Více než 2.828.943 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 68.655 výrobků

Běžecký pás cardiostrong TX40e

č. výrobku CST-TX40E-2
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (54)
54 Hodnocení zákazníků
4.78 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Video
Zavřít
Počet
Dosud
41 154,00 Kč
Nyní
27 427,00 Kč
33%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 2.5 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 50x143 cm
Stručný popis: Běžecký pás cardiostrong TX40e
Tento běžecký pás s elektronickým sklápěcím mechanismem lze velmi snadno ovládat. Vděčí za to chytrému konceptu displeje a transportním kolečkům na rámu, díky nimž se samotný běžecký pás také snadno přesouvá.

Detaily výrobku: Běžecký pás cardiostrong TX40e

Testbadge
 • technické údaje - Běžecký pás cardiostrong TX40e:
  • DC-motor: 2.5 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 143 x 50 cm
  • běžecká podložka: jednovrstvá, 2 mm
  • běžecká deska: 18 mm , pojezdové kladky: 60 mm
  • rychlost: 0.8 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 15 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač - Běžecký pás cardiostrong TX40e:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD (extra velký)
  • tréninkové programy celkem: 58, z toho definované uživatelem: 20, řízené pulsem: 2
 • vybavení - Běžecký pás cardiostrong TX40e:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus,
 • výkonný běžecký pás s elektronickým sklápěcím mechanismem
 • snadno se přesouvá – snadná manipulace i pro jednu osobu
 • uživatelsky přívětivý koncept konzoly – všechna nastavení se provádí s okamžitým účinkem
 • multiplexní tlumící systém pro běh šetrný ke kloubům
 • integrovaný držák tabletu: díky němu tablet při tréninku nezakrývá displej
 • mnoho zábavních funkcí: přehrávání filmů nebo poslech hudby přes USB
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás cardiostrong TX40e: 130 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás cardiostrong TX40e: (d) 185 cm x (š) 84 cm x (v) 135 cm
  sklopený - Běžecký pás cardiostrong TX40e: (d) 118 cm x (š) 84 cm x (v) 150 cm

Popis: Běžecký pás cardiostrong TX40e

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Běžecký pás s elektronickým skládacím mechanismem eFold

Běžecký pás cardiostrong TX40e díky svému elektronickému skládacímu mechanismu zajišťuje výrazně komfortnější tréninkové prostředí. Jediným stiskem tlačítka lze běhoun sklopit směrem nahoru. Není zapotřebí žádné svalové práce! Po sklopení běhounu do prostorově úsporného tvaru můžete běžecký pás také snadno přesouvat díky integrovanému transportnímu vozíku. Jakýkoli běžecký pás může sotva nabídnout větší pohodlí.

Skvělé ovládání a pestré možnosti tréninku!

Běžecký pás cardiostrong TX40e lze velmi snadno ovládat. Takto si můžete rychle vybrat svůj oblíbený tréninkový program nebo pomocí četných kláves přímé volby ihned vyběhnout. Běžecký pás cardiostrong TX40e má obzvlášť efektivní programy řízené tepovou frekvencí s udržováním konstantního tepu nebo s intervalovým tréninkem. Pro měření zotavovací tepové frekvence je běžecký pás s elektronickým sklápěcím mechanismem vybaven i ručními snímači pulzu (během tréninku je vhodné tep měřit pomocí hrudního popruhu).

Zábavní funkce na displeji s ostrým obrazem

Hledáte-li při tréninku také trochu rozptýlení nebo zábavy, je běžecký pás cardiostrong TX40E pro vás ideální volbou. TX40E má obrazovku s vysokým rozlišením o velikosti 9 x 16 cm, na němž si můžete přehrávat filmy. Stáhněte si jednoduše filmy na USB paměť a přehrávejte si je pak na displeji. Konzola je také vybavena konektorem pro sluchátka, takže si při běhu můžete v zařízení přehrávat své oblíbené skladby.

Pokročilá konzola s pestrou skladbou programů

Běžecký pás cardiostrong TX40e nabízí 58 programů – zkrátka má něco pro každou tréninkovou úroveň a každý tréninkový cíl. Jeho ovládání je přitom velmi jednoduché: Kromě ručního programu, který se spouští jednoduše tlačítkem Start, jsou programy rozděleny do skupin:

Programy řízené tepovou frekvencí

Díky regulaci intenzity tréninku podle tepové frekvence lze určitých tréninkových cílů dosáhnout efektivněji. Běžecký pás cardiostrong TX40e vám proto nabízí 2 programy po 2 tréninkových režimech. Buď se vaše tepová frekvence udržuje na konstantní hodnotě regulací rychlosti nebo stoupání, nebo si nastavíte intervalový program tepové frekvence. V jeho rámci se fáze vyšší zátěže střídají s fázemi nižší zátěže. Konzola nastavuje rychlost nebo stoupání pro dosažení přednastavené tepové frekvence.

Virtuální videa z tras

Na konzole je předinstalováno 6 videí s „virtuální simulací“. Jedná se o nahrávky běžeckých tras, které si můžete během tréninku přehrávat na obrazovce. Během tréninku si můžete rychlost nebo stoupání kdykoli upravovat pomocí kurzorových kláves nebo kláves přímé volby. Videa z běžeckých tras reagují na vaše zadání. Když změníte rychlost běžeckého pásu, změní se i rychlost přehrávání videí.

Běžecké závody

V těchto 12 závodních programech soutěžíte proti počítačovým protivníkům v různých terénech. Závody jsou představují příjemnou, motivující změnu v tréninku.

Profilové programy

Celkem máte k dispozici 17 předdefinovaných profilových programů, které se od sebe liší délkou, intenzitami a změnami intenzity. Při výběru programu se můžete rozhodnout, zda má změna intenzity mít podobu změny stoupání nebo změny rychlosti.

Uživatelsky definované běžecké programy

Až 20 uživatelských programů si můžete sestavit sami. Programy se skládají z několika úseků a můžete si určit pro každý úsek zvolit požadované stoupání a rychlost. Program si uložte, abyste jej mohli kdykoli opakovat.

Manuální režim – Trénujte podle své chuti

Nejjednodušším režimem běžeckého pásu cardiostrong TX40e je manuální režim: Stiskněte klávesu Start v hlavním menu a program se rozběhne. Jeho jednoduchost však neznamená, že nemůžete trénovat rozmanitě. Máte neustále plnou kontrolu nad tréninkem, všechny hodnoty se přehledně zobrazují na velkém displeji a pomocí kláves rychlé volby můžete provádět rychlejší změny v programech.

Záruční podmínky: Běžecký pás cardiostrong TX40e

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Běžecký pás cardiostrong TX40e Test a hodnocení:

4.78 5 hvězdiček
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2019, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

pl od To-mas dne 15.7.2019 5
Jestem osobą, ktora już raczej nie będzie intensywnie biegać, potrzebowalam nieduzej ale długowiecznej bizeni do nieduzego mieszkania. Głownie chodzenie o róznej predkości marszu. Dodatkowo elektryczne opuszczanie i skladanie jest dla mnie ogromną wygodą. po skonczonym treningu zyskujęsporo miejscaw pokoju i nie muszę ... [číst dále]sie z tym silować. Panowie ze sklepu dostarczyli i zmontowali, Warto było doplacić. Ogolnie bardzo polecam i mam nadzieję , że długo mi posłuzy ( na razie niecale poł roku) [zobrazit méně]
de od Michael dne 21.5.2019 5
Wie erwartet gutes Gerät für fairen Preis
de od Ines dne 19.5.2019 5
Das Laufband in meine Wohnung zu bekommen war gelinde gesagt abenteuerlich (Anlieferung mit einem Mann, Bordsteinkante), allerdings habe ich es, als ich nach 2 Tagen eine Lösung gefunden habe, problemlos und ziemlich schnell (unter 40 min) allein zusammensetzen, bzw. die Teile aufstecken und festschrauben können, die ... [číst dále]noch nicht montiert waren. Auch der Transport innerhalb der Wohnung ist problemlos dank der Rollen. Es bedient sich sehr leicht, die Lautstärke ist ok, gut zum nebenher fernsehen, Haptik und Laufgefühl alles stimmt, Programme gibt es sehr viel, davon mache ich allerdings kaum Gebrauch. Ich bin mit dem Gerät noch immer sehr zufrieden und das war eine meiner besten Anschaffungen. Aber für Alleinwohner sollte man über eine Wohnungstürlieferoption nachdenken, das würde ich mir auch was kosten lassen. [zobrazit méně]
de od Marc dne 29.3.2019 5
Super Laufband! Die Qualität überzeugt sehr. Gute Preis/Leistung.
de od Spiddy dne 10.3.2019 5
Top Gerät kann ich wieder mit Vollgas Sport betreiben. Sehr leise mit starkem Motor einfach gut. Das Gewicht ist nicht ausser acht zu lassen , aber wenn es einmal Platziert ist ,ist alles top. Mercy.

Běžecký pás cardiostrong TX40e příslušenství - naše doporučení:

1 349,00 Kč
1 096,00 Kč 959,00 Kč
272,00 Kč
1 645,00 Kč 1 096,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 547,00 Kč
předchozí modely
 • Běžecký pás TX40e (2018)
81x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.800.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 81 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Běžecký pás cardiostrong TX50
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
49 390,00 Kč
41 154,00 Kč
2
Běžecký pás Taurus T9.9 Black Edition se zábavní konzolou
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
87 825,00 Kč
74 098,00 Kč
3
Běžecký pás Horizon Paragon 6
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
54 881,00 Kč
32 670,00 Kč
4
Běžecký pás cardiostrong TR20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
27 427,00 Kč
21 936,00 Kč
5
Běžecký pás Life Fitness F1 Smart Folding
Běžecké pásy ▸ Life Fitness Běžecké pásy
63 007,00 Kč
57 999,00 Kč
6
Běžecký pás cardiostrong TX90
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
68 607,00 Kč
54 881,00 Kč
7
Běžecký pás Kettler Track S2
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
24 681,00 Kč
19 465,00 Kč
8
Adidas Laufband T-19X
Běžecké pásy ▸ adidas Běžecké pásy
54 881,00 Kč
9
Běžecký pás cardiostrong TR70i
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
54 881,00 Kč
49 390,00 Kč
10
Běžecký pás Darwin TM40
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
24 681,00 Kč
19 191,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
81x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz