Více než 2.698.329 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 64.690 výrobků
model 2018

Běžecký pás Taurus T9.5

č. výrobku TF-T95
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (111)
111 Hodnocení zákazníků
4.87 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Video
banner
Zavřít
Počet
Dosud
68 607,00 Kč
Nyní
54 881,00 Kč
20%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 3 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 55x152 cm

Detaily výrobku: Běžecký pás Taurus T9.5

Testbadge
Testbadge
 • model 2018 info
 • Díky fantastickému vybavení běžeckého pásu Taurus T9.5 je naším tipem, i pro jeho vynikající poměr cena a výkon do 2000,- EUR!
 • technické údaje - Běžecký pás Taurus T9.5:
  • DC-motor: 3 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152 x 55 cm
  • běžecká podložka: orthobelt, 3 mm
  • běžecká deska: 27 mm , pojezdové kladky: 76 mm
  • rychlost: 0.8 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 15 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač - Běžecký pás Taurus T9.5:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, tempo, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LED
  • tréninkové programy celkem: 12, z toho definované uživatelem: 4, řízené pulsem: 1
  • 6 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 6 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení - Běžecký pás Taurus T9.5:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, Měření hrudním pásem
  • součástí výrobku je hrudní pás, který umožňuje telemetrické měření tepové frekvence
  • řízení HRC: nastavení rychlost a stoupání na postranních držadlech
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka,
 • pro náročné uživatele do domácího prostředí i poloprofesionální využití
 • systém tlumení EAS: Elastic Antishock System s 6 tlumiči nárazů
 • snadno ovladatelný cockpit se 3 LED indikacemi + displejem Dot-Matrix (21 x 10 bodů)
 • měření tělesného tuku
 • odkládací plocha a držák na lahev
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás Taurus T9.5: 180 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Taurus T9.5: (d) 200 cm x (š) 82 cm x (v) 140 cm

Popis: Běžecký pás Taurus T9.5

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
Ve srovnávacím testu běžeckých pásů magazínu ETM získal běžecký pás Taurus T9.5 s hodnocením 90,3 % 2. místo (celkové hodnocení: "dobrý", 02/2012). V kategorii "Bezpečnost" se Taurus T9.5 umístil na přední pozici. Hodnocení testujících: "Taurus oslňuje kvalitou materiálu a vlastnostmi při běhu". Díky běžecké ploše, která je největší ze všech přístrojů testu běžeckých pásů, mají dostatek místa při tréninku i vyšší sportovci. Přejít na test.

Profesionální model běžeckých pásů Taurus se ideální hodí pro náročný trénink v domácím prostředí. Běžecký pás Taurus T9.5 je vyroben z kvalitních materiálů, a je proto rovněž předurčen k poloprofesionálnímu využití.

Díky silnému motoru s výkonem 3 HP lze na běžeckém pásu T9.5 značky Taurus trénovat při rychlostech od 0,8 do 20 km/h. Každý krok je přitom odpružen ortopedickou podložkou, která šetří Vaše klouby! Přehledný cockpit má 3 LED indikace a displej Dot-Matrix 21 x 10, informující o čase, rychlosti, trase, srdeční frekvenci, stoupání, spotřebě energie, Mets a Pace/min.

Běžecký pás Taurus T9.5 Vás dostane mimořádně velkou variabilitou programů, která se postará o stálou motivaci do tréninku. Kromě 3 předprogramovaných tréninkových profilů, u nichž lze vždy nastavit 10 stupňů obtížnosti, jsou na výběr 2 předprogramované tréninkové profily, které lze měnit. Běžecký pás Taurus T9.5 nabízí ako doplněk k uživatelsky řízenému tréninku v manuálním programu program řízený pulsem, na němž je trénink závislý. Dále existuje možnost vytvořit si a uložit 4 vlastní programy.

Záruční podmínky: Běžecký pás Taurus T9.5

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka rám motor
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 30 let 10 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -

Běžecký pás Taurus T9.5 Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.87 5 hvězdiček
Testbadge
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Anonym dne 30.9.2018 5
Nachdem ich einige Laufbänder ausprobiert habe, habe ich mich für das Taurus 9.5 entschieden. Stabilität und Dämpfung sind gut, die Bedienung intuitiv. In meinen Augen ist das Preis-Leistungsverhältnis gut.
de od Ulrike Schlimme dne 22.9.2018 4
Laufband super. Beschreibung dürfte etwas ausführlicher sein.
de od Anonym dne 20.9.2018 5
Auch dieses Gerät ist wirklich richtig gut, exzellente Beratung in der Filiale in Frankfurt, super Lieferung und Aufbau, besser geht es nicht, vielen Dank Sport Tiedje
de od FRANZ Silvia dne 25.6.2018 5
Ich habe einige Laufbänder ausprobiert und mich nach einer ausgezeichneten Beratung für das Taurus Laufband TF-T9.5 entschieden. Die Lieferung und Aufstellung hat hervorragend geklappt und es wurden alle meine Fragen beantwortet. Ich bin Laufanfängerin und kann nur mit dem Schnell Gehen beginnen. Ich benütze es nun sch... [číst dále]on ein paar Tagen und bin überglücklich. Am liebsten würde ich vier bis fünf Mal am Tag eine Stunde schnell gehen, aber ist ja nicht gesund - schade. Die Einstellung ist sehr einfach und die Lauffläche ist schön breit und super gedämpft. Dieses Laufband ist supergenial und ich kann es nur weiterempfehlen, ich habe sehr viel Freude damit. [zobrazit méně]
de od Christian dne 4.6.2018 5
Das Laufband ist nach einer sehr guten Beratung in der Dortmunder Filiale gekauft worden. Die Lieferung erfolgte Problemlos und schnell. Das Laufband wurde in der ersten Etage aufgebaut. Aufgrund des Gewichts und der Abmessungen war es nicht gerade leicht durch das Treppenhaus zu kommen. Der Aufbau erfolgte wirklich pr... [číst dále]oblemlos. Nach drei Jahren ist das Laufband ins Erdgeschoss umgezogen. Auf- und Abbau waren wieder kein Problem, allerdings war der Umzug mit vier Mann auch nicht vielleichter. Dies soll keine Kritik sein, im Gegenteil. Schon das Gewicht spricht für die Wertigkeit und die Stabilität des Produktes. Aber man sollte sich im Klaren sein, dass man hier nicht mal eben alleine Hand anlegt. Das Laufband selbst ist sehr gut verarbeitet und leistet seinen Dienst noch immer ohne Fehl und Tadel. Vor einigen Wochen war ein Techniker im Haus und hat das Laufband überprüft, da ich mir nicht sicher war, ob noch alles richtig eingestellt ist. Wir haben außerdem einen Hund (dies hat man lt. Techniker auch gemerkt). Allerdings hätten wir den Termin nicht benötigt. Das Gerät war noch immer in einwandfreiem Zustand. Die Trainingsprogramme habe ich bisher kaum genutzt. Da ich längere Zeit nicht gelaufen bin, nutze ich von Zeit zu Zeit das Fatburn-Programm. In Verbindung mit einem Polar-Brustgurt funktioniert die Pulsanzeige ohne Probleme (mit dem mitgelieferten um einem eigenen). Zur Mararthonvorbereitung bin ich mehrere Male (aufgrund von schlechtem Wetter bzw. Sturm) längere Strecken gelaufen. Bis 28 km waren kein Problem, das Laufband hat hier keinerlei Schwächen gezeigt. Bei angemessener Pflege kann man auch nach Jahren keine negativen Auffälligkeiten Feststellen. Daher gebe ich eine klare Kaufempfehlung. Ein wirklich gutes, solides Gerät zu einem angemessenen Preis mit tollem Service. [zobrazit méně]

Běžecký pás Taurus T9.5 příslušenství - naše doporučení:

od 1 349,00 Kč
849,00 Kč
od 269,00 Kč
1 645,00 Kč 1 233,00 Kč
Silikonový sprej Sport Tiedje K dodání opět od cca 20.12.2018
299,00 Kč
549,00 Kč
547,00 Kč 409,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 547,00 Kč
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.600.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 78 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Běžecký pás cardiostrong TX50
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
49 390,00 Kč
41 154,00 Kč
2
Běžecký pás Taurus T9.5
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
68 607,00 Kč
54 881,00 Kč
3
Běžecký pás Horizon Paragon 6
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
54 881,00 Kč
35 663,00 Kč
4
Běžecký pás Kettler Sprinter 5
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
5
Běžecký pás cardiostrong TR30
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
35 663,00 Kč
27 499,00 Kč
6
Běžecký pás Horizon Adventure 3 Viewfit
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
35 663,00 Kč
27 427,00 Kč
7
Běžecký pás Taurus T9.9
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
82 334,00 Kč
68 607,00 Kč
8
Běžecký pás Reebok I-Run 3
Běžecké pásy ▸ Reebok Běžecké pásy
21 936,00 Kč
15 073,00 Kč
9
Běžecký pás Darwin TM40
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
24 681,00 Kč
19 191,00 Kč
10
Běžecký pás Horizon Elite T5.1 Viewfit
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
54 881,00 Kč
38 408,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz