Více než 3.227.213 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 90.347 výrobků
model 2020/21

Crossový trenažér cardiostrong EX80

č. výrobku CST-EX80-2
print tisk
Hodnocení zákazníků (295)
295 Hodnocení zákazníků
4.83 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita
Video
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
71 943,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • Skladem
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
elektronický magnetický brzdný systém 10-350 W
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 150 kg
Teaser Icon
hmotnost setrvačníku 12 kg
Teaser Icon
tréninkové programy 19

Crossový trenažér cardiostrong EX80

Perfektní partner pro rozmanitý,
pohodlný a pravidelný trénink

 • Nastavitelná délka kroku Přizpůsobí se vašemu běžeckému stylu i vašemu vzrůstu
 • Malé prostorové nároky Model EX80 se vejde i do malých posiloven
Figure: Nastavitelná délka kroku
Nastavitelná délka kroku
Správná délka kroku je rozhodující pro kvalitu tréninku na crossovém trenažeru. EX80 je jediný crossový trenažer ve své cenové třídě, který nabízí možnost úpravy délky kroku. Délku kroku můžete optimálně přizpůsobit v pěti stupních od 45 cm do 65 cm podle své výšky - perfektní funkce, pokud o svou kondici na EX80 chce pečovat více sportovců. Navíc tak lze simulovat více běžeckých pohybů od chůze po běh na lyžích.
Figure: Stabilní konstrukce
Stabilní konstrukce
Čím stabilnější je crossový trenažer, tím intenzivněji a pohodlněji na něm můžete trénovat. Díky robustnímu ocelovému rámu a kompaktní konstrukci nabízí EX80 spolehlivou stabilitu. Do pedálů se tedy můžete pořádně opřít – EX80 zůstane stále stabilní. Velkou stabilitu potvrzuje i maximální hmotnost uživatele 150 kg a 30letá záruka na rám.
Figure: Široká škála programů
Široká škála programů
Snížení hmotnosti, zlepšení vytrvalosti nebo posílení svalů: EX80 vás podporuje ve vašem individuálním tréninkovém cíli. S podporou 19 tréninkových programů včetně programů s řízením podle výkonu ve wattech a s řízením podle tepové frekvence pro trénink šitý vám na míru, se můžete vždy pouštět do nových a nových výzev. Displej si vás získá přehlednou strukturou menu a jednoduchým ovládáním pomocí otočného ovladače.
Figure: Polštářkové pedály
Polštářkové pedály
Díky neklouzavým a jemně polstrovaným povrchům pedálů máte na eliptickém trenažeru vždy dostatečnou stabilitu. Zejména při rychlém nebo delším tréninku vám pohodlné pedály přijdou vhod. Velkorysé pedály nabízejí dostatek prostoru pro trénující s velkou velikostí nohy nebo pro občasnou změnu polohy nohou.
Figure: Trenažer s pohonem předního kola, šetrný ke kloubům
Trenažer s pohonem předního kola, šetrný ke kloubům
EX80 je eliptický trenažer s vysoko vpředu umístěným setrvačníkem. Tato speciální konstrukce v kombinaci s nízkou vzdáleností pedálů,12kg setrvačníkem a chytrým kloubovým systémem zajišťuje skutečně vyrovnaný a přirozený pohyb. Klouby, šlachy a vazy jsou ještě méně zatěžovány.
Figure: Doplňkové vybavení
Doplňkové vybavení
Mnoho doplňků zajišťuje ještě komfortnější trénink na EX80. Patří mezi ně polstrovaná pažní madla, vestavěné ruční tepová čidla, senzory a držák na lahev s pitím, díky němuž máte vždy k dispozici osvěžení. Díky transportním kolům můžete crossový trenažer snadno přesunout na oblíbené místo a po tréninku jej zase odsunout stranou, aby vám nepřekážel. Pro ještě více pohodlí pak můžete svůj EX80 doplnit o přídavná vícepolohová pažní madla.

výsledek testu T-Fitness

vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.


technické údaje

 • model 2020/21 info
  Modelový rok označuje aktuální model příslušné sezóny, která začíná na podzim loňského roku. Označení tedy nejsou nutně založena na změně výrobku nebo roku výroby.
 • technické údaje - Crossový trenažér cardiostrong EX80:
  • brzdný systém: magnetická brzda s možností elektronického nastavení
  • výkon: 10 - 350 W (možnost nastavení v krocích od 5 Watt)
  • nastavení zátěže nezávislé na otáčkách
  • setrvačná hmotnost podle výrobce: 12 kg
  • délka kroku: 45 - 65 cm
  • šířka kroku: 11 cm
  • kloubní spoje s kuličkovými ložisky
 • tréninkový počítač - Crossový trenažér cardiostrong EX80:
  • stupně zátěže: 16
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD (extra velký)
  • tréninkové programy celkem: 19, z toho definované uživatelem: 4, řízené pulsem: 4
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení - Crossový trenažér cardiostrong EX80:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, držák na lahev
 • crossový trenažér s eliptickým pohybem, který šetří klouby (eliptický trenažér)
 • Upozorňujeme, že produkt zobrazený ve videonahrávce je model je cardiostrong EX80 Plus. Tato dvě zařízení jsou konstrukčně identická a liší se pouze provedením ručních madel. Varianta Plus je vybavena vícepolohovými madly. Tato si můžete zakoupit i dodatečně jako příslušenství.
 • eliptický trenažér cardiostrong EX80 s výjimečným designem
 • nezabere mnoho místa - crossový trenažér cardiostrong EX80 se hodí i do malé posilovny!
 • plynulý pohyb, při kterém je brán ohled na Vaše klouby
 • délka kroku se u eliptického trenažéru cardiostrong EX80 nechá nastavit manuálně. Ideální pro sportovce různé výšky či trénink zaměřený na různé svalové skupiny.
 • délka kroku: 45 cm / 50 cm / 55 cm / 60 cm / 65 cm
 • intuitivní ovládání
 • masivní konstrukce
 • pohodlné pedály
 • nápojová láhev není součástí produktu!
 • max. hmotnost uživatele - Crossový trenažér cardiostrong EX80: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Crossový trenažér cardiostrong EX80: (d) 159 cm x (š) 85 cm x (v) 162.5 cm

Crossový trenažér cardiostrong EX80: Zažijte zcela nový pocit z tréninku!

S eliptickým trenažerem EX80 přináší firma cardiostrong „menšího bratra“ oblíbeného eliptického trenažeru cardiostrong EX90. Crossový trenažér cardiostrong EX80 stejně jako model EX90 zaujme svým novým tréninkovým konceptem.


Komfortní výbava

Odpor u trenažeru cardiostrong EX80 zajišťuje magnet, který působí na setrvačník. Tento brzdný systém je jednak bezúdržbový a jednak příjemně tichý. Ruční madla jsou potažena měkkou pěnou, která zajišťuje příjemný úchop. Na malých rozích řídítek jsou upevněny ruční čidla tepu. Pedály mají měkký neklouzavý povrch, takže poskytují pohodlí a stabilitu při intenzivním tréninku. Pomocí malých nivelačních patek lze trenažer EX80 přizpůsobit nerovnostem podlahy. Díky nim je zajištěna stabilita trenažeru. I další výbava modelu EX80 splní veškeré nároky: Patří k ní držák na láhev s pitím i praktická transportní kolečka, s jejichž pomocí můžete crossový trenažer po tréninku pohodlně odsunout.

Trénink šetrný ke kloubům a nastavitelná délka kroku

Crossový trenažér cardiostrong EX80 má nově vyvinutý kloubový systém, který nejen snižuje prostorové nároky fitness přístroje, ale současně je zárukou komfortního tréninku. Tento systém využívá vysoko vpředu umístěného setrvačníku, který je přes soustavu kloubů spojen s nožními pedály. Díky tomu nabízí eliptický trenažer rovnoměrný, ke kloubům šetrný a přirozený pohyb.

Technickou specialitou modelu EX80 je pak možnost nastavení délky kroku. Lze je nastavovat v pěti stupních od 45 do 65 cm. Uživatelé různých vzrůstů si tak mohou nastavit délku kroku přesně podle svých potřeb. Navíc díky čtyřem uživatelským pamětem pak přístroj EX80 může optimálně využívat celá rodina. Ruční nastavení pedálů má ale ještě další výhodu: S jeho pomocí lze simulovat různé pohyby od klusání až po rychlý běh. Změnou délky kroku tak můžete cíleně a efektivně trénovat různé svalové skupiny. EX80 je ve své třídě jediným crossovým trenažerem s nastavitelnou délkou kroku.

Motivující pestrost díky široké škále programů

Crossový trenažér cardiostrong EX80 kromě nastavitelné délky kroku a 16 úrovní odporu nabízí také 19 různých programů pro různé tréninkové požadavky a cíle – od tréninku s mírnou intenzitou a delšími dobami zotavení až po náročné tréninky. Kromě toho si můžete si také sestavit svůj vlastní uživatelský program zcela podle svých preferencí. Pro obzvlášť efektivní a uživatelsky přizpůsobené tréninky jsou čtyři programy řízené podle tepové frekvence. Díky tomu umožňuje EX80 cílený kardio trénink nebo trénink zaměřený na spalování tuků, přesně přizpůsobený vaší kondici. K měření tepové frekvence používejte ruční čidla tepu eliptického trenažeru cardiostrong EX80 nebo – pro obzvlášť přesné měření – hrudní popruh dodávaný jako příslušenství. V programu řízený výkonem ve wattech pak trénujete vždy s konstantní intenzitou: Tréninkový počítač reguluje odpor podle vaší rychlosti šlapání. Tak lze spolehlivě udržovat individuální nastavení výkonu v rozmezí 10 až 350 wattů.

Crossový trenažér cardiostrong EX80 je vybaven přehledným a dobře čitelným LCD displejem, který vás informuje o údajích, jako je tempo, čas, tep, spotřeba kalorií apod., takže máte svůj trénink pod neustálou kontrolou. Tréninkový počítač se snadno ovládá: Téměř všechna nastavení se provádějí otočením a stisknutím kruhového ovladače. S tréninkem tedy můžete začít ihned.

Komplexní domácí vytrvalostní trénink

EX80 vám umožňuje provádět komplexní trénink celého těla, při němž se namáhají všechny velké svaly horní a dolní části těla. Díky pažním madlům se na crossovém trenažeru posilují nejen svaly nohou, ale současně se aktivně zapojují paže, záda, břicho a ramena. Pravidelným tréninkem na crossovém trenažeru můžete zvýšit svou výkonnost, snížit hmotnost, posílit kardiovaskulární systém a dodat svému tělu pevný tvar a správné držení. Zkrátka je to skvělý tréninkový přístroj pro zachování dobré tělesné kondice v pohodlí domova!

EX80: "Velmi dobrý" ve výsledku testu

Předchozí model cardiostrong EX80 byl podroben testu crossových a eliptických trenažerů ETM (12/2014), v němž získal známku „Velmi dobrý“. V extrémně rozsáhlém testu se eliptický trenažer cardiostrong osvědčil jako přístroj pro pohodlný a rozmanitý trénink, a zvláštní uznání si získala zejména možnost nastavení délky kroku. Kompletní test je uveden níže na této stránce. Novější model má mimo jiné jednodušší nastavení a současně lepší zobrazení délky kroku. Kromě toho má nyní konstrukce trenažeru menší zakrytování. Šetří se tak přírodní zdroje a hlavně tak trenažer mnohem lépe vypadá.

Záruční podmínky: Crossový trenažér cardiostrong EX80

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka rám
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 30 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- -

Crossový trenažér cardiostrong EX80 Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.83 5 hvězdiček
Testbadge
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

es od Anonym dne 25.2.2021 5
Es una máquina más robusta de lo que me esperaba. Nosotros decidimos comprarla porque somos 4 personas en casa que la ibamos a usar, y el que se pueda ajustar la zancada es genial. Asi realmente todos entrenamos de forma muy cómoda. El moviemiento además resulta muy natural. 100% contentos con la compra!
de od Anja Söllner dne 18.2.2021 5
Ich bin so begeistert von diesem Gerät. Ich hatte davor schon mehrere Cross Trainer die preislich definitiv günstiger waren als dieser, welche aber meist nach ca. einem Jahr super laut wurden oder einfach nicht mehr richtig funktioniert hatten. Ich habe dieses Gerät zwar erst seit kurzem aber kann es nicht mit den Vorg... [číst dále]ängern die ich bisher hatte vergleichen. Da dieser Cross Trainer fast täglich ca. eine halbe Stunde im Gebrauch ist und ich zuvor eher negative Erfahrungen mit günstigeren Geräten gemacht hatte habe ich mich nun für dieses Gerät entschieden. Es läuft so ruhig und macht mir so viel Spaß damit Sport zu machen, bin wirklich so zufrieden. [zobrazit méně]
de od Sven dne 18.2.2021 5
Meine Frau und ich haben jahrelang im Fitnessstudio trainiert. Ein Gerät, das bei unseren Trainingseinheiten nie fehlte, war der Crosstrainer. Also machte ich mich im Internet auf die Suche nach einem passenden Gerät für den Heimgebrauch. Im Studio hatte ich hohe Ansprüche an die Profigeräte, von denen auch einige hier... [číst dále] bei Sport-Tiedje verkauft werden. So musste auch ein Gerät her, welches meinen Ansprüchen in Zukunft gerecht wird, zumal ich zuletzt bis dreimal die Woche mindestens eine einstündige Trainingseinheit mit hohem Widerstand auf dem Gerät absolviert habe. Die mannigfaltigen Angebote zu Crosstrainern im Internet werden dem Leser dieser Kundenbewertung sicherlich bekannt sein und auch ich hatte Schwierigkeiten, mich in diesem Preisdschungel zurecht zu finden. Anfangs hatte ich über den Kauf eines gebrauchten Profigerätes nachgedacht, war aber nicht bereit 2000 – 3000€ für ein gebrauchtes Gerät auszugeben. Letztendlich bot mir die Rubrik „Crosstrainer Kaufratgeber“ auf dieser Seite eine gute Unterstützung bei der Wahl des richtigen Gerätes. Ich habe es gewagt und ohne vorheriges Ausprobieren (Lockdown) den cardiostrong EX80 als Ausstellungstück bestellt. Zu meiner großen Freude steht auf dem Gerät 20. Sept 2020, also keine 4 Monate alt. Das Gerät macht einen neuwertigen Eindruck, ich habe tatsächlich keine nennenswerte Gebrauchsspuren erkennen können. Lieferung per Spedition war unkompliziert, allerdings steht dann ein Paket beträchtlichen Ausmaßes vor der Haustür, welches vor Ort ausgepackt werden muss. Der EX80 war sehr professionell verpackt, was allerdings auch dazu führt, dass viel Verpackungsmaterial anfällt. Wir waren zweimal beim Wertstoffhof, um alle Verpackungsmaterialien zu entsorgen. Der Aufbau des Gerätes ist übersichtlich und gut beschrieben. Es werden mindestens zwei Personen für den Aufbau benötigt, - unbedingt! Der Korpus mit dem Schwungrad wurde in einem Stück geliefert, ist schwer und unhandlich. Für den Transport zur Aufbaustelle empfiehlt sich ein Transport/Plattenwagen. Ein Aufzug ist von Vorteil im Treppenhaus. Leicht empfand ich den Aufbau nicht, allein die Montage der Pedalstützrohre war nervig und zeitaufwendig. Eine Aufbauzeit von 90 Minuten halte ich für sportlich. Im Vergleich zu anderen Profi Crosstrainern ist der EX80 wirklich platzsparend, er ist ja auch ein Ellipsentrainer, aber, - klein ist er nicht. Der EX80 hat vorne Transportrollen. Das man jedoch nach einem ausgiebigen Training das Gerät jedes Mal wieder in seine Ecke zurück stellt, wage ich zu bezweifeln. Durch seine Ausmaße hat der EX80 wenig Bewegungsspiel und ist zu dem auch hinten schwer zu heben. Da, wo der EX80 aufgestellt wird, bleibt er auch stehen, er ist meiner Meinung nach nicht geeignet für den täglichen Transport / das tägliche Verschieben. Unser EX80 macht hier und da leise Knackgeräusche im Stand (vermutlich temperaturabhängig), also so wie bei einem gerade geparkten Auto. Das stört uns im Alltag nicht, aber im Schlafzimmer würde ich den Trainer nicht aufbauen. Die Schrittlänge lässt sich gut manuell einstellen, bietet viel Abwechslung beim Training und war auch ein Entscheidungskriterium beim Kauf. Hochgewachsene Personen sollten jedoch noch mal die Deckenhöhe überprüfen, gerade bei kurzer Schrittlänge verlagern sich die Pedale nach oben oder auch, wenn man die Arme während des Trainings nach oben ausstrecken möchte. Das große LCD-Display wirkt für die medial geprägten Menschen vielleicht eher retro, aber das ist Geschmackssache. Wir brauchen keine multimedialen Zusatzfunktionen, da der kleine Bruder des EX90 bei uns im Wohnzimmer steht. Die reiche Programmvielfalt bietet alles, was der ambitionierte Sportler braucht (Für uns ein weiteres Kaufkriterium). Einzig mit der Pulsmessung habe ich noch meine Herausforderung, ein Brustgurt kann vielleicht abhelfen. Die Menüführung ist auf Englisch gehalten, wird jedoch in der Bedienungsanleitung ausreichend auf Deutsch beschrieben. Nach dem Training trennen wir den EX80 immer von der Stromzufuhr. Erfreulicherweise gehen hierbei personenbezogene Daten, wie Alter, Geschlecht, Gewicht, Körpergröße nicht verloren. Diese Daten müssen beim nächsten Training nur noch Mal bestätigt werden. Mein Fazit: Der EX80 ist sehr robust gebaut, läuft weich und geräuscharm. Er bietet viel Abwechslung, man wird seiner nicht Müde. Die Pedale sind schön groß und bieten mit der hohen Umrandung ein sicheres Laufgefühl. Zusätzlichen Spaß bietet das Griffstangen-Upgrade. In dieser Preiskategorie sollte hier nicht gespart werden. Klare Kaufempfehlung!! [zobrazit méně]
de od Martin dne 30.1.2021 5
Das Gerät wurde Anfang Januar wie versprochen über eine Spedition geliefert. Nachdem wir uns anfänglich über das eher große und schwere Paket wunderten, waren wir dann doch überrascht, wir einfach sich das Gerät anhand der beigelegten Beschreibung aufbauen lies. Nach dem Aufbau, Einlegen der Batterien und dem Verbinde... [číst dále]n mit dem Netzteil war das Gerät einsatzbereit. Alles hat funktioniert. Seither (ca. 2 Wochen) ist der Cardiostrong Crosstrainer EX80 fast täglich bei der ganzen Familie im Einsatz. Da 4 unterschiedliche USER eingegeben werden können, kann jeder sein individuelles Training gestalten. Vorteil: - Das gerät macht einen sehr soliden und stabilen Eindruck, ich denke es ist das Geld wert; wir würden es nochmal kaufen. - Der Bewegungsablauf ist durch die Konstruktion "gefühlt" deutlich runder als bei anderen Geräten welche wir getestet haben (z.B. Antrieb hinten) Nachteil: - wir hatten vom Fahrradfahren 2 unterschiedliche Pulsgurte, welche wir beide nicht mit dem Grät verbinden konnten. Hier mussten wir nachlegen und nochmal einen passenden zukaufen. [zobrazit méně]
es od Daniel González dne 22.1.2021 5
Elíptica de gran calidad. Escogí este modelo por la zancada ajustable, para que mi mujer y mis hijos también pudieran utilizarla, y que el entrenamiento sea lo más cómodo posible. Sobre todo destaco la estabilidad y la comodidad de la elíptica, que no tiene nada que envidiar a las de gimnasio. Muy contento con la compr... [číst dále]a! [zobrazit méně]

Crossový trenažér cardiostrong EX80 příslušenství - naše doporučení:

1 562,00 Kč
459,00 Kč 429,00 Kč
1 523,00 Kč
1 875,00 Kč 1 562,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
5 999,00 Kč 5 799,00 Kč
předchozí modely
 • Elliptical EX 70 (CST-EX70)
 • Crossový trenažér EX80 (CST-EX80)
 • elliptical cross trainer EX 70 (CST-EX70-2013)
 • elliptical EX70 (CST-EX70-2)
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 65 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz