Více než 3.044.938 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 73.753 výrobků

Elektrická stimulace svalů Compex

Compex - elektrická stimulace svalů pro trénink i příjemný pocit
Compex
Značka Compex nabízí bezpečný a účinný způsob elektrické svalové stimulace, a to všem vyznavačům sportu, ale i uživatelům, kteří myslí na své zdraví a kteří se chtějí cítit pohodlně a být v kondici. Firma Compex, opírající se o své know-how a 20leté zkušenosti z oblasti medicíny, fyzioterapie a léčby bolesti, neustále vylepšuje ve spolupráci se špičkovými sportovci a trénujícími své produkty. Dnes se řadí k předním výrobcům ve svém oboru. Kromě vysoké kvality, skvělé funkčnosti, inovativním technologiím, jednoduchému ovládání a modernímu designu se stimulátory Compex řadí k těm nejoblíbenějším na trhu. číst dálemore

Elektrická stimulace svalů Compex - Oblíbený produkt

Elektrická stimulace svalů Compex - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

Compex Elektrická stimulace svalů / EMS trénink

(8 Výrobky)
Compex vyniká kvalitními produkty a jednoduchou manipulací pro uživatele. Silové cviky jsou díky podpoře Compex přístrojů ještě účinnější a podporují proces nárůstu svalů. Technologie „mi-Muscle intelligence“ skenuje svaly pomocí přístroje - intenzita a kontrakce jsou přístrojem automaticky optimalizované, přizpůsobující se charakteru svalů.
zobrazit veškerý Compex Elektrická stimulace svalů / EMS trénink sortiment

Compex Masážní pomůcky

Compex Masážní pomůcky přístroje jsou základem pro efektivní trénink, např. při hubnutí. Se Compex sortimentem dosáhnete Vašich fitness cílů téměř bez větší námahy. Ukažte jen Vaší vůli, že na to máte a začněte s posilováním ještě dnes.
zobrazit veškerý Compex Masážní pomůcky sortiment

Compex Masážní válce a trénink fascií

Compex poskytuje širokou nabídku kvalitních fitness přístrojů a příslušenství pro domácí trénink. S Compex Masážní válce a trénink fascií produkty budete fit, zhubnete a udržíte si zdraví.
zobrazit veškerý Compex Masážní válce a trénink fascií sortiment

Compex Příslušenství pro stimulaci svalů

(4 Výrobky)
Elektrostimulace od předního výrobce značky: Compex. Tyto přístroje jsou velmi kvalitní a nabízí užívání jak začátečníkům, tak zkušeným uživatelům. Vhodné příslušenství jako náhradní elektrody a různé další funkce zajistí dlouhé užívání i jejich rozšíření. Stimulace svalů značky Compex zajistí svým uživatelům zdravý pocit na těle i na duši.
zobrazit veškerý Compex Příslušenství pro stimulaci svalů sortiment

Compex Příslušenství silový trénink

(4 Výrobky)
Řada Bracing značky Compex zahrnuje kvalitní sportovní bandáže pro jakoukoli část těla, kterou si během dne či při sportu namožíte. Podobně jako tejpy chrání a stabilizují každou část těla. Díky různým zónám stlačení a elastickým prodyšným materiálům se sportovní bandáže značky Compex skvěle přizpůsobí každému uživateli.
zobrazit veškerý Compex Příslušenství silový trénink sortiment

Compex Příslušentsví pro vytrvalostní trénink

(4 Výrobky)
Bandáže značky Compex jsou vyplněny silikonem, což zaručuje, že chrání, odlehčují a stabilizují namáhané části těla. Díky svému provedení plní obdobnou funkci jako při tapingu, obepínají. Bandáže jsou při sportu skvělými pomocníky, najdou využití při poranění svalů, vyvrtnutích, stejně jako při zánětech šlach. Pomáhají však i ve všedním dni.
zobrazit veškerý Compex Příslušentsví pro vytrvalostní trénink sortiment

Elektrická stimulace svalů Compex - Hodnocení zákazníků

 • Stimulátor svalů Compex SP 6.0 Wireless

  Tomáš Musil 9.9.2019 - Stimulátor svalů Compex SP 6.0 Wireless

  Špičkový přístroj pro regeneraci. V provedení bez drátů je jeho používání mnohem snadnější a pohodlnější. Navíc velmi praktický obal na uskladnění a cestování včetně integrovaného nabíjení v obalu.

Svalové stimulátory Compex: s inovativní technologií pro lepší kondici a zdraví

Elektrická svalová stimulace (EMS) je dnes neodmyslitelnou součástí mnoha fyzioterapeutů a špičkových sportovců, která zlepšuje tréninkové výsledky. Zatížena jsou téměř všechna svalová vlákna těla, nárůst svalů je efektivnější a vytrvalejší. Díky tomuto cílenému a intenzivnímu zatížení se už při 20 minutovém tréninku se svalovým stimulátorem značky Compex spálí více než 500 kalorií. Inovativní software muscle intelligence™ (mi) svalového stimulátoru Compex skenuje strukturu svalů uživatele. Impulzy jsou přizpůsobeny dle fyziologických vlastností svalů. Intenzita tréninku se dá nastavit, kontrolovat a přizpůsobit dle tréninkového plánu, jak jen bude uživatel chtít.

Svalový stimulátor Compex jako pestrý doplněk pro silový a vytrvalostní trénink

Svalový stimulátor Compex je velmi mnohostranný nástroj pro nadšené sportovce i začátečníky, kteří si chtějí dlouhodobě zlepšit kondici a cítit se dobře. Díky vysoké technologické preciznosti, vysokému komfortu a snadnému užívání jsou svalové stimulátory značky Compex ideálním doplňkem k běžnému posilování a vytrvalostnímu tréninku, se kterým lze posilovat svaly a zlepšit si sportovní výkon. Dále urychlují a usnadňují odpočinkovou fázi po intenzivních trénincích, zlepšují celkový tělesný pocit, zabraňují natažení a bolestem např. v oblastech zad a ramen. Dají se s nimi posilovat i takové části těla, jejichž cílené zatížení při manuálním tréninku je zpravidla těžké, např. při posilování svalů pánevního dna.

Svalový stimulátor svalů: univerzální tréninkové programy a pohodlné používání

Stejně jako je mnohostranné použití tohoto zařízení, jsou i pestré tréninkové programy. Díky široké nabídce využití - např. v oblasti kondice, odpočinku, fitness a proti bolesti, umožňuje i zlepšení zdraví a výkonu. Další výhoda svalového stimulátoru Compex spočívá v jeho pohodlném a bezproblémovém užívání. U nás si můžete vybrat mezi modely, které fungují bezdrátově či mají kabely. Ať už doma na gauči, na cestách či jako trénink navíc při jízdě na kole: svalové stimulátory Compex jsou díky kompaktním tvarům a jednoduché obsluze velmi praktické, uživatelům dopomáhají dosáhnout sportovních cílů.

Compex Posilování

Compex Wellness

Compex Jóga a pilates

Compex Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Chessington, Edinburgh, Glasgow, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 14 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz