Bowflex SelectTech Bluetooth 560

č. výrobku BF-100825
 • Není skladem
  K dodání opět od cca KT 39
  (26.9.2022 - 30.9.2022)
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Naše cena
nyní Dnes 15 440,00 Kč
vč. 21% DPH
 • Dodání prostřednictvím UPS
 • Sada činek Bowflex SelectTech 560 - první inteligentní činky na světě!
 • Každou činku lze nastavit od 2,3 do 27,2 kg.
 • Snadné nastavení hmotnosti otočením rukojeti činky
 • Integrovaná technologie Bluetooth Smart synchronizuje tréninková data v aplikaci Bowflex
 • Aplikace Bowflex SelectTech je kompatibilní se zařízeními Apple verze iOS 9.0 nebo vyšší a s většinou zařízení Android verze 5.0 nebo vyšší.
 • Počítá opakování, tréninkové sady a celkovou zvednutou hmotnost
 • Aplikace Bowflex SelectTech skýtá 70 tréninkových cvičení a zaznamenává vaši pohybovou sekvenci
 • Vynikající zobrazení průběhu pohybu v reálném čase
 • Nutné jsou dvě baterie AA (nejsou součástí balení)
 • rozměry po sestavení - Bowflex SelectTech Bluetooth 560: (d) 40 cm x (š) 23.6 cm x (v) 21.9 cm

První sada chytrých činek na světě

Osvědčený systém činek Bowflex se již dlouhá léta těší velké oblibě v oblasti domácího fitness tréninku. Nové a patentované činky 560 SelectTech však posouvají silový trénink na novou úroveň. Inovativní krátké činky mají integrovanou technologii Bluetooth Smart. V kombinaci s bezplatnou aplikací Bowflex 3DT je tento činkový systém osobním trenérem.
Integrovaný senzor zaznamenává nejen počet opakování a sérií, ale také spálené kalorie, rychlost a provádění cviků. S pomocí aplikace můžete své provádění cviku v reálném čase sledovat na chytrém telefonu nebo tabletu. Snadno ovladatelná aplikace navíc skýtá 70 různých cvičení a videí, která tyto cviky dobře vysvětlují. Měření tepové frekvence pak umožňuje volitelně dostupný hrudní pás a váš trénink je tak ještě měřitelnější.

16 párů činek v sadě

Nové činky Bowflex 560 vám ušetří nákup celkem 16 různých párů činek. Hmotnost dvou samostatných činek lze snadno nastavit od 2,27 do 27,2 kg. Kompaktní činky lze nastavit otočením rukojeti. Praktická funkce: na LCD displeji činek se zobrazuje aktuální tréninková hmotnost. Hodnota může být vyjádřena v librách nebo v kilogramech.
Bowflex znamená špičkovou kvalitu v oblasti domácího fitness. Činky 560 SelectTech jsou vysoce robustní a kompaktní. Jednoduchý a elegantní design se snadno začlení do každé tréninkové místnosti. Činky se velmi dobře drží a nabízejí pohodlný úchop. Díky inteligentní aplikaci a integrované technologii Bluetooth nabízí tento kompaktní systém činkový trénink na nejvyšší úrovni.

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
6
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(6 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Intelligente Lösung für Platzsparende sowie effektive Hanteln zu Hause. Durch Wechseln (HomeGym/Fitness) kann man full professionelles Trainingpsrgram 6 Tage pro Woche haben.
Top!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Verarbeitung, Handling, Optik, Qualität, Funktionalität mit der App: alles absolut top! Bin total begeistert und kann diese Set allen empfehlen.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Tolles Hantelset, sehr stabil und es kann schnell zwischen den einzelnen Gewichten gewechselt werde. Auch die Smarte Funktion ist eine lustige Spielerei. Zwar nicht unbedingt notwendig aber vor allem beim Training alleine nützlich. Die eckige Form der Hantel ist auch praktisch da diese nicht wegrollen kann.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Produit reçu après un peu d’attente «Covid oblige » je suis très satisfait des haltères qui apporte un réel avantage pour travailler avec de multiple charge en un clin d’œil! Merci à Fitshop et Abi du service client réactif et agréable !
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
je kan hem makkelijk aan het handvat verstellen, de app geeft je veel uitleg en veel variatie
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
La verdad es que es un puntazo poder llevarte el entreno a la tablet o al móvil, conocer los kilos levantados y las calorías quemadas en una sesión de fuerza, las repeticiones realizadas (que te las marca con un beep mientras entrenas), el tiempo transcurrido entre series, saber si has superado tu propio record personal, etc. Nunca había visto algo así en unas mancuernas.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě