Běžecký pás cardiostrong TX90

č. výrobku CST-TX90-2
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena 69 999,00 Kč
nyní Dnes 60 799,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 13%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
 • Dodání spediční firmou
Běžecký pás cardiostrong TX90

Běžecký pás cardiostrong TX90

Komfortní běžecký pás pro domácí trénink
 • Příjemný zážitek při běhu Rovnoměrné tlumení, velký běhoun a silný motor
 • Individuální trénink na běžeckém pásu Obrovské množství programů a perfektní zábava
Běžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 ocenění
Běžecký pás cardiostrong TX90 Trénink na běžeckém páse šetrný ke kloubům

Trénink na běžeckém páse šetrný ke kloubům

Jednou z mnoha výhod běžeckého trenažéru je, že téměř nezatěžuje klouby, šlachy a vazy. U modelu cardiostrong TX90 to zajišťují tlumicí prvky pod běhací plošinou i běhoun o tloušťce 2,5 mm. V kombinaci s rozměrným běhounem tak vzniká skvělý pocit při běhu!
Běžecký pás cardiostrong TX90 Dotykový panel se spoustou zábavy

Dotykový panel se spoustou zábavy

TX90 má nejen sportovní vzhled, ale i jeho vnitřní hodnoty jsou působivé: 15,6palcový dotykový panel obsahuje předinstalované aplikace pro streamování a přístup k sociálním médiím platforem Netflix, Spotify, Amazon, YouTube, Twitter, Chrome, Instagram a Facebook, tedy funkce známé z běžeckých pásů ve fitness centrech.
Běžecký pás cardiostrong TX90 Libovolná tvorba tréninku

Libovolná tvorba tréninku

Chůze, pomalý klus nebo tempový běh: Sestavte si vždy zcela individuální běžecký trénink pomocí 44 tréninkových programů! Můžete si navrhnout svůj vlastní program a dokonce běžet do vrchu. Díky výběru z rychlostí od 1 do 20 km/h můžete absolvovat pomalý pohybový trénink, stejně jako rychlý sprint.
Běžecký pás cardiostrong TX90 Praktická sklápěcí funkce

Praktická sklápěcí funkce

Běžecký pás se sklopnou konstrukcí je ideálním řešením pro domácí trénink. Máte trénink za sebou? Jednoduše vyklopte běhoun pásu TX90 do vztyčené polohy. Běžecký pás pak můžete pomocí transportních koleček odsunout stranou, aby vám nepřekážel, a je kdykoli připraven k dalšímu tréninku.

 • Sledujte při tréninku videa, surfujte po internetu nebo poslouchejte hudbu!
 • vysoký stupeň pohodlí při běhu díky silnému motoru, dostatečně velká plocha
 • dotyková obrazovka o velikosti 15 "
 • široký výběr programů a mnoho možností znázorněrnění týkajích se tréninkových dat
 • funkce Bluetooth pro párování sluchátek nebo reproduktorů s konektivitou Bluetooth
 • Předinstalované aplikace: Netflix, Spotify, Amazon, YouTube, Twitter, Chrome, Instagram a Facebook
 • integrovaný přehrávač videa a hudby pro offline data
 • zabudovaný webový prohlížeč, pro možné surfování během tréninku (WiFi propojení)
 • zabudovaný webový prohlížeč, pro možné surfování během tréninku (WiFi propojení)
 • na cíl orientovaný trénink: buď s 3 cílovými programy (vzdálenost, kalorie, čas) nebo 12 programů pro spalování tuků, vytrvalostní trénink nebo trénink vysoké intenzity ke zvýšení výkonu
 • v zadní části je nástupní výška velmi nízká - 22,5 cm
 • rozsáhlá výbava: reproduktor, ventilátor, USB připojení
 • velikost displeje : 34,2 x 19,5 cm
 • úhel sklonu displeje je variabilní
 • velmi jednoduché sestavení v pouhých 3 krocích
 • mimořádná pestrost programů: např. 32 přednastavených programů, uživatelské programy, zadání cílů nebo programy řízené tepovou frekvencí (60 % nebo 80 % maximální tepové frekvence nebo cílové tepové frekvence)
 • max. hmotnost uživatele: 160 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás cardiostrong TX90: (d) 205 cm x (š) 89.5 cm x (v) 144.5 cm
  sklopený - Běžecký pás cardiostrong TX90: (d) 128 cm x (š) 89 cm x (v) 174 cm
 • technické údaje:
  • DC-motor: 3.5 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152 x 52 cm
  • běžecká podložka: 2.5 mm
  • běžecká deska: 18 mm , pojezdové kladky: 60 mm
  • rychlost: 1 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 15 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na TFT
  • tréninkové programy celkem: 44, z toho definované uživatelem: 4, řízené pulsem: 3
  • 8 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 8 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • řízení HRC: nastavení rychlost a stoupání na postranních držadlech
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus,

cardiostrong TX90 s rozsáhlou výbavou

Běžecký pás cardiostrong TX90 nabízí mnoho známých i inovativních funkcí, které ještě v této kombinaci žádný jiný výrobce nespojil. K nejvýznamnějším patří konzola s dotykovým displejem s úhlopříčkou 15,6 palce, která je s touto funkcí obvyklá pouze u zařízení pro fitness centra. Na konzole jsou předinstalovány streamovací aplikace jako Netflix nebo Spotify. Dále vás model TX90 nadchne obrovským běhounem a velmi výkonným motorem.

Obrovský dotykový displej se skvělými programy a spoustou zábavy

Nechte se bavit a zapomeňte na námahu
Díky skvělému displeji si na trenažeru Běžecký pás cardiostrong TX90 můžete přehrávat filmy nebo hudbu. K dispozici máte dvě možnosti. Jděte na to klasicky: Nahrajte si film nebo album na flash disk a připojte jej k běžeckému pásu. Nyní si můžete soubory vybírat a přehrávat v přehrávači médií. A nebo můžete streamovat přes WiFi. Streamovací aplikace služeb YouTube, Netflix nebo Spotify jsou již předinstalovány. Během tréninku se tedy můžete nechat bavit, sledovat své oblíbené filmy nebo se nechat motivovat svou oblíbenou hudbou.

TX90 je vaše sociální a mediální centrum
Vedle zábavních aplikací jsou instalovány také aplikace sociálních médií platforem Twitter, Facebook a Instagram. Sledujte novinky na Twitteru, pochlubte se trochu na Facebooku svými skvělými běžeckými výsledky nebo si na Instagramu prohlížejte fotky z pláží – tím ještě vzroste vaše motivace spálit na trenažeru TX90 dalších pár gramů navíc.

Rozličné programy pro trénink podle vašich přání
Díky nim můžete na trenažeru Běžecký pás cardiostrong TX90 trénovat přesně podle svých představ. K tomu máte k dispozici velmi rozdílné programy. Můžete například nastavit cíle (kalorie, vzdálenost nebo čas) nebo si vybrat některý z 32 předinstalovaných programů. Ty se liší délkou a tréninkovým profilem, takže se mění svah a rychlost.

Dále si můžete vytvořit vlastní program, u kterého si sami předem definujete každý stoupací nebo rychlostní úsek. Obě tyto hodnoty můžete navíc kdykoli měnit i během tréninku, což je díky dotykové obrazovce obzvlášť snadné. Samozřejmě můžete také použít tlačítka rychlé volby: pro rychlost a sklon máte k dispozici po 8 tlačítkách rychlé volby. Díky tomu je Běžecký pás cardiostrong TX90 také ideálním fitness přístrojem pro intervalový trénink: Zadejte si třeba minutový sprint rychlostí 14 km/h s následující aktivní regenerací při 8 km/h, dokud si netroufnete na další sprint.

TX90 nabízí maximální komfort při tréninku

Přístroj TX90 má motor s výkonem 3,5 HP, který běžecký pás tiše a velmi rovnoměrně pohání. Díky němu můžete dosáhnout maximální rychlosti až 20 km/h. Abyste mohli tyto rychlosti také naplno využít, má TX90 také obzvlášť velký běhoun: 155 x 52 cm. Díky němu TX90 spadá do ligy běžeckých pásů pro poloprofesionální použití. Díky náklonovému motoru lze běžecký pás nastavit až na 15% náklon. Tak si můžete i doma dopřát náročné horské běhy.

Běžecký pás cardiostrong TX90 díky svému kvalitnímu tlumení nabízí trénink šetrný ke kloubům. Vedle tlumicích prvků pod nosnou plošinou to zajišťuje zejména silná vrstva běhounu. Je 2,5 mm silná a přispívá k příjemnému pocitu z běhu.
Běžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 ocenění

manual cardiostrong-TX90-2

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
140
4
27
3
3
2
0
1
1

4.78 5 hvězdiček

(171 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Hat alles, was ein Laufband benötigt!!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich wollte ein Laufband, bin zu Sport Tiedje in Salzburg gefahren und wurde sofort von einem gut aussehenden jungen Verkäufer empfangen und bestens beraten! Uns wurde eigentlich gleich das TX90 Laufband empfohlen, wofür wir uns dann auch entschieden haben. Super Geschäft, TOP Verkäufer inklusive bester Beratung, TOP Laufband!!
Laufband, das überzeugt
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Laufband ist gut, stabil und laufruhig verarbeitet. Die gelieferten Teile lassen sich einfach und rechts schnell zusammen bauen. Die Informationen in der Bedienungsanleitung sind verständlich. Die Position der Geschwindigkeits- und Steigungstasten sind gut positioniert funktionieren wie aus anderen Bewertungen jedoch nicht gleich auf Anhieb, was bei einer hohen eingestellten Geschwindigkeit nicht so optimal ist. Die verfügbaren Standardprogramme sind eher nur in einem tiefen Trainingslevel anwendbar. Schade lassen sich diese für umfangreichere Trainings nicht anpassen. Das gleiche gilt für die Handhalterung für die Messung der Herzfrequenz. Das Mediencenter mit den Apps sind gut zu bedienen. Schade kann die gewünschte App nicht schon vor dem Start eines Programms gestartet werden. Hoffentlich lassen sich in Zukunft die virtuellen Apps wie Zwift oder Rouvy in das System integrieren. Über alles gesehen - nach zwei Wochen in Betrieb - ein tolles Laufband. Danke.... [číst dále]
Lust auf Laufen
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Laufband hab ich zum Geburtstag mir gegönnt . Optisch sieht es super aus, hochwertig mit einigen Extras. Es ließ sich tatsächlich sehr leicht aufbauen. Comfort ist toll, relativ leise, auch beim schnelleren Laufen, sehr gut gedämpft, Touch funktioniert einwandfrei,hab bis jetzt kein Manko. Lauffläche ist optimal,selbst für größere Läufer. Die Knöpfe an den Handläufen zur Verstellung von Geschwindigkeit und Steigung muss man etwas fester drücken ,sie funktionieren aber gut und ersparen einem die kleinschrittige Erhöhung. Ein Hinweis an den Hersteller: Es wäre mit Sicherheit sinnvoll,wenn man das Display in der Neigung verstellen könnte. Bei verschiedenen Körpergrößen und unterschiedlichen Steigungen sieht man manchmal das Display schlecht,da sich in unterschiedlichen Betrachtungswinkel der Bildschirm verdunkelt. Bis jetzt bin ich sehr zufrieden . ... [číst dále]
Es macht einfach Spass
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Dieses Laufband macht einfach Spaß. Es ist stabil und robust. Auch für Übergewichtige hervorragend geeignet. Nach anfänglichen W-Lan Verbindungsschwierigkeiten hat der äußerst freundliche und kompetente Kundenservice Lösungsvorschläge gemacht, die letztendlich zum Erfolg führten. Vielen Dank dafür! Jetzt kann`s losgehen. Netflix und co ansehen und dabei trainieren :-) einfach perfekt!
Vorfreude
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich suchte ein Laufband. Bin zu SportTiedje in Augsburg gefahren, da mir eine persönliche Beratung wichtif war. Das cardiostrong TX 90 viel mir sofort ins Auge aufgrund der sehr guten Verarbeitung. Die Beratung war sehr gut und auf den Punkt gebracht. Nachdem ich das Laufband und noch zwei Alternativen probieren konnte war mir klar das Cardistrong TX90 wird es. Der große Bildschirm, die vorinstallierten Apps. waren das I Tüpfelchen. Nun muss ich gestehen, ich kann es gar bnicht mehr abwarten bis es bei uns Zughause steht. Besonders gut finde ich den starken Moter und die große Lauffläche, so kann auch mein Man komfortabel laufen. Auch unsere Mädels werden sich freuen wenn sie in den Semesterferien zuhause sind. Aufgrund der guten Qualitätä bin ich ganz unbesorgt wenn wir alle vier das Laufband nutzen.... [číst dále]
Empfehlenswert
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Schon bei der Beratung wussten wir, dass wir hier richtig sind und wir würden unser Laufband wieder hier kaufen. Gutes Gerät, einfache Bedienung, leise - alles in allem eine wirkliche Kaufempfehlung!
Tolle Beratung, noch bessere Produkte
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich habe mir vor einigen Wochen ein Cardiostrong Laufband TX90 gekauft. Als ich ihm Geschäft ankam wurde ich sofort persönlich auf meine Bedürfnisse gerecht beraten. Nach der passenden Produktwahl durfte ich das Laufban im Shop vor Ort direkt probieren und habe mich gleich von der 1A Qualität überzeugen lassen. Ich würde jederzeit wieder bei Sport Tiedje Fitnessgeräte kaufen. Einziges kleine Manko ist die zurzeit lange Liederzeit der Geräte. Sonst alles tiptop jederzeit wieder.
Perfekte Ausstattung des Homegyms & Top-Service
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Laufband entspricht zu 100% meiner Erwartung. Es hat ausreichend Leistung, ist gut verarbeitet und passt auch in den kleinsten Fitnessraum. Die Ausführung ist ideal für ambitionierte Hobbysportler und hat alles, was man sich wünscht: viele verschiedene Einstellungen und Programme sowie die Möglichkeit, alles individuell anzupassen. Der Aufbau durch die Mannschaft von Sport Tidje hat gut geklappt und es wurde auch fachmännisch aufgebaut. In Summe einfach super und sehr zufrieden.
Cardiostrong TX90
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich habe mich vorab im Netz über Laufbänder informiert und das Cardiostrong TX90, das TX 70 und dem Horizon Paragon X als für mich passend gefunden. Alle drei Bänder waren im Shop in Kassel in der Ausstellung und konnten von mir Probe gelaufen werden. Die Beratung war super und sachlich, zu allen Geräten wurde im Detail beraten. Meien Wahl file auf das Cardiostrong TX 90. Eine Woche nach dem Kauf bekam ich einen Anruf von der Spedition, der Termin passte mir nicht, ein zwei Tage späterer Liefertermin war schnell gefunden. Das Teil wird win einem grossen Karton teilzerlegt auf einer Palette geliefert. Wir wohnen im Erdgeschoss, die Eiinzelteile können von zwei kräftigen Personen getragen werden. In ein Obergeschoss möchet ich das nicht müssen. Die Breite von ca. 89 cm passte ohne Kippen nicht durch die Zimmertür. Da war noch mehr Muskelkraft angesagt. Der Aufbau ist nicht kompliziert und geht zur Not auch alleine. Die Passgenauigkeit, die Verarbeitung, die Schrauben und Gewinde waren unerwartet gut für Made in China. Die Anleitung auf Deutsch ist gut verständlich. Ich habe es erst heute aufgebaut, ich gegeh davon aus, der es im Betrieb genauso positiv läuft wie bisher.... [číst dále]
Performant
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super tapis de courseT-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě