezená úroveň intenzity díky systému pracujícím se vzduchem
 • dostatečně velká LCD-konzole s 9 tréninkovými programy (intervalový program volně definovatelný)
 • stylový a moderní design
 • měření tepové frekvence za pomoci hrudního pásu (k dostání extra)
 • max. hmotnost uživatele - Airdyne Schwinn AD8: 160 kg
 • rozměry po sestavení - Airdyne Schwinn AD8: (d) 105.6 cm x (š) 50 cm x (v) 132.4 cm

Popis: Airdyne Schwinn AD8

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita

Airdyne Schwinn AD8 - je výjimečný!

Ergometr Airdyne AD8 značky Schwinn se nedá srovnat s dosavadními trenažéry, ergometry či rotopedy. Tento fitness bike je určen pro intenzivní trénink celého těla na jiné úrovni. Je na Vás, zda se zaměříte na trénink horní či dolní poloviny těla. Trénink na AD8 znamená: čím intenzivnější bude Váš pohyb, tím větší zátěž budete cítit. Využijte všech dostupných rukojetí, tak abyste dokázali regulovat zátěž a Vaše tělo bylo vystaveno novým výzvám.

Neomezený odpor

Vylepšený model značky Schwinn pracuje s větrákem, který pomáhá s vytvářením zátěže. Oproti elektronickému nastavení zátěže si můžete Váš odpor regulovat, a to bez mačkání tlačítek na displeji. Princip je jednoduchý a efektivní. Čím silněji trénujete, tím vyšší zátěž vytváříte.

Propracovaná konzole

Dobré umístění konzole spolu s 9 tréninkovými programy (mimo jiné intervalový program, program pro spalování kalorií). Různé intervalové programy se nechají přizpůsobit individuálně, rovněž i čas odpočinku. Ručně lze nastavit i aerobní nebo anaerobní trénink. Zabudované počítadlo kalorií Vám dává feedback k absolvovanému tréninku i spáleným kaloriím.

Inovace a profesionalita

Nejen měkký pohyb, který bere ohled na klouby, ale rovněž možnost nastavení ergonomického sedla se starají o zdravý trénink. Ergometr Airdyne Schwinn AD8 je určen jak začátečníkům, tak i profesionálům, jež chtějí otestovat své hranice a posunovat je dál. Toto stylové fitness bike se na základě své stavby hodí jak do fitness studií, tak i pro soukromé účely.

Záruční podmínky: Airdyne Schwinn AD8

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce díly, které se rychle opotřebovávají rám mechanika Pracovní doba
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
6 měsíce 36 měsíce 12 měsíce 12 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
6 měsíce 36 měsíce 12 měsíce 12 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
6 měsíce 36 měsíce 12 měsíce 12 měsíce

Airdyne Schwinn AD8 Test a hodnocení:

4.59 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

pl od Anonym dne 28.11.2018 5
!!! CARDIO KILLER !!! SUPER jakość wykonania... Bardzo cichy (paskowy) napęd... Bardzo wygodne siedzisko... BANALNIE prosta obsługa konsoli z programami... EFEKTYWNOŚĆ - BEZ ŚCIEMY ???????? . KRÓL Airbike'ów ????
de od Mario dne 30.10.2018 5
ich trainiere seit monaten mit dem AD8 und bin 100% zufrieden! für intervalltraining das beste gerät auf dem markt, da der computer mit voreinstellung super zu bedienen ist, im vergleich zu anderen modellen auf dem markt!
pl od Luk dne 31.3.2018 5
To nie jest zwykły rowerek ale raczej maszyna do poprawy kondycji! Ćwiczę regularnie niemniej sprzęt mnie całkowicie zaskoczył (no może nie zupełnie, można znaleźć filmiki w necie jak wygląda trening na tym sprzęcie). Tu nie ma udawania, nie ma też nudy. Miałem zwykły rowerek i jazda nim była poprostu nudna przez co ni... [číst dále]e używałem go tak naprawdę. Na AD8 na pewno nie jest nudno a wręcz można powiedzieć, że jest motywująco! Najlepszy dla mnie jest wbudowany tryb interwałowy 20/10, który trwa 4min. W czasie tych 4min spalam ponad 100 cal. Efekty widać już po 2-tygodniach treningu. Czy ktoś z Was znajdzie wymówkę, że nie znajdzie 4 minut na ćwiczenia? Widać poprawę kondycji i sylwetki. Co do konstrukcji nie ma się do czego przyczepić. Jeżeli komuś przeszkadza podmuch powietrza to warto dokupić osłonkę. [zobrazit méně]
de od Tobias dne 28.3.2018 5
Absolut mörderisches Gerät, man kann wahlweise gemütlich rumtuckern oder die Lunge zum kollabieren bringen. Ohne Windachutz im Winter absolut unbenutzbar, ob das im Sommer auch noch so ist sei mal dahin gestellt, aber das Teil sollte unbedingt mitbestellt werden. Erwähnt sei noch dass es ziemlich laut ist, wenn man neb... [číst dále]enbei TV / Musik will, sollte man nach passenden Kopfhörern schauen. Cooler wäre nur noch wenn die Crosstrainer-Teile abnehmbar wären. Ich bin sehr zufrieden, auch wenn am linken Pedal eine kleine Unebenheit ist, diese wird in Rücksprache mit dem Tiedje Support aber sicher noch behoben. [zobrazit méně]
de od A.K. dne 17.3.2018 5
Das Gerät wurde zügig geliefert, der nette Herrn von der Spedition halft mir sogar, das Gerät (es wurde schon zusammengebaut bestellt) in die Wohnung zu tragen (Erdgeschoss) - also so weit schon mal top! Der nicht mitgelieferte Windschutz wurde nach einem Anruf bei Sport-tiedje schnell nachgeliefert, also auch hier sup... [číst dále]er Service. Habe mich für den Schwinn Airdyne AD8 entschieden, da dieser nicht mit Kettenantrieb läuft und daher nicht so wartungsintensiv ist wie andere AirBikes. Auch sollte das Gerät nicht ganz so laut sein wie die besagten Bikes mit Kettenantrieb. Der erste optische Eindruck war sehr positiv: Das Bikes ist sehr hochwertig und stabil verarbeitet, alles wirkt wertig, auch die Kunststoffteile. Auch das Display ist groß und intuitiv zu bedienen. Ich nutze das Gerät nun schon drei Wochen und bin wirklich begeistert. Wohne in einer Mietwohnung und denke, dass - sofern man nicht zu unmöglichen (Nacht)Zeiten trainiert - der Geräuschpegel sowohl für einen selbst als auch für die Nachbarn erträglich ist. Bin sogar der Meinung, dass man in den Nachbarwohnungen nicht wirklich viel vom Training mitbekommt, schon gar nicht tagsüber, wenn auch andere Alltagsgeräusche (Straße etc.) vorhanden sind. Die Bestellung des zusätzlichen Windschutzes ist ratsam, da die Windentwicklung schon immens ist; dies ist bei längerer (mittlerer) Ausdauerbelastung zwar nicht unangenehm, aber beim Tabata-Training, bei dem man schnell außer Atem kommt und atemtechnisch irgendwann aus dem letzten Loch pfeift, dann doch störend. Negativ anzumerken ist hier, dass man 40 Euro für ein kleines Stück Plastik extra hinblättern muss - das ist schon unverschämt! Man könnte den Windschuzt ja auch einfach standardmäßig am Gerät anbauen?! Man muss ein bisschen herumprobieren, bis man die richtige Satteleinstellung raus hat, damit sowohl die Höhe als auch der Abstand zu den Armhalterungen raushat, was aber kein Problem ist, da sich der Sattel schnell und einfach verstellen lässt. Der Sattel selbst ist gut gepolstert und bequem. Habe das Gerät im Flur stehen und muss es zum Trainig aus Platzgründen immer ein bisschen veschieben, was aber kein Problem ist, das Bikes ist auch diesbezüglich gut zu handeln (auch als Frau). Würde das Gerät jederzeit wieder kaufen. Es ist herausfordernd, sowohl für längeres Ausdauertraining als auch Intervalltraining geeignet, wirkt qualitativ sehr gut verarbeitet (m.M. nach Studioqualität) und sieht dazu auch noch gut aus. [zobrazit méně]

Airdyne Schwinn AD8 příslušenství - naše doporučení:

1 099,00 Kč
Sport-Tiedje hrudní pás Rychlé dodání!
649,00 Kč
1 349,00 Kč
Schwinn AD8 wind screen Rychlé dodání!
1 099,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 547,00 Kč
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.600.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 78 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Ergometry
1
Ergometr cardiostrong BX60
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
19 191,00 Kč
2
Ergometr Life Fitness C1 s konzolí Track Connect
Ergometry ▸ Life Fitness Ergometry
41 044,00 Kč
26 900,00 Kč
3
Ergometr Kettler Ergo C10
Ergometry ▸ Kettler Ergometry
4
Ergometr cardiostrong BX30
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
13 700,00 Kč
10 955,00 Kč
5
Horizontální ergometr Kettler R10
Recumbent bikes ▸ Kettler Recumbent bikes
6
Cyklotrenažér Taurus Racing Z9 Pro
Cyklotrenažéry ▸ Taurus Cyklotrenažéry
41 154,00 Kč
35 663,00 Kč
7
Ergometr Kettler Ergo C12
Ergometry ▸ Kettler Ergometry
8
Ergometr cardiostrong BX90
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
27 427,00 Kč
9
Ergometr Life Fitness C1 Go
Ergometry ▸ Life Fitness Ergometry
27 317,00 Kč
23 309,00 Kč
10
Recumbent bike cardiostrong BC60
Recumbent bikes ▸ cardiostrong Recumbent bikes
24 681,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz