Bluetens Masterpack

č. výrobku BLT-MP
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 5 261,00 Kč
vč. 21% DPH
 • Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
Video
 • Bluetens MASTERPACK - Obsahuje všechny důležité komponenty, které potřebujete pro úspěšný domácí trénink či terapii s využitím EMS
 • svalový stimulátor Bluetens ovládáním pomocí aplikace včetně příslušenství
 • lze použít při chronických bolestech, k budování svalů a k uvolnění v případě svalového vyčerpání
 • přístroj byl vyvinut fyzioterapeuty, má zdravotnickou certifikaci a je založen na přirozené technice
 • s pomocí aplikace Bluetens lze vybírat z více než 100 programů pro 15 oblastí těla
 • 3 moduly pro terapii, relaxaci a posílení využívají 5 efektů tření, hnětení, tlaku, poklepání a kontrakce
 • velmi lehký výrobek se snadným ovládáním pomocí aplikace
 • aplikace Bluetens je k dispozici zdarma v obchodech Apple a Google Play
 • součásti balení: EMS přístroj Bluetens, 12 elektrod, kabel k elektrodám, nabíjecí USB kabel, ochranná taška, cestovní pouzdro Bluetens, upínací spona Bluetens a bezdrátová sada Bluetens (1x bezdrátová spona, 2x surfové elektrody, 1x motýlové elektrody a návod k použití)

Kompletní komfort v jediné krabici

Masterpack nabízí veškeré pohodlí přístroje Bluetens v jediné krabici. Díky rozsáhlé nabídce příslušenství a bezplatné aplikaci Bluetens získáte téměř 100 programů pro uvolnění napětí a zmírnění stresu.

Mezi napnutím a uvolněním

Srdcem balíčku Bluetens Masterpack je samotný přístroj Bluetens. Bluetens je zdravotnický přístroj, který využívá technologii elektrické svalové stimulace (EMS). Máte přístup k široké škále individuálních ošetření, která byla vyvinuta zdravotnickými odborníky pro zlepšení vašeho každodenního blahobytu. Elektrické impulzy mírní bolesti, uvolňují napětí a povzbuzují celé vaše tělo.

Kompaktní, jednoduchý a inovativní - Bluetens

Balíček Masterpack si svůj název jednoznačně zaslouží! Balíček Bluetens Masterpack se totiž skládá z 8 opakovaně použitelných elektrod, 1 kabelu pro připojení elektrod k jednotce a 1 USB kabelu pro nabíjení. Navíc obdržíte také transportní tašku pro bezpečné uložení svalového stimulátoru, který si tak s sebou můžete vzít i na cesty. Pro pohodlný transport během tréninku obsahuje Masterpack sponu pro nošení přístroje Bluetens na opasku.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
1
3
1
2
0
1
0

3.5 5 hvězdiček

(2 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Jeg bruger muskelstimulationstræning (EMS træning) som en træning for bestemte muskelgrupper, når jeg vælger ikke at styrketræne med vægte for at køre en mere skånsom form for træning. Jeg oplever stadig ømhed i musklerne bagefter på samme måde, som med vægte, så jeg oplever selv, at EMS træningen har stor effekt. Dejligt at det er så tidsbesparende.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Fin maskine til muskelstimulationstræning. Jeg er hurtigt blevet rigtig glad for at kunne få især masserende stimulering af muskelvævet, når jeg mærker en begyndende stivhed eller ømhed. Det kan jeg tit gøre ifm mit arbejde.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě