Více než 3.140.867 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 75.534 výrobků
model 2020

Crossový trenažér Kettler Nova P

č. výrobku K-CT1020-300
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (53)
53 Hodnocení zákazníků
4.53 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
plynulost chodu
stabilita
Vybavení crossového trenažéru zahrnuje jednotku setrvačníku, brzdný systém, tréninkový počítač (displej, programy atd.) a speciální součásti jako transportní kolečka, plochy pro odkládání knih atd. Díky dobrému vybavení je trénink variabilnější a komfortnější. Měření tepu zefektivní Váš trénink.
Inovace se řadí mezi speciální oblast firmy T-Fitness, kterou posuzujeme ve výsledcích testů crossových trenažérů. Zde hodnotíme pouze takové fitness stroje, které se vyznačují technickými novinkami a vylepšeními, které jsou důležité pro další vývoj crossových trenažérů. Čím vyšší ohodnocení crossový trenažér má, tím je i pokročilejší jeho vývoj!
Setrvačná jednotka se skládá ze setrvačníku, středového a kuličkového ložiska atd. Má mimořádný význam pro plynulý chod. K plynulému chodu navíc přispívá převodový poměr a délka a šířka kroku v souhře s výškou. Pokud má crossový trenažér dobrý plynulý chod, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Stabilita crossového trenažéru je zajištěna solidními patkami, hmotností stroje a odolnou rámovou konstrukcí. Stabilní crossový trenažér má dlouhou životnost, lze ho vysoce zatížit, ale nabízí i stabilitu během tréninkových jednotek, při kterých se uživatel pořádně zapotí.
 • Crossový trenažér Kettler Nova P Obrázek výrobku
 • Crossový trenažér Kettler Nova P Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
Dosud
Naše cena
21 323,00 Kč
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 130 kg
Teaser Icon
hmotnost setrvačníku 14 kg
Teaser Icon
tréninkové programy 12

Detaily výrobku: Crossový trenažér Kettler Nova P

 • model 2020 info
 • technické údaje - Crossový trenažér Kettler Nova P:
  • brzdný systém: magnetická brzda s možností elektronického nastavení
  • setrvačná hmotnost podle výrobce: 14 kg
  • délka kroku: 39 cm
  • nastavitelné nášlapné plochy, kloubní spoje s kuličkovými ložisky
 • tréninkový počítač - Crossový trenažér Kettler Nova P:
  • stupně zátěže: 16
  • displej: čas, trasa, rychlost, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
  • tréninkové programy celkem: 12, z toho řízené pulsem: 1
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení - Crossový trenažér Kettler Nova P:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + ušní upínka + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka
 • Kettler Nova P - robustní, stabilní a uživatelsky příjemný
 • motorický magnetický brzdný systém - nastavení odporu v 16 krocích
 • LCD tréninkový počítač s permanentním zobrazením 7 funkcí
 • k dispozici je mnoho různých tréninkových programů – včetně programu řízeného tepovou frekvencí
 • tichý a příjemně rovnoměrný běh
 • uživatelská paměť pro 4 osoby
 • integrované ruční senzory tepu
 • transportní kolečka a výšková kompenzace
 • optické a akustické upozornění při dosažení horní hranice tepu
 • max. hmotnost uživatele - Crossový trenažér Kettler Nova P: 130 kg
 • rozměry po sestavení - Crossový trenažér Kettler Nova P: (d) 132 cm x (š) 62 cm x (v) 169 cm

Popis: Crossový trenažér Kettler Nova P

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
plynulost chodu
stabilita

Crossový trenažér Nova P – Robustní, stabilní a všestranný

Nova P je vysoce kvalitní crossový trenažér, který je ideální pro začátečníky nebo ambiciózní hobby sportovce. Přístroj se vyznačuje především svým tichým a příjemně vyrovnaným chodem, jakož i flexibilitou a stabilitou. Hmotnost setrvačníku 14 kg a maximální hmotnost uživatele až 130 kg nabízí ke kloubům šetrný běžecký pohyb a dostatečnou stabilitu na robustním trenažéru.

Váš tréninkový přístroj pro celou rodinu – Kettler Nova P

Nový eliptický trenažér Kettler Nova P vám nabízí uživatelsky velmi příjemnou a srozumitelnou obsluhu a získá si vás řadou tréninkových programů. Díky paměti pro 4 osoby se trenažér Nova P skvěle hodí pro celou rodinu. Každý si může vytvářet, ukládat a z paměti vyvolávat svá individuální uživatelská data. Další výhodou je možnost nastavení nášlapných ploch, takže lze zaujmout správný postoj a příjemný tréninkový zážitek je zajištěn.

Komplexní tréninkové programy: Vhodný trénink pro každou kondiční úroveň

S pomocí 16 stupňů odporu a 12 pestrých programů (včetně řízení podle tepové frekvence) si můžete stále klást nové výzvy a různé tréninkové podněty. Elektronický magnetický brzdný systém zajišťuje snadnou a tichou změnu odporu.

Neustálý přehled o nejdůležitějších tréninkových údajích

Díky velkému a přehlednému displeji máte neustálý přehled o nejdůležitějších tréninkových údajích, jako je puls, vzdálenost, čas a spotřeba kalorií. Trenažér Nova P je vybaven ručními senzory tepu. S jejich pomocí můžete pohodlně měřit svou tepovou frekvenci.

Tepovou frekvenci lze volitelně měřit také s pomocí hrudního pásu. Pokud při tréninku překročíte horní hranici tepové frekvence, počítač vás na to upozorní optickým a akustickým signálem. Řemen s podélným žebrováním zajišťuje tichý chod a díky transportním kolečkům není rychlá změna polohy žádný problém.

Záruční podmínky: Crossový trenažér Kettler Nova P

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.

Crossový trenažér Kettler Nova P Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.53 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

en od Toni Douris dne 11.9.2019 5 model: 7648-900
A study modern machine for a comfortable home training takes little space easy to assemble and use.
it od colletti dne 11.6.2019 5 model: 7648-900
da qualche mese uso questa ellittica, prodotto ottimo ,facilità di utilizzo dei vari programmi,12 programmi preimpostati e 4 da programmarea piacere. unico neo del display in caso di poca luce nella stanza difficolta di lettura, buona regolazione delle pedate ,quindi utilizzabile da persone di altezza 1,60 mt a 1,80 ... [číst dále]mt, puoi utilizzarla nella stanza adiacente alla camera da letto ,adatta a chi abita in condominio,super silenziosa , ottima fluidità continua del volano anche regolando l' intesità dello sforzo, appoggia piedi di ottima fattura con rialzo batti punta davanti anti scivolo si può usare anche con pedalata all'indietro manubri rivestiti con spugna anti scivolo di ottima qualità stabilita buona anche con sforzo intenso io peso 95 kg alto 1,72 abbastanza ingombrante ma ne và della stabilità costruita con cura e ottimo acciaio e cuscinetti di ottima qualità istruzioni molto dettagliate sia per montaggio che utilizzo nel complesso devo dire un ottimo prodotto sia uso intensivo che saltuario [zobrazit méně]
it od Bernardi dne 5.12.2018 5 model: 7648-900
Utilizzo il prodotto da circa una settimana e ritengo che non abbia nulla da inviadiare ai suoi modelli più costosi. Non sono un tecnico quindi la mia recensione si basa esclusivamente su sensazioni. Montaggio non difficile, ci vuole solo un po’ di pazienza e soprattutto seguire passo passo il manuale. Le funzionalità ... [číst dále]di questo articolo sono complete, 12 programmi per tutti i livelli di allenamento. Forse l’unica pecca fin qui notata rispetto a ellittiche di livello superiore è la lentezza nel variare il livello. Tutto elettronico e touch, risponde comunque molto bene ai comandi. Funzione cardio interessante anche per via del programma apposito. Cinque stelle meritate, qualità, stabilità, silenziosità a un prezzo da attrezzo da casa. Un acquisto che rifarei. [zobrazit méně]
de od Daniel dne 24.8.2018 4 model: 7648-900
Super Preis-Leistungs-Verhältnis Aufbau etwas mühsam. (Ca. 2 Stunden) Die Haltegriffe mussten zusätzlich verstärkt werden, damit nicht alles so wacklig war. Dafür ist das Gerät sehr Leise und funktioniert einwandffei.
de od Anonym dne 23.5.2018 5 model: 7648-900
Das Gerät ist leicht im Aufbau und sehr leise. Für Einsteiger und Fortgeschrittene das optimale Gerät zum effektiven Training. Die Bedienungsanleitung ist teils ungenau in ihren Ausführungen ( bzgl. der Schrauben und Federringwahl sowie deren richtige Durchmesser) Sie stimmen nicht immer mit den Bildern in der Anfangsb... [číst dále]eschreibung überein. Daher würde ich jedem Raten die Einzelteile zu sortieren um sie den einzelenen Schritten besser zuordenen zu können. Das Gerät verfügt über ausreichend Programme und ermöglicht daher ein variables Training für verschieden Personen und deren sportlichen Zielen. Insegsamt kann ich jedem den Crosstrainer empfehlen. Preis -Leistung stimmen hier vollends überein. [zobrazit méně]

Crossový trenažér Kettler Nova P příslušenství - naše doporučení:

1 199,00 Kč 1 149,00 Kč
předchozí modely
 • crosstrainer Axos Cross P (7648-500)
 • crosstrainer Axos Cross P (7648-800)
 • Crossový trenažér Axos Cross P (7648-900)
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 65 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Crossové trenažéry
1
Crossový trenažér cardiostrong EX70
Eliptické trenažéry ▸ cardiostrong Eliptické trenažéry
54 799,00 Kč
51 299,00 Kč
2
Crossový trenažér Kettler Nova P
Crossové trenažéry ▸ Kettler Crossové trenažéry
21 323,00 Kč
3
Crossový trenažér Darwin CT40
Crossové trenažéry ▸ Darwin Fitness Crossové trenažéry
15 616,00 Kč
4
Crossový trenažér Taurus X10.5 Smart
Crossové trenažéry ▸ Taurus Crossové trenažéry
100 107,00 Kč
78 202,00 Kč
5
Crossový trenažér cardiostrong EX90 Plus
Eliptické trenažéry ▸ cardiostrong Eliptické trenažéry
93 849,00 Kč
6
Crossový trenažér Kettler Optima 200
Crossové trenažéry ▸ Kettler Crossové trenažéry
24 373,00 Kč
22 799,00 Kč
7
Crossový trenažér cardiostrong EX20
Crossové trenažéry ▸ cardiostrong Crossové trenažéry
24 299,00 Kč
22 799,00 Kč
8
Crossový trenažér Kettler Nova M
Crossové trenažéry ▸ Kettler Crossové trenažéry
18 273,00 Kč
9
Crossový trenažér cardiostrong FX80
Eliptické trenažéry ▸ cardiostrong Eliptické trenažéry
56 297,00 Kč
46 909,00 Kč
10
Crossový trenažér Horizon Andes 2.0
Crossové trenažéry ▸ Horizon Fitness Crossové trenažéry
31 262,00 Kč
28 133,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz