promo-banner

Basketbalový koš Goaliath GoTek 54 Wallmount

č. výrobku HAM-2105
Není skladem
K dodání opět od cca KT 02
(9.1.2023 - 13.1.2023)
náklady na dopravu: 550,00 Kč
Dodání spediční firmou
-%
DMOC*
dosud
14 514,00

Video
 • Zajistěte kvalitní basketbalový koš Hammer Goaliath GoTek 54 Wallmount za skvělou cenu!
 • basketbalová sada Hammer Goaliath GoTek 54 Wallmount – váš flexibilní a prostorově úsporný basketbalový koš
 • jednoduchá a flexibilní instalace – se sadou GoTek můžete basketbalový koš snadno připevnit na zeď, ať už ve vnitřním nebo vnějším prostředí
 • zadní deska Infinity Edge - rozměry 137 x 84 cm
 • možnost výškového nastavení od 230 cm do 305 cm
 • Goaliath GoTek 54 Wallmount - vyrobeno z oceli s práškovým lakem
 • snadné výškové nastavení pomocí ruční kliky
 • deska je předsazena o 63 cm
 • ještě více stability díky úhlopříčnému uchycení
 • součástí dodávky je nástěnný úchyt, cílová deska a koš pro vnitřní i venkovní montáž
 • basketbalový koš je odpružený, takže vydrží i vysoké zatížení
 • 5letá záruka!

Basketbalový koš Goaliath GoTek 54 Wallmount – Perfektní basketbalová sada pro vnitřní nebo venkovní nástěnnou montáž

Basketbalový koš Goaliath GoTek54 je ideální basketbalový koš pro nástěnnou montáž pro váš domov. Basketbalový koš lze velmi flexibilně připevnit na libovolné místo a je navíc prostorově velmi úsporný. Tato basketbalová sada je ideální pro vnitřní i venkovní instalaci a nabízí ideální podmínky pro hraní a zábavu v pohodlí vašeho domova.

Flexibilní a prostorově úsporná konstrukce

Se sadou Goaliath GoTek 54 Wallmount můžete basketbalový koš pružně umístit na libovolné místo. Tato basketbalová sada je ideální pro montáž v garážích, školách, skladech, tělocvičnách a na mnoha dalších místech. Díky svému kompaktnímu designu je koš Goaliath GoTek 54 Wallmount velmi prostorově úsporný a nikdy vám nepřekáží.

Tato basketbalová sada se dodává se zadní deskou, košovou obručí, nylonovou síťkou a nástěnným úchytem, přičemž je opatřena potřebným pevným příslušenstvím pro jednoduchou a rychlou montáž. Pomocí klikového pohonu lze basketbalový koš snadno přemístit z výšky 305 cm dle NBA a FIBA na bezpečnostně certifikovaných 230 cm. Zadní deska Infinity Edge s rozměry 137 x 84 cm je upevněna úhlopříčnými úchyty na zadní straně cílové desky pro zvýšení stability. Odpružený basketbalový koš se při zatížení ohne podobně jako profesionální basketbalové koše, takže se při hře s ním budete cítit jako praví profesionálové.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0

4.5 5 hvězdiček

(2 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Canasta Gotek 54
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Fantástica canasta. Un poco de demora en el envío, pero producto de calidad. No incluye los tornillos de fijación a la pared como única pega.
Komentář od T-FitnessHola David, muchas gracias por tomarte el tiempo para comentar el producto, y nos alegra saber que el producto ha cumplido con tus expectativas. Aprovechamos además para pedirte disculpas por la demora que haya podido sufrir el envío de tu pedido. Para cualquier duda, quedamos a tu disposición. Un saludo, tu equipo Fitshop
Hochwertig
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super verpackt, sehr genaue Anleitung (man sollte der wirklich exakt folgen - die Montageplatte kann z.B. nicht erst später an die Wand montiert werden - beinahe alle Schritte sind von einer Person machbar man braucht nur ca. 5min. jemanden 2ten), wirkt sehr stabil und hochwertig. Auch wenn das Produkt aus China kommt ist es eindeutig ein westliches Produkt. Die einzige Info, die mir lt. Anleitung gefehlt hat, war, wieweit der Bedienhebel (zum hoch/niederstellen) unten raussteht (musste ich wissen, da ich die Basketballanlage über einem 2-flügeligen Garagentor anbrachte). Es sind ca. 11cm... [číst dále]

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě