Více než 2.618.233 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 63.219 výrobků
model 2018

Bowflex Max Trainer M7

č. výrobku BF-MAXT-M7
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (26)
26 Hodnocení zákazníků
4.88 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita
Video
Zavřít
Počet
Dosud
68 607,00 Kč
Nyní
54 881,00 Kč
20%
Ušetříte
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 136 kg
Teaser Icon
tréninkové programy 11
Stručný popis: Bowflex Max Trainer M7
Krátký trénink a zároveň možnost spálení velkého množství tuku? Díky tzv.afterburn-efektu spalujete kalorie po 14 min. cvičení i 48 hodin po samotném tréninku.

Detaily výrobku: Bowflex Max Trainer M7

Testbadge
 • model 2018 info
 • technické údaje - Bowflex Max Trainer M7:
  • kloubní spoje s kuličkovými ložisky
 • tréninkový počítač - Bowflex Max Trainer M7:
  • stupně zátěže: 20
  • displej: čas, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
  • tréninkové programy celkem: 11, z toho definované uživatelem: 4,
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení - Bowflex Max Trainer M7:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (součást výrobku)
  • součástí výrobku je hrudní pás, který umožňuje telemetrické měření tepové frekvence
  • včetně PC rozhraní
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, držák na lahev
 • Bowflex Max Trainer M7 – nejrychlejší cesta ke kondici
 • 14 min. intervalový program pro maximální účinek za minimální čas
 • chytrá technologie přizpůsobí zátěž na kondici uživatele
 • bluetooth k propojení s bezplatnou aplikací max-trainer
 • jedinečný displej Dual-Design
 • dostatečně velké nášlapné plochy z nerez oceli a protiskluzovou vrstvou
 • ergonomické rukojeti ve studio kvalitě
 • design, se kterým šetříte místo
 • max. hmotnost uživatele - Bowflex Max Trainer M7: 136 kg
 • rozměry po sestavení - Bowflex Max Trainer M7: (d) 124 cm x (š) 77 cm x (v) 166 cm

Popis: Bowflex Max Trainer M7

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita

Bowflex Max Trainer – kondice díky tréninku, který trvá 14 minut

Už první pohled na displej prozrazuje: Max Trainer M7 značky Bowflex není žádný obyčejný stroj. Výhoda duálně navrženého displeje spočívá z údajů tachometru, který ukazuje momentální spotřebu kalorií za minutu. Bowflex Max Trainer M7 umožňuje spálení až 40 kcal/min. Na crossovém trenažéru je to třetina.

Tuto maximální hodnotu dokáže ale udržet málo uživatelů. Proto tento stroj přichází se 14 min. tréninkem. Toto cvičení už nezná žádné výmluvy (typu nemám čas), a z toho důvodu trvá 14 minut. Tento trénink má něco do sebe - jedná se o tzv. "High Intensity Interval Training" (HIIT), u kterého se střídají fáze nízké zátěže s vysokou.

Vědecké studie dokazují, že tento typ tréninku HIIT je určen pro , rychlou a účinnou redukci váhy a zlepšení kondice.. Za to je zodpovědný především tzv. afterburn-efekt. Ještě48 hodin po tréninku se zvyšuje spotřeba kalorií, jinými slovy: ještě 2 dny po tréninku spalujete více kalorií.

Max Trainer Prinzip kombinuje pohyby na stepperu a přednosti crossového trenažéru.

Na stroji Bowflex Max Trainer je kombinován pohyb jako na crossovém trenažéru a stepperu.

To nejlepší z crossového trenažéru…

Crossový trenažér zaručuje trénink šetrný ke kloubům celého těla. Tento princip byl převzat do celé řady strojů Max-Trainer. Díky chytrému systému držadel lze dobře zapojit do tréninku i svaly na rukách a zádech. Díky plynulému nastavení zátěže za pomoci vzduchu, nedochází k prudkému zpomalování, které by zatěžovalo klouby. Díky konstrukci kloubů a jejich chodu je pohyb zakulacený a je uzpůsoben na fyzické schopnosti uživatele..

…a to nejlepší od profesionálních stepperů

Pohyb profesionálního stepperu – malý stepper, který se nechá schovat pod postel, tím není myšlen, podobá se chůzi po schodech. Díky tomu se zapojí více hýžďové svaly i svaly na dolních končetinách. Ve stehnech uživatel pocítí rychle příjemné brnění. Položte si ruku na zadek, abyste pocítili, jak intenzivně svaly pracují. A myslete stále na to, že pokud to nebude pálit, pak nešlo o trénink, nýbrž o regeneraci.

Max Trainer M7 - fitness stroj s geniální regulací tréninku

Při obsluze stroje Max Trainer M7 se nespotíte, při programech už ano. Pro 14 minutový intervalový program postačí stisknout dvě tlačítka a trénink může začít. Dohromady k výběru 11 tréninkových programů, u kterých lze nastavit základní zátěž ve 20 stupních.

Velkou snahu si dali vývojáři značky Bowlex a vymysleli koncept dvojího softwaru - bezplatnou aplikaci Max-Trainer, která znázorňuje uživatelovi tréninkové pokroky. Mimo jiné přichází na řadu technologie Smart-Max. Bowflex Max Trainer M7 se Vás snaží dalo by se říci poznat a zátěž se nechá ideálně přizpůsobit na Vaši úroveň kondice. Jen tak dosáhnete rychleji cíle!

V Max Trainer M7 jsou zakomponovány jen ty nejlepší díly.

Jednotlivé části Max Trainers M7 jsou vybírány a zakomponovávány pečlivě. Nášlapné plochy jsou dostatečně veliké a jsou z leštěné nerez oceli. Vypadají velmi ušlechtile, jsou velmi odolné a jejich povrch je opatřen gumou nopového vzoru.

Rukojeti jsou ve studio kvalitě: mají velmi příjemný povrch a jsou tvarované, takže umožňují různé držení. Toho se bude využívat tehdy, pokud bude na stroji cvičit více uživatelů nebo bude uživatel plánovat delší tréninky. Právě v takových situacích je příjemné, měnit častěji pozici rukou.

Bowflex Max Trainer M7 přesvědčí i maličkostmi – uživatel při delších tréninkových jednotkách plných potu ocení např. držák na lahev. Kromě toho stroj nabízí odkládací plochy pro mobilní přístroje. Bowflex Max Trainer M7 lze využívat s aplikací Bowflex, z toho důvodu se hodí odkládací plocha pro mobil.

Shrnutí: proč je Max Trainer M7 dobrým strojem?

Bowflex Max Trainer je skvělým fitness strojem, který se hodí pro dnešní dobu. Dnes máme málo času na trénink i na pohyb – 14 min. intervalový program s Max Trainer je však skvělá volba. Ne často si můžeme dovolit doma zřídit fitness místnost - Max Trainer M7 je ale vhodnou alternativou. Jde o kompaktní stroj s ušlechtilým a moderním designem. Kromě jiného je tento stroj určen pro ty, kteří chtějí svůj trénink regulovat a udržovat své vylepšování.

Max Trainer M7 je správný stroj ve správný čas!

Záruční podmínky: Bowflex Max Trainer M7

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
36 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Bowflex Max Trainer M7 Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.88 5 hvězdiček
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od T. Leesemann dne 15.4.2018 5
Ziel war es ein platzsparendes Gerät zu kaufen, welches einem Crosstrainer gleich kommt. Der M7 erfüllt diese Erwartungen in jederlei Hinsicht. Die Montage wird für 2 Personen empfohlen ... habe es in gut einer Stunde alleine geschafft. Die Anleitung ist sehr ausführlich und leicht verständlich...somit also keine... [číst dále] Probleme was den Aufbau angeht. Das Gerät selbst ist super stabil und hochwertig gebaut ... entspricht auch dahin allen Erwartungen und rechtfertigt den Preis. Was die Workouts angeht, steh ich noch am Anfang ... kann aber soviel sagen, dass es sich lohnt. Die Programvielfalt hat für jeden etwas und unter der Woche mache ich morgens immer das kurze 14Minuten Programm ... sind ca. 160kcal im Moment. Durch meine Knieprobleme kann ich nicht mehr joggen ... habe aber null Probleme nach den Workouts ... also null Impact und sehr flüssige Bewegungen. Verbindung mit der App/iPhone und dem M7 verlief ebenfalls ohne Probleme. Der einzige Schwachpunkt ist meiner Meinung nach der mitgelieferte Brustgurt zur Ermittlung der Herzfrequenz. Er hat manchmal Aussetzer sodass ich mir einen Polar T31 oder 34 zulegen werde ... in der Hoffnung das dieser besser funktioniert. Fazit: Wer sich das Gerät leisten kann sollte zuschlagen ... in jeder Hinsicht bekommt man ein erstklassiges Gerät welches bei regelmäßiger Benutzung zum Ziel führt. [zobrazit méně]
de od Blauensteiner Dieter dne 6.4.2018 5
Wir sind sehr gut informiert worden vor dem Kauf und sind sehr zufrieden mit dem Produkt..die Verarbeitung ist Top..
de od Anonym dne 6.2.2018 5
Ich habe mir den Bowflex als Nachfolger eines klassischen Crosstrainers gekauft. Der Aufbau war völlig problemlos, das Gerät ist hochwertig, läuft stabil und rund, ohne zu quietschen. Das Training ist anstrengender als beim Crosstrainer, aber genau das habe ich gesucht. Insgesamt sehr empfehlenswert für intensive T... [číst dále]rainingseinheiten. [zobrazit méně]
de od Ariane Schröfel dne 1.2.2018 5
Hoher Spaßfaktor mit einem hervorragende Gerät: Schon der Aufbau war super leicht. Nach nur einer Stunde stand der Bowflex an seinem Platz. Das Gerät macht richtig Spaß. Die Unterschiedlichen Programme und Stufen animieren dazu die persönlichen Grenzen auszutesten und jeden Tag mehr zu erreichen. Gleichzeitig wird... [číst dále] es nicht langweilig, weil die Vielfalt absolut gegeben ist. Zugegeben, schweißtreibend ist das Training, so soll es aber auch sein. Wir sind hoch zufrieden mit dem Bowflex Max. Preis-Leistung stimmt hier absolut. [zobrazit méně]
pl od Pawel dne 3.1.2018 5
Długo szukałem, dużo czytałem w końcu się zdecydowałem. Chodź model nie należy do najtańszych jestem w 100% zadowolony z zakupu. Dla tych co szukają czegoś uniwersalnego do ćwiczenia, z programem który dostosowywuje się do użytkownika i nie maja za dużo czasu na ćwiczenia POLECAM!!! Plusy: programy... [číst dále] treningowe profile użytkoników solidna konstrukcja gwarancja komercyjna nie zajmuje dużo miejsca Minusy: - cena - nieco głośny wiatrak [zobrazit méně]
pl od Pawel dne 3.1.2018 5
Polecam, chodz moze produkt nie jest tani to jak najbardziej spelnia moja oczekiwania. Opinie z rynku jak najbardziej potwierdzone, juz od otwarcia pudełka pokazuje ze to produkt topowy. Do tego nalezy dodać ze ma gwarancje komercyjną. Plusy: jakość wykonania profile użytkowników i dedykowane podejście do ... [číst dále]każdego programy treningu wygląd i kompaktowa konstrukcja Minusy: - cena - trochę głośny wiatrak [zobrazit méně]
de od Mike dne 22.12.2017 4
Sehr gute Qualität und mittlere Ausstattung. Bei den Kalorienwerten muss ca. 30 % abgezogen werden. Insgesamt ein gutes Fitnessgerät.
de od Alexander Krilyszyn dne 13.12.2017 5
Das Produkt funktioniert wunderbar, und erfüllt unsere Erwartungen. Der Aufbau war dank einer ausführlichen Anleitung kein Problem.
de od Claudia K. dne 1.12.2017 5
Ich habe das Gerät seit 3 Wochen und bin sehr zufrieden. Der Aufbau klappte mit der Anleitung sehr gut. Die Teile machen einen sehr hochwertigen und stabilen Eindruck. Sehr laufruhig, ohne Quietschen, Klappern o.ä. Das Geräusch des "Ventilators für den Luftwiderstand" ist recht laut, wenn man bei den intensiv Einhe... [číst dále]iten alles gibt. Es ist aber ein gleichmäßiges "Wind"Geräusch und stört (mich und auch meine Familie) damit nicht. Das Training macht wirklich Spaß und der Zeitfaktor war für mich eines Hauptgründe für dieses Gerät. Alles in allem sehr zufrieden mit der Beratung vor Ort, Lieferung durch einen Spediteur, Qualität und Funktion des Gerätes. Klare Kaufempfehlung, wenn auch der Preis durchaus hoch ist. [zobrazit méně]
de od Siegfried Stavenhagen dne 22.11.2017 5
Ich bin mit diesem Produkt sehr zufrieden, weil die Beschreibung zu 100 Prozent zutrifft. Der Aufbau geht sehr leicht von der Hand. Der Trainer benötigt tatsächlich wenig Platz und die Qualität des Produkts ist ausgezeichnet. Das Training macht mir wirklich Spaß und zeigt schon erste Erfolge. Natürlich habe ich la... [číst dále]ngsam angefangen, weil ich lange nicht aktiv war. Das Aufwärmprogramm war dabei hilfreich. Am liebsten absolviere ich mittlerweile das Impulstraining und ich schaffe die 15 Minuten ohne auszusetzen. Einfach Klasse. [zobrazit méně]
fr od Cabinet Dominique Joël dne 11.10.2017 4
Très bien
fr od Anonym dne 16.9.2017 5
Très satisfait d'avoir commandé cet article.
de od Tobias dne 4.9.2017 5
Hochwertig verarbeitet, das 14 Min. Training ist sehr effektiv und man benötigt wenig Platz. Sehr zufrieden mit dem M7.
de od F.N. dne 31.8.2017 4
Grundsätzlich ein gutes Gerät, aber mit Schwächen. platzsparend und gerade noch erträgliche Lärmentwicklung effektiv durch den Einsatz vieler Muskelgruppen - Das Gerät wurde aufgebaut geliefert, trotzdem lösen sich immer wieder Schrauben. - die Pulsmessung funktioniert nur gelegentlich und ist sehr ungenau... [číst dále]. Der qualitativ sehr schlechte Brustgurt funktionierte erst nach einem Batteriewechsel und zeigt bei allen 4 Benutzern nur zeitweise, einen meist falschen, Herzfrequenzwert an. Die Handmessung ist etwas genauer, aber macht beim Training keinen Sinn, da ja die Arme aktiv trainieren sollen. - Dadurch wird die beworbene Smart-Max-Technologie nahezu sinnlos, da die HF- Werte nicht stimmen. - Die Intervallprogramme starten sofort mit der Höchstbelastung, das ist medizinisch gesehen unsinnig. Ein Aufwärmen muss immer vorgeschaltet werden, so werden aus 14 min. dann über 20 min. [zobrazit méně]
de od Bernie dne 23.8.2017 5
Platzsparend, motivierend, schnell, App super! Top Verarbeitung. Ich habe auch seit lange ein Crosstrainer zuhause aber das Training auf diesem Gerät (Stepper?) ist viel effektiver. Die Beine 'brennen' nach einem 14 min. Training. Empfohlen.
nl od Mark dne 7.8.2017 5
Prachtig apparaat, ideaal voor mijn intervalsessies.
nl od Anonym dne 2.8.2017 5
Heb mijn M3 ingeruild voor de M7 in Bodegraven Ze kwamen met een eerlijke uitleg en een eerlijke prijs Goed geholpen hier Die M7 is toch wel wat beter hoor Fijn
de od Anita M. dne 27.6.2017 5
Das training macht right spass und ist sehr intensiv. Einfache Montage, computer ist leicht zu bedienen. Sehr zufrieden.
de od Andreas dne 20.6.2017 5
Spass Gerät, kurze und effektive Trainingseinheiten. Sehr motivierend. Gute Verarbeitung. Würde es weiterempfehlen.
de od Susanne Kruett dne 4.6.2017 5
Der Bowflex M7 ist mit Abstand das beste Fitnessgerät das ich bisher hatte! Weder das Laufband noch der Crosstrainer und schon gar nicht der Ergometer können da mithalten. alles gute Geräte, keine Frage, aber alle beim Trainieren etwas öde. Der Bowflex M7 dagegen ist nicht zu toppen was den Spaßfaktor angeht. Die... [číst dále] Intervallproramme haben es verteufelt nochmal in sich, echte Herausforderung, man geht mit hohem Spaßfaktor an seine Grenzen. Ich nenne ihn nicht ohne Grund schmunzelnd meinen "Todesstern". Dazu trägt sicher auch das futuristisch anmutende Design des Geräts bei. Er hat auch optisch viel zu bieten: die großen Edelstahl-Trittflächen sind richtig schön, alles sehr stabil und das ganze Gerät macht einen sehr wertigen und edlen Eindruck. Aber der M7 hat ja auch noch so viele andere Programme zum "nur so" trainieren. Tatsächlich merkt man beim M7 dass deutlich mehr Muskeln beansprucht werden als beim Crosstrainer. Der Kaufpreis war zwar nicht gerade klein aber man bekommt auch ein edles Stück für sein Geld. Der M7 steht bei mir mitten im Wohnzimmer, wird fast täglich von mir benutzt und ich hab auch noch Spaß dabei, was will man mehr? [zobrazit méně]
de od Anne dne 29.5.2017 5
Night garage billing aber ich habe schon ein Crosstrainer gehabt, bin mal laufen gegangen und Fahrrad am Wochenende gefahren. Nie habe ich so often wie jetzt trainier (14 Min. Program). Intensiv, platztsparend, schnell, motivierend. Tolles gerät.
de od Wolfgang L. dne 16.5.2017 5
Wir haben uns den M7 aus Bequemlichkeit liefern und aufstellen lassen. Letzteres stellt für jeden durchschnittlich begabten "Heimwerker" aber wirklich kein Hindernis dar. Das Gerät nimmt wenig Platz ein und ist sehr stabil. Die Bedienung ist einfach. Vier verschiedene Benutzer können angelegt werden. Der M7 ist auch... [číst dále] für Fitness-Einsteiger bestens geeignet, da genügend Widerstandsstufen - auch im unteren Bereich - verfügbar sind. Der M7 läuft sehr rund, die Geräuschentwicklung ist vergleichsweise hoch, aber locker im erträglichen Bereich. Das 14- Minuten-Programm (plus Aufwärmen plus Dehnen) ist eine tolle Sache, da man diese Zeit wirklich täglich erübrigen kann. Als Nachteil empfinden wir, dass für die Pulsmessung nur nicht-codierte Brustgurte verwendet werden können, was eine gleichzeitige Verwendung einer Pulsuhr in der Regel ausschließt. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 28.4.2017 5
Mein aktuelles Fitnessprogramm habe ich auf jeweils eine halbe Stunde Laufband und anschließend eine halbe Stunde Crosstrainer aufgebaut. Ich merkte allerdings das mir beim Berg gehen das nicht ausreicht, darum habe ich mir den Bowflex gekauft. Seit einer Woche ergänze ich mein Training mit ihm und ich merke hier sch... [číst dále]on das es genau das richtige zum ergänzen für mich ist. Das Gerät ist sehr stabil, die Bedienung ist trotz der vielen Funktionen sehr einfach. Genial sind auch die Unterschiedlichen Programme mit denen man auch seine Fitness koordiniert steigern und überwachen kann. Etwas laut finde ich das Lüftungsgebläse, das je nach Wiederstand zu hören ist. Bin aber top zu frieden und würde ihn sofort wieder kaufen. [zobrazit méně]
de od T. Schuberth dne 22.4.2017 5
Wir wollten uns einen neuen Crosstrainer kaufen und haben uns in Freiburg beraten lassen. Dort haben wir den Bowflex MAX m5 entdeckt, getestet und waren von dem Gerät begeistert. Der M7 war zu diesem Zeitpunkt in Deutschland noch nicht verfügbar. Nach langer Recherche im Internet haben wir uns dann für den M7 entsch... [číst dále]ieden. Der M7 Gerät kommt in zwei Paketen und ist gut verpackt. Mit der Aufbauanleitung war der Aufbau in ca. 1,5 Stunde erledigt. Das Gerät ist qualitativ sehr gut verarbeitet und hat Studio-Qualität. Das Training ist auf jeden Fall sehr anstrengend und intensiv, macht sehr viel Spaß. Die Programme sind anpassbar und die große LCD Anzeige motiviert und motiviert.... Die Anbindung per Bluetooth an iPad und Iphone klappt auch super und man sieht seine Trainingserfolge und wird mit Pokalen belohnt ;-) Wir haben den M7 seit einer Woche und absolvieren täglich mit großer Freude und Motivation das 14 Minuten Intervall Programm. Im Gegensatz zu vielen anderen Crosstrainern wird auch der Oberkörper aktiv eingebunden, die Belastung ist eindeutig spürbar. Wir können hier auf jeden Fall eine Kaufempfehlung abgeben und den Max m7 empfehlen. [zobrazit méně]
de od Michael S. dne 20.4.2017 5
Positiv: Ideales Trainingsgerät (nicht nur) für intensives Intervalltraining (7, 14 oder 21 Minuten - Programme). Als sehr motivierend empfinde ich die einem Tacho nachempfundene Anzeige der Zielbereiche für das Sprint-Intervall und das anschließende Erholungsintervall (Recover). Durch die sehr variable Einstellung... [číst dále] der Widerstandsstufen (1 - 20) ist das Gerät sowohl für Fortgeschrittene, als auch für Fitnesseinsteiger bestens geeignet. Die Bewegung empfinde ich wie beworben tatsächlich als gelenkschonend und deutlich angenehmer als die stärker elliptische Bewegung eines Crosstrainers oder das reine Auf und Ab bei einem Stepper, das bei mir schnell zu Hüftbeschwerden führt. Außer den in der Werbung stets besonders hervorgehobenen MAX-Intervalltrainings (s.o.) stellt der Boxflex Max 7 auch vordefinierte Programme für Fettverbrennung, Ausdauer und Leistung sowie ein Kalorienziel-Programm (bei dem eine bestimmte Kalorienzahl verbraucht werden muss) zur Verfügung. Die Ziele und die Belastungsintensität lassen sich dabei voreinstellen und dem eigenen Fitnesslevel anpassen. Oder man trainiert einfach im manuellen Programm so lange und intensiv man will. Das Gerät ist von der Grundfläche vergleichsweise platzsparend. Der Aufbau geht mit der Montageanleitung gut von der Hand. Negativ: Einziger Kritikpunkt ist aus meiner Sicht, dass die beweglichen Rollen, über die die Pedale an Schienen laufen, trotz fest angezogener Schrauben etwas Spiel haben, wodurch das Gerät in den intensiven Sprintphasen des Trainings bei mir etwas wackelt. Die Möglichkeit, das Gerät per Bluetooth mit dem Handy und der Max Trainer App zu verbinden, ist ganz nett, um seine Trainingsfortschritte im Blick zu behalten. Mich stört aber, dass die App ständig den Zugriff auf die Standortermittlung von Google verlangt, auch wenn man keine Synchronisation mit Google Fit wünscht. Fazit: Aus meiner Sicht ein Trainingsgerät mit hohem Motivationsfaktor, mit dem man sich in kurzer Zeit wirklich ordentlich auspowern kann. Für mich, der ich kein Freund langer Indoor-Ausdauertrainings bin (alles über 30 Minuten langweilt mich), trotz des nicht eben günstigen Anschaffungspreises das ideale Trainingsgerät für den Heimbereich. [zobrazit méně]
de od David P. dne 7.4.2017 5
Super Trainingsgerät. Ist wirklich unglaublich anstrengend, aber das Training lohnt sich. Außerdem ist der Stepper auch echt platzsparend bei uns zuhause. Wir trainieren alle darauf.

Bowflex Max Trainer M7 příslušenství - naše doporučení:

1 099,00 Kč
949,00 Kč
Toko Eco Universal Spray Rychlé dodání!
486,00 Kč 359,00 Kč
77x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.500.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 77 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Dobírka
Platba předem
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x NěmeckoBerlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
77x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz