Více než 2.814.117 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 68.043 výrobků
model 2019

Běžecký pás cardiostrong TX50

č. výrobku CST-TX50-2
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (479)
479 Hodnocení zákazníků
4.76 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
Testbadge
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Video
Zavřít

Prosím vyberte variantu

vyberte
 • šedý
 • černý
Počet
Dosud
49 390,00 Kč
Nyní
41 154,00 Kč
16%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 3 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 51x152 cm
Stručný popis: Běžecký pás cardiostrong TX50
V testu běžeckých pásů magazínu Fit for Fun, vydání 12/2015 byl tento běžecký pás ohodnocen odbornou porotou a získal top hodnocení, co se displeje, motoru, výkonu a výbavy týče. Porotu též oslovil díky rafinovanému výběru programů.

Detaily výrobku: Běžecký pás cardiostrong TX50

Testbadge
Testbadge
Testbadge
 • model 2019 info
 • technické údaje - Běžecký pás cardiostrong TX50:
  • DC-motor: 3 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152 x 51 cm
  • běžecká podložka: orthobelt, 3 mm
  • běžecká deska: 25.6 mm , pojezdové kladky: 50 mm
  • rychlost: 0.8 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 15 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač - Běžecký pás cardiostrong TX50:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na TFT
  • tréninkové programy celkem: 58, z toho definované uživatelem: 20, řízené pulsem: 2
  • 4 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 4 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení - Běžecký pás cardiostrong TX50:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus,
 • masivní konstrukce s dlouhou životností
 • vysoký komfort díky dostatečně velké běžecké ploše
 • integrovaná stupnice v držáku knihy pro optimální srdeční frekvenci
 • elegantně tvarovaný design
 • velmi přehledný vzhled cockpitu s uživatelsky jednoduchými ovládacími prvky
 • tlačítka přímé volby pro rychlou a pohodlnou změnu rychlosti a stoupání
 • běžecká podložka Orthobelt, která během tréninku šetří klouby
 • s praktickým sklápěcím mechanismem pro úsporu místa
 • včetně 2 držáků pro láhev s nápojem a knihu
 • Přehrávání vlastní hudby a filmů z USB flash disku (min. USB3.0 a datový formát FAT32)
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás cardiostrong TX50: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás cardiostrong TX50: (d) 200 cm x (š) 84 cm x (v) 146.1 cm
  sklopený - Běžecký pás cardiostrong TX50: (d) 103 cm x (š) 84 cm x (v) 168 cm

Popis: Běžecký pás cardiostrong TX50

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
Běžecký pás cardiostrong TX50 zaujme své uživatele kombinací designu, stability a modernějším vybavením: díky tomu lze během tréninku sledovat např. filmy či běžet po skutečných video trasách, které se přehrávají na jasném displeji. Motor o síle 3 HP běžeckého pásu cardiostrong TX50 zajišťuje i při vysoké zátěži (hmotnosti či rychlosti) stejnoměrný běh.

Nevzdávejte se designu, stability a komfortu

Zábavné funkce na špičkovém jasném displeji

Potřebujete-li se při tréninku trochu odreagovat či se bavit, je pro Vás běžecký pás cardiostrong TX50 ten pravý. Model TX50 je vybaven obrazovkou s vysokým rozlišením o velikosti 9 x 16 cm, na které lze přehrávat filmy.. Stáhněte si filmy jednoduše na USB a přehrajte si je na displeji. Konzole má také zdířky na sluchátka, díky čemuž si lze na stroji přehrát i oblíbené písničky a poslouchat je při běhu.

Silný běžecký výkon a dlouhá životnost

Motor o síle 3 HP zajišťuje i při vysoké zátěži (hmotnosti či rychlosti) stejnoměrný běh. Běžecká plocha o rozměru 152 x 51 cm nabízí dostatek místa také při trénincích s vyšším tempem. Běžecký pás cardiostrong TX50 zvládne zátěž až do 150 kg - díky robustní konstrukci Vám běžecký pás i při pravidelných trénincích dlouho vydrží.

Zajímavý design a komfort

Do vydařeného designu patří nejen vzhled, nýbrž také funkčnost a komfort ovládání stroje - běžecký pás cardiostrong TX50 boduje v každé této oblasti. Černý displej vypadá velmi dobře a dá se lehce ovládat.

Běžecká plocha dobře tlumí, deska je velmi silná, což přispívá k lepším tlumícím vlastnostem a stará se o lepší pocit při běhu. Po tréninku je možné běžeckou plochu úsporně sklopit, díky čemuž pás nezabere mnoho místa.

Vyvinutější konzole s pestrými programy

Běžecký pás cardiostrong TX50 nabízí 58 programů - pro každou úroveň a cíl tréninku. Ovládání je zcela jednoduché: kromě manuálního programu, který lze spustit pomocí tlačítka Start, jsou programy rozdělené do skupin:

Programy řízené srdeční frekvencí

Na základě řízení intenzity tréninku pomocí srdeční frekvence se dá účinněji dosáhnout určitých tréninkových cílů. Na běžeckém pásu cardiostrong TX50 jsou na výběr 2 programy, každý s 2 tréninkovými režimy. Díky přizpůsobení rychlosti či stoupání bude udržována srdeční frekvence ve stejné hodnotě či si lze navolit intervalový program zaměřený na srdeční frekvenci. Zde se obměňují fáze vyšší zátěže s fázemi nižšími. Konzole nastaví rychlost či stoupání tak, aby bylo dosaženo zadané srdeční frekvence.

Virtuální videa s trasami

Konzole nabízí 6 nainstalovaných videí "Virtual simulations". Jedná se o natočené běžecké trasy, které je možné během tréninku přehrávat na obrazovce. Během tréninku se dá kdykoli obměňovat rychlost či stoupání tlačítky se šipkami či tlačítky rychlé volby. Videa s běžeckými trasami reagují dle zadání uživatele. Pokud si na běžeckém pásu změníte rychlost, změní se také rychlost přehrávaných videí.

Běžecké závody

12 závodních programů umožňuje nastoupit na různých terénech proti počítačovému soupeři. Ty jsou pěknou, motivující obměnou během tréninku.

Profilové programy

K dispozici se nabízí celkem 17 předdefinovatelných profilových programů, které se liší dobou, intenzitami a obměnou intenzit. Při volbě programu se můžete rozhodnout, zda obměnu intenzity provedete změnou stoupání či rychlosti.

Běžecké programy definované uživatelem

Trénující má možnost si sám naprogramovat až 20 uživatelských programů. Programy se dají vytvářet z více etap a Vy si můžete každou etapu, dle požadovaného stoupání či rychlosti, sami určit. Uložte si program, díky čemuž si ho budete moci opět vyvolat.

Manuální režim – trénujte, jak sami chcete

Ten nejjednodušší režim na běžeckém pásu cardiostrong TX50 je manuální režim: stačí zmáčknout v hlavním menu Start a již se budete moci dát do běhu. Jednoduchý ale neznamená, že Váš trénink nebude dostatečně rozmanitý. Po celou dobu máte trénink pod kontrolou, všechny údaje se zobrazují na velkém displeji a pomocí tlačítek rychlé volby se dá rychle změnit jeho nastavení.

Záruční podmínky: Běžecký pás cardiostrong TX50

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka rám motor
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 30 let 10 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -

Běžecký pás cardiostrong TX50 Test a hodnocení:

4.76 5 hvězdiček
Testbadge
Testbadge
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2019, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

cs od Anonym dne 30.10.2017 5 model: CST-TX50
splňuje očekávání - zatím jsme nic nenašli
de od Claudia Christoph dne 29.6.2019 5
Das Laufband ist angenehm gedämpft, hat eine gute Länge auch für große Läufer und läuft wunderbar ruhig. Das Bedienfeld ist sehr anwenderfreundlich und selbstsprechend. Toll ist auch die Möglichkeit, zusätzlich zu den umfangreichen vorhandenen Programmen eigene Wunschprogramme abzuspeichern. Die Bedienungsanleitung e... [číst dále]nthält zusätzlich super Empfehlungen zum Training uns der Wartung. [zobrazit méně]
de od P.M dne 8.6.2019 5
Das Laufband ist bei mir täglich nun in Gebrauch. Aufbau und Bedienungsanleitung sind sehr gut und schnell erledigt. Auch Sport Tiedje Service ist sehr zu empfehlen, gab es am nächsten Tag Preisreduktionen, nachdem ich bestellt habe das Geld wurde anstandslos zu mir (zurücküberwiesen) waren. Das Gerät ist sehr massiv u... [číst dále]nd die längere Lauffläche weis man sehr zu schätzen. Sehr erstaunt von der leisen Geräuschkulisse des Geräts. Lieferung in die Schweiz dauert ca. 5–6 Tage was absolut okay ist. Alles in allem mit Sport Tiedje und dem Gerät sehr zufrieden. Gerne wieder! [zobrazit méně]
de od L. Hildebrandt dne 19.5.2019 5
Bei machen Geräten fragt man sich machmal, wie die vielen positiven Bewertungen zustande kommen. Nach sehr langer Suche und bereits der Erfahrung beim Tausch eines Laufbandes bin ich auf dieses Laufband gestoßen. Der Aufbau ist recht simpel. Nach der Erfahrung des bereits getauschten Gerätes, hat mich die Passgenauig... [číst dále]keit der Teile positiv überrascht. Das Gerät mach einen sehr wertigen Eindruck. Ist aber verdammt schwer. Für den Transport über 2 Etagen waren schon 3 kräftige Burschen notwendig. Die hohe Masse des Gerätes hat auch einen Vorteil, es läuft sehr ruhig und leise. Nach dem Auspacken riecht das Gerät etwas nach Gummi. Dies verfliegt aber nach 3 Tagen. Der Klappmechanismus könnt noch etwas verbessert werden, die mit dem Fuß zu drückende Hülse ist leider auch schwarz und damit schwer zu erkennen. Auch die Abstimmung der Federgabeln könnte etwas verbessert werden. Dies ist aber Kritik auf ganz hohen Niveau. Das Gerät lässt sich leider nur in Englisch oder Mandarin konfigurieren. Damit kann man aber umgehen. Das Handbuch ist aber in Deutsch mit dabei und lässt sich auch downloaden. Das Display ist ausgesprochen klar und sehr gut ablesbar. Die Funktionen sind dabei sehr umfangreich und gut nachvollziehbar. Ich denke, hier findet jeder sein individuelles Programm. Zumal auch Programme selbst kreiert werden können. Die für mich wichtigsten Funktionen sind die HRC-Funktionen. Die HRC Funktionen habe ich einige Male getestet, der Puls wird sehr schnell erkannt. Ist ist nach Vergleich mit anderen Empfängern genau. Wenn man nun noch die Möglichkeit der Anpassung der Kennlinie bei der Pulsabhängigen Leistung (HRC 1) korrigieren könnte, wäre das der i-Punkt. Die Leistung wird sehr schnell gesteigert, dadurch steigt natürlich auch der Puls sehr schnell und übersteigt dann den eingestellten Wert sehr weit. Die Wiedergabe von Musik und Filmen funktioniert auch. Aber immer Ohrwürmer beim Laufen tragen.....? Zumal der Bildschirm sehr klein ist, also während des Laufens wird er gefühlt immer kleiner. Da kann der Bildschirm nicht groß genug sein. Ich nutze da mein Tablet. Die Halterung sitzt und man kann alle möglichen Wiedergabetechniken nutzen. Die Trennung von beiden Teilen, also Laufband und Video/Internet/etc., ist nämlich genau der Krankheitspunkt bei anderen Geräten, die alles in einem Gerät vereinen wollen. Als ausgesprochen gut finde ich die Lösung der Steuerung der Geschwindigkeit und der Steigung mittels 2 er Tasten an den Handläufen. Während der Laufens vorn am Display die Tasten zu bedienen ist nämlich ausgesprochen schwierig. Insgesamt verdient dieses Laufband eine ganz klare Empfehlung von mir. [zobrazit méně]
nl od Anonym dne 8.5.2019 5
goede demping en krachtige moter.

Běžecký pás cardiostrong TX50 příslušenství - naše doporučení:

1 349,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 547,00 Kč
Hrudní pás Sport-Tiedje Komfort Premium K dodání opět od cca 26.07.2019
1 096,00 Kč 959,00 Kč
272,00 Kč
1 645,00 Kč 1 096,00 Kč
předchozí modely
 • Běžecký pás TX50 (2017/18)
81x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.700.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 81 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Běžecký pás cardiostrong TX50
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
49 390,00 Kč
41 154,00 Kč
2
Běžecký pás Taurus T9.9 Black Edition se zábavní konzolou
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
87 825,00 Kč
74 098,00 Kč
3
Běžecký pás Horizon Paragon 6
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
54 881,00 Kč
32 670,00 Kč
4
Běžecký pás cardiostrong TR20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
27 427,00 Kč
21 936,00 Kč
5
Běžecký pás cardiostrong TR70i
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
54 881,00 Kč
46 644,00 Kč
6
Běžecký pás Life Fitness F1 Smart Folding
Běžecké pásy ▸ Life Fitness Běžecké pásy
63 007,00 Kč
57 999,00 Kč
7
Běžecký pás cardiostrong TR30
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
35 663,00 Kč
27 427,00 Kč
8
Běžecký pás Darwin TM40
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
24 681,00 Kč
19 191,00 Kč
9
Běžecký pás Kettler Track S10
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
54 881,00 Kč
52 135,00 Kč
10
Běžecký pás Taurus T9.5
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
68 607,00 Kč
54 881,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
81x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz