Crossový trenažér cardiostrong EX80

č. výrobku CST-EX80-2
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Doporučená cena výrobce 68 607,00 Kč
nyní Dnes 66 099,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 3%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita
 • Dodání spediční firmou
Crossový trenažér cardiostrong EX80

Crossový trenažér cardiostrong EX80

Perfektní partner pro rozmanitý,
pohodlný a pravidelný trénink
 • Nastavitelná délka kroku Přizpůsobí se vašemu běžeckému stylu i vašemu vzrůstu
 • Malé prostorové nároky Model EX80 se vejde i do malých posiloven
Crossový trenažér cardiostrong EX80 oceněníCrossový trenažér cardiostrong EX80 oceněníCrossový trenažér cardiostrong EX80 ocenění
Crossový trenažér cardiostrong EX80 Nastavitelná délka kroku

Nastavitelná délka kroku

Správná délka kroku je rozhodující pro kvalitu tréninku na crossovém trenažeru. EX80 je jediný crossový trenažer ve své cenové třídě, který nabízí možnost úpravy délky kroku. Délku kroku můžete optimálně přizpůsobit v pěti stupních od 45 cm do 65 cm podle své výšky - perfektní funkce, pokud o svou kondici na EX80 chce pečovat více sportovců. Navíc tak lze simulovat více běžeckých pohybů od chůze po běh na lyžích.
Crossový trenažér cardiostrong EX80 Stabilní konstrukce

Stabilní konstrukce

Čím stabilnější je crossový trenažer, tím intenzivněji a pohodlněji na něm můžete trénovat. Díky robustnímu ocelovému rámu a kompaktní konstrukci nabízí EX80 spolehlivou stabilitu. Do pedálů se tedy můžete pořádně opřít – EX80 zůstane stále stabilní. Velkou stabilitu potvrzuje i maximální hmotnost uživatele 150 kg a 30letá záruka na rám.
Crossový trenažér cardiostrong EX80 Široká škála programů

Široká škála programů

Snížení hmotnosti, zlepšení vytrvalosti nebo posílení svalů: EX80 vás podporuje ve vašem individuálním tréninkovém cíli. S podporou 19 tréninkových programů včetně programů s řízením podle výkonu ve wattech a s řízením podle tepové frekvence pro trénink šitý vám na míru, se můžete vždy pouštět do nových a nových výzev. Displej si vás získá přehlednou strukturou menu a jednoduchým ovládáním pomocí otočného ovladače.
Crossový trenažér cardiostrong EX80 Polštářkové pedály

Polštářkové pedály

Díky neklouzavým a jemně polstrovaným povrchům pedálů máte na eliptickém trenažeru vždy dostatečnou stabilitu. Zejména při rychlém nebo delším tréninku vám pohodlné pedály přijdou vhod. Velkorysé pedály nabízejí dostatek prostoru pro trénující s velkou velikostí nohy nebo pro občasnou změnu polohy nohou.
Crossový trenažér cardiostrong EX80 Trenažer s pohonem předního kola, šetrný ke kloubům

Trenažer s pohonem předního kola, šetrný ke kloubům

EX80 je eliptický trenažer s vysoko vpředu umístěným setrvačníkem. Tato speciální konstrukce v kombinaci s nízkou vzdáleností pedálů,12kg setrvačníkem a chytrým kloubovým systémem zajišťuje skutečně vyrovnaný a přirozený pohyb. Klouby, šlachy a vazy jsou ještě méně zatěžovány.
Crossový trenažér cardiostrong EX80 Doplňkové vybavení

Doplňkové vybavení

Mnoho doplňků zajišťuje ještě komfortnější trénink na EX80. Patří mezi ně polstrovaná pažní madla, vestavěné ruční tepová čidla, senzory a držák na lahev s pitím, díky němuž máte vždy k dispozici osvěžení. Díky transportním kolům můžete crossový trenažer snadno přesunout na oblíbené místo a po tréninku jej zase odsunout stranou, aby vám nepřekážel. Pro ještě více pohodlí pak můžete svůj EX80 doplnit o přídavná vícepolohová pažní madla.

 • výsledek časopisu ETM (12/2014): skvělý společník pro pestrý, pohodlný a pravidelný trénink
 • eliptický trenažér cardiostrong EX80 s výjimečným designem
 • nezabere mnoho místa - crossový trenažér cardiostrong EX80 se hodí i do malé posilovny!
 • plynulý pohyb, při kterém je brán ohled na Vaše klouby
 • délka kroku se u eliptického trenažéru cardiostrong EX80 nechá nastavit manuálně. Ideální pro sportovce různé výšky či trénink zaměřený na různé svalové skupiny.
 • délka kroku: 45 cm / 50 cm / 55 cm / 60 cm / 65 cm
 • intuitivní ovládání
 • masivní konstrukce
 • pohodlné pedály
 • nápojová láhev není součástí produktu!
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Crossový trenažér cardiostrong EX80: (d) 159 cm x (š) 85 cm x (v) 163 cm
 • technické údaje:
  • brzdný systém: magnetická brzda s možností elektronického nastavení
  • výkon: 10 - 350 W (možnost nastavení v krocích od 5 Watt)
  • nastavení zátěže nezávislé na otáčkách
  • setrvačná hmotnost podle výrobce: 12 kg
  • délka kroku: 45 - 65 cm
  • šířka kroku: 11 cm
  • kloubní spoje s kuličkovými ložisky
 • tréninkový počítač:
  • stupně zátěže: 16
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD (extra velký)
  • tréninkové programy celkem: 19, z toho definované uživatelem: 4, řízené pulsem: 4
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka, držák na lahev
 • crossový trenažér s eliptickým pohybem, který šetří klouby (eliptický trenažér)

Crossový trenažér cardiostrong EX80: Zažijte zcela nový pocit z tréninku!

S eliptickým trenažerem EX80 přináší firma cardiostrong „menšího bratra“ oblíbeného eliptického trenažeru cardiostrong EX90. Crossový trenažér cardiostrong EX80 stejně jako model EX90 zaujme svým novým tréninkovým konceptem.

Komfortní výbava

Odpor u trenažeru cardiostrong EX80 zajišťuje magnet, který působí na setrvačník. Tento brzdný systém je jednak bezúdržbový a jednak příjemně tichý. Ruční madla jsou potažena měkkou pěnou, která zajišťuje příjemný úchop. Na malých rozích řídítek jsou upevněny ruční čidla tepu. Pedály mají měkký neklouzavý povrch, takže poskytují pohodlí a stabilitu při intenzivním tréninku. Pomocí malých nivelačních patek lze trenažer EX80 přizpůsobit nerovnostem podlahy. Díky nim je zajištěna stabilita trenažeru. I další výbava modelu EX80 splní veškeré nároky: Patří k ní držák na láhev s pitím i praktická transportní kolečka, s jejichž pomocí můžete crossový trenažer po tréninku pohodlně odsunout.

Trénink šetrný ke kloubům a nastavitelná délka kroku

Crossový trenažér cardiostrong EX80 má nově vyvinutý kloubový systém, který nejen snižuje prostorové nároky fitness přístroje, ale současně je zárukou komfortního tréninku. Tento systém využívá vysoko vpředu umístěného setrvačníku, který je přes soustavu kloubů spojen s nožními pedály. Díky tomu nabízí eliptický trenažer rovnoměrný, ke kloubům šetrný a přirozený pohyb.

Technickou specialitou modelu EX80 je pak možnost nastavení délky kroku. Lze je nastavovat v pěti stupních od 45 do 65 cm. Uživatelé různých vzrůstů si tak mohou nastavit délku kroku přesně podle svých potřeb. Navíc díky čtyřem uživatelským pamětem pak přístroj EX80 může optimálně využívat celá rodina. Ruční nastavení pedálů má ale ještě další výhodu: S jeho pomocí lze simulovat různé pohyby od klusání až po rychlý běh. Změnou délky kroku tak můžete cíleně a efektivně trénovat různé svalové skupiny. EX80 je ve své třídě jediným crossovým trenažerem s nastavitelnou délkou kroku.

Motivující pestrost díky široké škále programů

Crossový trenažér cardiostrong EX80 kromě nastavitelné délky kroku a 16 úrovní odporu nabízí také 19 různých programů pro různé tréninkové požadavky a cíle – od tréninku s mírnou intenzitou a delšími dobami zotavení až po náročné tréninky. Kromě toho si můžete si také sestavit svůj vlastní uživatelský program zcela podle svých preferencí. Pro obzvlášť efektivní a uživatelsky přizpůsobené tréninky jsou čtyři programy řízené podle tepové frekvence. Díky tomu umožňuje EX80 cílený kardio trénink nebo trénink zaměřený na spalování tuků, přesně přizpůsobený vaší kondici. K měření tepové frekvence používejte ruční čidla tepu eliptického trenažeru cardiostrong EX80 nebo – pro obzvlášť přesné měření – hrudní popruh dodávaný jako příslušenství. V programu řízený výkonem ve wattech pak trénujete vždy s konstantní intenzitou: Tréninkový počítač reguluje odpor podle vaší rychlosti šlapání. Tak lze spolehlivě udržovat individuální nastavení výkonu v rozmezí 10 až 350 wattů.

Crossový trenažér cardiostrong EX80 je vybaven přehledným a dobře čitelným LCD displejem, který vás informuje o údajích, jako je tempo, čas, tep, spotřeba kalorií apod., takže máte svůj trénink pod neustálou kontrolou. Tréninkový počítač se snadno ovládá: Téměř všechna nastavení se provádějí otočením a stisknutím kruhového ovladače. S tréninkem tedy můžete začít ihned.

Komplexní domácí vytrvalostní trénink

EX80 vám umožňuje provádět komplexní trénink celého těla, při němž se namáhají všechny velké svaly horní a dolní části těla. Díky pažním madlům se na crossovém trenažeru posilují nejen svaly nohou, ale současně se aktivně zapojují paže, záda, břicho a ramena. Pravidelným tréninkem na crossovém trenažeru můžete zvýšit svou výkonnost, snížit hmotnost, posílit kardiovaskulární systém a dodat svému tělu pevný tvar a správné držení. Zkrátka je to skvělý tréninkový přístroj pro zachování dobré tělesné kondice v pohodlí domova!

EX80: "Velmi dobrý" ve výsledku testu

Předchozí model cardiostrong EX80 byl podroben testu crossových a eliptických trenažerů ETM (12/2014), v němž získal známku „Velmi dobrý“. V extrémně rozsáhlém testu se eliptický trenažer cardiostrong osvědčil jako přístroj pro pohodlný a rozmanitý trénink, a zvláštní uznání si získala zejména možnost nastavení délky kroku. Kompletní test je uveden níže na této stránce. Novější model má mimo jiné jednodušší nastavení a současně lepší zobrazení délky kroku. Kromě toho má nyní konstrukce trenažeru menší zakrytování. Šetří se tak přírodní zdroje a hlavně tak trenažer mnohem lépe vypadá.
Crossový trenažér cardiostrong EX80 oceněníCrossový trenažér cardiostrong EX80 oceněníCrossový trenažér cardiostrong EX80 ocenění

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce rámplná záruka
domácí použití 30 let2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
190
4
35
3
2
2
0
1
1

4.81 5 hvězdiček

(228 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
inovace
plynulost chodu
stabilita

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Super
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr wertig. Einfach in der Bedienung. Sehr stabil. Kundenservice Sport Tiedje top.
Ex80 touch
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Passt perfekt in unseren Raum und für die ganze Familie. Einfach zu handhaben. Alles in allem ein perfektes Trainingsgerät.
Super
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ein tolles Gerät, sehr gute Verarbeitung und auch der Zusammenbau war für mich als "Ungelernter" nicht allzu schwierig ( ca. 2,5 Stunden ). Jetzt geht´s den Kalorien an den Kragen :)
Der beste Crosstrainer, auf dem ich je stand
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Da ich leidenschaftlich Sport treibe, habe ich in den letzten Jahren schon auf sehr vielen Crosstrainern gestanden, aber der EX 80 ist der beste, auf dem ich bisher stand. Die Bewegung ist rund und natürlich und das Training macht einfach nur Spaß ???? Keine störenden Geräusche, einfach zu bedienen, übersichtliches Display. Rundum super und zu empfehlen ????
Ein Gerät, das Spaß macht und fit hält!
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Auf der Suche nach einem Crosstrainer hatten wir die Empfehlung erhalten, es mal bei Sport Tiedje in München auszuprobieren. Dank einer fachkundigen, freundlichen und nicht aufdringlichen Beratung und das Ausprobieren der Geräte vor Ort war die Wahl schnell getroffen. Ohne hätten wir uns sicherlich für ein einfacheres Modell entschieden. Die Auftragsabwicklung verlief mittels der Filiale in München problemlos. Innerhalb einer Woche war das Gerät da, gut verpackt. Nach ca. 2 Stunden war das Gerät aufgebaut und wurde gleich ausprobiert. Der Crosstrainer ist gut verarbeitet, stabil, relativ platzsparend und fast geräuschlos. Durch die Möglichkeit, die Schrittlänge zu verstellen, kann es von allen Familienmitgliedern benutzt werden…. Und das tun alle, ob Mittel und Groß, sehr regelmäßig und mit viel Freude! ... [číst dále]
Cardiostrong Crosstrainer EX80-Topgerät
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Verarbeitung sehr gut. Der Aufbau ist einfach und in der Bedienungsanleitung gut erklärt. Die einzelnen Komponenten und Kleinteile ( Schrauben , Unterlegscheiben ) sind zu jedem Aufbauschritt passend gekennzeichnet. Das Gerät ist sehr leichtgängig. Durch die verstellbare Schrittlänge können auch verschieden Große Personen den Trainer benutzen. Ich habe den Crosstrainer in der Niederlassung Hannover gekauft. Die Beratung ist sehr gut. Es stehen viele Geräte zur Auswahl bereit. Habe mich dann nach dem Ausprobieren mehrerer Geräte für den Crosstrainer EX80 entschieden. Top Qualität. ... [číst dále]
Crosstrainer ex80 plus
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Habe mir die Plus variante geholt. Super Crosstrainer, sehr angenem zu benutzen. Lieder Knackt das gerät ab und zu bei grosser Last. Lässt sich aber mit extrem starkem anziehen der Schrauben reduzieren. Die Schraubenlöcher waren leider nicht ganz so genau gebohrt, wodurch warscheinlich auch das Knacken unter last entsteht. Leider funktonieren auch nicht alle Pulsgurte mit dem Gerät.
Crosstrainer EX80 Touch
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Idealer Crosstrainer für zuhause. Mithilfe der Anleitung schnell aufgebaut. Im Vergleich zu anderen Geräten in derselben Preisklasse der geschmeidigste Rundlauf.
Leise und optisch ansprechend
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Leise und optisch ansprechend
Cardiocross EX80
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Absolutes Topprodukt. Angefangen bei guten Verpackung mit solidem Werkzeug und einer klar verständlichen Aufbauanleitung. Der Trainer ist aus hochwertigem Material und total standfest, auchfür etwas schwerere Personen. Wechsel der Schrittlänge und Programme total einfach zu handhaben. Das Training ist sehr effizient und macht Spass. Ich bin 1.91 gross und fühle mich auf dem EX80 wohl. Vielen Dank auch für die freundliche und kompetente Bedienung im Laden in Basel


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě