Běžecký pás Taurus Run X Curved

č. výrobku TF-RUN-X-2
Skladem
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-30%
DMOC* 132 159,00
dosud
nyní 92 504,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
Běžecký pás Taurus Run-X Curved Treadmill

Běžecký pás Taurus Run-X Curved Treadmill

 • Běžecký pás bez motoru Maximální rychlost: neomezená
 • Rychlé změny tempa Perfektní pro HIIT a intervalový trénink
Běžecký pás Taurus Run X Curved oceněníBěžecký pás Taurus Run X Curved ocenění
Běžecký pás Taurus Run X Curved Zakřivený tvar běhounu

Zakřivený tvar běhounu

Díky zakřivenému běhounu poháníte běžecký pás pouze silou svých svalů bez jakéhokoli omezení rychlosti! Na pásu Run-X můžete běhat libovolnou rychlostí a tempo můžete kdykoli změnit. Dopřejte si vysoce efektivní HIIT a intervalové tréninky!
Běžecký pás Taurus Run X Curved Široké nášlapné plochy

Široké nášlapné plochy

Nášlapné plochy po obou stranách běhounu jsou obzvlášť široké. Díky tomu se na běžeckém pásu Run-X můžete opravdu vydat ze všech sil a pak z něj jednoduše seskočit. V kombinaci s madly a dlouhým běhounem zajišťuje pás Run-X maximální bezpečnost při tempovém běhu.
Běžecký pás Taurus Run X Curved přehledný displej

přehledný displej

Na přehledném displeji máte při tréninku stále na očích nejdůležitější parametry běhu. Zatímco jiné zakřivené běžecké pásy tréninkové programy vůbec nenabízí, poskytuje Run-X se sedmi různými cílovými programy velkou rozmanitost pro váš trénink.
Běžecký pás Taurus Run X Curved Extrémně vysoká spotřeba kalorií a čtyři úrovně odporu

Extrémně vysoká spotřeba kalorií a čtyři úrovně odporu

Run-X namáhá vaše celé tělo. Studie dokládají, že trénink na zakřiveném běžeckém pásu je obzvlášť efektivní: Při stejné délce tréninku spálíte až o 30 % více kalorií než na běžném běžeckém pásu – optimální pro snížení tělesné hmotnosti! Můžete použít čtyři různé úrovně odporu pro zvýšení intenzity tréninku na novou úroveň, a spálit tak ještě více kalorií!
Běžecký pás Taurus Run X Curved Extra dlouhá madla

Extra dlouhá madla

Extra dlouhá madla po stranách běžeckého trenažéru nabízejí začátečníkům na trenažéru Run-X vysokou úroveň bezpečnosti a profesionálům umožňují ještě rychlejší běh. Běžecký pás Taurus Run-X Curved Treadmill tak mohou používat uživatelé od začátečníků až po profesionály.
Běžecký pás Taurus Run X Curved Trénujte udržitelným způsobem

Trénujte udržitelným způsobem

Run-X funguje zcela bez elektřiny, protože je poháněn výhradně tělesnou silou vás jako běžce. Dalším aspektem udržitelnosti používání je enormní stabilita a odolnost materiálů běžeckého pásu. Díky běhounu z tvrdých plastových lamel prakticky nedochází k žádnému opotřebení. I přes robustní konstrukci je běhoun mírně tlumena – podobně jako tartanová dráha, což přináší příjemný pocit při běhu. Protože se tento běžecký pás obejde bez motoru a složité elektroniky, je také velmi nenáročný na údržbu.

 • skvělý fitness stroj pro tzv. HIIT trénink (vysoce intenzivní intervalový trénink)
 • žádná komplikovaná elektronika, žádný motor, velmi masivní, žádné opotřebení
 • 7 programů: cílené(čas, vzdálenost, kalorie),cílová tepová frekvence s varováním, 10/20 interval, 20/10 interval či interval definovaný uživatelem
 • více stupňů obtížnosti
 • jednoduchý, dobře čitelný displej
 • výjimečně masivní konstrukce: max. možné zatížení 150 kg i při intenzivnějších jednotkách
 • rychlost až na maximum
 • extra dlouhá běžecká plocha nabízí i při vyšších rychlostech stabilitu
 • křivky tohoto pásu zaručí rychlou změnu tempa
 • extra dlouhé rukojeti nabízí začátečníkům více jistoty a profi uživatelům rychlé tempo
 • "běžecká podložka" z tvrdých umělých lamel: extrémní zatížení a dlouhá životnost
 • postranní nástupní plochy vedle běžecké plochy jsou extra široké
 • vyrovnávací nožičky pro nerovnoměrnost podlahy
 • připojení k síti není nutné (pro funkci displeje postačí 2x AA baterie)
 • páčka na zadní straně stroje, transportní kolečka: pro jeho snadné uchopení a přemístění
 • včetně držáku na tablet
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Taurus Run X Curved: (d) 172 cm x (š) 81 cm x (v) 157 cm
 • technické údaje:
  • běžecká plocha: 160 x 43 cm
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost, tempo, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
  • tréninkové programy celkem: 7
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka

Taurus Run-X: sprinter mezi běžeckými pásy

Dopřejte si zcela individuální trénink na běžeckém pásu Run-X od výrobce Taurus s neomezenou maximální rychlostí: Run-X je takzvaný běžecký pás Curved Treadmill, který funguje bez motoru. Běhoun je vpředu a vzadu zakřivený směrem vzhůru, takže se svým tvarem podobá křivce. Vykročením vpřed tak uvedete běhoun do pohybu a sami běhoun poháníte rychlostí svého běhu. Díky tomu si můžete tempo určovat zcela sami a pás Run-X ihned reaguje na vaše změny rychlosti.

Díky tomuto funkčnímu principu běžeckého pásu je Run-X ideální například pro HIIT trénink, při kterém se střídají fáze maximální intenzity s fázemi malé rychlosti. S tímto tréninkem můžete za kratší dobu dosáhnout ještě lepších výsledků, protože například při tréninku HIIT se uplatňuje takzvaný „afterburn“ efekt, díky němuž až 48 hodin po tréninku stále ještě spalujete kalorie. Run-X má navíc sedm různých tréninkových programů a nabízí vám ještě větší rozmanitost než jeho předchůdce. Můžete si vybírat ze tří cílových programů řízených časem, vzdáleností či spálenými kaloriemi, programu s cílovou tepovou frekvencí s varovným tónem, 10/20sekundového intervalového programu a uživatelsky definovaného intervalového programu. Navíc má tento běžecký pás čtyři úrovně odporu, které můžete nastavovat pomocí páky na straně běžeckého pásu. Díky tomu můžete simulovat například běh v horách a ještě tak zvýšit tréninkovou stimulaci. Při nejvyšší úrovni odporu můžete na běžeckém pásu také trénovat tzv. tlačení saní (sled pushes).

Maximální bezpečnost při nejvyšších rychlostech

Model Run-X má velmi dlouhá ruční madla a široké boční nášlapné plochy, takže můžete při tréninku zkusit jít až na samotnou hranici svých možností. Rozběhněte se zcela na maximum a pak jednoduše „odskočte“ stranou. Strukturovaný povrch běhounu a ručních madel zajišťují bezpečí a stabilitu. Extra dlouhý běhoun navíc každému běžci dává bezpečný a příjemný pocit při běhu, a to i při vysokých rychlostech. Pomocí stavěcích patek navíc můžete snadno kompenzovat nerovnosti podlahy, takže běžecký pás vždy stojí na podlaze pevně a stabilně.

Špičková stabilita a odolnost

Aby pás odolával intenzivním tréninkům, má velmi masivní konstrukci: Rám je velmi robustní a povrch běhounu z tvrdých plastových lamel vysoce pevný. Ani při rychlých sprintech se na trenažeru Run-X nic neklepe.

Navzdory masivní konstrukci můžete pás Run-X libovolně přesouvat ve svém obývacím pokoji, neboť je vybaven zvedací rukojetí (na zadní straně) a přepravními kolečky. Díky tomu jej můžete běžecký pás snadno nadzdvihnout, přesunout a libovolně umístit v místnosti, přičemž vám nestojí v cestě žádné kabely.

Nepřehlédnutelná součást vaší posilovny, ať už doma, v hotelu nebo ve fitness centru

Run-X je perfektní tréninkový stroj nejen pro použití v domácnosti: Stabilita, kvalita materiálu a odolnost jsou natolik vysoké, že se tento běžecký pás dokonce nabízí se zárukou pro použití v profesionální oblasti.

Run-X je ideální běžecký pás pro fitness centra, kde se setkávají běžci různých tréninkových úrovní, neboť umožňuje jak pomalou chůzi, tak i extrémní sprinty.

Zvyšte úroveň výbavy svého sportovního klubu, fitness centra nebo firemní tělocvičny s trenažerem Run-X. Vaši členové, hosté a zaměstnanci na něm budou rádi trénovat!
Běžecký pás Taurus Run X Curved oceněníBěžecký pás Taurus Run X Curved ocenění

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let
poloprofesionální využití 12 měsíce
profesionální využití 6 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě