Více než 3.081.560 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.435 výrobků
model 2020

Běžecký pás cardiostrong TX50

č. výrobku CST-TX50-2
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (537)
537 Hodnocení zákazníků
4.76 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
Testbadge
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Video
Zavřít

Prosím vyberte variantu

vyberte
 • šedý
 • černý
Počet
Dosud
54 799,00 Kč
Nyní
51 299,00 Kč
6%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 3 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 51x152 cm
Stručný popis: Běžecký pás cardiostrong TX50
V testu běžeckých pásů magazínu Fit for Fun, vydání 12/2015 byl tento běžecký pás ohodnocen odbornou porotou a získal top hodnocení, co se displeje, motoru, výkonu a výbavy týče. Porotu též oslovil díky rafinovanému výběru programů.

Detaily výrobku: Běžecký pás cardiostrong TX50

Testbadge
Testbadge
Testbadge
 • model 2020 info
 • technické údaje - Běžecký pás cardiostrong TX50:
  • DC-motor: 3 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152 x 51 cm
  • běžecká podložka: orthobelt, 3 mm
  • běžecká deska: 25.6 mm , pojezdové kladky: 50 mm
  • rychlost: 0.8 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 15 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač - Běžecký pás cardiostrong TX50:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na TFT
  • tréninkové programy celkem: 58, z toho definované uživatelem: 20, řízené pulsem: 2
  • 4 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 4 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení - Běžecký pás cardiostrong TX50:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus,
 • masivní konstrukce s dlouhou životností
 • vysoký komfort díky dostatečně velké běžecké ploše
 • integrovaná stupnice v držáku knihy pro optimální srdeční frekvenci
 • elegantně tvarovaný design
 • velmi přehledný vzhled cockpitu s uživatelsky jednoduchými ovládacími prvky
 • tlačítka přímé volby pro rychlou a pohodlnou změnu rychlosti a stoupání
 • běžecká podložka Orthobelt, která během tréninku šetří klouby
 • s praktickým sklápěcím mechanismem pro úsporu místa
 • včetně 2 držáků pro láhev s nápojem a knihu
 • Přehrávání vlastní hudby a filmů z USB flash disku (min. USB3.0 a datový formát FAT32)
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás cardiostrong TX50: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás cardiostrong TX50: (d) 200 cm x (š) 84 cm x (v) 146.1 cm
  sklopený - Běžecký pás cardiostrong TX50: (d) 103 cm x (š) 84 cm x (v) 168 cm

Popis: Běžecký pás cardiostrong TX50

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
Běžecký pás cardiostrong TX50 zaujme své uživatele kombinací designu, stability a modernějším vybavením: díky tomu lze během tréninku sledovat např. filmy či běžet po skutečných video trasách, které se přehrávají na jasném displeji. Motor o síle 3 HP běžeckého pásu cardiostrong TX50 zajišťuje i při vysoké zátěži (hmotnosti či rychlosti) stejnoměrný běh.

Nevzdávejte se designu, stability a komfortu

Zábavné funkce na špičkovém jasném displeji

Potřebujete-li se při tréninku trochu odreagovat či se bavit, je pro Vás běžecký pás cardiostrong TX50 ten pravý. Model TX50 je vybaven obrazovkou s vysokým rozlišením o velikosti 9 x 16 cm, na které lze přehrávat filmy.. Stáhněte si filmy jednoduše na USB a přehrajte si je na displeji. Konzole má také zdířky na sluchátka, díky čemuž si lze na stroji přehrát i oblíbené písničky a poslouchat je při běhu.

Silný běžecký výkon a dlouhá životnost

Motor o síle 3 HP zajišťuje i při vysoké zátěži (hmotnosti či rychlosti) stejnoměrný běh. Běžecká plocha o rozměru 152 x 51 cm nabízí dostatek místa také při trénincích s vyšším tempem. Běžecký pás cardiostrong TX50 zvládne zátěž až do 150 kg - díky robustní konstrukci Vám běžecký pás i při pravidelných trénincích dlouho vydrží.

Zajímavý design a komfort

Do vydařeného designu patří nejen vzhled, nýbrž také funkčnost a komfort ovládání stroje - běžecký pás cardiostrong TX50 boduje v každé této oblasti. Černý displej vypadá velmi dobře a dá se lehce ovládat.

Běžecká plocha dobře tlumí, deska je velmi silná, což přispívá k lepším tlumícím vlastnostem a stará se o lepší pocit při běhu. Po tréninku je možné běžeckou plochu úsporně sklopit, díky čemuž pás nezabere mnoho místa.

Vyvinutější konzole s pestrými programy

Běžecký pás cardiostrong TX50 nabízí 58 programů - pro každou úroveň a cíl tréninku. Ovládání je zcela jednoduché: kromě manuálního programu, který lze spustit pomocí tlačítka Start, jsou programy rozdělené do skupin:

Programy řízené srdeční frekvencí

Na základě řízení intenzity tréninku pomocí srdeční frekvence se dá účinněji dosáhnout určitých tréninkových cílů. Na běžeckém pásu cardiostrong TX50 jsou na výběr 2 programy, každý s 2 tréninkovými režimy. Díky přizpůsobení rychlosti či stoupání bude udržována srdeční frekvence ve stejné hodnotě či si lze navolit intervalový program zaměřený na srdeční frekvenci. Zde se obměňují fáze vyšší zátěže s fázemi nižšími. Konzole nastaví rychlost či stoupání tak, aby bylo dosaženo zadané srdeční frekvence.

Virtuální videa s trasami

Konzole nabízí 6 nainstalovaných videí "Virtual simulations". Jedná se o natočené běžecké trasy, které je možné během tréninku přehrávat na obrazovce. Během tréninku se dá kdykoli obměňovat rychlost či stoupání tlačítky se šipkami či tlačítky rychlé volby. Videa s běžeckými trasami reagují dle zadání uživatele. Pokud si na běžeckém pásu změníte rychlost, změní se také rychlost přehrávaných videí.

Běžecké závody

12 závodních programů umožňuje nastoupit na různých terénech proti počítačovému soupeři. Ty jsou pěknou, motivující obměnou během tréninku.

Profilové programy

K dispozici se nabízí celkem 17 předdefinovatelných profilových programů, které se liší dobou, intenzitami a obměnou intenzit. Při volbě programu se můžete rozhodnout, zda obměnu intenzity provedete změnou stoupání či rychlosti.

Běžecké programy definované uživatelem

Trénující má možnost si sám naprogramovat až 20 uživatelských programů. Programy se dají vytvářet z více etap a Vy si můžete každou etapu, dle požadovaného stoupání či rychlosti, sami určit. Uložte si program, díky čemuž si ho budete moci opět vyvolat.

Manuální režim – trénujte, jak sami chcete

Ten nejjednodušší režim na běžeckém pásu cardiostrong TX50 je manuální režim: stačí zmáčknout v hlavním menu Start a již se budete moci dát do běhu. Jednoduchý ale neznamená, že Váš trénink nebude dostatečně rozmanitý. Po celou dobu máte trénink pod kontrolou, všechny údaje se zobrazují na velkém displeji a pomocí tlačítek rychlé volby se dá rychle změnit jeho nastavení.
Dokumenty PDF k výrobku

Záruční podmínky: Běžecký pás cardiostrong TX50

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka rám motor
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 30 let 10 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -

Běžecký pás cardiostrong TX50 Test a hodnocení:

4.76 5 hvězdiček
Testbadge
Testbadge
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

cs od Anonym dne 30.10.2017 5 model: CST-TX50
splňuje očekávání - zatím jsme nic nenašli
de od Anja S. dne 7.9.2020 4
Das Laufband ist sehr stabil und bis auf das Display auch sehr hochwertig. Die Halterung für das Tablet ist perfekt! Die Bedienungsanleitung für die Nutzung der Programme und anderen Funktionen sollten besser (ausführlicher) beschrieben sein. Das laufen auf dem Band ist sehr angenehm und leise und steht dem Laufband i... [číst dále]m Studio in nichts nach. Die Einstellung der Geschwindigkeit und der Höhe funktioniert angenehm gleichmäßig. Die Möglichkeit, die Lautstärke Geschwindigkeit und Höhe an den Handläufen, einzustellen, wäre wünschenswert. Insgesamt ist es ein sehr wertiges Produkt und es macht Spaß und Freude, damit zu trainieren. Von uns eine klare Kaufempfehlung. Vor dem Kauf sollt man sich aber unbedingt überlegen wie das Laufband aufgrund der Maße und auch das Eigengewichtes auf den vorgesehenen Platz transportiert werden soll. Wir haben es zu zweit fast nicht geschafft. Ich empfehle mindestens 3-4 Personen. Ich würde Lieferung und Aufbau buchen. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 28.8.2020 4
Das Laufband ist sehr stabil und bis auf das Display auch sehr hochwertig. Die Halterung für das Tablet ist perfekt! Die Bedienungsanleitung für die Nutzung der Programme und anderen Funktionen sollten besser (ausführlicher) beschrieben sein. Das laufen auf dem Band ist sehr angenehm und leise und steht dem Laufband im... [číst dále] Studio in nichts nach. Die Einstellung der Geschwindigkeit und der Höhe funktioniert angenehm gleichmäßig. Die Möglichkeit, die Lautstärke Geschwindigkeit und Höhe an den Handläufen, einzustellen, wäre wünschenswert. Insgesamt ist es ein sehr wertiges Produkt und es macht Spaß und Freude, damit zu trainieren. Von uns eine klare Kaufempfehlung. Vor dem Kauf sollt man sich aber unbedingt überlegen wie das Laufband aufgrund der Maße und auch das Eigengewichtes auf den vorgesehenen Platz transportiert werden soll. Wir haben es zu zweit fast nicht geschafft. Ich empfehle mindestens 3-4 Personen. Ich würde Lieferung und Aufbau buchen. [zobrazit méně]
de od Martin H. dne 13.8.2020 5
Ich habe mich vor allem für das TX 50 entschieden da es im Vergleich zu anderen Laufbändern sehr ruhig ist. Außerdem ist es trotz recht großer Lauffläche relativ kompakt und wirkt gut verarbeitet. Wie ich finde ein super Preis-Leistungs-Verhältnis.
de od Thomas Rebbe dne 26.7.2020 5
Das TX 50 macht einen sowohl optisch als auch technisch sehr soliden Eindruck. Es läuft sehr leise. einfache Bedienung.Für dieses Preissegment sicher eine gute Entscheidung.

Běžecký pás cardiostrong TX50 příslušenství - naše doporučení:

1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
ručník cardiostrong Gym Rychlé dodání!
599,00 Kč 579,00 Kč
1 199,00 Kč 1 149,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 875,00 Kč 1 249,00 Kč
předchozí modely
 • Běžecký pás TX50 (CST-TX50)
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Běžecký pás cardiostrong TX50
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
54 799,00 Kč
51 299,00 Kč
2
Běžecký pás Horizon Paragon 6
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
62 555,00 Kč
44 980,00 Kč
3
Běžecký pás Duke Fitness T40
Běžecké pásy ▸ Duke Fitness Běžecké pásy
18 745,00 Kč
4
Kettler Laufband Alpha Run 600
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
54 878,00 Kč
5
Běžecký pás Vision Fitness TF20 Classic
Běžecké pásy ▸ Vision Fitness Běžecké pásy
73 180,00 Kč
41 799,00 Kč
6
Běžecký pás cardiostrong TR20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
37 521,00 Kč
28 133,00 Kč
7
Běžecký pás Horizon Adventure 3 Viewfit
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
46 909,00 Kč
37 521,00 Kč
8
Běžecký pás cardiostrong TR30
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
39 625,00 Kč
36 999,00 Kč
9
Běžecký pás Vision Fitness TF40 Classic
Běžecké pásy ▸ Vision Fitness Běžecké pásy
88 432,00 Kč
51 299,00 Kč
10
Kettler Laufband Sprinter 2.0
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
30 474,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz