Více než 2.649.472 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 63.983 výrobků
model 2018

Crossový trenažér Kettler CTR 5

č. výrobku 7863-100
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (358)
358 Hodnocení zákazníků
4.7 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
plynulost chodu
stabilita
Zavřít
Počet
Dosud
30 172,00 Kč
Nyní
19 191,00 Kč
36%
Ušetříte
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
elektromagnetický indukční brzdný systém 25-400 W
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 150 kg
Teaser Icon
hmotnost setrvačníku 22 kg

Detaily výrobku: Crossový trenažér Kettler CTR 5

 • model 2018 info
 • technické údaje - Crossový trenažér Kettler CTR 5:
  • brzdný systém: elektromagnetická indukční brzda
  • výkon: 25 - 400 W (možnost nastavení v krocích od 5 Watt)
  • nastavení zátěže nezávislé na otáčkách
  • setrvačná hmotnost podle výrobce: 22 kg
  • převodový poměr: 1:11
  • nastavitelné nášlapné plochy , kloubní spoje s kuličkovými ložisky
 • tréninkový počítač - Crossový trenažér Kettler CTR 5:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
 • vybavení - Crossový trenažér Kettler CTR 5:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka,
 • kvalitní a snadno ovladatelný tréninkový počítač
 • kvalitní indukční brzda: až do 400 wattů v režimu Auto, ještě více v manuálním režimu
 • 10 programů, stejně jako editor programů pro tvorbu osobních tréninkových programů
 • menu v 7 jazycích (D, E, F, I, NL, PL, RUS)
 • velmi tichý
 • příjemný stejnoměrný chod pohybu
 • zobrazení aktuálních zón tepové frekvence - dosáhněte Vašich tréninkových cílů ještě efektivněji
 • max. hmotnost uživatele - Crossový trenažér Kettler CTR 5: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Crossový trenažér Kettler CTR 5: (d) 145 cm x (š) 53 cm x (v) 152 cm

Popis: Crossový trenažér Kettler CTR 5

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
plynulost chodu
stabilita
Model Kettler CTR 5 je skvělým crossovým trenažérem pro každého, kdo chce udělat něco pro své zdraví. Crossový trenažér Kettler CTR 5 nabízí rozmanité programy a jednoduché ovládání - nejlepší předpoklad, abyste se díky pravidelnému domácímu vytrvalostnímu tréninku udrželi v kondici.

Crossový trenažér Kettler CTR 5 – trénovat doma je jednoduché

Kettler se vyznačuje jako téměř žádná jiná společnost kvalitou "Made in Germany". Díky výrobě v Německu může společnost Kettler poskytnout ty nejvyšší standardy kvality - a i u tohoto speciálního modelu CTR5 nedělá Kettler žádnou výjimku. Jedná se o nástupní model po strojích CTR 3 a CTR 4, který nabízí vynikající kvalitu konstrukčního zpracování a zvolených komponentů. Sestavení a ovládání jsou velmi jednoduché, díky čemuž se dá rychle začít se cvičením - a je jedno, jestli si přejete zhubnout, udržovat se v kondici díky pravidelnému tréninku či dosáhnout špičkových výkonů.

Kettler CTR 5 s displejem Advanced

Crossový trenažér Kettler CTR 5 je vybaven displejem Advanced. Ovládání displeje pomocí otočného ovladače je velmi jednoduché. Na konzoli je předinstalovaných 10 programů. Editor programu navíc umožňuje zcela lehké vytvoření vlastních programů. Na tréninkový počítač mohou ukládat svá data až čtyři uživatelé a každý jeden program. Navíc disponuje jedním režimem hosta.

Váš úspěch máte neustále na očích

Na displeji Advanced crossového trenažéru Kettler CTR 5 se neustále zobrazují všechna důležitá data. Mezi ně patří např. aktuální zátěž ve wattech, kalorie, vzdálenost a tepová frekvence. Konkrétních tréninkových cílů je možné s crossovým trenažérem Kettler CTR 5 také snadno dosáhnout. Při tréninku se neustále zobrazuje zóna srdeční frekvence, ve které právě cvičíte.

Dva uživatelské režimy: AUTO a MANU

Při tréninku na crossovém trenažéru Kettler CTR 5 máte na výběr mezi dvěma tréninkovými režimy. Režim AUTO je nezávislý na počtu otáček, tudíž si lze individuálně zadat výkon zátěže ve wattech. Brzda je regulována počítačem pouze v závislosti rychlosti šlapání. Když běžíte rychleji, brzdění se snižuje. Výkon v režimu nezávislém na otáčkách může být u modelu Kettler CTR 5 nastaven od 25 do 400 wattů.

Režim MANU je závislý na počtu otáček. Výkon zátěže ve wattech je závislý na rychlosti šlapání a již před tím nastavenou silou brzdění/stupněm zátěže - toto nastavení je podobné jako při řazení u jízdního kola. Čím rychleji běžíte, tím stoupá výkon ve wattech. Displej Vás neustále informuje o Vašem výkonu.

Vynikající indukční brzdný systém a velký setrvačník

Zátěž je u modelu Kettler CTR 5 vytvářena skrz pokrokový indukční brzdný systém. Na setrvačník působí elektronicky řízené magnetické pole. Výhodou indukční brzdy je rychlá reakce - změna zátěže se projeví okamžitě - ve velmi precizním nastavením zátěže a velmi stejnoměrnému působení brzdy.

Kromě brzdy je setrvačník důležitý pro příjemný, "krouživý" chod. Méně rozhodující je např. hmotnost než konstrukční zpracování a kombinace komponentů. U fitness strojů značky Kettler se můžete spolehnout na dlouholetou zkušenost, která garantuje perfektní volbu komponentů u tohoto crossového trenažéru.

Záruční podmínky: Crossový trenažér Kettler CTR 5

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
36 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Crossový trenažér Kettler CTR 5 Test a hodnocení:

4.7 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Anonym dne 31.8.2018 5
Das ist mein zweiter Crosstrainer von Kettler. Der alte hat nach über 10 Jahren seine Reise in die ewigen Jagdgründe angetreten. Sein Nachfolger ist seiner würdig! Das Produkt ist sehr zu empfehlen: Soeben haben wir den CTR 10 (dem CTR 5 sehr ähnlich) selbst abgeholt und sofort aufgebaut. Die Beschreibung zum A... [číst dále]ufbau ist sehr gut und lässt keine Fragen offen. Der Crosstrainer stand nach 45 Minuten. Er wiegt verpackt 60 kg. Selbstabholer brauchen wegen der Außenmaße der Verpackung ein großes Auto. Zum Gerät selbst: Optisch ansprechende Verarbeitung. Kein störender Geruch. Beste Qualität. Eine Schraube fehlte. Das war aber keine der Funktionalität schadende Tatsache. Das Training macht Spaß, diverse Nutzer einzurichten und Programme möglich. iPad-Halterung in perfekter Höhe. Display kippbar. Ich bin sehr zufrieden. [zobrazit méně]
de od Gernot Weber dne 25.5.2018 5
Der Crosstrainer CTR5 ist schnell aufgebaut. Die Aufbauanleitung ist verbesserungswürdig aber ausreichend. Steht das Gerät dann da, ist es beeindruckend sowohl von der Größe als auch von der Funktionalität. Die Mechanik ist solide und auf langfristigen Gebrauch ausgelegt. Der Bildschirm hat nur eine geringe Auflö... [číst dále]sung. Die Bedienung ist kinderleicht. Mein 10-jähriger Sohn hat sich sogleich ohne Hilfe selbst angelegt. Die Kompatibilität mit Pulsmessern ist nicht in jedem Fall gegeben. Die Halterung für Zusatzgeräte [Tablet] ist vorhanden und praktikabel. So kann man sich für das Wichtigste, das Training motivieren. Ich bin sehr zufrieden mit der Wahl des Gerätes und zuversichtlich bezüglich der Lebensdauer. Kann ich für den Hausgebrauch sehr empfehlen. [zobrazit méně]
de od Zimbod dne 24.5.2018 4
Gerät wird nun schon seit einer Woche regelmässig von 3 Personen genutzt. Bedienung ist einfach, Gerät sehr leise. Pulsmesser an den großen beweglichen Armen wäre besser gewesen. Der Pulsmessung im Ganzen traue ich nicht wirklich. Ist eigentlich zu wenig Puls für meinen körperlichen Zustand ;-). Aber sonst würd... [číst dále]e ich das Gerät wieder kaufen. [zobrazit méně]
de od Josef Klingshirn dne 4.5.2018 5
Gute Montageanleitung, sehr gute Verarbeitung, genau das Gerät, welches wir erwartet haben, guter Rundlauf, gute Einstellungsmöglichkeiten.
de od Urs dne 28.4.2018 4
Sehr stabiler Crosstrainer welcher die Anschaffung wert ist. Schwungmasse sehr gut, Menüführung einfach verständlich und auch der Aufbau ist äusserst einfach und schnell - ich brauchte alleine weniger als eine Stunde bis Inbetriebnahme. Einzige Nachteile: Nicht alle benötigten Werkzeuge für den Zusammenbau im Lie... [číst dále]ferumfang enthalten. Die Aussparung für die Befestigungsschrauben in den Trittbrettern ist störend beim Gebrauch, ausser man/frau trägt Schuhwerk mit eher dickerer Sohle (barfuss oder nur in Socken nicht empfehlenswert). [zobrazit méně]

Crossový trenažér Kettler CTR 5 příslušenství - naše doporučení:

1 620,00 Kč 1 599,00 Kč
1 099,00 Kč
1 096,00 Kč 959,00 Kč
135,00 Kč
2 194,00 Kč 829,00 Kč
2 194,00 Kč 829,00 Kč
MagicMaps interactive maps Switzerland Rychlé dodání! Na skladě méně než 5 ks - doprodej.
1 349,00 Kč
1 645,00 Kč 1 233,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 547,00 Kč
předchozí modely
 • CTR1 Crosstrainer-Ergometer (2006)
 • Crosstrainer Ergometer CTR2 (2007)
 • Crosstrainer Ergometer CTR3 (2009)
 • Crosstrainer Satura P EXT (2009)
 • Crosstrainer Satura E EXT (2011/12)
 • Crosstrainer XTR1 (2011)
 • CTR3 Crosstrainer Ergometer (2012)
 • crosstrainer ergometer CTR3 2013 (2013)
 • crosstrainer CTR3 (2013)
 • Crossový trenažér CTR3 (2017)
 • elliptical cross trainer CTR4 (2017)
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.600.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 78 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 49x NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz