Koupit Posilovače břišních svalů a zad u evropské jedničky v domácím fitness

Posilovače břišních svalů a zad jsou ideální pro účinný core trénink a proti předcházení bolestí

Posilovače břišních svalů a zad Značkový obchod se sportovními a fitness stroji

Vyberte si vhodný fitness stroj z více než 150 značek. V případě dotazů týkajících se fitness jsou Vám k dispozici naši pracovníci na tel. čísle 228 885 842 nebo live support.

Posilovač břišních svalů a zad: ideální přístroj pro posílení svalů trupu

Posilovače břicha a zad jsou vhodnými přístroji pro trénink Vašeho středu těla. Posílené svaly trupu a bederní páteře zvyšují výkon ve všedním dni a předchází také bolestem zad a problémům se zády. Současné zpevněné svaly zad a břicha vedou k lepšímu držení těla. S posilovačem břišních svalů a zad lze cíleně posilovat svalstvo, což je jen na posilovací věži těžko proveditelné. Přístroj na posilování břišních svalů a zad bude Vaším smysluplným doplňkem pro Váš trénink. Stereotypní činnosti jako je práce v kanceláři nebo nedostatek pohybu ve všedním dni vede často k ochabnutí svalů trupu. Se zaměřeným core tréninkem tomu lze předejít.

Posilovač břišních svalů a zad: pro posílení vybrané partie nebo obou dvou

Posilovače břišních svalů a zad je možné si vybrat buď jako kombinovaný přístroj, nebo jako samostatný přístroj pouze pro jednu danou partii. Ještě před zakoupením byste se měli zamyslet, jaké cviky si přejete na daném přístroji provádět. Aby posilovač břicha a zad poskytoval bezpečnou pozici během cvičení, měli byste si dát pozor na kvalitu použitých materiálů, tak jako na spojení jednotlivých komponentů. To platí např. pro svařované přístroje, které musí být čistě zpracované. Větší rozměr přístroje a vysoká hmotnost často znamená vyšší stabilitu posilovače břišních svalů a zad. Většinu těchto posilovacích strojů lze jednoduše po tréninku sklapnout a uklidit tak, že Vám nezaberou mnoho místa. Dají se použít i jako posilovací lavice pro trénink s jednoručními činkami.
V našem sortimentu naleznete následující typy posilovačů břišních svalů a zad:

Posilovač břišních svalů

"Posilovač břišních svalů" je pojmenováním pro různé typy posilovačů břišních svalů. Mezi tyto posilovací stroje patří mimo klasických lavic pro zkracovačky také tzv. posilovací lavice na břicho Ab Roller nebo posilovací kolečka. S posilovací lavicí na břicho Ab Roller ležíte na zádech a konstrukce přístroje Vás podporuje pro správné držení těla a provedení pohybu, díky čemuž bude Vaše páteř šetřena. U posilovacího kolečka "tzv. Wheel Exerciser" se jedná o snadno se rolující posilovací dvojkolečko s protiskluzovými rukojeti na jeho konci.
Při provedení cviku klečíte na kolenou a rolujete posilovacím kolečkem rukami dopředu až do zaujmutí vodorovné pozice. S tímto výrobkem je možné provedení různých posilovacích cviků na břicho, čímž docílíte ještě účinnějšího tréninku. Posilovací kolečka však nejsou určená pro začátečníky, jelikož provedení pohybu vyžaduje vysokou míru svalové koordinace. Skvěle se hodí jako doplňující trénink a na základě jeho malé velikosti si ho s sebou můžete vzít i na dovolenou.
Taurus Bauchtrainer Wheel Exerciser für ein effektives Bauchtraining
Trénink břišních svalů s Taurus posilovacím kolečkem

Posilovač zad

Vzpřimovač páteře neboli také hyperextenze jsou účinnými posilovacími přístroji pro trénink dolní části zádových svalů a hýždí. Mnoho modelů nabízí možnost nastavení úhlu sklonu pánevní podušky, tak jako opěrky nohou. Stupeň obtížnosti a intenzity tréninku závisí v závislosti na nastavení úhlu posilovače zad, který lze nastavit dle požadavku posilujícího. Při zakoupení posilovače zad byste měli dbát na zvlášť umístěnou pánevní podušku, která Vám zajistí více pohodlí a je navíc ergonomická.

Posilovač břicha a zad

Tento přístroj kombinuje výhody posilovače břicha a zároveň posilovače zad. Nabízí Vám tak velký výběr provedení různých cviků, a tak lze absolvovat velmi rozmanitý trénink. Na posilovači břišních svalů a zad je zabudovaná klasická posilovací lavice na zkracovačky popř. posilovací lavice, u nichž lze nastavit úhel sklonu. Navíc je možné na posilovači břišních svalů a zad posilovat oblast bederních obratlí a hýždí, stejně jako na samostatném posilovači zad.
Ein Bauch und Rückentrainer für eine stabile Körpermitte
Posilovač břicha a zad disponuje perfektními vlastnostmi pro provedení rozsáhlého a rozmanitého core tréninku.
Abyste mohli Vaše posilování ještě efektivněji a variabilněji provádět, doporučujeme Vám ho doplnit o zapojení zátěžových pásů či zátěžových kotoučů. Tak si můžete stanovit nové výzvy a zvýšit si intenzitu posilování dle Vašeho přání. Při posilování zad jednoduše přidržujte činkový kotouč na hrudi. Na základě zvýšeného závaží se více posílí oblast bederních obratlů. Zátěžové pásy lze použít jako zátěž navíc a upevnit je na posilovač zad.

Jaký posilovač břišních svalů a zad bude pro mě ten pravý? Zeptejte se našeho zkušeného týmu!

Náš odborný tým Vám nejlépe poradí s jakýmikoliv otázkami ohledně fitness. Angažovaný servis tým - skládající se ze zkušených fitness trenérů, sportovních odborníků a prodejců Vám rádi při nákupu posilovače břicha a zad poradí, abyste mohli najít takový přístroj, který se k Vám bude nejlépe hodit. Ať už telefonicky, e-mailem či přímo na jedné z našich početných poboček - jsme tu pro Vás.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě