Více než 2.607.699 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 62.968 výrobků
model 2018

Běžecký pás Taurus T9.5

č. výrobku TF-T95
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (107)
107 Hodnocení zákazníků
4.88 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Video
Zavřít
Počet
Dosud
68 607,00 Kč
Nyní
54 881,00 Kč
20%
Ušetříte
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 3 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 55x152 cm

Detaily výrobku: Běžecký pás Taurus T9.5

Testbadge
Testbadge
 • model 2018 info
 • Díky fantastickému vybavení běžeckého pásu Taurus T9.5 je naším tipem, i pro jeho vynikající poměr cena a výkon do 2000,- EUR!
 • technické údaje - Běžecký pás Taurus T9.5:
  • DC-motor: 3 trvalý výkon HP
  • běžecká plocha: 152 x 55 cm
  • běžecká podložka: orthobelt, 3 mm
  • běžecká deska: 27 mm , pojezdové kladky: 76 mm
  • rychlost: 0.8 - 20 km/h (možnost nastavení v krocích od 0.1 km/h)
  • stoupání: 0 - 15 % (možnost nastavení v krocích od 1 %)
 • tréninkový počítač - Běžecký pás Taurus T9.5:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, tempo, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LED
  • tréninkové programy celkem: 12, z toho definované uživatelem: 4, řízené pulsem: 1
  • 6 tlačítka pro přímou volbu rychlosti 6 tlačítka pro přímou volbu stoupání
 • vybavení - Běžecký pás Taurus T9.5:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, Měření hrudním pásem
  • součástí výrobku je hrudní pás, který umožňuje telemetrické měření tepové frekvence
  • řízení HRC: nastavení rychlost a stoupání na postranních držadlech
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka,
 • pro náročné uživatele do domácího prostředí i poloprofesionální využití
 • systém tlumení EAS: Elastic Antishock System s 6 tlumiči nárazů
 • snadno ovladatelný cockpit se 3 LED indikacemi + displejem Dot-Matrix (21 x 10 bodů)
 • měření tělesného tuku
 • odkládací plocha a držák na lahev
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás Taurus T9.5: 180 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Taurus T9.5: (d) 200 cm x (š) 82 cm x (v) 140 cm

Popis: Běžecký pás Taurus T9.5

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
Ve srovnávacím testu běžeckých pásů magazínu ETM získal běžecký pás Taurus T9.5 s hodnocením 90,3 % 2. místo (celkové hodnocení: "dobrý", 02/2012). V kategorii "Bezpečnost" se Taurus T9.5 umístil na přední pozici. Hodnocení testujících: "Taurus oslňuje kvalitou materiálu a vlastnostmi při běhu". Díky běžecké ploše, která je největší ze všech přístrojů testu běžeckých pásů, mají dostatek místa při tréninku i vyšší sportovci. Přejít na test.

Profesionální model běžeckých pásů Taurus se ideální hodí pro náročný trénink v domácím prostředí. Běžecký pás Taurus T9.5 je vyroben z kvalitních materiálů, a je proto rovněž předurčen k poloprofesionálnímu využití.

Díky silnému motoru s výkonem 3 HP lze na běžeckém pásu T9.5 značky Taurus trénovat při rychlostech od 0,8 do 20 km/h. Každý krok je přitom odpružen ortopedickou podložkou, která šetří Vaše klouby! Přehledný cockpit má 3 LED indikace a displej Dot-Matrix 21 x 10, informující o čase, rychlosti, trase, srdeční frekvenci, stoupání, spotřebě energie, Mets a Pace/min.

Běžecký pás Taurus T9.5 Vás dostane mimořádně velkou variabilitou programů, která se postará o stálou motivaci do tréninku. Kromě 3 předprogramovaných tréninkových profilů, u nichž lze vždy nastavit 10 stupňů obtížnosti, jsou na výběr 2 předprogramované tréninkové profily, které lze měnit. Běžecký pás Taurus T9.5 nabízí ako doplněk k uživatelsky řízenému tréninku v manuálním programu program řízený pulsem, na němž je trénink závislý. Dále existuje možnost vytvořit si a uložit 4 vlastní programy.

Záruční podmínky: Běžecký pás Taurus T9.5

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka rám motor
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 30 let 10 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -

Běžecký pás Taurus T9.5 Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.88 5 hvězdiček
Testbadge
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Christian dne 4.6.2018 5
Das Laufband ist nach einer sehr guten Beratung in der Dortmunder Filiale gekauft worden. Die Lieferung erfolgte Problemlos und schnell. Das Laufband wurde in der ersten Etage aufgebaut. Aufgrund des Gewichts und der Abmessungen war es nicht gerade leicht durch das Treppenhaus zu kommen. Der Aufbau erfolgte wirklich pr... [číst dále]oblemlos. Nach drei Jahren ist das Laufband ins Erdgeschoss umgezogen. Auf- und Abbau waren wieder kein Problem, allerdings war der Umzug mit vier Mann auch nicht vielleichter. Dies soll keine Kritik sein, im Gegenteil. Schon das Gewicht spricht für die Wertigkeit und die Stabilität des Produktes. Aber man sollte sich im Klaren sein, dass man hier nicht mal eben alleine Hand anlegt. Das Laufband selbst ist sehr gut verarbeitet und leistet seinen Dienst noch immer ohne Fehl und Tadel. Vor einigen Wochen war ein Techniker im Haus und hat das Laufband überprüft, da ich mir nicht sicher war, ob noch alles richtig eingestellt ist. Wir haben außerdem einen Hund (dies hat man lt. Techniker auch gemerkt). Allerdings hätten wir den Termin nicht benötigt. Das Gerät war noch immer in einwandfreiem Zustand. Die Trainingsprogramme habe ich bisher kaum genutzt. Da ich längere Zeit nicht gelaufen bin, nutze ich von Zeit zu Zeit das Fatburn-Programm. In Verbindung mit einem Polar-Brustgurt funktioniert die Pulsanzeige ohne Probleme (mit dem mitgelieferten um einem eigenen). Zur Mararthonvorbereitung bin ich mehrere Male (aufgrund von schlechtem Wetter bzw. Sturm) längere Strecken gelaufen. Bis 28 km waren kein Problem, das Laufband hat hier keinerlei Schwächen gezeigt. Bei angemessener Pflege kann man auch nach Jahren keine negativen Auffälligkeiten Feststellen. Daher gebe ich eine klare Kaufempfehlung. Ein wirklich gutes, solides Gerät zu einem angemessenen Preis mit tollem Service. [zobrazit méně]
es od Pedro del Valle dne 24.5.2018 5
Hace dos meses que compré esta cinta de correr, y estoy encantado. El montaje me resulto bastante sencillo, y se ve que la calidad de los componentes es muy alta. Es muy intuitiva y fácil de manejar, y la sensación al correr es excelente. Tras estar investigando antes de decidirme, creo que ofrece una gran relación... [číst dále] calidad-precio. Sin duda, ha cumplido todas mis expectativas! [zobrazit méně]
nl od R.Michels dne 2.5.2018 5
Niet gecompliceerd, gewoon Duitse degelijkheid. Prima loopband. Prima installatie en service bij aflevering
nl od Anonym dne 5.4.2018 5
Top voor in de praktijk doordat er handrails toegevoegd kunnen worden, hierdoor kunnen patienten die moeilijk lopen zich ondersteunen. Ook heeft de band een ruim oppervlak. Simpel te bedienen met veel mogelijkheden.
de od Markus Becker dne 19.3.2018 5
Klassisches Laufband mit intuitiver Bedienung und qualitativ sehr hochwertigen Komponenten - macht genau dass, was man braucht - auch wenn das Display etwas veraltet ist.
nl od Wilma dne 15.3.2018 4
Hele fijne loopband. Mooi breed loopoppervlak en handig te bedienen. Levering ging ook supersnel en netjes!
de od Erwin.gutsche dne 3.3.2018 5
Sehr gute Verarbeitung ,schnelle Montage,super laufgefühl,rund um ein sehr gutes Laufband mit sehr guten Preis leistungsverhälltniss
nl od Anonym dne 24.2.2018 4
Fijne loopband, duidelijke en eenvoudige bediening.
de od Ken dne 23.2.2018 5
Mit dem Laufband bin ich sehr zufrieden. Kurze Zeit nach der Lieferung hat das Laufband laute Geräusche gemacht, diese sind aber wieder verschwunden nachdem ich das Laufband besser eingestellt hatte. Eventuell hatte das auch etwas mit der Lieferung zu tun. ***** Das Laufband erhält von mir Stand heute 5 Sterne. Ich ... [číst dále]fühle mich auf dem Laufband sehr wohl (grosse Lauffläche). Das Laufband bietet viele Programme, aber halt leider viele ähnliche Programme welche sich kaum manuell anpassen lassen. Aber alles in allem ein sehr tolles Laufband. ** Dem Lieferant DHL kann ich maximal 2 Sterne vergeben. Es wurde schnell und pünktlich geliefert. Auf dem Paket stand gross das man das Paket liegend Transportieren muss, aber mein Paket stand im LKW zuvorderst auf dem Kopf (Motor). Die ganze Schachtel hatte zudem gelitten. *** Sport-Tiedje erhält bei mir auch nur maximal 3 Sterne. Die Beratung beim Kauf war super. Aber das Laufband wird mit einem deutschen Stecker geliefert. Ich erwarte das wenn ich ein Gerät in der Schweiz kaufe das dann mindestens ein Adapter dabei ist! Als mein Laufband laute Geräusche gemacht hat, habe ich Sport-Tiedje angeschrieben und musste mehrer Tage auf eine Antwort warten. Das ist ebenfalls nicht Kundenfreundlich! [zobrazit méně]
de od Alexandra Krönauer dne 19.2.2018 5
Haben vor kurzem das Laufband Taurus TF-F95 gekauft. Bedienung einfach. Verarbeitung sehr gut. Aufbau einfach, gut beschrieben. Die ganze Familie ist begeistert.
de od Klautzer Gerald dne 20.1.2018 4
de od Davor Krizman dne 25.12.2017 5
Ich wollte ein stabiles Laufband, einfach in der Nutzung und mit großer Lauffläche. .... und das habe ich bekommen, bin sehr zufrieden, es gibt sinnvolle Quicksten für h/km Bus Steigungsprozente. Das Laufband ist so schwer, wie es stabil ist, der Transport geht mit Gerät und zwei starken Leuten. Nach dem platzieren... [číst dále] der Lauffläche kann man alleine weitermachen, das Aufstellen ist das problemlos und gut erklärt (die Bezeichnung der Schrauben ist verwirrend - man hat aber nur 10 Stück, also leicht zu erfassen) bin sehr zufrieden... ich laufe mit App, deswegen brauche ich keine Features wie Benutzerprofile usw., die man beim Taurus T9,5 nicht anlegen kann.. [zobrazit méně]
de od Davor Krizman dne 24.12.2017 5
de od Steffen dne 17.12.2017 5
Nach einem Vor-Ort Test haben wir uns für dieses Laufband entschieden. Das Gerät ist sehr schwer und wir hatten zu zweit ganz schön zu schleppen, bis wir es im ersten Stock hatten. Der Zusammenbau war einfach und ging schnell. Das Laufband hat einen stabilen Stand, verfügt über eine super Dämpfung und läuft sehr... [číst dále] leise. Handhabung und Bedienung sind einfach. Das Laufband ist top und absolut empfehlenswert für Einsteiger und Fortgeschrittene. [zobrazit méně]
nl od Anonym dne 30.11.2017 5
Goede loopband, stevig en loopt lekker. Kan perfecte workout erop doen. Aanrader
en od Anonym dne 29.11.2017 5
Echt een aanrader, stevige loopband, staat stabiel, gebruiks vriendelijk
de od N.Zabel dne 27.11.2017 5
Einfach ein Hammer Gerät.Die Lieferrung klappte sehr gut.Sehr freundliches Personal .Ich bekamm auch eine sehr gute Einweisung fachlich Top!!!Das Laufband ist sehr stabil und relativ leise.Die Lauffläche ist sehr schön groß ,da fühlt man sich auch als Anfänger sicher.Nach nun etwa 5 Tagen kann ich nur sagen ein ... [číst dále]Traum.Was mich stört ist das nun am 5 Tag sich die Laufmatte schon um 1cm nach Links verstellt hat.Das finde ich sehr früh, jetzt schon selber daran rum zu stellen. [zobrazit méně]
nl od Anoniem dne 17.11.2017 5
Stevige loopband met een goede motor. Het loopoppervlak is breed en lang genoeg, waardoor ik met flinke intervaltrainingen genoeg ruimte heb. Zeker een aanrader dus!
de od HappySport dne 7.11.2017 5
Die Lieferung klappte hervorragend. Um das Laufband über eine Treppe mit Zwischenboden einen Stock tiefer zu bringen, braucht man jedoch mind. vier starke Personen! Der Aufbau ist ganz einfach und kann von einer einzigen Person erledigt werden (Dauer ca. 45 min.). Das Laufband ist sehr stabil und recht leise. Es ist ... [číst dále]von der Lautstärke her also kein Problem wenn man mit dem Smartphone etwas sehen/hören will. Sehr praktisch sind die vorprogrammierten Tasten für die Steigung und die Geschwindigkeit. Natürlich kann man diese Einstellungen auch gut manuell vorne am Computer oder an den Handläufen tätigen. Das Gerät eignet sich für Hobbyläufer wie auch für ambitionierte Sportler für Wettkampfvorbereitungen. Das Taurus T9.5 ist unser erstes eigenes Laufband und wir können es nur empfehlen, das Geld ist in diesem Gerät gut investiert. [zobrazit méně]
nl od Simone dne 4.10.2017 5
Blij met onze keuze voor deze taurus loopband. Het apparaat is zeer stabiel, biedt een breed en wat langer loopgedeelte met goede demping. Gemakkelijk in de bediening.
de od Helmut Sippl dne 6.8.2017 5
Der zusammenbau war einfach, nur des Gewicht ist das Problem, man benötigt eine 2. Person dazu. In Funktion ist es leise, leicht zu bedienen. Die vordefinierten Workouts ermöglichen eine Leistunssteigerung für Anfänger. Das Laufband ist für mich der Hit. Nachteil, der Hauptschalter rechts unten würde rechts oben... [číst dále] bei der Wasserflasche außen besser hineinpassen. Naja ist halt so! [zobrazit méně]
de od Thomas und Lisa dne 27.7.2017 5
Wir sind wirklich begeistert von der Qualität und Stabilität Das ist nichts am ruckeln und vibrieren Die größen Knöpfe sind wirklich praktisch so dass man auch während des laufens gut Steigung und Geschwiondigkeit einstellen kann Besonders toll ist die gute Dämpfung und die große Lauffläche
de od Mayer dne 15.7.2017 5
Sehr gutes Laufband!!! Sehr stabil, sehr gut gedämpft, einfach klasse!!! Die Lauffläche hat eine angenehme Größe. Zudem ist das Laufband leicht zu bedienen. Ich kann das Laufband nur jedem weiterempfehlen!!!!
nl od Anonym dne 27.6.2017 5
Zeer fijn dat deze loopband een verlengde rail als mogelijkheid heeft. Voor onze patiënten is het namelijk niet mogelijk om zonder houvast goed te kunnen lopen. Het apparaat heeft daarnaast een sterke motor van 3PK, alsook een ruim loopoppervlak waardoor iedereen er goed op kan lopen.
de od Angelika Böttjer dne 21.6.2017 5
Das Laufband ist sehr stabil und gut gedämpft, die Bedienung unkompliziert. Angenehm ist die grosse Lauffläche, wir sind rundum zufrieden.
de od S. Friederich dne 5.6.2017 5
Ein qualitativ sehr hochwertiges Produkt. Handhabung und Bedienung unkompliziert und auch für Anfänger problemlos. Solider Stand. Kein Wackeln, oder klappern. Läuft sehr leise. Leistungsmerkmale sind mehr als ausreichend. Macht Spaß!!
en od Anonym dne 21.5.2017 5
Simple to assemble and use, the Taurus treadmill T9.5 is a stable, gym quality treadmill at a price that is affordable for most home users. The treadmill is served by a computer system that controls the speed and elevation of the machine, and in addition to having various pre-installed workout programmes the user can p... [číst dále]rogramme their own tailor made workouts, or simply press a button and start walking or running. There is a childproof "key" which also acts as a safety cut out in-case of any acccidents or problems. In addition, a 2 year, home-use warranty makes this machine excellent value for money, in my opinion. [zobrazit méně]
de od Irene K. dne 31.3.2017 5
Sehr stabile/schwere Ausführung für seinen festen Platz am Trainingsort. Das Band läuft sehr ruhig bei optimaler Dämpfung. Gute Bedienung und viele nutzbare gut durchdachte Programme lassen für jeden Läufer bei großer Lauffläche eine Möglichkeit finden. Die Wahl zum Taurus T9.5 steht für ein optimales/preisw... [číst dále]ertes Produkt in bester Verarbeitung für anspruchsvolle Läufer! [zobrazit méně]
fr od Desportes dne 5.3.2017 5
Très utilisé et fonctionne toujours bien.
de od Anonym dne 15.2.2017 4
Sehr gute einfache Bedienung Gute Dämpfung Starker Motor
de od Johannes Quast dne 6.2.2017 5
Mehr geht für den privaten Nutzer nicht !
de od Anonym dne 14.1.2017 5
Wir haben uns viel informiert über Laufbänder. Haben uns dann für dieses entschieden und bereuen es nicht. Es ist einfach zu bedienen und läuft ruhig. Wir sind 3 Benutzer deshalb ist der 3 PS Motor auf alle Fälle sinnvoll. Wir haben zusätzlich noch eine Matte gekauft zur Dämpfung. Als rundum ein gutes Gerät w... [číst dále]ürden es wieder kaufen. [zobrazit méně]
de od Tschäpe, Klaus Dieter dne 9.1.2017 5
Aufbau gut und einfach Produkt erfüllt alle Erwartungen
de od Jürgen dne 28.12.2016 5
Herzlichen Dank an den netten u kompetenten Shopleiter für die ausführliche u gute Beratung. Schon beim Einlaufen zeigte das "starre" Laufbandsystem seine Vorteile. Gerade als großer u schwerer Läufer 190/100 kam für mich nur mehr das T9.5 in Frage. Sobald ich das Laufband im Haus und getestet habe kommt gern noch... [číst dále] ein Feedback im Rahmen meiner Vorbereitung auf die HM-Saison nach. Bestimmt wieder Sport-Tiedje Linz. Mit sportlichen Grüßen J. [zobrazit méně]
de od Barbara dne 11.12.2016 5
Wir haben uns direkt in der Filiale in Linz persönlich beraten lassen da wir bereits seit längerer Zeit auf der Suche nach einem geeigneten Laufband waren. Der Berater hat sich ausgiebig Zeit gelassen uns zu beraten und uns über alle möglichen Details auf den erforderlichen Wissensstand zu bringen. Der Berater hat... [číst dále] uns genau dieses Produkt für unser Anliegen empfohlen und nach ca. 1 Stunde haben wir final entschieden das Laufband zu kaufen und uns liefern zu lassen. Die Lieferung war zügig - jeglich der alleinige Transport in unseren Fitnessraum hat sich durch das Gewicht als etwas schwierig gestaltet - Nachteil daher: man benötigt auf jeden Fall 2 Personen um es in den gewünschten Raum zu bringen. Seit Ende Oktober laufen wir regelmäßig auf dem Band. Man kann sich nicht beschweren - wir sind sehr zufrieden! Das Laufen ist sehr angenehm, Dämpfung und Motor passen perfekt. Um die umfangreichen Funktionen des Bandes genau zu kennen sollte man sich in jedem Fall die Anleitung genau durchlesen. Für "normales" Laufen ist jedoch kein spezielles Know-How erforderlich. Einfach auf Start drücken und es kann schon los gehen. Wir können allen Interessenten in jedem Fall nur empfehlen, sich das Gerät bei Sport Tiedje zu besorgen da sie sich wirklich gut auskennen und auf die Bedürfnisse der Kunden eingehen (ohne überteuerte Produkte andrehen zu wollen). [zobrazit méně]
de od Andreas Schmidt dne 5.12.2016 5
Nach wochenlangen Recherchen habe ich mich dann für das o.g. Laufband entschieden. Nach der Anlieferung musste auch ich feststellen das das Band sehr schwer und massiv ist. Wir konnten es nur zu zweit in den Keller schaffen. Nun steht es sehr massiv an Ort und Stelle. Die ersten Trainings sind absolviert und ich bin h... [číst dále]ellauf begeistert. Das Band läuft sehr ruhig und die Dämpfung ist sehr gut. Die zu nutzenden Programme reichen voll aus und lassen viele Möglichkeiten zur Gestaltung der Trainings zu. Schade das die Anzeige bei Ablage eines Tabletts abgedeckt ist. Ich kann nur sagen es ist ein tolles Laufband und den Kauf habe ich nicht bereut. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 26.9.2016 5
Das Laufband wurde vor ca. 1 Woche geliefert und wir sind bisher sehr zufrieden. Das Gerät bietet ein gutes Preis-Leistungs-Verhältnis.
de od Anonym dne 26.9.2016 5
Nachdem wir in der Filiale in München eingehend beraten wurden und mehrere Geräte testen konnten haben wir uns schließlich für dieses Laufband entschieden. Da wir keinen Klappmechanismus benötigen, waren am Ende die, im Vergleich zu den Alternativen im gleichen Preissegment, etwas größere Lauffläche und stabile... [číst dále]re Konstruktion die ausschlaggebenden Kriterien. [zobrazit méně]
en od Jan Olieman dne 19.9.2016 5
Beste loopband die ik tot nu toe gehad of uberhaupt gezien had! het loopvlak is stabiel, de knoppen zijn goed te bereiken en niet te klein! Overall 5 sterren waardig!
nl od Jonas dne 5.9.2016 5
Zeer degelijke loopband. Prijskwalitietsverhouding is heel erg goed. Ik gebruik hem nu al een jaar drie maal per week, met veel plezier.
nl od Marc dne 4.8.2016 5
Zeer stevige loopband. Heeft meer dan genoeg programma's, helling optie, mooi display en goede demping. De Taurus T9.5 is een loopband om uitgebreid mee te trainen. Ik ben er zeer tevreden mee!
nl od Bart dne 2.8.2016 5
Zeer stabiele loopband. Makkelijk te bedienen en goede demping tijdens het lopen!
de od Rossi dne 29.6.2016 5
In der Filiale in Wien wurden wir von Hr. Kornhäusl sehr gut beraten und haben uns letztlich für das Taurus T9.5 entschieden, da es sehr stabil wirkte und schon nahezu Studioqualität hat. Uns war eine gute Dämpfung sowie einfache Bedienung wichtig. Die ersten Trainingseinheiten haben uns in unserer Kaufentscheidung... [číst dále] bestätigt. Das Laufband in den Keller zu bringen war zu zweit schon die ersten Trainingseinheit! ;-) Besser sind hier sicher mindestens 3 Personen. Der Aufbau war dann alleine jedoch kein Problem. Top Preis-Leistungsverhältnis! [zobrazit méně]
de od Chris dne 26.6.2016 5
Wir haben ein hochwertiges Laufband in der Preisklasse 1.500 - 2.500 EUR gesucht und sind bei der Websuche auf das Taurus 9.5 aufmerksam geworden. Nach einer Begutachtung in einer nahegelegenen Filiale von Sport Tiedje waren wir schnell überzeugt, dass dies unser zukünftiges Laufband werden soll. Es vereint die für ... [číst dále]uns wichtigsten Anforderungen wie Stabilität, Verarbeitungsqualität, geräuscharmer Betrieb, lange und breite Lauffläche und Geschwindigkeit. Die Materialien und Stabilität des Laufbands erscheinen uns sehr hochwertig und dank des Gewichts steht das Band stabil auf dem Boden (wir verwenden die passende Unterlage von Sport-Tiedje aus dem Zubehör - unbedingt zu empfehlen). Die Bedienung ist relativ einfach gehalten und verzichtet auf viel Schnick-Schnack - hier sollte man nicht zu hohe Erwartungen an die Trainingsprogramme haben. Für uns war dies auch kein wesentliches Entscheidungskriterium. Eine Tablet-Halterung ist vorhanden, deckt aber beim Einsatz das Display des Laufbands vollständig ab - wenn man das gewünschte Programm gestartet hat, stört das aber nicht. Rund um das Display finden sich mehrere Stauflächen für Handy/Getränke/etc. - sehr praktisch. Sehr gut haben uns auch die seitlichen Schalter für die Geschwindigkeit und Steigung gefallen, die man während des Laufens sehr gut bedienen kann (Wippschalter vor/zurück). Einzig das Gehäuse rund um das Display und der damit verbundenen seitlichen Armläufe könnte hochwertiger sein - wirkt im Vergleich zum gesamten Unterbau des Laufbands etwas "billig". Bei Lieferung und Aufbau haben wir uns für die Komfortlieferung entschieden. Diese ist mit 249 EUR nicht gerade günstig, aber rückblickend sind wir froh, dass nicht wir dieses schwere Gerät die Treppen tragen mussten. Bei uns waren 3 starke Männer erforderlich, das Gerät zu transportieren und aufzubauen. Insgesamt sind wir sehr zufrieden mit dem Kauf. Auch der Service der Berater/Hotline hat uns sehr gut gefallen. Die Mitarbeiter sind sehr freundlich und die Bearbeitung erfolgt sehr schnell und kundenorientiert. [zobrazit méně]
de od Nishat Hayat dne 26.6.2016 5
Ich hatte mich über Wochen mit dem Thema Laufband beschäftigt, gefallen hat mir am Ende das schöne, stabile Modell: Taurus T9.5, welches ich bei Sport Thiedje gefunden habe. Herr Lukas Kornhäusl war ein Topberater, absolut kompetent und hat mich gänzlich überzeugt mich für diese optimale und langlebigste Lösun... [číst dále]g zu entscheiden. Die Leistung auf der Lauffläche ist hervorragend und das trainieren bereitet mir zu Hause ein professionelles Lauf-Workout Erlebnis. Das Gerät hat meine Erwartungen voll erfüllt und ich möchte hiermit eine klare Empfehlung aussprechen. „Laufen ist besser, als jede Therapie“. Mit lieben, sportlichen Grüßen [zobrazit méně]
de od Thorsten Früchtenicht dne 25.6.2016 4
ein gutes und solides Laufband - nur das Gewicht ist beim Transport innerhald des Hauses ein Problem, wenn man Treppen zu bewerkstelligen hat
de od Anette Novomesky dne 15.6.2016 5
Wir haben uns nach langen Überlegungen für dieses Laufband (T9.5) entschieden und sind rundum zufrieden. Wir hatten etwas bedenken wegen dem Gewicht, aber der Transport in das Dachgeschoss war mit Hilfe ein paar Männern kein Problem. Der Aufbau war sehr einfach und schnell erledigt. Die Lauffläche ist super angene... [číst dále]hm und ebenso die Einstellungsmöglichkeiten/Display sind sehr bedienerfreundlich. Wir nutzen das Laufband zu zweit sehr intensiv und sind mit unserer Kaufentscheidung sehr zufrieden. Ein kleines Detail halte ich für verbesserungswürdig, undzwar, dass man nicht auf pause drücken kann um kurz darauf den Lauf fortzusetzen. Es sind dann die Zeit und Kilometer etc. weg, da man stoppen muss und dann neu starten. Aber wie gesagt, wir finden dieses Gerät sehr gut. [zobrazit méně]
dk od Flemming dne 15.6.2016 4
Efter ca. 14 dages brug er min bedømmelse: - Særdeles godt produkt som jeg gerne anbefaler
de od Anonym dne 23.3.2016 5
Optimal für Einsteiger, bis jetzt nur angenehme Erfahrungen. Nur bei der Anlieferung bitte 2-3 kräftige Personen bereithalten, wenn es über Stiegen getragen werden soll ;)
fi od Anonym dne 7.3.2016 5
Toimii hyvin ja on riittävän monipuolinen -kaikkiin ominaisuuksiin en ole vielä ehtinyt tutustumaankaan. Tukeva rakenne. Innostaa liikkumaan. Nopeassa kävelyssä voi lukea vaikka kirjaa.
de od Stefan P. dne 26.2.2016 5
Nach einem Besuch in der Filiale Bremen mit Testläufen auf verschiedenen Laufbändern habe ich mich für dieses Taurus Laufband entschieden. Es ist sehr stabil und unglaublich schwer. Wenn der Fahrer des Spediteurs nicht mitgetragen hätte, hätten wir es nicht in den Keller bekommen. Zu Zweit ist es nicht über eine ... [číst dále]Treppe zu transportieren. Beim Sonntagsangebot mit 5% Rabatt habe ich dann Online zugeschlagen. Nach den ersten ca. 100 km im 10-12km/h Bereich bin ich über die Stabilität und die Dämpfung begeistert. Ich laufe mit älteren Laufschuhen, die ich nicht mehr benutzen wollte und deswegen gewaschen waren, auf dem Laufband, ohne Probleme mit meinen Gelenken zu bekommen. Wenn es der Platz zulässt und man kein klappbares Laufband benötigt eine ganz klare Kaufempfehlung. [zobrazit méně]
de od Angela Müller dne 22.2.2016 5
Sehr hochwertiges und komfortables Laufband. Hier macht das Laufen richtig Spaß. Eine einfache und schnelle Bedienung ermöglicht sofortigen Laufspaß. Sehr empfehlenswert.
de od Mario Böhme dne 26.1.2016 5
Das Laufband ist ruhig und gleichmäßig. Darauf zu laufen ist einfach ein Traum! sehr leicht zu bedienen. Der Aufbau war unkompliziert. Lediglich der Transport (beim mir im Keller) war schwierig, da es sich hier um ein erhebliches Gewicht handelt.
de od Gerhard Herzog dne 26.12.2015 5
Sehr stabiles laufruhiges Laufband. Intuitive Menüführung. Vom Laufgefühl keinesfalls schlechter als ein Studiolaufband. Bin Superzufrieden. Für mich stellte sich bei einer Kellerraumhöhe von 2,30 m vor allem die Frage ob ein Training aufgrund der Raumhöhe überhaupt gut möglich ist. Nach super Beratung im Shop... [číst dále] in Köln und nach jetzt 3 Wochen Training ca jeden 2. Tag kann ich sagen - gar kein Problem. Mit einer Laufbandhöhe von 20 cm (ich bin 190 cm) habe ich auch bei Steigungen bis 10 % gar kein Problem. Den Aufbau habe ich von Sport Tietje durchführen lassen 3 Monteure (schweres Gerät) waren ca. 45 min beschäftigt. Haben einen prima Job gemacht und für mich wäre ein Selbstaufbau keine Alternative gewesen. Programme nutze ich eigentlich nicht, da ich Steigung und Tempo nach Gefühl selbst vorgebe, finde also feste Einstellungen nicht so wichtig und werde sie erst wenn ich mal viel Zeit habe austesten. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 25.12.2015 5
Tolles Teil,günstig Viele Möglichkeiten Computer etwas zu verwirrende,nach Eingewöhnung aber ok
de od Bernd P. dne 24.12.2015 5
Das Laufband hat nahezu Studioqualität. Es ist laufruhig und die Funktionen sind m. E. ausreichend. Sehr positiv ist die breite Laufläche. Der Aufbau war ohne Probleme möglich. Nur für den Transport in den Keller sollte man 3-4 Mann einplanen.
de od Patrick Truninger dne 20.12.2015 5
sehr stabil, gute Verarbeitung und einfache Bedienbarkeit. Die breite Lauffläche hat mich ebenfalls überzeugt. Super Preis-/Leistungsverhältnis!
de od Elisabeth B. dne 9.12.2015 3
Das Laufband ist sehr stabil, leistungstark und ich als Frau konnte es ohne größere Probleme alleine aufbauen. Von den vorgegebenen Programmen bin ich leider nicht begeistert. Das eine Programm mit einer Distanz von 3,5 km ist mir zu kurz und das Programm mit einer Streckenlänge von 5 km kann ich derzeit nicht nutze... [číst dále]n, da mir bei Level 1 die Laufgeschwindigkeit zu langsam und bei Level 2 (vor allem bei den Steigungen) zu schnell ist. Ständiges nachjustieren ist die Folge, da das Gerät pro Sequenz wieder auf die voreingestellte Geschwindigkeit bzw. Steigung zurück stellt. Anscheinend ist das auch bei anderen Laufbändern so. Die angegebenen Programme setzen sich unter anderem aus 10 Leveln der 3,5 km und 10 Leveln der 5 km Stecke zusammen. Da mir die 3,5 km jedoch zu kurz sind, fallen automatisch 10 Programme für mich weg. Daher nur drei Sterne von mir. Hatte mir für den Preis irgendwie mehr erwartet. [zobrazit méně]
de od D. Kurth dne 4.12.2015 5
Sehr stabiles Laufband und tolles Laufgefühl. Selbst im Keller ist die Steigung verwendbar (9%). Rundum sehr zufrieden und weiter zu empfehlen.
de od Physiotherapie Meixner dne 1.11.2015 5
Ein äußerst stabiles Laufband, mit leichtem Anwenderverständnis. Angenehmes Laufgefühl dank sanft startendem Start und weicher und breiter Laufbahn. Ungünstig sind die Markierungen links bzw. rechts neben dem Display, da sie kaum wahrnehmbar sind.Bei schnellerem Lauf und Gewicht 88kg und Steigung 4 ächzt es aber ... [číst dále]im "Gebälk". Und dies ist eigentlich schon die einzige Kritik.Würde ich jederzeit wieder kaufen, auch wenn 2000.-- € keine Peanuts sind.Mittlerweile läuft die ganze Familie täglich mit voller Begeisterung. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 30.10.2015 5
Bin mit dem Laufband sehr glücklich und kann es uneingeschränkt weiterempfehlen! Der Aufbau ist zu zweit gut zu bewältigen.
de od Nicole Wollny dne 23.10.2015 5
Das Gerät ist sehr schwer und stabil. Es hat eine breite Lauffläche und ist leicht zu bedienen. Es ist bei uns täglich in Gebrauch. Ob laufen oder walken, ebenerdig oder mit Steigung. wir haben den Kauf nicht bereut. Das Gerät können wir nur weiterempfehlen.
fr od DESPORTES dne 26.7.2015 5
Fonctionne toujours avec autant d'utilisateurs.L'amortissement fatigue un peu.
dk od Lasse Dømler dne 8.7.2015 5
Løbebåndet fungere perfekt til vores brug. Vi kan løbe med op til 20 km/t og med mulighed for hævning på 15 grader, er vi dækket ind lang tid fremover. Det kunne dog have været rart, hvis det kunne sænkes under 0 grader. Vi havde behov for at skille løbebåndet ad, hvilket gik som en leg. Hvis man ønsker et ... [číst dále]hårdere underlag (som vi gjorder) kan gummi-dutterne under løbepladen udskiftes med et hårdere materiale forholdsvist simpelt. Alt i alt et rigtig godt løbebånd. [zobrazit méně]
de od Holger S. dne 14.6.2015 5
Das Laufband habe ich mir vor etwa 4 Wochen zugelegt und seitdem 2-3 mal die Woche benutzt. Zur Lieferung: Das Laufband kommt in einem Karton. Dieser entspricht der Länge des Laufbands sowie etwa weiteren 15 cm am Ende jeder Seite zur Polsterung. Diese ist auch absolut ausreichend. Die Höhe beträgt etwa 50 cm. Das... [číst dále] Gewicht beträgt nach meiner Schätzung nochmal 5-10 kg mehr mit der ganzen Verpackung. Äußerlich hatte der Karton keine Transportschäden. Das Produkt wurde bis zur Bordsteinkante geliefert. Ich beschreibe das so ausführlich, um einen Eindruck zu hinterlassen, was für eine Lieferung einen erwartet. Um das Gerät in meine Wohnung zu schaffen, mussten noch 3 Stufen überwunden werden. Ein Arbeitskollege und ich versuchten uns daran, und wären fast an dem Gewicht gescheitert. Meine dringende Empfehlung, mindestens 3 oder besser 4 Mann zusammentrommeln, um das Paket sicher transportieren zu können. Aufbau: Ganz wichtig ist es ausreichend Platz zu haben, um das Produkt aus dem sehr stabilen Karton zu bekommen. Der Aufbau das Gerätes ist sehr schnell erledigt. Die Anleitung ist ausführlich beschrieben, alle Montageteile in einer extra Verpackung eingeschweißt und nichts fehlte. Den Aufbau habe ich abends etwa in 45 Minuten alleine erledigt. Zu zweit wäre man wesentlich schneller. Benutzung: Erstinbetriebnahme klappte ohne Probleme. Beim Einlaufen trat wie in der Anleitung beschrieben ein Stoppen beim Auftreten auf. So habe ich sofort gestoppt und mit dem beiliegenden Silikon nachgeschmiert. Dies hat sich sofort bemerkbar gemacht und das Stoppen verschwand. Einfach den Schritten der Anleitung folgen. Eine Verbesserung habe ich hier für den Hersteller. Laut Anleitung soll man etwa 15 ml aus der Flasche geben um Nachzuschmieren. Da ich mir nur schwerlich vorstellen kann wie viel dies genau ist, aber man bei einem hochpreisigen Produkt nichts falsch machen möchte, rief ich abends den Kundenservice an. Dieser konnte mir weiterhelfen und war sehr freundlich, auch noch zu später Stunde. Er empfahl mir etwa ein Viertel zu nehmen. Hier wäre es schön, wenn an der Flasche Markierungen angebracht werden würden. An Hand der Empfehlung fuhr ich fort. Nach nun etwa 10 Läufen mit Zeiten um 1 Std. schmierte ich heute nach. Es war noch ein leichter Film Silikon vorhanden. Also kann ich bestätigen, das ein Viertel für durchschnittliche Nutzung ausreichend ist. Um unter dem Laufband putzen zu können benutzt ich einen Mopp. Wie man das Laufband im Stand auf die höchste Neigung stellen kann um einmal den Boden feucht zu wischen, habe ich noch nicht herausgefunden. Das ist aber auch nicht weiter tragisch. Das Laufband hat Transportrollen, mit dem man es bewegen kann. Zum Laufen kann ich nur sagen, es ist super. Es ist wie im Studio, ich vermisse nichts. Man kann sehr viele verschieden Programme wählen. Zur Zeit nutze ich den Modus "9 Holes" Das Pulsprogramm habe ich noch nicht getestet. Was ich richtig schön finde ist, dass im Display ein Rundkurs durch aufeinander folgende Punkte symbolisiert wird. Das spornt mich an zusätzliche Ruden zu drehen :)) Das Auftreten ist angenehm. Mir ist es ausreichend gefedert. Insgesamt ist das Laufband sehr massiv gefertigt/ stabil. Die Lautstärke des Geräts würde ich als normal einschätzten. Einen Vergleich habe ich nicht. Im Studio sind einfach viel zu viele andere Geräusche, die einen Vergleich schwer machen. Ich habe Musik (Kopfhörer) an wenn ich laufe, und bekomme so gut wie nichts mit. Ich habe auch mit Freunden getestet, wie laut das Gerät im Nachbarzimmer hörbar ist und es kam nichts an. Haben dazu das Gerät auf 15 Km/H laufen lassen. Fazit: Abschließend bleibt mir nur zu sagen, ein super Gerät für einen sehr guten Preis. Ich kann es nur weiterempfehlen. [zobrazit méně]
de od Ernst Wälter dne 9.6.2015 4
Das Laufband macht einen sehr soliden Eindruck, ist gut verarbeitet und lässt sich problemlos montieren. In 30 Minuten ist alles erledigt. Das Laufbett ist sehr massiv gebaut- sie benötigen also starke Hände um es zu transportieren.
de od Anonym dne 5.6.2015 5
Extrem robust, gut gefedert. Kann das Gerät nur empfehlen
de od Anonym dne 7.4.2015 5
Das Gerät ist sehr schwer aber dafür auch sehr stabil. Der Aufbau war nach Anleitung sehr schnell erledigt. Die Anleitung der Prgramme könnte ausführlicher und verständlicher sein. Allgemein bin ich bis dato sehr zufrieden und würde das Gerät auf jeden Fall weiterempfehlen.
de od Schäfer, Jürgen dne 28.3.2015 5
Das Gerät ist sehr schwer und eignet sich auch für schwere und große Läufer. Der Aufbau nach Anleitung war einfach. Die Anleitung zu den verschiedenen Programmen könnte umfangreicher/verständlicher sein. Nach erster Nutzung sehr zufrieden, Gerät erfüllt bisher meine Erwartungen im vollem Umfang.
fr od Karadsheh dne 24.2.2015 5
Très bonne robustesse, commandes intuitives, les barres latérales (en option) sont très solides et rassurantes pour les clients plus fragiles. Très satisfait de l'achat!
de od Tabea P. dne 23.2.2015 5
Das Gerät ist sehr schwer, aber dadurch sehr stabil. Es macht Spaß darauf zu laufen. Die Bedienungsanleitung könnte etwas umfangreicher sein. Die Programme sind nicht gleich logisch verständlich. Schade ist das es keine deutsche Schaltfläche hat, das würde es einfacher machen. Aufbau war sehr leicht und schnell ... [číst dále]gemacht. Alles in allem ein klasse Gerät! Ich bereue den Kauf auf keinen Fall!!! [zobrazit méně]
de od Herbert dne 8.2.2015 4
Auch für schwere Läufer sehr stabil und laufruhig. Der Transport über Treppen war nur mit 3 Personen möglich, Stabilität hat seinen Preis. Der Aufbau ist aber simpel und logisch. Ein Stern Abzug: Leider ist die Bedienungsanleitung, was Programmierung und das Tastenfeld angeht, sehr schlecht. Braucht man lange zum... [číst dále] Programmieren, schlägt schon mal der Standby zu und nur durch Ausprobieren weiß ich jetzt (nicht mal die Niederlassung wusste es), dass der Standby durch den Magnetschalter verlassen wird. Auch kann man die Bedeutung der Lampenfarbe der Pulstaste nur erahnen. Leider werden Grundangaben wie Gewicht nicht gespeichert. Die 4 Standardprogramme kann man sich schenken. Das Herzprogramm steigert den Puls auch mittels der Geschwindigkeit und weniger durch Steigung, was bei hohem Körpergewicht schlecht ist. Aber man kann ja auch manuell steuern und dafür ist es super geeignet. Pulsgurt wird übrigens mitgeliefert, die Handsensoren sind nicht der Hit. Für den Boden sollten Gummiplatten (20x10x2cm) mitgeliefert werden. 4 Sterne. [zobrazit méně]
de od M.D. dne 20.1.2015 5
Sehr stabiles Laufband,auch für grosse und schwere Läufer geeignet. Einfacher und unkomplizierter Aufbau. Laufband ist recht leise. Macht Qualitativ einen wirklich guten Eindruck! Bis jetzt kann ich nur 5 Sterne für das Laufband vergeben. Eventuell gibt es noch einen "Nachtrag" in einigen Kilometern.
de od schmitzerftstadt@hotmail.de dne 5.1.2015 5
Gutes Preis-/Leistungsverhältnis, macht einen sehr stabilen Eindruck, nach erster Nutzung sehr zufrieden!
de od Steve dne 29.12.2014 4
Sehr stabile Ausführung. Relativ einfacher Aufbau, aber das Gerät selbst ist ziemlich schwer (ca. 140 kg) sodass es von mehreren Personen bewegt werden muss. In der Montageanleitung waren die Seiten (rechts/links) vertauscht, jedoch ist der Aufbau dennoch simpel.
de od C.Mielke dne 25.12.2014 5
Sehr stabiles Laufband mit vielen verschiedenen Einstellungsmöglichkeiten. Man hat genug Platz auf der Lauffläche.
de od Anonym dne 22.12.2014 5
Was mir vor allem wichtig war, ist die Breite des Bandes (55 cm) sowie die mechanische Stabilität, die ich als hervorragend bewerte. Außerdem ist der Aufbau eher dezent geraten und wirkt nicht ganz so klobig wie bei anderen vergleichbaren Geräten. Das Display ist allerdings nicht mehr ganz auf der Höhe der Zeit: hi... [číst dále]er wäre eine LED-Lösung zeitgemäßer gewesen. Alles in allem bin ich mit dem Kauf sehr zufrieden und würde mich derzeit wieder für das Taurus T9.5 entscheiden. [zobrazit méně]
de od Sabine Heidemann dne 7.11.2014 5
Sehr stabiles und gut gedämpftes Laufband. Einfach im Aufbau, aber um es an den Aufstellort zu bekommen, sollte man mehrere Männer im Haus haben :) Leichte und einfache Einstellungen, rundrum zufrieden mit meiner Entscheidung und meinem Kauf!
de od Udo Hurler dne 29.10.2014 5
Leichter Aufbau, einfache Einstellungen, rundum ein tolles Gerät zu einem ordenlichen Preis.
de od Christine dne 15.8.2014 5
Sehr gutes Preis- / Leistungsverhälnis.Wir waren überrascht wie schnell und einfach wir das Gerät zusammengebaut haben. Gute Federung, großes Display, viele persönliche Einstellungen möglich, große Lauffläche...... Wir freuen uns jeden Tag das Laufband benutzen zu dürfen.
de od Bildungszentrum Schleife dne 5.5.2014 5
vor einem halben jahr gekauft, leichter aufbau, funktioniert einwandfrei, telefonservice funktioniert, für halbprofessionelle nutzung auf jeden fall empfehlenswert, sehr gutes preis-leistungs-verhältnis
de od Bernschneider dne 1.3.2014 5
Trainiere gerne mit diesen Geraet.
de od Markus S. dne 26.1.2014 5
Wir sind von diesem Laufband vollkommen begeistert - haben vor Ort eine sehr kompetente Beratung erfahren. Nach einer schnellen Lieferung war auch der Aufbau kein großartiges Problem (auch wenn das Gerät ein wenig schwer ist). Jetzt nutzen wir das Taurus rund 5x die Woche und es funktioniert einwandfrei. Besonders d... [číst dále]ie große Lauffläche macht das Training sehr entspannt möglich wobei die Dämpfung definitiv nicht zu kurz kommt - Top Gerät das wir jederzeit wieder kaufen würden [zobrazit méně]
de od Nancy Plehn dne 30.12.2013 5
Sehr kompetente Beratung vor Ort. Bestellung folgte allerdings online. Alles wunderbar funktioniert. Toller Service
de od Sabine Barz dne 27.11.2013 5
tolles Gerät - super Service von Seiten Sport Tiedje - prompte Lieferung. 1A und *****
de od Ralf Eissele dne 26.10.2013 5
Ich bin mit dem Laufband sehr zufrieden!!
de od MG dne 26.10.2013 4
Nach einem Monat Nutzung sehr gute Qualität des Geräts was Stabilität angeht. Einschränkungen: Die so gut wie nicht funktionierende Pulsmessung durch die Handrezeptoren. Ich habe einen Crosstrainer und einen Hometrainer von Kettler, wo dies einwandfrei funktioniert (keine High-End Geräte). Taurus weist auf dieses ... [číst dále]Problem indirekt sogar schon auf der Gebrauchsanweisung hin - besser wäre hier sicherlich eine relativ geringe Investition des Unternehmens, um das Problem zu beheben. So frustriert jeder Versuch der Pulsmessung nur aufs Neue. Zudem ist die Federung meiner Einschätzung nach nicht so gut wie angepriesen. Dennoch: Alles in allem ein Gerät, das vom Preis-Leistungsverhältnis sehr gut abschneidet und durchaus so manches Fitnessstudio-Gerät von der Gesamtqualität übertrifft. [zobrazit méně]
se od Janne dne 21.10.2013 5
Ett mycket stabilt löpband som andas studiokvalitét.
de od Elisabeth Strotmann dne 17.5.2013 5
wirkt sehr stabil und ist von der Bedienung her sehr nutzerfreundlich.
de od Elisabeth Strotmann dne 17.5.2013 5
Das Gerät wirkt sehr stabil und ist von der Benutzung her sehr leicht verständlich, rundum sehr gut!
dk od Søren Kristiansen dne 21.4.2013 5
Fremragende løbebånd. Stor bredde og længde og meget stabilt ved alle hastigheder. Fik udskiftet knap tre år gammelt bånd med et nyt, da det gamle gik i stykker. Fantastisk service og support fra Sport-tredje!
de od Martin Claude dne 11.3.2013 4
wir sind bis jetzt sehr zufrieden mit dem Laufband und freuen uns jedes mal, wenn wir es nutzen.
en od FK dne 5.2.2013 5
Very stable and solidly built. I am 6'2", 92KGs and have no issues running up to 12km/hour at inclines. The only negative is that you need to add silicon to the running carpet every now and then, but everything else about the treadmill is great.
de od Andreas Gote dne 30.1.2013 5
Top Laufband, fast Studiotauglich,sehr zu empfehlen!einfacher Zusammenbau, gute Bedienbarkeit insgesamt!
de od Dirk B. dne 27.1.2013 5
Super verarbeitetes und stabiles Laufband, dass sich auf das wesentliche konzentriert. Laufruhig und trotz Knieproblemen habe ich durch die gute Dämpfung bisher keine Probleme damit gehabt. Die Bedienung ist kinderleicht, leider ist das Handbuch viel zu dünn und entsprechend zu ungenau (z.B. bei Wartungshinweisen). D... [číst dále]as Gerät ist sehr schwer, was ich leider am eigenem Leib feststellen musste, als die Spedition das Gerät unten am Hauseingang abgesetzt und nicht hochtragen wollte, die zwei Stockwerke zu meiner Wohnung waren alleine oder zu zweit nicht machbar. [zobrazit méně]
de od Uli M. dne 22.1.2013 5
Klasse Beratung vor Ort, Herr Bals und Kollege äußerst freundlich und sehr hilfsbereit beim Liefern, dann problemlos aufggebaut, dieses vom Laufband kommende Klopfgeräusch hat mich zum Anruf in München veranlasst, alles gut, meinte der Berater, dies sei normal das legt sich nach dem "Einlaufen" Nach der ersten "Run... [číst dále]de" kann ich sagen es ist so wie ich es mir gewünscht hatte! [zobrazit méně]
de od M. Maier dne 15.10.2012 5
Ein sehr anständiges und ehrliches Laufband. Ich habe es zwar erst seit einer Woche, war aber schon dreimal darauf um zu trainieren. Was mir aufgefallen ist: sehr solide Konstruktion. Auch bei meinen 90kg und hoher Geschwindigkeit (15 -16) steht das Gerät top da sehr angenehmes Laufgefühl auf dem Band. Kann mit ... [číst dále]deutlich teureren Geräten mithalten. Sowohl bei langsamen Gehen als auch hoher Geschwindigkeit sehr leise. Die Familie im Nebenraum hört das Laufband kaum einfache Bedinung durch die großen Knöpfe auch während des Trainings funktioniert mit meinem Polar-Brustgurt T32 einwandfrei super Service von Tiedje: Lieferung pünktlich, nettes Aufbauteam und trotz engem Treppenhaus haben sie das schwere Gerät in den Raum gebracht. Gute Einweisung in das Gerät. Was man verbessern könnte: - die Halter der Getränkeflaschen sind außen angebracht. Während des Laufens ungüstig zu erreichen - Gerät verfügt nicht über ein automatisches Cool-Down-Programm. Würde mir wünschen, dass man mit einer Taste dies startet und man dann z.B. nach jeder Minute das Laufband etwas langsamer laufen lässt. - Handbuch ist etwas dünn beschrieben. Einige Funktionen scheinen zu fehlen (z.B. warum blinkt die Pulse Taste in verschiedenen Farben mal blau, mal gelb mal grün?) - einen Halter für das Handtuch anbringen [zobrazit méně]
de od Hans-Uwe Moosler dne 11.9.2012 5
Ein sehr stabiles und zuverlässiges Laufband. Wie haben es seit ca. 1,5 Jahren. Die Pulsmessung funktioniert gut. Mechanisch ist es sehr stabil und die Breite/Länge des Bandes deutlich über der anderer Amateurgeräte. Man sollte es aber auf einen stabilen Untergrund stellen, da sich bei der Höhenverstellung zwei La... [číst dále]ufrollen auf dem Boden verschieben - und das mit dem ganzen Gewicht von Läufer und Laufband. Also am besten Fliesen ohne Rillen oder ein anderer harter Untergrund. Die ganzen Programm-Modi sind Geschmackszache - wir trainieren meist mit manuellen Einstellungen. Insgesamt sind wir sehr zufrieden. [zobrazit méně]
de od Hans-Uwe Moosler dne 11.9.2012 5
Äußerst stabil aufgebaut und nach ca. 1,5 Jahren immer noch sehr zuverlässig. Der pulskontrollierte Trainigsmode ist zwar prinzipiell interessant, neigt aber zu Überreaktionen. Die Pulsmessung funktioniert gut. Als Untergrund für das Gerät sollte man Fliesen oder eine feste Matte haben, da bei der Höhenverstellu... [číst dále]ng 2 Räder vor und zurück fahren mit dem erheblichen Gewicht vom Läufer und Laufband. Wir sind insgesamt sehr zufrieden mit dem Gerät. [zobrazit méně]
fr od Laurent DESPORTES dne 11.9.2012 5
Lourd à manoeuvrer pour l'installation, mais stable et fiable; utilisé presque quotidiennement par plusieurs personnes, en complément d'entrainements extérieurs. Bon fonctionnement depuis l'achat.
fr od Paul Whitehouse dne 7.9.2012 5
tres bonne qualité, facile a utiliser, 6 mois d'utilisation intense dans une salle de fitness et c'est comme neuf.
de od Hans DAMM dne 28.8.2012 5
Solide und einfach zu benutzen für blinde Menschen.
de od Winfried Beiren dne 27.8.2012 5
Absolute Spitze
de od Calin Calarasu dne 24.8.2012 5
Sehr gute Verarbeitung. Sehr sicher, ohne Probleme auch für Anfänger.
de od Klaus Bednarz Eva Joos dne 24.8.2012 5
super Gerät! Macht echt Spaß. Geräti ist sehr stabil und geräuscharm.
de od Anonym dne 24.8.2012 5
Super
de od Heiko Steinwender dne 23.8.2012 5
Echte Alternative zum (fast) baugleichen Geräten der Mitbewerber. Der Computer bietet alles was man zu Training benötigt. Ist nur im Display sparsam (LEDs statt LCD Bildschirm).

Běžecký pás Taurus T9.5 příslušenství - naše doporučení:

od 1 349,00 Kč
5 499,00 Kč
849,00 Kč
od 269,00 Kč
1 645,00 Kč 1 233,00 Kč
299,00 Kč
549,00 Kč
547,00 Kč 409,00 Kč
77x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.500.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 77 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Dobírka
Platba předem
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Běžecký pás cardiostrong TX50
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
49 390,00 Kč
41 154,00 Kč
2
Běžecký pás Horizon Paragon 6
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
54 881,00 Kč
32 918,00 Kč
3
Běžecký pás Taurus T9.9
Treadmills for Professional and Commercial Use ▸ Taurus Treadmills for Professional and Commercial Use
82 334,00 Kč
68 607,00 Kč
4
Běžecký pás Kettler Race
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
35 663,00 Kč
20 563,00 Kč
5
Běžecký pás Taurus T9.5
Treadmills for Professional and Commercial Use ▸ Taurus Treadmills for Professional and Commercial Use
68 607,00 Kč
54 881,00 Kč
6
Běžecký pás cardiostrong TR20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
21 936,00 Kč
19 191,00 Kč
7
Běžecký pás cardiostrong TR70i
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
54 881,00 Kč
46 499,00 Kč
8
Běžecký pás Kettler Track 5
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
46 644,00 Kč
32 918,00 Kč
9
Běžecký pás Kettler Track 9
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
68 607,00 Kč
49 390,00 Kč
10
Běžecký pás cardiostrong TF50 Flexdeck
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
43 899,00 Kč
27 427,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x NěmeckoBerlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
77x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz