Více než 3.087.147 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.629 výrobků
model 2020

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch

č. výrobku VF-TF20-T
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (2)
2 Hodnocení zákazníků
5 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita
K vybavení běžeckého pásu patří mj. výkon motoru, velikost a vlastnosti běžeckých ploch. Ty zabezpečují příjemný pohyb a větší bezpečnost při vysokých rychlostech, např. u vyšších běžců. Větší variabilitu při kondičním cvičení Vám poskytne počítač s mnoha tréninkovými programy. Díky vychytávkám, jako jsou tlačítka přímé volby, sklápěcí mechanismus, ventilátor a transportní kolečka, bude Váš trénink ještě komfortnější.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je běžecký pás, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Běžecké pásy s vysokou stabilitou jsou při intenzivnějších tréninkových jednotkách zřetelně stabilnější. Velké vodicí kladky navíc redukují opotřebení celého hnacího systému.
Ke klidnému chodu přispívají výkon motoru, druh běžecké podložky, tlumiče nárazů a rámová konstrukce. Přístroj s klidným chodem nevytváří téměř žádné vedlejší zvuky, a umožňuje tak během tréninku sledování televize nebo poslech hudby.
Tlumící vlastnosti běžeckého pásu ovlivňuje tloušťka běžecké podložky, počet a kvalita tlumičů nárazů. Dobré tlumící vlastnosti běžecké plochy šetří klouby a předchází projevům předčasné únavy.
 • Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch Obrázek výrobku
 • Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
Dosud
100 634,00 Kč
Nyní
63 999,00 Kč
36%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
trvalý výkon HP 2.75 PS
Teaser Icon
rychlost 0.8-20 km/h
Teaser Icon
stoupání 0-15 %
Teaser Icon
běžecká plocha 51x145 cm

Detaily výrobku: Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch

 • model 2020 info
 • technické údaje - Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch:
  • -motor: 2.75 trvalý výkon HP (s kontrolou PWM)
  • běžecká plocha: 145 x 51 cm
  • běžecká podložka: dvouvrstvá, 1.6 mm
  • běžecká deska: 25 mm , pojezdové kladky: 60 mm
  • rychlost: 0.8 - 20 km/h
  • stoupání: 0 - 15 %
 • tréninkový počítač - Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch:
  • displej: čas, trasa, rychlost, stoupání, tempo, kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD (extra velký)
  • tréninkové programy celkem: 19, z toho definované uživatelem: 3, řízené pulsem: 4
 • vybavení - Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu, Měření hrudním pásem
  • součástí výrobku je hrudní pás, který umožňuje telemetrické měření tepové frekvence
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, sklápěcí mechanismus, včetně PC rozhraní
 • Passport ready, Passport Media Player k dostání extra
 • přihrádky na rukojetích , nastavitelné nohy
 • USB-připojení, režim úspory energie
 • bezúdržbová běžecká plocha není nutnost mazání silikonem
 • zabudovaný držák na knihu
 • jazyky: angličtina, čínština, francouzština, němčina, nizozemština, španělština
 • max. hmotnost uživatele - Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch: 170 kg
 • rozměry po sestavení - Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch: (d) 201 cm x (š) 110 cm x (v) 160 cm
  sklopený - Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch: (d) 102 cm x (š) 110 cm x (v) 183 cm

Popis: Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
tlumení
tichost chodu
stabilita

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch - dotyková obrazovka v vysokým rozlišením, uživatelská plocha s rozmanitými tréninkovými možnostmi

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch - prémiový model řady TF20 od Vision Fitness a ovládání dotykovou obrazovkou. Dotyková konzole disponuje displejem o 15,6'' a velkým rozlišením, díky čemuž jsou poskytována nejen přesná a relevantní data, ale i přehled. Dohromady s 19 tréninkovými programy nabízí běžecký pás individuální a cílené sestavení tréninku. 4 programy jsou řízené pulsem, takže se trénink na tomto běžeckém pásu nechá přizpůsobit cílům uživatele. Měření tepové frekvence lze provádět zabudovanými dlaňovými snímači tepu nebo pomocí hrudního pásu, který je soušástí pásu. Tréninkový program Sprint 8 umožňuje účinné cvičení po 20 min.. Disponuje 16 stupni intenzity a je vhodný při spalování tuků, napínání svalů a zvyšování vytrvalosti.

Na konzoli běžeckého pásu Vision TF20 lze vedle tréninkových dat shlédnout virtuální videa a trénink lze tak absolvovat díky reálně nafilmovaným trasám. Přehrávaná rychlost videa se přizpůsobí tempu běžce. Podle profilu trasy se přizpůsobí automaticky stoupání přehrávané trasy. Okolní zvuky budete moci vnímat díky reproduktoru. Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch disponuje dvěma předinstalovanými trasami. Začněte svůj sportovní trénink objevováním severozápadní Ameriky, dále pak přes Skalnaté hory (Rocky Mountains). Vylepšená technologie, obdivuhodné trasy z celého světa a Vy se ocitnete v situaci, kdy nebudete mít ani chuť opustit tréninkovou místnost. Díky displeji můžete nastavovat iPod či iPhone. Integrovaný tréninkový kalendář ukládá automaticky data o tréniku i s jednotlivými nastaveními různých uživatelů. Data se nechají později bezproblémově zpětně vyvolat.

Kvalita a funkčnost- to je Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch je kvalitně zpracovaný stroj, který se hodí jednak pro domácí, tak i pro poloprofesionální použití. Jednotlivé komponenty, zesílené ocelové rámy, stejně jako vysoce kvalitní motor, systém tlumení se starají o bezpečnost, dlouhou životnost a komfort během tréninku. Dostatečně velká plocha zabezpečuje i při vyšší rychlosti bezpečný pocit z běhu. Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch je vybaven dodatečnou funkcí stop, která je určena pro případ nouze, v tu chvíli, kdy se uživatel ocitne na konci běžecké plochy. S motorem o výkonu 2,75 HP lze regulovat rychlost od 0,8 do 20 km/h. Stoupání se nastavit v rozmezí 0 až 15%. Trénink se nechá přizpůsobovat pokrokům uživatele.

Dvouvrstvá podložka je impregnovaná voskem, což zajišťuje její dlouhodobou bezúdržbu. Používání silikonu u běžecké desky není nutné. Po tréninku může být běžecký pás sklopen a přemístěn.

Interaktivní zážitek s Passport Media Player, který je možno obdržet extra

Extra nabízený Passport Media Player Vám nabízí proměnit trénink na tomto běžeckém pásu v interaktivní fitness stroj, díky němuž můžete po cestách zdolat cíle z celého světa. Díky kabelu HDMI nebo konektoru RCA ho pohodlně připojíte k Vaší televizi. Propojením konzole, televize a Passport Media Player jsou Vám k dispozici reálně nafilmované tréninkové trasy z různých koutů světa, které přehrajete pohodlně na Vaší televizi. Z Vašeho cvičení tak rázem uděláte pestrý trénink plný motivace.

Záruční podmínky: Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka části rám motor údržba elektronika
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 36 měsíce 30 let 10 let 24 měsíce 36 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce - - - - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - - - - -

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch Test a hodnocení:

4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Anonym dne 25.11.2019 5
Hatte mich nach ein wenig Recherche für ein Laufband aus der Vision TF20 Serie entschieden. Der Aufpreis zur Touch-Konsole ist mMn fair, erstens ist die Bedienung über Touchscreen einfach das, was man von Tablets etc. gewohnt ist, zweitens hat die Konsole viel mehr (19) Trainingsprogramme als zB das Classic, und dritte... [číst dále]ns auch zwei Videos zum Nachlaufen. Für das langfristige Laufbandtraining ist mir Abwechslung schon ein wichtiger Faktor. Herzfrequenzmessung mit Brustgurt klappt super. Insgesamt stimmt die Qualität, das Laufband ist sehr stabil und läuft leise und ruckelfrei. Praktisch ist auch, dass die Laufmatte nicht geschmiert werden muss. [zobrazit méně]
de od Tabita S. dne 22.11.2019 5
Hatte mich nach ein wenig Recherche für ein Laufband aus der Vision TF20 Serie entschieden. Der Aufpreis zur Touch-Konsole ist mMn fair, erstens ist die Bedienung über Touchscreen einfach das, was man von Tablets etc. gewohnt ist, zweitens hat die Konsole viel mehr (19) Trainingsprogramme als zB das Classic, und dritte... [číst dále]ns auch zwei Videos zum Nachlaufen. Für das langfristige Laufbandtraining ist mir Abwechslung schon ein wichtiger Faktor. Herzfrequenzmessung mit Brustgurt klappt super. Insgesamt stimmt die Qualität, das Laufband ist sehr stabil und läuft leise und ruckelfrei. Praktisch ist auch, dass die Laufmatte nicht geschmiert werden muss. [zobrazit méně]

Běžecký pás Vision Fitness TF20 Touch příslušenství - naše doporučení:

1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
ručník cardiostrong Gym Rychlé dodání!
599,00 Kč 579,00 Kč
1 199,00 Kč 1 149,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Běžecké pásy
1
Běžecký pás cardiostrong TX50
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
54 799,00 Kč
51 299,00 Kč
2
Běžecký pás Horizon Paragon 6
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
62 555,00 Kč
44 980,00 Kč
3
Běžecký pás Duke Fitness T40
Běžecké pásy ▸ Duke Fitness Běžecké pásy
18 745,00 Kč
4
Běžecký pás Kettler Alpha Run 600
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
46 990,00 Kč
5
Běžecký pás Vision Fitness TF20 Classic
Běžecké pásy ▸ Vision Fitness Běžecké pásy
73 180,00 Kč
41 799,00 Kč
6
Běžecký pás cardiostrong TR20
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
37 521,00 Kč
28 133,00 Kč
7
Běžecký pás Horizon Adventure 3 Viewfit
Běžecké pásy ▸ Horizon Fitness Běžecké pásy
46 909,00 Kč
37 521,00 Kč
8
Běžecký pás cardiostrong TR30
Běžecké pásy ▸ cardiostrong Běžecké pásy
39 625,00 Kč
36 999,00 Kč
9
Běžecký pás Vision Fitness TF40 Classic
Běžecké pásy ▸ Vision Fitness Běžecké pásy
88 432,00 Kč
51 299,00 Kč
10
Kettler Laufband Sprinter 2.0
Běžecké pásy ▸ Kettler Běžecké pásy
30 474,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz