Artzt vitality DuoHolz

č. výrobku LA-1055
Skladem
náklady na dopravu: 240,00 Kč
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC
dosud
1 319,00

  • vhodný k ošetření zad, krku, ramen, paží a nohou
  • k použití na stěně nebo podlaze
  • ochrana páteře
  • průměr: 8 cm
  • materiál: německé bukové dřevo
  • nenáročný na péči a šetrný k pokožce
  • udržitelná výroba ze dřeva
  • Made in Germany

Efektivní trénink fascií s míčem Artzt vitality DuoHolz

Artzt vitality DuoHolz je vyroben z německého bukového dřeva a je proto při použití příjemně teplý na dotek. Na kůži tedy působí velmi příjemně a části těla s ním lze velmi snadno rolováním uvolňovat. Abyste mohli optimálně masírovat všechny svalové partie, jsou na povrchu míče na fascie protiskluzové gumové plochy ze silikonu. Díky tomu zůstává dřevěný válec vždy v požadované poloze. Uprostřed válce je vybrání, které snižuje namáhání páteře při cvičení zad.

Zejména po dlouhých pracovních dnech v kanceláři jsme často napjatí a můžeme mít dokonce bolesti. S míčem na fascie Artzt vitality DuoHolz lze velmi snadno uvolňovat napětí a s nimi spojené bolesti.

Udržitelná konstrukce

Míč na fascie od výrobce ARTZT se vyrábí z přírodních zdrojů a dokončuje se ručním zpracováním. Záměrně nedodáváme barevně lakované varianty, aby zůstal zachován přirozený tepelný účinek. Pro zjemnění povrchu se používají pouze olej a vosk.

Aby výrobky zanechaly ekologickou stopu, používá výrobce Artzt bukové dřevo z domácích lesů, díky čemuž se zkracují výrobní a dodavatelské cesty. Obal navíc neobsahuje plast.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)Buďte první, kdo napíše hodnocení!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě