Více než 2.814.117 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 68.043 výrobků
crosstrainer
Koupit

Bowflex Crossové trenažéry


u evropské jedničky v domácím fitness

Crossové trenažéry jsou ideální pro trénink celého těla, pro redukci váhy a zlepšení kondice. Crossové trenažéry zároveň šetří při tréninku klouby uživatele.

 • Cena
 • Kvalita pohybu
 • Tréninková plocha
 • Druh použití
 • Intenzita

Cena

Prosím zvolte požadované rozmezí cen.

Cenová stupnice

Cenové rozmezí

35663 61744
Vymazat filtr

Kvalita pohybu

Kvalita pohybu crossového trenažéru je rozhodující pro příjemný pocit při tréninku. Crossové trenažéry s vysokou kvalitou pohybu jsou např. tišší a běží rovnoměrněji. Pro kvalitu pohybu crossového trenažéru jsou rozhodující setrvačník, převodový poměr, kuličková ložiska, kvalita materiálu a zpracování.

Kvalita pohybu

Vymazat filtr

Tréninková plocha

Crossový trenažér si zvolte podle instalační plochy, která je k dispozici.

Spotřeba místa (délka)

Vymazat filtr

Druh použití

K druhu použití patří např. intenzita, délka a četnost použití. Pro posilovny jsou vhodné jen crossové trenažéry, které jsou označené jako profesionální. Kromě toho jsou tyto stroje optimální i pro intenzivní domácí používání, neboť mají nejlepší kvalitu materiálu a zpracování i stabilitu a životnost.

Poloprofesionální crossové trenažéry se hodí pro ambiciózní domácí sportovce. Díky vysoké zatížitelnosti, snadnému ovládání a pohybu šetřícímu klouby jsou používány i v hotelích, spolcích, firemních posilovnách a v terepeutickém oboru.

použití

Vymazat filtr

Intenzita

Některé crossové trenažéry z našeho sortimentu jsou speciálne koncipovány na vysokou zátěž. Crossové trenažéry s vysokou zatížitelností jsou velmi vhodné i pro ambiciózní domácí sportovce, neboť jsou zvlášť stabilní a mají kvalitní zpracování.

Průměrná doba tréninku za týden

Vymazat filtr
Tobi
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
81x v Evropě vyhledání pobočky
stores

Zakoupit zboží z kategorie Bowflex Crossové trenažéry

S crossovým trenažérem značky Bowflex dostanete z Vašeho tréninku maximum! Max Trainer přesvědčí výborným konceptem intervalového cvičení, svou nenáročností na místo a intenzivním zatížením zapojených svalů. Crossový trenažér se stal navíc vítězem ocenění Red Dot Design Award. Max Trainer je absolutně revolučním produktem ve fitness oblasti. číst dále down
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
č. výrobku: BF-MAXT-M7
38 Hodnocení zákazníků
∅ 4.92 5 hvězdiček
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
Bowflex Max Trainer M7 nyní koupit online
Video
Testbadge
Stroj Max Trainer M7 kombinuje trénink crossového trenažéru spolu s vysokou spotřebu kalorií profesionálního stepperu, přičemž je šetrný ke kloubům uživatele. Zaručuje 14 min. intervalový program s maximální spotřebou kalorií za krátkou dobu - ještě 48 hod. po tréninku!
 • tréninkové programy: 11, definované uživatelem: 4
 • Bowflex Max Trainer M7 – nejrychlejší cesta ke kondici
 • 14 min. intervalový program pro maximální účinek za minimální čas
 • chytrá technologie přizpůsobí zátěž na kondici uživatele
výsledek testu T-Fitness
vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita
76 844,00 Kč
61 744,00 Kč
Ušetříte 19%
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Rychlé dodání!
Bez nákladů na dopravu!
č. výrobku: BF-MAXT-M5
67 Hodnocení zákazníků
∅ 4.9 5 hvězdiček
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
Crossový trenažér Bowflex Max Trainer M5 nyní koupit online
Video
TestbadgeTestbadge
Crossový trenažér Bowflex Max Trainer M5 umožňuje kardio trénink nové generace. Max Trainer nabízí lepší tréninkové výsledky během kratší doby, přičemž je naprosto šetrný ke kloubům. Díky optimálnímu zapojení trupu a dokonalému sladění tréninkových programů je crossový trenažér Bowflex Max Trainer M5 jedním z nejúčinnějších tréninkových strojů na trhu.
 • tréninkové programy: 9
 • crossový trenažér Bowflex Max Trainer M5: úspěšný trénink během krátké doby!
 • 16 zátěžových stupňů pro větší variabilitu tréninku
 • testovaný odborníky, účinný 14 minutový program Max Intervall!
 • možnost měření tepové frekvence pomocí dlaňových snímačů nebo hrudního pásu (hrudní pás je součástí stroje)
výsledek testu T-Fitness
vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita
63 117,00 Kč
52 135,00 Kč
Ušetříte 17%
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Rychlé dodání!
Bez nákladů na dopravu!
č. výrobku: BF-MAXT-M3
32 Hodnocení zákazníků
∅ 4.88 5 hvězdiček
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
Crossový trenažér Bowflex Max M3 nyní koupit online
Video
TestbadgeTestbadge
skvěle vypadá ✔ zaručí rychlé hubnutí ✔ nenáročný na místo ✔
M3 je skvělým základním modelem crossového trenažéru Max Trainer od Bowflexu. Díky revolučnímu intervalovému programu, který trvá pouhých 14 minut, ušetříte při Vašem kardio tréninku spoustu času. Mimo jiné můžete zvolit i manuální trénink. Účinek však zůstane stejný: maximální spalování kalorií s minimální zátěží kloubů!
 • oceněn porotou International Design Award 2013
 • tréninkové programy: 2
 • crossový trenažér Bowflex Max M3 - pro efektivní vytrvalostní trénink!
 • vědecky testovaný 14 minutový intervalový program
 • účinný trénink celého těla
výsledek testu T-Fitness
vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita
46 644,00 Kč
35 663,00 Kč
Ušetříte 23%
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Rychlé dodání!
Bez nákladů na dopravu!
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Vybavení crossového trenažéru zahrnuje jednotku setrvačníku, brzdný systém, tréninkový počítač (displej, programy atd.) a speciální součásti jako transportní kolečka, plochy pro odkládání knih atd. Díky dobrému vybavení je trénink variabilnější a komfortnější. Měření tepu zefektivní Váš trénink.
Inovace se řadí mezi speciální oblast firmy T-Fitness, kterou posuzujeme ve výsledcích testů crossových trenažérů. Zde hodnotíme pouze takové fitness stroje, které se vyznačují technickými novinkami a vylepšeními, které jsou důležité pro další vývoj crossových trenažérů. Čím vyšší ohodnocení crossový trenažér má, tím je i pokročilejší jeho vývoj!
Setrvačná jednotka se skládá ze setrvačníku, středového a kuličkového ložiska atd. Má mimořádný význam pro plynulý chod. K plynulému chodu navíc přispívá převodový poměr a délka a šířka kroku v souhře s výškou. Pokud má crossový trenažér dobrý plynulý chod, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Stabilita crossového trenažéru je zajištěna solidními patkami, hmotností stroje a odolnou rámovou konstrukcí. Stabilní crossový trenažér má dlouhou životnost, lze ho vysoce zatížit, ale nabízí i stabilitu během tréninkových jednotek, při kterých se uživatel pořádně zapotí.
Počet výrobků na straně:
Strana

Crossové trenažéry Bowflex: účinný trénink na základě špičkové technologie

Max Trainer M3, M5 a M7 jsou absolutními revolučními trenažéry plné inovace firmy Bowflex, které se v současné době řadí mezi nejmodernější a nejžádanější fitness stroje na celém světě. Velmi intenzivní trénink celého těla s afterburn efektem, kdy uživatel za krátký čas spálí maximální počet kalorií: tak zní koncept trenažérů Max Trainer. Tyto mimořádné fitness stroje vynikají dále velmi snadným zacházením, šetrným pohybem ke kloubům, funkčním designem a extrémně malou plochou na jejich umístění.

Crossové trenažéry Bowflex Max Trainer: k úbytku váhy Vám postačí již 14 minutový pravidelný trénink

Každý z nás občas nemá čas na sport – s crossovým trenažérem Max Trainer se již ale nebudete moci vymlouvat. 14 minutový program Max Intervall je vynikající krátký trénink, který lze provádět jak ráno, po práci či zrovna, když máte čas. Trénink HIIT s měnícími se fázemi zátěže a odpočinku Vás přiměje dosáhnout Vašich hranic a maximalizovat efekt kondičního cvičení. Velmi intenzivní trénink je ideální k úbytku váhy. Tento fitness stroj nabízí dokazatelně vyšší spotřebu kalorií za zřetelně kratší dobou tréninku, kdy spalovací účinek trvá ještě 48 hodin po kondičním cvičení.

Přehled modelů trenažérů Max Trainer

U těchto tří trenažérů Max Trainer platí: čím "vyšší" číslo modelu je, tím více tréninkových programů nabízí a tím i lepší výbavu:
 • Model M3: 8 stupňů zátěže, 2 tréninkové programy
 • Model M5: 16 stupňů zátěže, 9 tréninkových programů, dlaňové snímače tepu a Bluetooth pro synchronizaci tréninkových výsledků v aplikacích
 • Model M7: špičkový model mezi Max trenažéry, 20 stupňů zátěže, 11 tréninkových programů, paměť pro 4 uživatele, dlaňové snímače tepu, Bluetooth a technologie Smart Max, která přizpůsobuje zátěž dle individuální fitness úrovně uživatele.

Max Trainer – oblíben jak začátečníky, oceněn i profesionály ovládající HIIT

Crossový trenažér Bowflex se přizpůsobí Vašim tréninkovým pokrokům. I po týdnech a měsících Vás bude neustále vybízet k novým cílům, budete si neustále posunovat své vlastní hranice výkonu. Začátečníci ocení vedený pohyb pomocí bezpečného programu HIIT. Zkušení sportovci si mohou trénink HIIT ještě zintenzivnit, např. prodloužením fáze zátěže či zvýšením samotné tréninkové zátěže.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
81x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz