Bowflex SelectTech Bluetooth 560

č. výrobku BF-100825
Není skladem
K dodání opět od cca KT 30
(24.7.2023 - 28.7.2023)
Bez nákladů na dopravu!
Dodání prostřednictvím UPS
-%
DMOC
dosud
15 440,00

  • Sada činek Bowflex SelectTech 560 - první inteligentní činky na světě!
  • Každou činku lze nastavit od 2,3 do 27,2 kg.
  • Snadné nastavení hmotnosti otočením rukojeti činky
  • Integrovaná technologie Bluetooth Smart synchronizuje tréninková data v aplikaci Bowflex
  • Aplikace Bowflex SelectTech je kompatibilní se zařízeními Apple verze iOS 9.0 nebo vyšší a s většinou zařízení Android verze 5.0 nebo vyšší.
  • Počítá opakování, tréninkové sady a celkovou zvednutou hmotnost
  • Aplikace Bowflex SelectTech skýtá 70 tréninkových cvičení a zaznamenává vaši pohybovou sekvenci
  • Vynikající zobrazení průběhu pohybu v reálném čase
  • Nutné jsou dvě baterie AA (nejsou součástí balení)
  • rozměry po sestavení - Bowflex SelectTech Bluetooth 560: (d) 40 cm x (š) 23.6 cm x (v) 21.9 cm

První sada chytrých činek na světě

Osvědčený systém činek Bowflex se již dlouhá léta těší velké oblibě v oblasti domácího fitness tréninku. Nové a patentované činky 560 SelectTech však posouvají silový trénink na novou úroveň. Inovativní krátké činky mají integrovanou technologii Bluetooth Smart. V kombinaci s bezplatnou aplikací Bowflex 3DT je tento činkový systém osobním trenérem.
Integrovaný senzor zaznamenává nejen počet opakování a sérií, ale také spálené kalorie, rychlost a provádění cviků. S pomocí aplikace můžete své provádění cviku v reálném čase sledovat na chytrém telefonu nebo tabletu. Snadno ovladatelná aplikace navíc skýtá 70 různých cvičení a videí, která tyto cviky dobře vysvětlují. Měření tepové frekvence pak umožňuje volitelně dostupný hrudní pás a váš trénink je tak ještě měřitelnější.

16 párů činek v sadě

Nové činky Bowflex 560 vám ušetří nákup celkem 16 různých párů činek. Hmotnost dvou samostatných činek lze snadno nastavit od 2,27 do 27,2 kg. Kompaktní činky lze nastavit otočením rukojeti. Praktická funkce: na LCD displeji činek se zobrazuje aktuální tréninková hmotnost. Hodnota může být vyjádřena v librách nebo v kilogramech.
Bowflex znamená špičkovou kvalitu v oblasti domácího fitness. Činky 560 SelectTech jsou vysoce robustní a kompaktní. Jednoduchý a elegantní design se snadno začlení do každé tréninkové místnosti. Činky se velmi dobře drží a nabízejí pohodlný úchop. Díky inteligentní aplikaci a integrované technologii Bluetooth nabízí tento kompaktní systém činkový trénink na nejvyšší úrovni.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 24 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)Buďte první, kdo napíše hodnocení!


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě