Airex Balance Trainer Beam Mini

č. výrobku ARX-6520172
-%
DMOC
dosud
999,00
Toto zboží se již nedodává
  • antibakteriální povrchová úprava
  • multifunkční: použití v interiéru, venku i ve vodě
  • barva: modrá
  • rozměry: cca 41 x 24 x 6 cm
  • hmotnost: 0,33 kg

Airex Balance Trainer Beam Mini je nový výrobek značky Airex. Má modrou barvu a rozměry 41 * 24 * 6 cm. Jedná se o menší provedení původní podložky Balance-Beam. Menší provedení nabízí tu výhodu, že je díky své velikosti velmi praktické a lehké. Snadno se čistí a má antibakteriální úpravu od výrobce Sanitized. Díky pěnovému materiálu s uzavřenými buňkami nemůže do podložky Balance-Beam Mini proniknout voda ani nečistoty.

Podložka Balance-Beam Mini nabízí možnosti multifunkčního použití, tedy v interiéru, venku a dokonce i ve vodě. Airex Balance Trainer Beam Mini je vyrobena z měkké pěny výrobce Airex, která odpovídá předpisům REACH. Pěna je poddajná, takže se vaše tělo stále namáhá a trénuje. Balanční trénink aktivuje další svalové skupiny, které zajišťují také stabilizaci kloubů. Trénink s tímto výrobkem namáhá i hluboko položené svaly. Výrobek má tvar kladiny, který byl vyvinutý speciálně pro trénink rovnováhy a propriocepce. Navíc se Beam Mini ideálně hodí k tréninku v oblasti tréninku síly, vytrvalosti a rovnováhy.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)Buďte první, kdo napíše hodnocení!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě