Více než 3.285.683 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 93.323 výrobků
model 2020/21

Crossový trenažér Horizon Syros Pro

č. výrobku HF-100690
print tisk
Hodnocení zákazníků (45)
45 Hodnocení zákazníků
4.29 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
plynulost chodu
stabilita
Vybavení crossového trenažéru zahrnuje jednotku setrvačníku, brzdný systém, tréninkový počítač (displej, programy atd.) a speciální součásti jako transportní kolečka, plochy pro odkládání knih atd. Díky dobrému vybavení je trénink variabilnější a komfortnější. Měření tepu zefektivní Váš trénink.
Inovace se řadí mezi speciální oblast firmy T-Fitness, kterou posuzujeme ve výsledcích testů crossových trenažérů. Zde hodnotíme pouze takové fitness stroje, které se vyznačují technickými novinkami a vylepšeními, které jsou důležité pro další vývoj crossových trenažérů. Čím vyšší ohodnocení crossový trenažér má, tím je i pokročilejší jeho vývoj!
Setrvačná jednotka se skládá ze setrvačníku, středového a kuličkového ložiska atd. Má mimořádný význam pro plynulý chod. K plynulému chodu navíc přispívá převodový poměr a délka a šířka kroku v souhře s výškou. Pokud má crossový trenažér dobrý plynulý chod, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Stabilita crossového trenažéru je zajištěna solidními patkami, hmotností stroje a odolnou rámovou konstrukcí. Stabilní crossový trenažér má dlouhou životnost, lze ho vysoce zatížit, ale nabízí i stabilitu během tréninkových jednotek, při kterých se uživatel pořádně zapotí.
 • Crossový trenažér Horizon Syros Pro Obrázek výrobku
 • Crossový trenažér Horizon Syros Pro Obrázek výrobku
 • Crossový trenažér Horizon Syros Pro Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
dosud
Naše cena
19 798,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Doprava: 550,00 Kč
 • K dodání opět od cca KT 24 (14.06.21-18.06.21)
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
elektronický magnetický brzdný systém 25-350 W
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 136 kg
Teaser Icon
hmotnost setrvačníku 23 kg
Teaser Icon
tréninkové programy 16

detaily výrobku: Crossový trenažér Horizon Syros Pro

 • model 2020/21 info
 • technické údaje - Crossový trenažér Horizon Syros Pro:
  • brzdný systém: magnetická brzda s možností elektronického nastavení
  • výkon: 25 - 350 W
  • nastavení zátěže nezávislé na otáčkách
  • setrvačná hmotnost podle výrobce: 23 kg
  • délka kroku: 41 cm
  • šířka kroku: 20.5 cm
 • tréninkový počítač - Crossový trenažér Horizon Syros Pro:
  • stupně zátěže: 16
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
  • tréninkové programy celkem: 16, z toho definované uživatelem: 1, řízené pulsem: 1
 • vybavení - Crossový trenažér Horizon Syros Pro:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka
 • ideální základní model ve vynikající kvalitě značky Horizon
 • dobrý poměr cena-výkon
 • moderní svěží design
 • stejnoměrný pohyb šetrný ke kloubům díky vysokému setrvačníku
 • velké pedály: možná tři různá nastavení
 • kvalitní konstrukce
 • max. hmotnost uživatele - Crossový trenažér Horizon Syros Pro: 136 kg
 • rozměry po sestavení - Crossový trenažér Horizon Syros Pro: (d) 145 cm x (š) 60 cm x (v) 160 cm

popis: Crossový trenažér Horizon Syros Pro

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
plynulost chodu
stabilita
S Horizon crossovým trenažérem Syros Pro už Vám nebude nic bránit k individuálnímu a pestrému kondičnímu cvičení ve vlastním bytovém zařízení. Model Syros Pro je nástupcem modelu Syros. Tyto stroje jsou především vhodné pro začátečníky.

Crossový trenažér Horizon Syros Pro je však oproti stroji Syros vybaven pár prvky navíc - v osvědčené kvalitě značky Horizon.

Cockpit fitness stroje Syros Pro zaujme své uživatele dvojitým zbarvením LCD displeje. Všechny důležité informace jsou díky tomu jasně a přehledně zobrazovány. Crossový trenažér Horizon Syros Pro je vybaven 16 tréninkovými programy, vč. pulsem řízeného programu a uživatelsky definovaným tréninkovým programem. Velké pedály se dají nastavit do tří pozic. Také setrvačník crossového trenažéru Syros Pro o hmotnosti 23 kg má co nabídnout - je s ním zaručen přirozený stejnoměrný a ke kloubům šetrný pohyb.

Horizon crossový trenažér Syros Pro vznikl vylepšením současného modelu Syros. Novější model disponuje moderním designem, vybavením i pestřejším rozsahem funkcí. Je vybaven větším setrvačníkem, pestřejšími možnostmi nastavení, více tréninkovými programy, umožňující trénink řízený ve wattech.

Záruční podmínky: Crossový trenažér Horizon Syros Pro

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka rám
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce 30 let
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- -

Crossový trenažér Horizon Syros Pro Test a hodnocení:

4.29 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

nl od Anonym dne 4.1.2021 5
Wij zijn heel blij met de horizon. Hij is lekker compact en perfect voor ons om het crosstrainen op te pakken.
de od I. Ackermann dne 26.6.2019 5
Super Gerät, Aufbau unkompliziert. Leider fehlten beim Aufbau 2 Unterlegsheiben. Sind gerade in Klärung mit dem Kundendienst, sind aber guter Dinge, daß sie schnell nachgeliefert werden. Ist wahrscheinlich dem geschuldet, daß wir uns für ein Austellungsstück entschieden haben. Tolles Grät für Einsteiger. Der Computer ... [číst dále]ist nicht ganz leicht zu verstehen, kommen aber nach und nach dahinter (die Bedienungsleitung könnte ein wenig umfangreicher sein ;) ) Würden wir definitiv wieder kaufen. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 31.5.2019 5
Der Aufbau des Gerätes ging problemlos vonstatten, es werden dazu weder besondere Kenntnisse, noch gesondertes Werkzeug benötigt (ist im Lieferumfang enthalten). Zu zweit ist es bestimmt bequemer, aber alleine ist der Aufbau auch sehr gut möglich. Die Aufbauanleitung ist detailiert und verständlich, teilweise jedoch z... [číst dále]u sehr ins Detail gehend (Explosionszeichnung), an andere Stelle dafür aber zu knapp. So findet sich etwa kein Hinweis darauf, dass der Anschluss für das Netzteil nicht etwa an der Konsole zu suchen ist, sondern sich am hinteren, unteren Bereich des Gerätes befindet. Hier könnte ein kurzer Hinweis Zeit sparen. Insgesamt macht das Gerät einen stabilen und hochwertigen Eindruck. Es klappert, schleift und quietscht nichts und das Betriebsgeräusch bezeichne ich als geräuschsensibler Mensch als sehr gering. Es gibt eine Vielzahl an Programmen und Schwierigkeitsstufen, welche in einem separaten Heftchen erläutert werden. Zusätzlich verfügt die Bedienkonsole über verschiedene Informationen, wie etwa die zurückgelegte Strecke, der verstrichene Zeit oder die verbrauchten Kalorien. Momentan (neues Gerät, erst einige Tage in Benutzung) bin ich sehr zufrieden und kann nichts Negatives berichten. [zobrazit méně]
de od Kirbas dne 10.6.2018 4
Guter Preis um 400,- €, dafür sehr stabiles Gerät mit hohem max. Benutzergewicht! Zusammenbau Mitteleinfach und alleine möglich, aber zeitaufwendig bei fehlender Erfahrung. Computer etwas kompliziert, aber zu knacken. Nicht lautlos, aber diesbezüglich auf geringem und erträglichem Niveau zu betreiben. Quietscht und kn... [číst dále]arrt tatsächlich etwas, bei hohem Körpergewicht (120 kg) auch diskretes wackeln, aber nicht ständig und auch nicht extrem, ist halt Einsteigergerät! Für den gelegentlichen Einsatz von wenigen (also Familie) aber dauerhaft völlig ausreichend: geringer Preis im Vergleich, hohe Stabilität /Materialqualität, viele Programme, schneller Trainingserfolg, Computerbedienung gewöhnungsbedürftig und Einarbeitung notwendig, Pedale etwas zu breit auseinander (bei sehr kleinen Leuten Kniebelastung), insgesamt gutes Gerät für Heimgebrauch. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 19.3.2018 5
Die Montage war einfach. Die Konsolenbedienung ist nicht einfach zu händeln. Eine asuführlichere Bedienungsanleitung könnte hilfreich sein.

Crossový trenažér Horizon Syros Pro příslušenství - naše doporučení:

1 562,00 Kč
1 875,00 Kč 1 562,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Crossové trenažéry
1
Crossový trenažér Taurus X7.1
Eliptické trenažéry ▸ Taurus Eliptické trenažéry
40 650,00 Kč
2
Crossový trenažér cardiostrong FX30
Crossové trenažéry ▸ cardiostrong Crossové trenažéry
25 004,00 Kč
3
Crossový trenažér Kettler Optima 400
Crossové trenažéry ▸ Kettler Crossové trenažéry
37 521,00 Kč
4
Crossový trenažér cardiostrong EX70
Eliptické trenažéry ▸ cardiostrong Eliptické trenažéry
54 799,00 Kč
51 299,00 Kč
5
Crossový trenažér Nautilus E628
Eliptické trenažéry ▸ Nautilus Eliptické trenažéry
57 928,00 Kč
54 878,00 Kč
6
Crossový trenažér cardiostrong EX60
Crossové trenažéry ▸ cardiostrong Crossové trenažéry
36 575,00 Kč
33 999,00 Kč
7
Crossový trenažér Life Fitness X1 Go
Eliptické trenažéry ▸ Life Fitness Eliptické trenažéry
62 430,00 Kč
56 172,00 Kč
8
Crossový trenažér cardiostrong EX20
Crossové trenažéry ▸ cardiostrong Crossové trenažéry
24 299,00 Kč
22 799,00 Kč
9
Crossový trenažér Bowflex Max M3
Eliptické trenažéry ▸ Bowflex Eliptické trenažéry
45 726,00 Kč
42 676,00 Kč
10
Crossový trenažér cardiostrong EX90 Plus
Eliptické trenažéry ▸ cardiostrong Eliptické trenažéry
93 849,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz