Bezpečnostní síť Berg série T

č. výrobku BT-35.73.12.00
Na skladě méně než 5 ks.
náklady na dopravu: 600,00 Kč
Dodání prostřednictvím UPS
-%
DMOC
dosud
3 411,00

  • vysoce kvalitní ochranná síť pro všechny modely Elite + a Berg InGround Jumping Styles
  • robustní rámová konstrukce, přitažlivý vzhled a jednoduchá montáž
  • skvělá kvalita a prvotřídní zpracování nejlepších materiálů
  • horní i dolní upevnění
  • samozavírací vstup na suchý zip
  • výška: 1,80 m

Výrobci Berg se podařilo v bezpečnostní síti Berg série T spojit nejvyšší bezpečnost, extrémní stabilitu a atraktivní. Díky speciálně vyvinuté konstrukci spojek „série T“ se bezpečnostní síť rychle a snadno instaluje.

Síť lze pomocí svorky ve tvaru T stabilně připevnit k trampolínám Elite+ Regular a Elite+ InGround. Pevné uchycení sloupků dvěma šrouby zajišťuje skvělou stabilitu a optimální pevnost sítě. Stabilní sloupky jsou obaleny silným pěnovým polstrováním v praktickém potahu.

Při výrobě bezpečnostní sítě byla věnována maximální pozornost vysokým bezpečnostním požadavkům. Síť je vybavena stabilním samozavíracím vstupem na suchý zip, která zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti při skákání a současně optimální komfort při vstupu a výstupu. Po vstupu se uzávěr na suchý zip automaticky zavře, takže síť zůstává vždy zavřená a nikdo ze skokanů z trampolíny nespadne.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 24 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)Buďte první, kdo napíše hodnocení!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě