Více než 2.773.359 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 66.509 výrobků
model 2019

Činka Taurus Selectabell

č. výrobku TF-ADB-50
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (15)
15 Hodnocení zákazníků
4.87 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
Testbadge
Testbadge
Testbadge
Video
Zavřít

Prosím vyberte zboží

vyberte
 • 1 činka 4 091,00 Kč
 • 2 činky 8 182,00 Kč
 • 2 činky + stojan 9 582,00 Kč
Počet
Dosud
od
6 836,00 Kč
Nyní
od
4 091,00 Kč
40%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Doprava: 160,00 Kč
Doprava: 160,00 Kč
Doprava: 160,00 Kč
Doprava: 160,00 Kč
Rychlé dodání!
Dodání prostřednictvím UPS
Figure: Šetřete své peníze i prostor
Šetřete své peníze i prostor
Taurus SelectaBell spojuje několik párů činek do jediné důmyslné kompaktní činky. Výhody: Těžíte z výrazné cenové výhody oproti nákupu mnoha jednotlivých činek. S kompaktní sadou činek ušetříte navíc místo ve svém fitness koutě – a po tréninku i čas při úklidu.
Figure: Takto jste ještě nikdy netrénovali
Takto jste ještě nikdy netrénovali
Díky jemnému odstupňování hmotnosti trénujete při každém cvičení s tou správnou intenzitou pro vás. Díky inteligentnímu stavěcímu mechanismu můžete během několika sekund měnit různá závaží. Žádné složité výměny činkových kotoučů – můžete se plně soustředit na svůj trénink.
Figure: Perfektní příslušenství
Perfektní příslušenství
Žádná polovičatá řešení: Kompatibilní stojan na činky je vhodným doplňkem pro vaši kompaktní sadu činek. Stojan na činky má příjemnou výšku a jeho dva úchyty jsou ve vzájemně ideální vzdálenosti. Díky tomu si činku SelectaBell můžete vestoje snímat přímo v šířce ramen. Váš trénink s činkou je tak šetrnější k zádům a pohodlnější.
Figure: Specialita činky Taurus SelectaBell
Specialita činky Taurus SelectaBell
Kompaktní a bezpečná: Systém zámků je konstruován tak, že umožňuje postupné nasazování závaží zevnitř směrem ven. Činka Taurus SelectaBell se tedy prodlužuje vždy jen o přídavný činkový kotouč. V každé váhové třídě trénujete s co možná nejmenší činkou.

To s sebou nese podstatnou výhodu: Kompaktní činka stabilně padne do ruky a lze snadno se vyvažuje. Díky tomu máte při cvičení vždy vše zcela pod kontrolou – pro maximální bezpečnost při volném tréninku s činkou.
Figure: Nejlepší značka roku 2018
Nejlepší značka roku 2018
Maximální výkon během tréninku – právě to zosobňují fitness přístroje od firmy Taurus. Nyní značka získala ocenění Plus X Award jako „Nejlepší značka roku 2018“. Speciální ocenění značkové kvality hodnotí značku Taurus celkově. Ocenění se uděluje jednou za rok značkám, jejichž výrobky pravidelně získávají ocenění ve svém oboru.
Figure: Vysoká kvalita a funkčnost
Vysoká kvalita a funkčnost
Vynikající produkt: Činka Taurus Selecta Bell získala cenu Plus X Award pro rok 2018/19. Nejvýznamnější světová cena za inovace v oblasti technologií, sportu a životního stylu skvělé kompaktní čince dává pečeť vysoké kvality a funkčnosti. Obě ocenění kvality svědčí o použití vysoce kvalitních materiálů a rozsáhlém rozsahu funkcí.
Figure: Vítěz testu ETM
Vítěz testu ETM
Výsledek testu „velmi dobrý“ (92,7%): V aktuálním testu činkových systémů testovacího časopisu ETM (10/2018) činka SelectaBell zaujala zejména svou neobvykle snadnou manipulací, pružným nastavením zátěže, stabilním úchopem a vynikajícím poměrem ceny a výkonu – moderní činka pro domácí silový trénink.
 • Činka SelectaBell v sobě spojuje 5 a více činek
 • Neztrácejte čas výměnou závaží
 • Vše na jednom místě – perfektně zorganizováno!
 • Ušetřete peníze i místo: Pro svůj
  trénink potřebujete jen jednu činkovou sadu


technické údaje

 • model 2019 info
  Modelový rok označuje aktuální model příslušné sezóny, která začíná na podzim loňského roku. Označení tedy nejsou nutně založena na změně výrobku nebo roku výroby.
 • k dostání jednotlivě, v páru nebo jako sada 2 činek SelectaBells a stojanu
 • SelectaBell s 5 úrovněmi hmotnosti: 4,5 | 9 | 13,5 | 18 | 22,5 kg
 • snadné nastavení hmotnosti: vytáhněte kolík, zvolte hmotnost, zajistěte kolík, vyjměte činky
 • výška úchytu: 66 cm | přibližně šířka ramen s mírným zkosením pro snadné vkládání obou činek
 • rozměry rukojetí: d 13 cm | ⌀ 34 mm
 • rozměry jedné činky: dmax 36 | š 20,5 | v 20,5 cm
 • jemnějšího nastavení hmotnosti lze dosáhnout nastavením různé hmotností na každé straně; pozitivní vedlejší účinek: vzniklá nerovnováha navíc pomáhá posilovat stabilitu zápěstí
 • instalační rozměry v sadě: h 57 | š 82,5 | 77 cm
 • nepoužívaná závaží zůstanou v misce, takže činka není při menších hmotnostech tak široká

Taurus SelectaBell: 5 a více párů činek v jediné kompaktní čince

SelectaBell je prostorově úsporná a praktická kompaktní činka od výrobce Taurus: Spojuje v několik jednotlivých činek v jediné. Tím šetří nejen místo a peníze, ale současně je díky ní trénink s dlouhou činkou obzvlášť pohodlný. Při každé změně cvičení už nemusíte dlouze manipulovat s několika kotouči – závaží vyměníte za okamžik. Každá činka SelectaBell se dodává v odkládací misce zajišťující bezpečné uložení činky. S kompaktní činkou s důmyslným designem nabízí trénink s činkou dvojnásobnou zábavu.

Manipulace s ní je zcela jednoduchá: Díky sofistikovanému systému zámků lze snadno nastavovat závaží. Stačí vytáhnout stavěcí kolík a znovu jej zasunout v poloze odpovídající požadované hmotnosti. Zbývající činkové kotouče zůstanou bezpečně uložené ve stabilní odkládací misce. Při následném opětovném odložení lze hmotnost opět rychle změnit. Díky tomu můžete snadno a pohodlně trénovat s mnoha změnami hmotnosti. Činka Taurus SelectaBell nabízí pět stupňů hmotnosti v rozmezí 4,5 kilogramu: 4,5 | 9 | 13,5 | 18 a 22,5 kg.


Individuální a pestrý silový trénink

Volný trénink s činkou je základem pro efektivní a rozmanitý silový trénink. Krátké činky nabízejí spoustu možností tréninku paží, nohou, zad, hrudníku a ramen. Všechna cvičení se však neprovádí se stejným závažím.

Činka SelectaBell je chytré řešení pro váš trénink s krátkou činkou. Nahrazuje sadu činek skládající se z pěti párů krátkých činek od 4,5 do 22,5 kg nebo jednu krátkou vzpěračskou tyč, na které je při tréninku nutné měnit závaží. Stavěcí mechanismus umožňuje zcela snadné nastavení ideálního tréninkového závaží pro každý cvik s činkou. Současně vám jemné odstupňování hmotnosti činky SelectaBell poskytuje dostatek prostoru pro zvyšování vaší výkonnosti: Pokud při silovém tréninku postupně zvyšujete sílu, je krátká činka již předem připravena na následující hmotnost závaží.

Pokud chcete navíc trénovat stabilitu zápěstí, můžete na každé straně činky nastavit různá závaží. Vzniklá nerovnováha pak posiluje podpůrné svalstvo v zápěstí, které musí vyrovnávat posunuté těžiště. S různými závažími na každé straně činky můžete také tréninkovou zátěž ještě jemněji stupňovat.

Perfektní kombinace: Taurus SelectaBell se stojanem na činku

Doplňte svou činkou Taurus SelectaBell vhodným stojanem na činky. Tento je optimálně přizpůsoben pro společné použití s činkami. Za tímto účelem se obě odkládací misky činek jednoduše upevní k úchytům stojanu na činky. Díky pohodlné výšce úchytů 66 cm tak můžete činku SelectaBell zvedat přímo ze stojanu a po cvičení ji tam znovu odložit. Tím si šetříte záda. Pro zajištění optimální počáteční polohy jsou dva úchyty na činky mírně nakloněny a namontovány v ideální vzdálenosti od sebe, takže lze činky pohodlně snímat i odkládat v šířce ramen. Sada složená ze dvou činek SelectaBell a stojanu na činky vám navíc nabízí velké cenové zvýhodnění.

Záruční podmínky: Činka Taurus Selectabell

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Činka Taurus Selectabell Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.87 5 hvězdiček
Testbadge
Testbadge
Testbadge
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2019, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Uwe Hoffmann dne 28.3.2019 5 Varianta: 1 činka
Hanteln sind platzsparend, gut verarbeitet und einfach zu bedienen. Die Verarbeitung macht einen guten Eindruck und ich bin zufrieden. Der Briefträger und mein Nachbar haben auch schon davon geschwärmt.
nl od Wim Vandeput dne 13.3.2019 5 Varianta: 1 činka
Halters liggen zeer goed in de hand en zijn gemakkelijk te verstellen naar meer of minder gewicht. Ideaal om thuis oefeningen mee te doen! Top!
de od Anonym dne 4.3.2019 5 Varianta: 1 činka
Weltklasse und jeden Cent wert!
de od Ralph Müller dne 23.10.2018 5 Varianta: 1 činka
War zuerst etwas skeptisch bei verstellbaren Hanteln. Aber die Qualität hat mich überzeugt!
de od Faisal dne 20.10.2018 5 Varianta: 1 činka
Super Hanteln und Ständer - Nices Design und guter Verstellmechanismus. Die Gewichtseinteilung geht so auch völlig in Ordnung, wenn man bisschen mehr gewollh hätte, wären locker 400 Euros mehr nötig gewesen - mehr als das doppelte. Für den Preis hier gibt es also nix besseres!

Činka Taurus Selectabell příslušenství - naše doporučení:

od 1 099,00 Kč
4 091,00 Kč 2 718,00 Kč
79x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.700.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 79 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Jednoruční činky
1
Tréninková činka Taurus
Jednoruční činky na aerobik ▸ Taurus Jednoruční činky na aerobik
104,00 Kč
2
Činka Taurus Selectabell
Kompaktní činky ▸ Taurus Kompaktní činky
6 836,00 Kč
4 091,00 Kč
3
Tréninková činka Taurus
Jednoruční činky na aerobik ▸ Taurus Jednoruční činky na aerobik
359,00 Kč
4
Pogumovaná kompaktní činka Taurus Studio
Kompaktní činky ▸ Taurus Kompaktní činky
949,00 Kč
5
Tréninková činka Taurus
Jednoruční činky na aerobik ▸ Taurus Jednoruční činky na aerobik
73,90 Kč
6
Kompaktní činka Taurus Hexagon
Kompaktní činky ▸ Taurus Kompaktní činky
409,00 Kč
7
Tréninková činka Taurus
Jednoruční činky na aerobik ▸ Taurus Jednoruční činky na aerobik
529,00 Kč
8
Jednoručka Taurus 10 kg
Jednoruční činky ▸ Taurus Jednoruční činky
689,00 Kč
9
Pogumovaná kompaktní činka Taurus Studio
Kompaktní činky ▸ Taurus Kompaktní činky
1 349,00 Kč
10
Kompaktní činka Taurus Hexagon
Kompaktní činky ▸ Taurus Kompaktní činky
1 599,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasel, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
79x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 13 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz