Běžecký pás Darwin Walking Pad

č. výrobku DF-WP
Skladem
1x awarded
Bez nákladů na dopravu!
Dodání prostřednictvím UPS
-15%
DMOC* 21 874,00
dosud
nyní 18 499,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
Chodicí pás Darwin Walking Pad

Chodicí pás Darwin Walking Pad

To zvládnete: 10 000 kroků
 • Skutečný prostorový zázrak Snadné uskladnění pod pohovkou
 • Dosáhli jste svého cíle Při práci nebo oblíbeném seriálu zdolejte 10 000 kroků
Běžecký pás Darwin Walking Pad ocenění
Běžecký pás Darwin Walking Pad Krok za krokem k větší kondici

Krok za krokem k větší kondici

Již 10 000 kroků denně by mělo stačit pro výrazně lepší kondici a zdravotní stav. S pásem Walking Pad Darwin tohoto cíle dosáhnete zcela snadno. Postavte si běžecký pás před televizor a sledujte při chůzi svůj oblíbený seriál. Nebo můžete Walking Pad používat v domácí kanceláři. Zasuňte běžecký pás pod stůl a kancelářská práce se stane procházkou. Doporučujeme vám rychlost cca 2,5 až 3,5 km/h.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Zkrátka se vejde všude!

Zkrátka se vejde všude!

Walking Pad Darwin je díky svému důmyslnému designu skutečným prostorovým zázrakem. Chodicí pás lze v prostřední části sklopit a díky přepravním kolečkům přesouvat. Fitness zařízení lze kdekoli uskladnit. Například jej snadno můžete vsunout pod postel nebo pohovku. To je skvělé řešení pro uložení do každého menšího městského bytu.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Úžasně snadná obsluha

Úžasně snadná obsluha

Rychlost můžete snadno nastavovat pomocí dálkového ovladače. Dálkový ovladač můžete při tréninku nosit na zápěstí nebo v kapse u kalhot. Díky popsaným tlačítkům je ovládání snadno srozumitelné. Rychlost můžete regulovat v rozmezí 0,5 až 6 km/h v krocích po 0,5 km/h.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Vše máte pod kontrolou!

Vše máte pod kontrolou!

Protože Walking Pad skvěle funguje při nízké rychlosti, je zejména pro osoby s omezenou pohyblivostí skvělou možností, jak začlenit pohyb do každodenního života. K tomu si můžete zakoupit přídavné madlo. Toto madlo vám vždy při chůzi zajišťuje bezpečný úchop.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Skvělý vzhled!

Skvělý vzhled!

Na elegantním LED displeji můžete při běhu sledovat svůj tréninkový pokrok. Sledovat můžete čas, vzdálenost, rychlost a spálené kalorie. Díky svému elegantnímu vzhledu Walking Pad není z těch fitness přístrojů, které byste hned po tréninku nejraději schovali. Tmavý rámeček a jemné barevné akcenty se hodí téměř do každého obydlí.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Připraveno k okamžitému použití!

Připraveno k okamžitému použití!

Pokud se nemůžete dočkat začátku tréninku, je pro vás Walking Pad skvělým dárkem. Malý chodicí pás je připraven k okamžitému použití. Vyjměte jej z krabice, rozložte běhoun a pusťte se do chůze. Žádná montáž, žádné šroubování – prostě vyrazte vpřed!

 • 10 000 kroků za den? s pásem Darwin Walking Pad to není žádný problém
 • skládací pás: pro domácí nebo kancelářské použití
 • ideální pro pohyb během každodenních činností
 • možnost prostorově nenáročného uložení díky skládacímu mechanismu a speciálnímu běhounu
 • doporučená rychlost chůze při kancelářské práci: 2,5 km/h až 3,5 km/h
 • max. rychlost chůze: 6 km/h
 • obsluha pomocí dálkového ovládání
 • inteligentní regulace rychlosti pomocí tlakových senzorů: pokud se dostanete příliš daleko vpřed, chodicí pás se zrychlí, pokud naopak ustoupíte směrem vzad, pás se zpomalí
 • velmi tichý, vhodný ke sledování televize, práci v kanceláři nebo telefonování
 • výjimečně nízká nástupní výška pouhých 57 mm
 • „skrytý“ LED displej: nenápadný a elegantně zakomponovaný do krytu motoru
 • hliníková nosná konstrukce: velmi lehká s velmi vysokou nosností
 • decentně zabudovaná transportní kolečka
 • pro Darwin Walking Pad je možno dokoupit madlo
 • Abyste si stihli osvojit pohyb na pásu Walking Pad, je nejprve povolena jen maximální rychlost 3 km/h. Chcete-li povolit nejvyšší rychlost 6 km/h, musíte absolvovat alespoň 20minutovou chůzi v kuse.
 • max. hmotnost uživatele: 100 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Darwin Walking Pad: (d) 144 cm x (š) 55 cm x (v) 13 cm
  sklopený - Běžecký pás Darwin Walking Pad: (d) 83 cm x (š) 55 cm x (v) 13 cm
 • technické údaje:
  • běžecká plocha: 120 x 41.5 cm
  • rychlost: 0.5 - 6 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.5 km/h)
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost,
  • zobrazení tréninkových profilů na LED
 • vybavení:
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus

Darwin Walking Pad – hodí se do každé domácnosti

Darwin Walking Pad s elegantním LED displejem se hodí do každé domácnosti. Díky svému skládacímu mechanismu a speciálnímu běhounu lze tento pás velmi úsporně uložit. Tento skládací běžecký pás je vhodný pro použití doma i v domácí kanceláři. Můžete jej postavit do obývacího pokoje a při cvičení na něm sledovat televizi. Můžete jej postavit pod zvýšený psací stůl a e-mailová korespondence nebo pracovní telefonát se v pravém slova smyslu stanou snadnou procházkou.

Krok za krokem ke zdravějšímu životu

Všichni víme, že dlouhé hodiny sezení škodí našemu tělu. Stání je již lepší. Ale ještě lepší je chůze. Již 10 000 kroků denně může vést k mnohem zdravějšímu životu a lepší kondici. S pásem Walking Pad od výrobce Darwin těchto 10 000 kroků snadno zvládnete. Pohyb můžete snadno začlenit do svých každodenních aktivit. Zhubnete, uděláte něco pro svůj metabolismus a kardiovaskulární systém a jednoduše zlepšíte svou kondici. Je to jednoduché.

Walking Pad nabízí rychlosti od 0,5 do 6 km/h. Nastavení provádíte snadno pomocí malého dálkového ovladače. Tento můžete nosit na zápěstí nebo jej odložit na psacím stole. Abyste si na chůzi na pásu Walking Pad zvykli, je zpočátku nejvyšší rychlost omezena na 3 km/h. Jakmile ale urazíte 1 km chůzí v kuse, můžete si dopřát i hbitou procházku rychlostí 6 km/h.

Tady výrobce odvedl velký kus práce!

Díky hliníkové nosné konstrukci pás Walking Pad velmi lehký. Přitom má nosnost až 100 kilogramů. Vysoká nosnost při velmi nízké vlastní hmotnosti: To svědčí o skvělé kvalitě zpracování.

Také co do designu si vývojáři dali záležet! LED displej je diskrétně integrován v krytu motoru a je viditelný, pouze když je přístroj v běhu. Jeho černý rámeček má decentní vzhled a barevné prvky jsou nenápadné a moderní. Pás Walking Pad rozhodně není fitness přístroj, který byste po tréninku museli schovat. Pokud jej však chcete uskladnit, není to žádný problém. Walking Pad můžete uprostřed složit a následně jej téměř kdekoli uskladnit.

Skvělé řešení pro zlepšení pohyblivosti

Pro osoby s omezenou pohyblivostí je Walking Pad skutečným dárkem. V první řadě je konstruován pro nízké rychlosti. Dále má extrémně nízkou nástupní výšku pouhých 57 mm. Za běžně solidní hodnotu se u běžeckých pásů považuje cca 200 mm. Navíc se k pásu Walking Pad nabízí také zvlášť dodávaná ruční madla. Poskytují potřebnou podporu a dají vám mnohem bezpečnější pocit!

Připraveno k použití ihned po rozbalení

Walking Pad Darwin se dodává v předem smontovaném stavu. Pás rozložte a zkontrolujte, zda je běhoun vycentrován. Hned poté můžete síťovým kabelem zapojit přístroj do elektrické zásuvky. A hned můžete začít! Zapněte běžecký pás a pomocí dálkového ovladače si nastavte rychlost.

Díky pouhým čtyřem tlačítkům je dálkové ovládání velmi přehledné. Jejich popis je snadno srozumitelný. Dálkový ovladač má dvě tlačítka, s jejichž pomocí můžete upravovat rychlost. Třetí tlačítko slouží ke změně programů. Prostředním tlačítkem můžete dát povel ke spuštění a zastavení. Je to hračka, že?

Běžecký pás Darwin Walking Pad ocenění

Manual Darwin-WP

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
9
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(9 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita


Darwin Laufband
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Super Gerät. Sehr gute Verarbeitung. Trainiere täglich. Braucht wenig Platz. Die Ausgaben haben sich gelohnt.
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Liebes Sport-Tiedje-Team, recht herzlichen Dank für die sehr gute Beratung vor Ort! Das hat meine Kaufentscheidung deutlich vereinfacht :-). Ich bin mehr als mega zufrieden mit dem Walking Pad. Optisch sieht das Laufband sehr hochwertig und modern aus. Es läuft ruhig und gibt mir Sicherheit. Durch die einfache übersichtliche Bedienung ist das Laufband für jeden gemacht. So ist es möglich schnell und unkompliziert, vor allem wetterunabhängig, mind. 10.000 Schritte täglich zu erreichen. Positiv finde ich, dass das Display im ständigen Wechsel immer die aktuellen Daten zeigt. Das Laufband steht derzeit im Wohnzimmer, aber durch das schnelle Zusammenklappen ist es schnell verstaut :-). Trotz der angenehmen Größe, ist das Laufband sehr schwer. ... [číst dále]
Toller Alltagsbegleiter
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich besitze bereits ein richtiges Laufband und nutze dies auch regelmäßig. Jedoch wollte ich mich nach einem Gerät umsehen, dass mir die Möglichkeit bietet, auch während dem langen Home Office Tag in Bewegung zu bleiben. Das Walking Pad erfüllt all meine Erwartungen. Es ist einfach auf- und abzubauen und kann durch die befestigten Rollen super leicht verschoben werden. Ich nutze es zusammen mit einem Stehschreibtisch-Aufsatz und kann fast alle Büro-Tätigkeiten während des Laufens mit geringer Geschwindigkeit ausführen. Lediglich das Schreiben mit Stift und Papier funktioniert so nicht. Die Lautstärke des Walking Pads während des Laufens ist auch in Ordnung. Insgesamt ist das Walking Pad ein sehr hochwertiger Alltagsbegleiter, trotz der höheren Preisklasse. Ich würde es jederzeit wieder kaufen!... [číst dále]
Super zufrieden!
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Auf Grund von Rückenprobleme muss ich mich viel bewegen und Sport machen. Nun kann ich endlich auch wetterunabhängig - mit meinen Laufmäusen - walken, ohne dass sich die Muskulatur - durch unseren norddeutschen kalten Wind - verkrampft! Das Gerät ist sehr stabil, leicht zu bedienen und super leise. Man kann auch bei unserer Holzdecke keine Geräusche im Erdgeschoss wahrnehmen! Die Klappfunktion ist prima, so dass ich das WalkingPad zukünftig auch im Reisemobil mitnehmen werde. Das Gerät ist sehr zu empfehlen!!!... [číst dále]
Toller Alltagsbegleiter
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich besitze bereits ein richtiges Laufband und nutze dies auch regelmäßig. Jedoch wollte ich mich nach einem Gerät umsehen, das mir die Möglichkeit bietet, auch während dem langen Home Office Tag in Bewegung zu bleiben. Das Walking Pad erfüllt dafür all meine Erwartungen. Es ist schnell auf- und abbaubar und kann durch die montierten Rollen super leicht verschoben werden. Ich nutze das Walking Pad zusammen mit einem Stehschreibtisch-Aufsatz und kann fast alle Bürotätigkeiten während dem Laufen auf dem Pad erledigen. Lediglich das Schreiben mit Stift und Papier funktioniert so nicht. Der Lautstärkepegel ist bei niedrigen Geschwindigkeiten auch vollkommen annehmbar. Trotz der höheren Preisklasse ist das Walking Pad ein toller Alltagsbegleiter und ich würde das Pad jederzeit wieder kaufen.... [číst dále]
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich nutze das Walking Pad 2-3 mal die Woche. Es hat eine gute Verarbeitung. Es lässt sich leicht auf und zuklappen. Dadurch kann es schnell benutzt werden und lässt sich ebenfalls platzsparend verstauen. Das Gerät ist für mich die perfekte Walking Alternative für drinnen. Eine gute Unterstützung dazu ist der Haltegriffe, gibt einem eine zusätzliche Sicherheit, wenn man möchte.
Design und Produkt Top ????????⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Bin in der Filiale Hamburg sehr gut und freundlich beraten worden ☺️. Das Gerät ist während der Nutzung leise und hat einen super lauf. Das Design ist wunderschön und zeitlos, die Klappfunktion ist optimal zum verstauen und selbst wenn man es im Raum stehen lässt Platzsparend. Im gesamten ein Produkt was ich sehr gut weiter empfehlen kann. Meine Mutter ist auch begeistert und überlegt sich eins zuzulegen ☺️
Gutes Laufband und reicht für zuhause aus.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Bin voll zufrieden mit dem Gerät. Man kann gut und geräuscharm walken, danach zusammenklappen und wegschieben. Gute Verarbeitung und bedienerfreundliche Nutzung. Man kann quasi nach Anlieferung sofort loslegen. Auspacken und Verpackungsmaterial entsorgen, ist erstmal nicht so ohne. Aber der Transport mit DHL funktioniert bis an die Wohnungstür prima. ????
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich bin sehr zufrieden mit meinem neuen Darwin Walking Pad. Ich habe mir das Laufband gekauft, um vor allem an online Fortbildungstagen in Bewegung bleiben zu können. Das Laufband passt perfekt unter meinen Bartisch, sodass ich ganz entspannt laufen und gleichzeitig auf den Laptop gucken mit den anderen Kursteilnehmern interagieren kann. Das Design gefällt mir gut, es ist sehr schlixht. Auch die Bedienung ist intuitiv und einfach. Das Laufband ist für mich nicht mehr wegzudenken! Danke schön.... [číst dále]T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě