Více než 2.741.934 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 65.611 výrobků
crosstrainer
Koupit

cardiostrong Crossové trenažéry


u evropské jedničky v domácím fitness

Crossové trenažéry jsou ideální pro trénink celého těla, pro redukci váhy a zlepšení kondice. Crossové trenažéry zároveň šetří při tréninku klouby uživatele.

 • Cena
 • Kvalita pohybu
 • Tréninková plocha
 • Druh použití
 • Intenzita

Cena

Prosím zvolte požadované rozmezí cen.

Cenová stupnice

Cenové rozmezí

16445 82334
Vymazat filtr

Kvalita pohybu

Kvalita pohybu crossového trenažéru je rozhodující pro příjemný pocit při tréninku. Crossové trenažéry s vysokou kvalitou pohybu jsou např. tišší a běží rovnoměrněji. Pro kvalitu pohybu crossového trenažéru jsou rozhodující setrvačník, převodový poměr, kuličková ložiska, kvalita materiálu a zpracování.

Kvalita pohybu

Vymazat filtr

Tréninková plocha

Crossový trenažér si zvolte podle instalační plochy, která je k dispozici.

Spotřeba místa (délka)

Vymazat filtr

Druh použití

K druhu použití patří např. intenzita, délka a četnost použití. Pro posilovny jsou vhodné jen crossové trenažéry, které jsou označené jako profesionální. Kromě toho jsou tyto stroje optimální i pro intenzivní domácí používání, neboť mají nejlepší kvalitu materiálu a zpracování i stabilitu a životnost.

Poloprofesionální crossové trenažéry se hodí pro ambiciózní domácí sportovce. Díky vysoké zatížitelnosti, snadnému ovládání a pohybu šetřícímu klouby jsou používány i v hotelích, spolcích, firemních posilovnách a v terepeutickém oboru.

použití

Vymazat filtr

Intenzita

Některé crossové trenažéry z našeho sortimentu jsou speciálne koncipovány na vysokou zátěž. Crossové trenažéry s vysokou zatížitelností jsou velmi vhodné i pro ambiciózní domácí sportovce, neboť jsou zvlášť stabilní a mají kvalitní zpracování.

Průměrná doba tréninku za týden

Vymazat filtr
Tobi
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Vybavení crossového trenažéru zahrnuje jednotku setrvačníku, brzdný systém, tréninkový počítač (displej, programy atd.) a speciální součásti jako transportní kolečka, plochy pro odkládání knih atd. Díky dobrému vybavení je trénink variabilnější a komfortnější. Měření tepu zefektivní Váš trénink.
Inovace se řadí mezi speciální oblast firmy T-Fitness, kterou posuzujeme ve výsledcích testů crossových trenažérů. Zde hodnotíme pouze takové fitness stroje, které se vyznačují technickými novinkami a vylepšeními, které jsou důležité pro další vývoj crossových trenažérů. Čím vyšší ohodnocení crossový trenažér má, tím je i pokročilejší jeho vývoj!
Setrvačná jednotka se skládá ze setrvačníku, středového a kuličkového ložiska atd. Má mimořádný význam pro plynulý chod. K plynulému chodu navíc přispívá převodový poměr a délka a šířka kroku v souhře s výškou. Pokud má crossový trenažér dobrý plynulý chod, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Stabilita crossového trenažéru je zajištěna solidními patkami, hmotností stroje a odolnou rámovou konstrukcí. Stabilní crossový trenažér má dlouhou životnost, lze ho vysoce zatížit, ale nabízí i stabilitu během tréninkových jednotek, při kterých se uživatel pořádně zapotí.
Počet výrobků na straně:
Strana

Crossové trenažéry cardiostrong – díky skvělé kvalitě se Vaše tělo dostane do formy

Crossový trenažér firmy cardiostrong je pro všechny sportovce jasnou volbou, v případě, že se soustředí na kvalitu, komfort a vysokou funkčnost stroje. Chcete zhubnout, protože zima byla dlouhá či nemáte daleko do skříňky se sladkostmi? Léto na sebe nedá dlouho čekat, nečekejte na to, až najdete čas zajít do posilovny a začněte tvarovat svou postavu už teď. Ať už toužíte posílit svaly či se chcete zaměřit na některou část nebo chcete jen předcházet zranění – cardiostrong crossový trenažér je pro Vás ideální přístroj. Udrží Vaše tělo v pohybu a Vaše duševní zdraví se zlepší. S crossovým trenažerém netrénujete pouze svaly na nohách. Taktéž horní část těla a končetiny budou díky cvičení posíleny. Oproti jiným fitness přístrojům se díky cvičení na crossovému trenažéru zlepší vytrvalost a zredukuje váha. U modelů cardiostrong naleznete bohatou výbavu za skvělé ceny, které se těší stále větší oblibě.

Cardiostrong crossový trenažér : více informací se dozvíte v testu vítězů

Cardiostrong crossový trenažér EX40 – top design a výborná ergonomie

Effektives Cardiotraining mit dem cardiostrong Crosstrainer EX40Cardiostrong crossový trenažér EX90 – skvělá technika pro obzvlášť plynulý pohyb
Zažijte revoluční trénink s cardiostrong crossovým trenažérem EX90. Okouzlí Vás nově vyvinutým designem a kvalitním zpracováním, které umožňuje pohodlný pohyb, jež šetří Vaše klouby. Crossový trenažér cardiostrong EX90 nabídne uživateli nastavitelnou délku kroku, šetří místo a je velmi odolný. Jako prémiový model patří tento trenažér k nejlepším svého druhu.
Der cardiostrong Crosstrainer EX80 im Einsatz
S trenažérem EX80 se dostanete do formy

Ideální fitness přístroj vhodný pro rozmanitý a pohodlný kardio trénink – cardiostrong crossový trenažér EX80

K nejdůležitějším znakům kvality crossového trenažéru patří jeho nastavitelnost délky kroku. ETM magazínem 12/2014 byl ohodnocen jako ,,velmi dobrý". Cardiostrong crossový trenažér EX80 nabízí individuální nastavení délky kroku tak, aby se co nejlépe přizpůsobil pohybu uživatele. K tomu přispívá inovativní technika, vyšší komfort a pestré obměny zvoleného tréninku. Efektivní cardiostrong crossový trenažér EX80 zajistí spolu s pohybem dlouhodobou zábavu.

Cardiostrong crossový trenažér EX90 Plus je díky své inovaci třídou v trénincích.

Jako první crossový trenažér s plynulou regulací délky kroku umožňuje cardiostrong crossový trenažér EX90 Plus kardio trénink výjimečné kvality a rozmanitosti. Mohou tak být simulovány různé typy chůze, kdy se tréninkové jednotky se přizpůsobí uživateli. Díky futuristickému designu je trenažér EX90 vyhledávaným produktem, který zhodnotí každou soukromou posilovnu. Jako držitel Gold Award 2016/2017 na fitness veletrhu získal ocenění skupinou ISPO a byl ohodnocen s 92,3% v testu crossových trenažerů magazínu ETM 08/2015. Crossový trenažér EX90 Plus nabízí oceněný výkon nejvyšších nároků.

To nejlepší pro Váš komplexní fitness: cardiostrong crossový trenažér, exkluzivně u T-Fitness!
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz