Balanční podložka Togu Dynair Pro

č. výrobku TOGU-410360
 • Skladem
 • náklady na dopravu: 240,00 Kč
Původní cena
2 999,00 Kč
nyní Dnes 2 799,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 6%
 • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
 • kombinace balanční podložky a stabilní desky
 • vhodný pro četná cvičení z terapeutické oblasti i pro senzomotorický i balanční trénink
 • protiskluzový materiál
 • rozměry (ø x v): 36 x10 cm
 • materiál: ruton a PVC
 • hmotnost: 2 000 g
 • zatížitelnost do 200 kg
 • barva: balanční podložka oranžová, základní deska černá

Balanční podložka Togu Dynair Pro je první balanční podložka kombinovaná se stabilní deskou, tedy dvě pomůcky v jednom! Protože lze balanční podložku Togu Dynair Pro použít jako nestabilní i labilní podpůrnou plochu pro senzomotorický a balanční trénink, nabízí možnosti všestranné použití.

Podložku Dynair Pro lze používat ve fyzioterapii a v prevenci. Při specifickém tréninku pro určitý sportovní obor je balanční podložka Togu Dynair Pro optimálním pomocníkem pro zlepšení rovnováhy a koordinačních dovedností. Díky osvědčené kvalitě Togu lze Dynair Pro zatížit až do 200 kg. Protiskluzový povrch zajišťuje bezpečnost při všech cvičeních.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 30 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5 hvězdičky
2
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
2
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Jazyk de 1 Jazyk fi 1
TOGU-410360
Nachdem ich einige Wochen mit dem Togu Jumper Pro trainiert hatte und sehr begeistert war, wollte ich auch im Büro und unterwegs die Balance- und Kräftigungs,sowie Konditionsübungen mit dem Dynair Pro durchführen. Da der Jumper Pro zu schwer und zu Groß für unterwegs ist habe ich den Dynair Pro in meiner Sporttasche geziehlt mit dabei. Der Übungsumfang ist nicht ganz so gr0ß aber für Zwischendurch ausreichend. Beide Geräte sind durch ihre Rutschfestigkeit zum Untergrund und auch dem Oberflkächenmaterial anderen Anbietern weit überlegen. Ich bin auf dem Dynair Pro aber an den Rändern und mit der Dosierung der Füllmenge nicht so zufrieden wie mit dem größeren Gerät. Dafür Punktet er mit Mobilität, Gewicht und dem halben Preis. ... [číst dále]
TOGU-410360
Vaikuttaisi olevan laadukas ja kestävä. Tuote oli sitä mitä oletinkin sen olevan. Haastaa tasapainoa kummin päin vain ja voi käyttää myös selän ja rintarangan avaamiseen yms. Monipuolinen ja vähän tilaa vievä.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě