Běžecký pás Darwin Walking Pad

č. výrobku DF-WP
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena
21 874,00 Kč
nyní Dnes 19 199,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 12%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
 • Dodání prostřednictvím UPS
Chodicí pás Darwin Walking Pad

Chodicí pás Darwin Walking Pad

To zvládnete: 10 000 kroků
 • Skutečný prostorový zázrak Snadné uskladnění pod pohovkou
 • Dosáhli jste svého cíle Při práci nebo oblíbeném seriálu zdolejte 10 000 kroků
Běžecký pás Darwin Walking Pad ocenění
Běžecký pás Darwin Walking Pad Krok za krokem k větší kondici

Krok za krokem k větší kondici

Již 10 000 kroků denně by mělo stačit pro výrazně lepší kondici a zdravotní stav. S pásem Walking Pad Darwin tohoto cíle dosáhnete zcela snadno. Postavte si běžecký pás před televizor a sledujte při chůzi svůj oblíbený seriál. Nebo můžete Walking Pad používat v domácí kanceláři. Zasuňte běžecký pás pod stůl a kancelářská práce se stane procházkou. Doporučujeme vám rychlost cca 2,5 až 3,5 km/h.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Zkrátka se vejde všude!

Zkrátka se vejde všude!

Walking Pad Darwin je díky svému důmyslnému designu skutečným prostorovým zázrakem. Chodicí pás lze v prostřední části sklopit a díky přepravním kolečkům přesouvat. Fitness zařízení lze kdekoli uskladnit. Například jej snadno můžete vsunout pod postel nebo pohovku. To je skvělé řešení pro uložení do každého menšího městského bytu.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Úžasně snadná obsluha

Úžasně snadná obsluha

Rychlost můžete snadno nastavovat pomocí dálkového ovladače. Dálkový ovladač můžete při tréninku nosit na zápěstí nebo v kapse u kalhot. Díky popsaným tlačítkům je ovládání snadno srozumitelné. Rychlost můžete regulovat v rozmezí 0,5 až 6 km/h v krocích po 0,5 km/h.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Vše máte pod kontrolou!

Vše máte pod kontrolou!

Protože Walking Pad skvěle funguje při nízké rychlosti, je zejména pro osoby s omezenou pohyblivostí skvělou možností, jak začlenit pohyb do každodenního života. K tomu si můžete zakoupit přídavné madlo. Toto madlo vám vždy při chůzi zajišťuje bezpečný úchop.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Skvělý vzhled!

Skvělý vzhled!

Na elegantním LED displeji můžete při běhu sledovat svůj tréninkový pokrok. Sledovat můžete čas, vzdálenost, rychlost a spálené kalorie. Díky svému elegantnímu vzhledu Walking Pad není z těch fitness přístrojů, které byste hned po tréninku nejraději schovali. Tmavý rámeček a jemné barevné akcenty se hodí téměř do každého obydlí.
Běžecký pás Darwin Walking Pad Připraveno k okamžitému použití!

Připraveno k okamžitému použití!

Pokud se nemůžete dočkat začátku tréninku, je pro vás Walking Pad skvělým dárkem. Malý chodicí pás je připraven k okamžitému použití. Vyjměte jej z krabice, rozložte běhoun a pusťte se do chůze. Žádná montáž, žádné šroubování – prostě vyrazte vpřed!

 • 10 000 kroků za den? s pásem Darwin Walking Pad to není žádný problém
 • skládací pás: pro domácí nebo kancelářské použití
 • ideální pro pohyb během každodenních činností
 • možnost prostorově nenáročného uložení díky skládacímu mechanismu a speciálnímu běhounu
 • doporučená rychlost chůze při kancelářské práci: 2,5 km/h až 3,5 km/h
 • max. rychlost chůze: 6 km/h
 • obsluha pomocí dálkového ovládání
 • inteligentní regulace rychlosti pomocí tlakových senzorů: pokud se dostanete příliš daleko vpřed, chodicí pás se zrychlí, pokud naopak ustoupíte směrem vzad, pás se zpomalí
 • velmi tichý, vhodný ke sledování televize, práci v kanceláři nebo telefonování
 • výjimečně nízká nástupní výška pouhých 57 mm
 • „skrytý“ LED displej: nenápadný a elegantně zakomponovaný do krytu motoru
 • hliníková nosná konstrukce: velmi lehká s velmi vysokou nosností
 • decentně zabudovaná transportní kolečka
 • pro Darwin Walking Pad je možno dokoupit madlo
 • Abyste si stihli osvojit pohyb na pásu Walking Pad, je nejprve povolena jen maximální rychlost 3 km/h. Chcete-li povolit nejvyšší rychlost 6 km/h, musíte absolvovat alespoň 20minutovou chůzi v kuse.
 • max. hmotnost uživatele: 100 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Darwin Walking Pad: (d) 143.2 cm x (š) 54.7 cm x (v) 12.9 cm
  sklopený - Běžecký pás Darwin Walking Pad: (d) 82 cm x (š) 54 cm x (v) 12 cm
 • technické údaje:
  • běžecká plocha: 120 x 41.5 cm
  • rychlost: 0.5 - 6 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.5 km/h)
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost,
  • zobrazení tréninkových profilů na LED
 • vybavení:
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus,

Darwin Walking Pad – hodí se do každé domácnosti

Darwin Walking Pad s elegantním LED displejem se hodí do každé domácnosti. Díky svému skládacímu mechanismu a speciálnímu běhounu lze tento pás velmi úsporně uložit. Tento skládací běžecký pás je vhodný pro použití doma i v domácí kanceláři. Můžete jej postavit do obývacího pokoje a při cvičení na něm sledovat televizi. Můžete jej postavit pod zvýšený psací stůl a e-mailová korespondence nebo pracovní telefonát se v pravém slova smyslu stanou snadnou procházkou.

Krok za krokem ke zdravějšímu životu

Všichni víme, že dlouhé hodiny sezení škodí našemu tělu. Stání je již lepší. Ale ještě lepší je chůze. Již 10 000 kroků denně může vést k mnohem zdravějšímu životu a lepší kondici. S pásem Walking Pad od výrobce Darwin těchto 10 000 kroků snadno zvládnete. Pohyb můžete snadno začlenit do svých každodenních aktivit. Zhubnete, uděláte něco pro svůj metabolismus a kardiovaskulární systém a jednoduše zlepšíte svou kondici. Je to jednoduché.

Walking Pad nabízí rychlosti od 0,5 do 6 km/h. Nastavení provádíte snadno pomocí malého dálkového ovladače. Tento můžete nosit na zápěstí nebo jej odložit na psacím stole. Abyste si na chůzi na pásu Walking Pad zvykli, je zpočátku nejvyšší rychlost omezena na 3 km/h. Jakmile ale urazíte 1 km chůzí v kuse, můžete si dopřát i hbitou procházku rychlostí 6 km/h.

Tady výrobce odvedl velký kus práce!

Díky hliníkové nosné konstrukci pás Walking Pad velmi lehký. Přitom má nosnost až 100 kilogramů. Vysoká nosnost při velmi nízké vlastní hmotnosti: To svědčí o skvělé kvalitě zpracování.

Také co do designu si vývojáři dali záležet! LED displej je diskrétně integrován v krytu motoru a je viditelný, pouze když je přístroj v běhu. Jeho černý rámeček má decentní vzhled a barevné prvky jsou nenápadné a moderní. Pás Walking Pad rozhodně není fitness přístroj, který byste po tréninku museli schovat. Pokud jej však chcete uskladnit, není to žádný problém. Walking Pad můžete uprostřed složit a následně jej téměř kdekoli uskladnit.

Skvělé řešení pro zlepšení pohyblivosti

Pro osoby s omezenou pohyblivostí je Walking Pad skutečným dárkem. V první řadě je konstruován pro nízké rychlosti. Dále má extrémně nízkou nástupní výšku pouhých 57 mm. Za běžně solidní hodnotu se u běžeckých pásů považuje cca 200 mm. Navíc se k pásu Walking Pad nabízí také zvlášť dodávaná ruční madla. Poskytují potřebnou podporu a dají vám mnohem bezpečnější pocit!

Připraveno k použití ihned po rozbalení

Walking Pad Darwin se dodává v předem smontovaném stavu. Pás rozložte a zkontrolujte, zda je běhoun vycentrován. Hned poté můžete síťovým kabelem zapojit přístroj do elektrické zásuvky. A hned můžete začít! Zapněte běžecký pás a pomocí dálkového ovladače si nastavte rychlost.

Díky pouhým čtyřem tlačítkům je dálkové ovládání velmi přehledné. Jejich popis je snadno srozumitelný. Dálkový ovladač má dvě tlačítka, s jejichž pomocí můžete upravovat rychlost. Třetí tlačítko slouží ke změně programů. Prostředním tlačítkem můžete dát povel ke spuštění a zastavení. Je to hračka, že?

Běžecký pás Darwin Walking Pad ocenění

Manual Darwin-WP

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
42
4
18
3
0
2
0
1
0

4.7 5 hvězdiček

(60 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Mega für Homeoffice
0 persons found this review helpful
tolle Unterstützung für lange Arbeitstage. Einfach bei Telefonaten oder Onlinekonferenzen walken und dem Körper etwas gutes tun. Tolles qualitativ hochwertiges Produkt. Leise bei 3-4 km/h, darüber hinaus etwas lauter.
tolles Gerät
0 persons found this review helpful
Ideal für jeden, der täglich Zeit am Schreibtisch verbringt. Das Produkt wirkt hochwertig und solide. Ich benutze es in Kombination mit einem höhenverstellbaren Schreibtisch und habe das Gefühl, weniger Pausen beim Arbeiten machen zu müssen. Daneben steigt natürlich je nach Art und Dauer der Benutzung die Grundfitness und man spart einfach Zeit, wenn man nach der Arbeit nicht noch seine 10 Kilometer laufen gehen muss. Beim Arbeiten stört es überhaupt nicht. Nach kurzer Eingewöhnung ist weder das Laufen an sich, noch die Lautstärke des Gerätes einschränkend. Vom Lautstärkeniveau würde ich es mit einem Drucker vergleichen, also eher etwas für das Homeoffice. ... [číst dále]
0 persons found this review helpful
Ich bin sehr zufrieden mit meinem neuen Darwin Walking Pad. Ich habe mir das Laufband gekauft, um vor allem an online Fortbildungstagen in Bewegung bleiben zu können. Das Laufband passt perfekt unter meinen Bartisch, sodass ich ganz entspannt laufen und gleichzeitig auf den Laptop gucken mit den anderen Kursteilnehmern interagieren kann. Das Design gefällt mir gut, es ist sehr schlixht. Auch die Bedienung ist intuitiv und einfach. Das Laufband ist für mich nicht mehr wegzudenken! Danke schön.... [číst dále]
0 persons found this review helpful
Ein sehr wertig verarbeitetes Gerät, auf dem es Spaß macht, indoor sein tägliches Pensum zu gehen. Das Auf- und Zuklappen ist sehr leicht möglich und das Verstauen ist auch in kleineren Wohnungen kein Problem. Die Lautstärke ist relativ gering, die Größe der Lauffläche ist ok. Einzig das Bewegen von einem Zimmer ins andere bringt Probleme, weil durch die leichtgängigen Transportrollen das 30 Kilogramm schwere Gerät kaum unter Kontrolle gehalten werden kann.
0 persons found this review helpful
Dieses Walking Pad ist genail. Ich habe es fast täglich in Gebrauch und gehe ca. 10.000 Schritte am Tag. Bin sehr zufrieden. Für mich sind 3km/h ideal um nebenbei noch etwas zu erledigen, lesen oder schreiben Der Schrittzähler funktioniert extrem gut. Ich hatte am Anfang sehr bedenken aufgrund des Preises - aber die Bewertungen und die Beschreibung haben mich dann dazu bewegt es zu bestellen und bereue es seit dem keinen Tag
0 persons found this review helpful
Dieses Walking Pad ist genial. Es ist einfach aufgebaut und konfiguriert (es hat zuerst nur eine Geschwindigkeit von 3 km/h. Man muss dann 1 km gehen, einmal neu starten und dann hat es 6 km/h). Das Pad funktioniert einwandfrei. Sehr gute Qualität und stabil. Ich bin sehr zufrieden mit dem Pad und kann es nur weiter empfehlen.
0 persons found this review helpful
Super Gerät. Klappt bei mir prima mit gemächlichem Laufen während der Arbeit im Homeoffice, und ermöglicht mir außerdem einen kurzen flotten Spaziergang mal eben zwischendurch. Bin sehr zufrieden!
0 persons found this review helpful
Lækkert gåbånd, der overstiger alle mine forventninger. Jeg købte det egentlig bare fordi, jeg godt kunne trænge til mere bevægelse i løbet af dagen, og så det som en oplagt mulighed at kunne gå, mens jeg arbejder ved computeren. Hvad jeg ikke forventede var, hvor lækkert det er at bruge dette gåbånd. Det er utrolig lydløst og jeg har mulighed for virkelig at gå stærkt. Det er fedt at opleve, at jeg efter en lang dag på kontoret samtidig har været super aktiv! Jeg købte det sammen med det bord, der anbefales til her på fitshop.... [číst dále]
0 persons found this review helpful
Makkelijk in gebruik en opklapbaar. Leuk ding.
0 persons found this review helpful
Cet ingénieux tapis de course est désormais utilisé (presque) tous les jours au travail. Depuis que je suis de plus en plus debout ou que je marche à mon bureau, 10 000 pas par jour sont devenus un jeu d'enfant. J'ai déjà perdu 2 kg en 6 semaines. Super partie.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě