Běžecký pás cardiostrong TX90

č. výrobku CST-TX90-2
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Doporučená cena výrobce 69 999,00 Kč
nyní Dnes 60 799,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 13%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
 • Dodání spediční firmou
Běžecký pás cardiostrong TX90

Běžecký pás cardiostrong TX90

Komfortní běžecký pás pro domácí trénink
 • Příjemný zážitek při běhu Rovnoměrné tlumení, velký běhoun a silný motor
 • Individuální trénink na běžeckém pásu Obrovské množství programů a perfektní zábava
Běžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 ocenění
Běžecký pás cardiostrong TX90 Trénink na běžeckém páse šetrný ke kloubům

Trénink na běžeckém páse šetrný ke kloubům

Jednou z mnoha výhod běžeckého trenažéru je, že téměř nezatěžuje klouby, šlachy a vazy. U modelu cardiostrong TX90 to zajišťují tlumicí prvky pod běhací plošinou i běhoun o tloušťce 2,5 mm. V kombinaci s rozměrným běhounem tak vzniká skvělý pocit při běhu!
Běžecký pás cardiostrong TX90 Dotykový panel se spoustou zábavy

Dotykový panel se spoustou zábavy

TX90 má nejen sportovní vzhled, ale i jeho vnitřní hodnoty jsou působivé: 15,6palcový dotykový panel obsahuje předinstalované aplikace pro streamování a přístup k sociálním médiím platforem Netflix, Spotify, Amazon, YouTube, Twitter, Chrome, Instagram a Facebook, tedy funkce známé z běžeckých pásů ve fitness centrech.
Běžecký pás cardiostrong TX90 Libovolná tvorba tréninku

Libovolná tvorba tréninku

Chůze, pomalý klus nebo tempový běh: Sestavte si vždy zcela individuální běžecký trénink pomocí 44 tréninkových programů! Můžete si navrhnout svůj vlastní program a dokonce běžet do vrchu. Díky výběru z rychlostí od 1 do 20 km/h můžete absolvovat pomalý pohybový trénink, stejně jako rychlý sprint.
Běžecký pás cardiostrong TX90 Praktická sklápěcí funkce

Praktická sklápěcí funkce

Běžecký pás se sklopnou konstrukcí je ideálním řešením pro domácí trénink. Máte trénink za sebou? Jednoduše vyklopte běhoun pásu TX90 do vztyčené polohy. Běžecký pás pak můžete pomocí transportních koleček odsunout stranou, aby vám nepřekážel, a je kdykoli připraven k dalšímu tréninku.

 • Sledujte při tréninku videa, surfujte po internetu nebo poslouchejte hudbu!
 • vysoký stupeň pohodlí při běhu díky silnému motoru, dostatečně velká plocha
 • dotyková obrazovka o velikosti 15 "
 • široký výběr programů a mnoho možností znázorněrnění týkajích se tréninkových dat
 • funkce Bluetooth pro párování sluchátek nebo reproduktorů s konektivitou Bluetooth
 • Předinstalované aplikace: Netflix, Spotify, Amazon, YouTube, Twitter, Chrome, Instagram a Facebook
 • integrovaný přehrávač videa a hudby pro offline data
 • zabudovaný webový prohlížeč, pro možné surfování během tréninku (WiFi propojení)
 • zabudovaný webový prohlížeč, pro možné surfování během tréninku (WiFi propojení)
 • na cíl orientovaný trénink: buď s 3 cílovými programy (vzdálenost, kalorie, čas) nebo 12 programů pro spalování tuků, vytrvalostní trénink nebo trénink vysoké intenzity ke zvýšení výkonu
 • v zadní části je nástupní výška velmi nízká - 22,5 cm
 • rozsáhlá výbava: reproduktor, ventilátor, USB připojení
 • velikost displeje : 34,2 x 19,5 cm
 • úhel sklonu displeje je variabilní
 • velmi jednoduché sestavení v pouhých 3 krocích
 • mimořádná pestrost programů: např. 32 přednastavených programů, uživatelské programy, zadání cílů nebo programy řízené tepovou frekvencí (60 % nebo 80 % maximální tepové frekvence nebo cílové tepové frekvence)
 • max. hmotnost uživatele: 160 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás cardiostrong TX90: (d) 205 cm x (š) 90 cm x (v) 145 cm
  sklopený - Běžecký pás cardiostrong TX90: (d) 128 cm x (š) 90 cm x (v) 174 cm
 • technické údaje:
  • DC-motor: 3.5 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152 x 52 cm
  • běžecká podložka: 2.5 mm
  • běžecká deska: 18 mm , pojezdové kladky: 60 mm
  • rychlost: 1 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 15 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na TFT
  • tréninkové programy celkem: 44, z toho definované uživatelem: 4, řízené pulsem: 3
  • 8 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 8 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • řízení HRC: nastavení rychlost a stoupání na postranních držadlech
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus,

cardiostrong TX90 s rozsáhlou výbavou

Běžecký pás cardiostrong TX90 nabízí mnoho známých i inovativních funkcí, které ještě v této kombinaci žádný jiný výrobce nespojil. K nejvýznamnějším patří konzola s dotykovým displejem s úhlopříčkou 15,6 palce, která je s touto funkcí obvyklá pouze u zařízení pro fitness centra. Na konzole jsou předinstalovány streamovací aplikace jako Netflix nebo Spotify. Dále vás model TX90 nadchne obrovským běhounem a velmi výkonným motorem.

Obrovský dotykový displej se skvělými programy a spoustou zábavy

Nechte se bavit a zapomeňte na námahu
Díky skvělému displeji si na trenažeru Běžecký pás cardiostrong TX90 můžete přehrávat filmy nebo hudbu. K dispozici máte dvě možnosti. Jděte na to klasicky: Nahrajte si film nebo album na flash disk a připojte jej k běžeckému pásu. Nyní si můžete soubory vybírat a přehrávat v přehrávači médií. A nebo můžete streamovat přes WiFi. Streamovací aplikace služeb YouTube, Netflix nebo Spotify jsou již předinstalovány. Během tréninku se tedy můžete nechat bavit, sledovat své oblíbené filmy nebo se nechat motivovat svou oblíbenou hudbou.

TX90 je vaše sociální a mediální centrum
Vedle zábavních aplikací jsou instalovány také aplikace sociálních médií platforem Twitter, Facebook a Instagram. Sledujte novinky na Twitteru, pochlubte se trochu na Facebooku svými skvělými běžeckými výsledky nebo si na Instagramu prohlížejte fotky z pláží – tím ještě vzroste vaše motivace spálit na trenažeru TX90 dalších pár gramů navíc.

Rozličné programy pro trénink podle vašich přání
Díky nim můžete na trenažeru Běžecký pás cardiostrong TX90 trénovat přesně podle svých představ. K tomu máte k dispozici velmi rozdílné programy. Můžete například nastavit cíle (kalorie, vzdálenost nebo čas) nebo si vybrat některý z 32 předinstalovaných programů. Ty se liší délkou a tréninkovým profilem, takže se mění svah a rychlost.

Dále si můžete vytvořit vlastní program, u kterého si sami předem definujete každý stoupací nebo rychlostní úsek. Obě tyto hodnoty můžete navíc kdykoli měnit i během tréninku, což je díky dotykové obrazovce obzvlášť snadné. Samozřejmě můžete také použít tlačítka rychlé volby: pro rychlost a sklon máte k dispozici po 8 tlačítkách rychlé volby. Díky tomu je Běžecký pás cardiostrong TX90 také ideálním fitness přístrojem pro intervalový trénink: Zadejte si třeba minutový sprint rychlostí 14 km/h s následující aktivní regenerací při 8 km/h, dokud si netroufnete na další sprint.

TX90 nabízí maximální komfort při tréninku

Přístroj TX90 má motor s výkonem 3,5 HP, který běžecký pás tiše a velmi rovnoměrně pohání. Díky němu můžete dosáhnout maximální rychlosti až 20 km/h. Abyste mohli tyto rychlosti také naplno využít, má TX90 také obzvlášť velký běhoun: 155 x 52 cm. Díky němu TX90 spadá do ligy běžeckých pásů pro poloprofesionální použití. Díky náklonovému motoru lze běžecký pás nastavit až na 15% náklon. Tak si můžete i doma dopřát náročné horské běhy.

Běžecký pás cardiostrong TX90 díky svému kvalitnímu tlumení nabízí trénink šetrný ke kloubům. Vedle tlumicích prvků pod nosnou plošinou to zajišťuje zejména silná vrstva běhounu. Je 2,5 mm silná a přispívá k příjemnému pocitu z běhu.
Běžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 oceněníBěžecký pás cardiostrong TX90 ocenění

manual cardiostrong-TX90-2

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
154
4
27
3
4
2
0
1
1

4.79 5 hvězdiček

(186 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Cardiostrong TX 90 - Super Laufband
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Schon die Beratung in Dresden war sehr umfassend und kompetent. Die Anlieferung lief reibungslos, der Aufbau war leicht. Das Gerät ist sehr groß und schwer - das muss es auch sein, denn die Verarbeitung ist hochwertig und stabil, das Gerät ist sehr leise. Auf der großen Lauffläche macht das Training einen Riesenspaß - die Programmauswahl ist vielfältig. Das einzige Manko ist die Bedienung der Zifferntasten für die Auswahl der Geschwindigkeit - die sprechen sehr schlecht an, man muss schon sehr kräftig drücken. Alles in allem aber ein Top Gerät und daher eine eindeutige Kaufempfehlung von uns. ... [číst dále]
Cardiostrong TX 90
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich bin absoluter Neuling mit dem Laufband die Beratung vor Ort (Bielefeld) war sehr kompetent. Das Laufband hat Studioqualität, ist sehr gut verarbeitet und hat meine Erwartungen völlig übertroffen. Die Anlieferung erfolgte sehr zeitnah auch die Kommunikation mit der Transportfirma lief reibungslos hinsichtlich ders Auslieferungszeitpunktes. Das TX 90 ist bedienerfreundlich, sehr robust und hat ausreichende Funktionen mit abwechslungsreichen Traingseinheiten. Insgesamt sehr empfehlenswert!!
Studioqualität
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Mit dem LB bin ich hochzufrieden - es hat tatsächlich Studioqualität. Die große Lauffläche bietet absolute Sicherheit. Das Laufband ist sehr schwer. Es kann auf Extrabestellung bis an den Aufstellort geliefert werden. Ich wohne in der 4. Etage, und vier kräftige Männer haben mächtig geschwitzt, es bis dort hoch zu tragen. Zum Aufbau müssen zwei Personen mitwirken, alleine geht es nicht. Der Aufbau selbst ist sehr gut beschrieben und von daher leicht. Das Laufband ist sehr geräuscharm und laufruhig, es bietet ein absolutes Sicherheitsgefühl. Da klappert oder wackelt wirklich nichts. Die Laufmatte ist weich genug, um auch ohne Schuhe laufen zu können. Die Programmvielfalt bietet für jeden etwas: Einsteiger, Profis, Intervalltrainings, Fitnesstests, herzfrequenzgesteuerte Programme, eigene Trainingsprogramme, Medienanbindung und, und, und .... Für mich steht fest: DIESES Laufband war sein Geld wert, denn soooooo macht Laufen Spaß❣ Ich kann es auf jeden Fall weiterempfehlen, rate aber auch, gleich die Matte für unten drunter mitliefern zu lassen, denn wenn das LB einmal steht, dann steht es (also gleich auf der Matte aufbauen) und auch das Spray zum Schmieren. Das Lauteste, was es beim Betrieb des LB zu hören gibt, sind die eigenen Schritte - also - wirklich angenehm leise. Bei längerer Nichtnutzung quietscht es, aber bei mir hat sich das nach mehrfachen Änderungen der Steigungs- und Geschwindigkeitseinstellungen immer nach ca. fünf Minuten gegeben, und es war wieder leise (ja, auch ein LB muss erstmal "in die Gänge kommen" ????). Danke für dieses tolle Produkt an den Hersteller und an die Lieferspedition, die gleich ZWEI Teams zum Tragen bis an den Aufstellort geschickt hat ????.... [číst dále]
Gut verarbeitetes und stabiles Laufband
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Das Laufband ist sehr stabil und gut verarbeitet. Dadurch bedingt ist es auch recht schwer. Es läuft ruhig und lässt sich intuitiv bedienen. Für mich eine gute Wahl.
cardiostrong TX90 loopband
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super goede en degelijke loopband van Cardiostrong. Zéér vakkundig geplaatst door 2 vriendelijke bezorgers/monteurs. Ik had afgesproken dat ze de oude loopband op de 1e verdieping mee retour zouden nemen. Was geen probleem, maar wel een lastige klus ivm een draaitrap. Super voorzichtig zonder beschadigingen is hij naar beneden gekomen. Klasse!!!
Hochwertiges Laufband
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Freundliche Beratung in Nürnberg. Sehr stabiles Laufband, Das Gerät ist sehr leise und hat eine große gedämpfte Lauffläche. Die Einstellungen gehen sehr leicht durch die Touchfunktion. Das Gewicht relativ hoch. Dies sollte bei der Lieferung beachtet werden. Es wurde per Spedition geliefert, Liefertermin wurde telefonisch abgestimmt. Lieferung in einem riesigen Karton. Profi massig verpackt. Der Aufbau ging relativ einfach, nach Anleitung. Tolles Gerät.
Super Gerät und fördert die Motivation!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Laufband ist sehr stabil, dadurch ist das Gewicht relativ hoch. Sollte bei der Lieferung beachtet werden. Der Aufbau ging relativ einfach, wenn man die Anleitung beachtet. Das Gerät ist sehr leise und die Einstellungen gehen sehr leicht durch die Touchfunktion. Eine Schutzmatte ist bei empfindlichen Böden sehr wichtig.
Hochwertiges Laufband
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wir haben das Laufband jetzt seit drei Wochen und sind absolut zufrieden. Die Lieferung war schnell, der Aufbau recht einfach. Das Laufen macht viel Spaß. Wir nutzen es intensiv mit mehreren Personen. Tolles Gerät, sehr komfortabel. Klare Kaufempfehlung.
Leise und optisch ansprechend
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Leise und optisch ansprechend
qualitativ gutes Laufband
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Man braucht schon viel Platz für das Laufband, aber die Größe zahlt sich aus. So kann auch mein Mann mit ausgiebig Bewegungsfreiheit auf dem Laufband seine straffes Gehen aufbauen. Die Steigerungsstufen im Menü sind für unsere Familie optimal. Jeder findet sich nach Belieben in der leichten Menüführung zu recht.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě