Boxerské bandáže adidas Mexican

č. výrobku AD-ISPB-012
Ještě 1 ks na skladě.
náklady na dopravu: 240,00 Kč
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC*
dosud
792,00

  • 10mm gelové polstrování v oblasti zápěstí
  • prodyšná plocha CLIMACOOL v oblasti dlaní a na hřbetu ruky
  • 2 m dlouhé bandáže se suchým zipem pro fixaci zápěstí
  • ze 2 mm silného neoprenu

Boxerské bandáže adidas Mexican jsou obzvlášť vhodné pro každého, kdo se chce zbavit náročného ovíjení běžných bandáží. Tato vnitřní rukavice se pohodlně navléká a má vynikající polstrování.

S boxerskými bandážemi adidas Mexican snížíte nebezpečí zranění při sparringu, neboť oblast dlaně a kloubů je vedle samotné boxerské rukavice dodatečně chráněna polstrováním. Boxerské bandáže adidas Mexican je v oblasti zápěstí vybavena 10 mm silným gelovým tlumením, zatímco oblast dlaní se skládá z robustního neoprénu o tloušťce 2 mm s elastickými prstovými smyčkami.

Kromě toho vás vnitřní rukavice adidas přesvědčí prodyšnými vnitřními plochami dlaní, takže je zajištěna dobrá cirkulace vzduchu. 2 m dlouhá bandáž se suchým zipem slouží pro přídavné zafixování kloubu ruky a umožňuje také použití boxerských bandáží adidas Mexican jako tréninkových rukavic.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

0 5 hvězdiček

(0 Hodnocení zákazníků)Buďte první, kdo napíše hodnocení!

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě