Běžecký pás Darwin Walking Pad

č. výrobku DF-WP
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Doporučená cena výrobce 21 874,00 Kč
nyní Dnes 18 499,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 15%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
 • Dodání prostřednictvím UPS
Chodicí pás Darwin Walking Pad

Chodicí pás Darwin Walking Pad

To zvládnete: 10 000 kroků
 • Skutečný prostorový zázrak Snadné uskladnění pod pohovkou
 • Dosáhli jste svého cíle Při práci nebo oblíbeném seriálu zdolejte 10 000 kroků
Běžecký pás Darwin Walking Pad ocenění
Běžecký pás Darwin Walking Pad Krok za krokem k větší kondici

Krok za krokem k větší kondici

Již 10 000 kroků denně by mělo stačit pro výrazně lepší kondici a zdravotní stav. S pásem Walking Pad Darwin tohoto cíle dosáhnete zcela snadno. Postavte si běžecký pás před televizor a sledujte při chůzi svůj oblíbený seriál. Nebo můžete Walking Pad používat v domácí kanceláři. Zasuňte běžecký pás pod stůl a kancelářská práce se stane procházkou. Doporučujeme vám rychlost cca 2,5 až 3,5 km/h.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Zkrátka se vejde všude!

Zkrátka se vejde všude!

Walking Pad Darwin je díky svému důmyslnému designu skutečným prostorovým zázrakem. Chodicí pás lze v prostřední části sklopit a díky přepravním kolečkům přesouvat. Fitness zařízení lze kdekoli uskladnit. Například jej snadno můžete vsunout pod postel nebo pohovku. To je skvělé řešení pro uložení do každého menšího městského bytu.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Úžasně snadná obsluha

Úžasně snadná obsluha

Rychlost můžete snadno nastavovat pomocí dálkového ovladače. Dálkový ovladač můžete při tréninku nosit na zápěstí nebo v kapse u kalhot. Díky popsaným tlačítkům je ovládání snadno srozumitelné. Rychlost můžete regulovat v rozmezí 0,5 až 6 km/h v krocích po 0,5 km/h.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Vše máte pod kontrolou!

Vše máte pod kontrolou!

Protože Walking Pad skvěle funguje při nízké rychlosti, je zejména pro osoby s omezenou pohyblivostí skvělou možností, jak začlenit pohyb do každodenního života. K tomu si můžete zakoupit přídavné madlo. Toto madlo vám vždy při chůzi zajišťuje bezpečný úchop.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Skvělý vzhled!

Skvělý vzhled!

Na elegantním LED displeji můžete při běhu sledovat svůj tréninkový pokrok. Sledovat můžete čas, vzdálenost, rychlost a spálené kalorie. Díky svému elegantnímu vzhledu Walking Pad není z těch fitness přístrojů, které byste hned po tréninku nejraději schovali. Tmavý rámeček a jemné barevné akcenty se hodí téměř do každého obydlí.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Připraveno k okamžitému použití!

Připraveno k okamžitému použití!

Pokud se nemůžete dočkat začátku tréninku, je pro vás Walking Pad skvělým dárkem. Malý chodicí pás je připraven k okamžitému použití. Vyjměte jej z krabice, rozložte běhoun a pusťte se do chůze. Žádná montáž, žádné šroubování – prostě vyrazte vpřed!

 • 10 000 kroků za den? s pásem Darwin Walking Pad to není žádný problém
 • skládací pás: pro domácí nebo kancelářské použití
 • ideální pro pohyb během každodenních činností
 • možnost prostorově nenáročného uložení díky skládacímu mechanismu a speciálnímu běhounu
 • doporučená rychlost chůze při kancelářské práci: 2,5 km/h až 3,5 km/h
 • max. rychlost chůze: 6 km/h
 • obsluha pomocí dálkového ovládání
 • inteligentní regulace rychlosti pomocí tlakových senzorů: pokud se dostanete příliš daleko vpřed, chodicí pás se zrychlí, pokud naopak ustoupíte směrem vzad, pás se zpomalí
 • velmi tichý, vhodný ke sledování televize, práci v kanceláři nebo telefonování
 • výjimečně nízká nástupní výška pouhých 57 mm
 • „skrytý“ LED displej: nenápadný a elegantně zakomponovaný do krytu motoru
 • hliníková nosná konstrukce: velmi lehká s velmi vysokou nosností
 • decentně zabudovaná transportní kolečka
 • pro Darwin Walking Pad je možno dokoupit madlo
 • Abyste si stihli osvojit pohyb na pásu Walking Pad, je nejprve povolena jen maximální rychlost 3 km/h. Chcete-li povolit nejvyšší rychlost 6 km/h, musíte absolvovat alespoň 20minutovou chůzi v kuse.
 • max. hmotnost uživatele: 100 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Darwin Walking Pad: (d) 144 cm x (š) 55 cm x (v) 13 cm
  sklopený - Běžecký pás Darwin Walking Pad: (d) 83 cm x (š) 55 cm x (v) 13 cm
 • technické údaje:
  • běžecká plocha: 120 x 41.5 cm
  • rychlost: 0.5 - 6 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.5 km/h)
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost,
  • zobrazení tréninkových profilů na LED
 • vybavení:
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus,

Darwin Walking Pad – hodí se do každé domácnosti

Darwin Walking Pad s elegantním LED displejem se hodí do každé domácnosti. Díky svému skládacímu mechanismu a speciálnímu běhounu lze tento pás velmi úsporně uložit. Tento skládací běžecký pás je vhodný pro použití doma i v domácí kanceláři. Můžete jej postavit do obývacího pokoje a při cvičení na něm sledovat televizi. Můžete jej postavit pod zvýšený psací stůl a e-mailová korespondence nebo pracovní telefonát se v pravém slova smyslu stanou snadnou procházkou.

Krok za krokem ke zdravějšímu životu

Všichni víme, že dlouhé hodiny sezení škodí našemu tělu. Stání je již lepší. Ale ještě lepší je chůze. Již 10 000 kroků denně může vést k mnohem zdravějšímu životu a lepší kondici. S pásem Walking Pad od výrobce Darwin těchto 10 000 kroků snadno zvládnete. Pohyb můžete snadno začlenit do svých každodenních aktivit. Zhubnete, uděláte něco pro svůj metabolismus a kardiovaskulární systém a jednoduše zlepšíte svou kondici. Je to jednoduché.

Walking Pad nabízí rychlosti od 0,5 do 6 km/h. Nastavení provádíte snadno pomocí malého dálkového ovladače. Tento můžete nosit na zápěstí nebo jej odložit na psacím stole. Abyste si na chůzi na pásu Walking Pad zvykli, je zpočátku nejvyšší rychlost omezena na 3 km/h. Jakmile ale urazíte 1 km chůzí v kuse, můžete si dopřát i hbitou procházku rychlostí 6 km/h.

Tady výrobce odvedl velký kus práce!

Díky hliníkové nosné konstrukci pás Walking Pad velmi lehký. Přitom má nosnost až 100 kilogramů. Vysoká nosnost při velmi nízké vlastní hmotnosti: To svědčí o skvělé kvalitě zpracování.

Také co do designu si vývojáři dali záležet! LED displej je diskrétně integrován v krytu motoru a je viditelný, pouze když je přístroj v běhu. Jeho černý rámeček má decentní vzhled a barevné prvky jsou nenápadné a moderní. Pás Walking Pad rozhodně není fitness přístroj, který byste po tréninku museli schovat. Pokud jej však chcete uskladnit, není to žádný problém. Walking Pad můžete uprostřed složit a následně jej téměř kdekoli uskladnit.

Skvělé řešení pro zlepšení pohyblivosti

Pro osoby s omezenou pohyblivostí je Walking Pad skutečným dárkem. V první řadě je konstruován pro nízké rychlosti. Dále má extrémně nízkou nástupní výšku pouhých 57 mm. Za běžně solidní hodnotu se u běžeckých pásů považuje cca 200 mm. Navíc se k pásu Walking Pad nabízí také zvlášť dodávaná ruční madla. Poskytují potřebnou podporu a dají vám mnohem bezpečnější pocit!

Připraveno k použití ihned po rozbalení

Walking Pad Darwin se dodává v předem smontovaném stavu. Pás rozložte a zkontrolujte, zda je běhoun vycentrován. Hned poté můžete síťovým kabelem zapojit přístroj do elektrické zásuvky. A hned můžete začít! Zapněte běžecký pás a pomocí dálkového ovladače si nastavte rychlost.

Díky pouhým čtyřem tlačítkům je dálkové ovládání velmi přehledné. Jejich popis je snadno srozumitelný. Dálkový ovladač má dvě tlačítka, s jejichž pomocí můžete upravovat rychlost. Třetí tlačítko slouží ke změně programů. Prostředním tlačítkem můžete dát povel ke spuštění a zastavení. Je to hračka, že?

Běžecký pás Darwin Walking Pad ocenění

Manual Darwin-WP

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
62
4
23
3
0
2
0
1
0

4.73 5 hvězdiček

(85 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Super zufrieden!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Auf Grund von Rückenprobleme muss ich mich viel bewegen und Sport machen. Nun kann ich endlich auch wetterunabhängig - mit meinen Laufmäusen - walken, ohne dass sich die Muskulatur - durch unseren norddeutschen kalten Wind - verkrampft! Das Gerät ist sehr stabil, leicht zu bedienen und super leise. Man kann auch bei unserer Holzdecke keine Geräusche im Erdgeschoss wahrnehmen! Die Klappfunktion ist prima, so dass ich das WalkingPad zukünftig auch im Reisemobil mitnehmen werde. Das Gerät ist sehr zu empfehlen!!!... [číst dále]
Sehr zufrieden!
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Endlich wieder gleichmäßig Bewegung... und mit diesem Gerät macht es mir Spaß. Ich wurde sehr gut beraten und bin mit dem Gerät sehr zufrieden.
Ideal für Home Office
2 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Walking Pad ist ideal für Home Office. Die Laufgeschwindigkeit lässt sich bis zu 6 km/h einstellen, was mehr als genug ist, wenn man stramm laufen und noch dabei arbeiten möchte. Mit 28 Kilo ist das Gerät kein Leichtgewicht, aber dafür macht es einen wertigen und stabilen Eindruck. Zudem lässt es sich dank der Rollen leicht transportieren und aufgrund der geringen Maße leicht unterm Sofa/Bett verstauen. Nachteile sind, dass das Gerät laut Angabe nur für Personen bis 100 Kilo geeignet ist und dass der Schrittzähler nach einer Pause sofort wieder bei 0 anfängt. Alles in allem eine 1a Investition für alle, die den ganzen Tag viel sitzen. In 10 Minuten schafft man 1.000 Schritte, in einer Stunde hat man also seinen Tages-Soll erfüllt, wenn man dich den Rest des Tages auch noch ein wenig bewegt! :) ... [číst dále]
Perfektes Board um am Arbeitsplatz in Bewegung zu bleiben. Bin begeistert über die leichte und leise Handhabung, würde es immer wieder kaufen und hoffe, dass ich lange Freude damit habe!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Perfektes Board!
Design und Produkt Top ????????⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Bin in der Filiale Hamburg sehr gut und freundlich beraten worden ☺️. Das Gerät ist während der Nutzung leise und hat einen super lauf. Das Design ist wunderschön und zeitlos, die Klappfunktion ist optimal zum verstauen und selbst wenn man es im Raum stehen lässt Platzsparend. Im gesamten ein Produkt was ich sehr gut weiter empfehlen kann. Meine Mutter ist auch begeistert und überlegt sich eins zuzulegen ☺️
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Liebes Sport-Tiedje-Team, recht herzlichen Dank für die sehr gute Beratung vor Ort! Das hat meine Kaufentscheidung deutlich vereinfacht :-). Ich bin mehr als mega zufrieden mit dem Walking Pad. Optisch sieht das Laufband sehr hochwertig und modern aus. Es läuft ruhig und gibt mir Sicherheit. Durch die einfache übersichtliche Bedienung ist das Laufband für jeden gemacht. So ist es möglich schnell und unkompliziert, vor allem wetterunabhängig, mind. 10.000 Schritte täglich zu erreichen. Positiv finde ich, dass das Display im ständigen Wechsel immer die aktuellen Daten zeigt. Das Laufband steht derzeit im Wohnzimmer, aber durch das schnelle Zusammenklappen ist es schnell verstaut :-). Trotz der angenehmen Größe, ist das Laufband sehr schwer. ... [číst dále]
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Super lækkert gåbånd. Jeg bruger det hver dag herhjemme, hvor jeg går ture, mens jeg ser en serie i fjernsynet. Det siger næsten ikke noget, når det kører, og det fungerer bare rigtig godt.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Dette gåbånd er nok et af de bedste køb jeg har gjort til mig selv. Jeg går en god tur hver dag nu, efter jeg har købt dette. Og jeg tager det nogle gange med på arbejdet også, hvor jeg arbejder på kontor. Det er let at hanke op i og tage med.
Ideal auch für Senioren
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Habe das Darwin Laufband Walking Pad seit gut 2 Wochen und bin sehr zufrieden. Als Seniorin deren Sport wegen Corona dauernd ausfiel, suchte ich eine Möglichkeit, mich zuhause zu bewegen; zumal ich auch nicht so outdoor-mobil bin. Ich entschied mich für das Walking Pad wegen der sehr guten Beratung in der Filiale und der guten Bewertungen hier. Die Lieferung erfolgte schon nach einer Woche. Das Walking Pad ist kleiner als andere Laufbänder und klappbar. Das ist sehr praktisch. Außerdem ist es leise und einfach zu bedienen. Das schnelle Walken verhilft mir zu Kondition und Ausdauer. Für mein persönliches Sicherheitsgefühl habe ich auch den passenden Haltegriff dazu gekauft. Fazit: Ideal für Senioren.... [číst dále]
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Rigtig god kvalitet for pengene. Det er lydløst, smooth at gå på og god afdæmpning uden man kan mærke skillelinjen, der kan foldes over på midten.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě