Běžecký pás Darwin TM40

č. výrobku DF-TM40
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena 30 172,00 Kč
nyní Dnes 26 399,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 12%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
 • Dodání spediční firmou
Běžecký pás Darwin TM40

Běžecký pás Darwin TM40

Udělejte první krok směrem k domácímu fitness tréninku!
 • Flexibilní trénink a dosažení kondice Pro uvolněný běh v domácím prostředí
 • Důmyslná doplňková výbava Ventilátor, reproduktory a další
Běžecký pás Darwin TM40 ocenění
Běžecký pás Darwin TM40 Příjemná cesta k vašemu kondičnímu cíli

Příjemná cesta k vašemu kondičnímu cíli

Maximální rychlost 16 km/h, jednoduchá obsluha, přehledný panel: S pásem TM40 jsou začátky s domácím běžeckým tréninkem maximálně jednoduché. Díky funkci sklonu můžete dokonce běhat do vrchu. Díky svým kompaktním rozměrům a praktické skládací konstrukci je navíc TM40 úsporným řešením pro malé obývací pokoje a fitness místnosti.
Běžecký pás Darwin TM40 Sportovní programy

Sportovní programy

TM40 vám pomáhá v pestrém běžeckém tréninku. S 32 běžeckými programy můžete využívat stále nových běžeckých podnětů. Výběr programů se přehledně zobrazuje na konzole a trénink si můžete kdykoli upravit pomocí tlačítek rychlé volby.
Běžecký pás Darwin TM40 Dobré tlumení

Dobré tlumení

Na rozdíl od venkovního běhu na asfaltu nebo jiných tvrdých površích nedochází na běžeckém pásu téměř k žádnému zatěžování kloubů. Důvodem je tlumicí systém pod běhounem. Pás TM40 je vybaven tlumicím systémem z elastomerů, který má tři tlumicí zóny. Díky nim je váš běh v každé části běhounu dobře tlumen.
Běžecký pás Darwin TM40 Doplňky pro váš trénink

Doplňky pro váš trénink

Jako běžecký pás pro začátečníky nabízí model TM40 vybavení, které v tomto cenovém segmentu vyčnívá z řady: Reproduktory a zvukový vstup, USB port, stojany na nápoje a ventilátor zajišťující chladivý vzduch. Navíc můžete také na panel postavit svůj tablet a při tréninku třeba sledovat svůj oblíbený seriál.

 • běžecký pás s dobrým vybavením pro uvolněný běžecký trénink v pohodlí domova
 • prostorově úsporná a sklápěcí konstrukce
 • mnoho předpřipravených programů pro pestrý trénink
 • výborné přídavné funkce: ventilátor, reproduktor (připojení přes 3,5mm konektor) a USB typu A pro nabíjení mobilních zařízení
 • elastomerový tlumicí systém se třemi tlumicími zónami
 • dva velké úložné prostory na nápoje, klíče apod.
 • možnost odložení tabletu/chytrého telefonu, např. ke sledování filmu během tréninku
 • max. hmotnost uživatele: 130 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Darwin TM40: (d) 173 cm x (š) 80 cm x (v) 131 cm
  sklopený - Běžecký pás Darwin TM40: (d) 106 cm x (š) 80 cm x (v) 150 cm
 • technické údaje:
  • DC-motor: 2 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 130 x 46 cm
  • běžecká deska: 18 mm
  • rychlost: 1 - 16 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 10 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, tempo, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
  • tréninkové programy celkem: 32, z toho definované uživatelem: 4, řízené pulsem: 3
  • 6 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 6 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus, ventilátor,

Běžecký pás Darwin TM40 pro trénink na běžeckém pásu v pohodlí domova

S maximální rychlostí 16 km/h a nastavitelným sklonem až 10 % je běžecký pás Darwin TM40 ideální pro uvolněné běžecké úseky nebo chůzi s proměnlivým sklonem. Díky svým kompaktním rozměrům se hodí i do menších posiloven nebo do obývacího pokoje. Praktická konstrukce: Po tréninku lze běhoun sklopit a díky transportním kolečkům dále přesouvat.

Důmyslné programy a velmi dobré vybavení

Dobrá kvalita materiálu a solidní, důmyslné vybavení dělají domácí běžecké tréninky velmi příjemnými. Trenažer Darwin TM40 se tak velmi snadno ovládá: Výběr z celkem 32 běžeckých programů je velmi snadný a pomocí tlačítek rychlé volby lze rychlost a sklon nastavovat za běhu.

K dispozici je například 24 předdefinovaných programů s předem určeným sklonem a rychlostí pro každý úsek. Profily se přehledně zobrazují na panelu. K dispozici je samozřejmě také ruční režim, který se nejvíce blíží běhu v přírodě. Pro obzvlášť efektivní trénink jsou integrovány programy řízené podle srdeční frekvence. V závislosti na optimální oblasti tepu pro váš tréninkový cíl počítač nastavuje buď sklon nebo rychlost.

Co do výbavy běžecký pás Darwin TM40 jednoznačně překonává své konkurenty v dané cenové třídě. Přístroj TM40 má například dvourychlostní ventilátor, který při běhu poskytuje chlazení. Na boku je dále k dispozici USB-A port a audio vstup. USB port slouží například k současnému nabíjení vašeho chytrého telefonu. Audio vstup (3,5mm zdířka) umožňuje přehrávání hudby přes reproduktory v panelu.

Běžecký pás Darwin TM40 ocenění

Manual Darwin-TM40

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
71
4
27
3
1
2
0
1
0

4.71 5 hvězdiček

(99 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

super Laufband für den Start Darwin TM 40
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich bin Wiedereinsteiger nach zwei Schwangerschaften. Das Laufband ist ein super Start langsam wieder ins Laufen zu kommen. Die Lieferung war super organisiert, der Aufbau konnte bis auf eine Ausnahme (Das Laufband an den Aufbauort tragen) fast allein geschehen. Ich habe knapp 1,5h gebraucht und dann gleich ne halbe Stunde Sport gemacht. Test bestanden. Das Tablet konnte ich mit dem mitgelieferten Kabel gut anschließen. Die Aussage meines Mannes. Die Musik die ich höre ist lauter als das Laufband. Die verschiedenen Einstellungen sind super und einfach einzustellen. Den Ventilator habe ich noch nicht wirklich genutz/ gebraucht. Aber er funktioniert! Würde mich immer wieder für den Kauf des Laufbandes von Darwin TM 40 bei sport-tiedje.de entscheiden.... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Tolles Modell, schnell Einsatzbereit. Programme sind selbsterklärend und auch für Lauffaule geeignet. Die Beratung war perfekt und passt 100% Danke nochmal.
Top Einsteigermodell
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Für die Einrichtung unseres Home-Fitness-Raums haben wir besonders auf 2 Kriterien geachtet: gutes Preis-Leistungsverhältnis und Anwendungssicherheit. Als Anfänger ist es uns wichtig, dass es z.B. eine Programmauswahl gibt, diese aber für uns nicht „völlig an der Realität vorbei“ ist. Ferner sollte der Preis stimmen, da wir für den Raum mehrere Geräte kaufen wollten. Das Laufband hat uns in keinsterweise enttäuscht. Es ist einfach zu bedienen, die Funktion ist für „Freizeit - Jogger“ oder Walker bestens geeignet. Dazu hat es eine tolle Optik. Der Aufbau war flott erledigt. ... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super skønt løbebånd med en formidabel holder til ipadden så jeg kan følge med på serierne eller læse nyheder imens jeg løber
Fint produkt med ingen store problemer
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Købt efterår 2021 og et rigtigt fint løbebånd til mig og min kone, et lille gené er at den afgiver en elektrisk summen når strømmen er slået til og pulsmåleren er ikke super præcis men er alligevel glad for den
Ein Top-Laufband für Einsteiger und Fortgeschrittene
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Laufband ist sehr schnell einsatzbereit und völlig unkompliziert im Aufbau. Die Funktion ist einwandfrei und die Auswahl der Programme ist für Einsteiger und Fortgeschrittene völlig ausreichend. Insgesamt sehr empfehlenswert!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Darwin laufband sehr stabil und gute qualitet
gute Wahl
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr gutes und hochwertiges Laufband. Für einen Anschaffungspreis
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super Laufband, im Aktionszeitraum erworben, gutes Preis- Leistungsverhätnis, hatte davor ein anderes Laufband, kein Vergleich. Habe das Laufband in Wien bestellt, sehr kooperative Mitarbeiter, kann ich mit gutem Gewissen weiterempfehlen
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Godt løbebånd til mine bhov. Det står fint i den ene del af stuen, og jeg har dermed nem adgang til underholdning, mens jeg træner, bådåe direkte, men også fra fjernsynet, hvis det skulle være. Det er meget lydløst i brug, hvilket jeg sætter stor pris på. Høj motivationsfaktor i dette løbebånd, og det er rigtig vigtigt for mig.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě