Artzt vitality TriggerHolz

č. výrobku LA-1056
Na skladě méně než 5 ks.
náklady na dopravu: 240,00 Kč
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC*
dosud
792,00

Uvolňujte napětí sami!

Artzt vitality TriggerHolz vám pomůže efektivně ošetřovat bodová zatuhnutí. Při přiložení na bolestivé místo můžete regulovat vlastní tělesnou hmotností tlak, až se napnutí uvolní. Zpočátku se tento tlak zintenzivní na dobu 30 až 60 sekund a nakonec je možné jej udržovat po dobu 5 minut. Drobné masážní pohyby okolo spoušťového bodu mohou navíc pomoci uvolňovat svaly.

Vyrobeno z udržitelných zdrojů

Artzt vitality TriggerHolz je vyroben z udržitelných zdrojů a ruční prací dokončen ošetřením olejem a voskem. Aby byl zachován přirozeně hřejivý účinek, záměrně nevyrábíme barevné varianty a nepoužíváme lakování.

Výrobce Artzt používá k výrobě německé bukové dřevo z domácích lesů. Tímto způsobem se zkracují výrobní a dodací trasy, takže výrobky zanechávají ekologickou stopu. Obal navíc neobsahuje plast.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)Buďte první, kdo napíše hodnocení!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě