Více než 3.285.683 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 93.323 výrobků
model 2020/21

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant

č. výrobku VF-TF20-E
print tisk
Hodnocení zákazníků (5)
5 Hodnocení zákazníků
5 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
Zavřít
Počet
dosud
87 590,00 Kč
nyní
56 297,00 Kč
35%
ušetříte
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • Skladem
 • Na skladě méně než 5 ks - doprodej.
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 2.75 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 51x145 cm

detaily výrobku: Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant

 • model 2020/21 info
 • vybavení - Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, Měření hrudním pásem
  • součástí výrobku je hrudní pás, který umožňuje telemetrické měření tepové frekvence
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus, včetně PC rozhraní
 • Passport ready, Passport Media Player k obdržení extra
 • přihrádky na rukojetích, nastavitelné nohy
 • USB-připojení, Modus úspory energie
 • zabudovaný držák na knihu
 • bezúdržbová běžecká plocha, není třeba použití silikonu
 • jazyk: angličtina, čínština, francouzština, němčina, nizozemština, španělština
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant: 170 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant: (d) 201 cm x (š) 110 cm x (v) 160 cm
  sklopený - Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant: (d) 102 cm x (š) 110 cm x (v) 183 cm

popis: Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Komponenty nabízející vysoký výkon a interaktivní zábava - to je Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant nabízí díky svým funkcím 15 různých programů, které nabízejí pestré tréninkové možnosti. Vedle 4 pulsem řízených programů jsou na konzoli elegant předinstalovány dvě virtuální videa, která Vám umožní trénink skrz Chicago nebo Švýcarské Alpy. Začněte svůj interaktivní trénink v Americe a skončete v horách - Virtual Active nabízí fascinující zážitek v pohodlí domova. Stroj se přizpůsobí tréninkovému software: Podle toho, jak rychle na pásu poběžíte, bude se měnit rychlost trasy na videu. Rovněž stoupání se automaticky přizpůsobí krajině na videu. Za pomoci reproduktoru jsou přenášeny i zvuky z okolí.

Kdo chce absolvovat tréninkové jednotky 3x týdně po 20 minutách, bude nejlépe, když zvolí program Sprint 8. Se skvěle hodí při spalování tuků, napínání svalů a ke zvyšování vytrvalosti. Všechna relevantní tréninková data jako kalorie, vzdálenost, čas, puls se přehledně zobrazí na 10” barevném LCD displeji.

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant pohodlný a bezpečný trénink

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant se vyznačuje výborným konstrukčním zpracováním a komponenty dlouhé životnosti. Zatímco se zesílené ocelové rámy, prodloužené rukojeti starají o bezpečnost a zaručují dlouhou životnost, zajišťuje motor a systém tlumení pohodlný trénink během něhož jsou šetřeny klouby uživatele a zároveň jsou tlumeny nárazy. Dostatečně velká plocha zabezpečuje i při vysokých rychlostech bezpečný pocit z běhu. Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant je vybaven funkcí stop v případě nouze, v případě, že je uživatel nachází zcela vzadu na běžecké ploše.

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant je určen jak pro domácí užití, tak pro poloprofesionální nasazení. Dvouvrstvá podložka je impregnovaná voskem, což zajišťuje její dlouhodobou bezúdržbu. Používání silikonu u běžecké desky není nutností. Po cvičení se dá běžecký pás lehce sklopit a uložit.

Trénink s multimédii, možný s extra nabízeným Passport Media Player

Extra nabízený Passport Media Player Vám umožní, absolvovat trasy z celého světa v pohodlí Vašeho domova. Díky kabelu HDMI nebo konektoru RCA ho pohodlně připojíte k Vaší televizi. Propojením konzole, televize a Passport Media Player jsou Vám k dispozici reálně nafilmované tréninkové trasy z různých koutů světa, které přehrajete pohodlně na Vaší televizi. Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant nabídne tak realistický a pestrý trénink.

Záruční podmínky: Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka části rám motor údržba elektronika
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 36 měsíce 30 let 10 let 24 měsíce 36 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce - - - - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - - - - -

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant Test a hodnocení:

4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

nl od Anonym dne 28.12.2020 5
De loopband voelt echt super stevig. Ik heb ook passport erbij gekocht. Dat maakt het lopen een stuk leuker!
de od Sofie dne 16.12.2020 5
Ich habe mir den Traum von einem eigenen Laufband gegönnt und bin nicht enttäuscht worden! Das Display ist sehr übersichtlich und gut zu handhaben. Alle zu wählenden Funktionen sind selbsterklärend. Das leichte Geräusch, welches die Lauffläche anfänglich verursacht, wird mit jeder Trainingseinheit leiser. Das Laufband ... [číst dále]dient mir hauptsächlich zum Lauftraining während der Wintermonate. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 25.11.2019 5
Ich muss gestehen, mich hat zuerst der Name neugierig gemacht. Schließlich soll das Laufband auch gut zu Hause reinpassen, es steht in unserem Gäste-/Arbeitszimmer. Dann hat mich auch die Ausstattung überzeugt: viele Trainingsprogramme und Trainingsstrecken-Videos mit sehr realem Laufgefühl, wenn sich zB automatisch di... [číst dále]e Steigung ändert, sobald es im Video bergauf geht. Die Lauffläche ist schön groß und die Dämpfung sehr angenehm. Vision ist halt einfach ein bekannter Name bei Laufbändern. Tolles Qualitätslaufband. [zobrazit méně]
de od Tabita S. dne 22.11.2019 5
Ich muss gestehen, mich hat zuerst der Name neugierig gemacht. Schließlich soll das Laufband auch gut zu Hause reinpassen, es steht in unserem Gäste-/Arbeitszimmer. Dann hat mich auch die Ausstattung überzeugt: viele Trainingsprogramme und Trainingsstrecken-Videos mit sehr realem Laufgefühl, wenn sich zB automatisch di... [číst dále]e Steigung ändert, sobald es im Video bergauf geht. Die Lauffläche ist schön groß und die Dämpfung sehr angenehm. Vision ist halt einfach ein bekannter Name bei Laufbändern. Tolles Qualitätslaufband. [zobrazit méně]
de od Mark Eisele dne 23.6.2014 5
Hervorragend! Top Design sehr gute Funktion. Vollste Zufriedenheit garantiert bei modernem Look and Feel

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Elegant příslušenství - naše doporučení:

2 133,00 Kč
1 875,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
1 523,00 Kč
1 875,00 Kč 1 562,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Cardiostrong Laufband TX50 black
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
60 978,00 Kč
54 878,00 Kč
2
Běžecký pás Taurus T9.9 Black Edition se zábavní konzolí
Běžecké pásy ▸ Taurus Běžecké pásy
100 634,00 Kč
76 230,00 Kč
3
Běžecký pás cardiostrong TX20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
37 521,00 Kč
31 262,00 Kč
4
Běžecký pás Kettler Alpha Run 200
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
42 676,00 Kč
5
Běžecký pás cardiostrong TX90
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
69 999,00 Kč
65 499,00 Kč
6
Běžecký pás Darwin TM40
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
31 262,00 Kč
28 133,00 Kč
7
Běžecký pás Kettler Sprinter 2.0
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
36 575,00 Kč
8
Běžecký pás Darwin TM30
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
24 373,00 Kč
9
Běžecký pás Kettler Alpha Run 600
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
46 990,00 Kč
10
Běžecký pás Darwin Walking Pad
Běžecké pásy ▸ Darwin Fitness Běžecké pásy
21 874,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz