Více než 3.059.116 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 73.948 výrobků
model 2020

Crossový trenažér Kettler Skylon 6

č. výrobku 7691-600
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (93)
93 Hodnocení zákazníků
4.67 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
plynulost chodu
stabilita
Vybavení crossového trenažéru zahrnuje jednotku setrvačníku, brzdný systém, tréninkový počítač (displej, programy atd.) a speciální součásti jako transportní kolečka, plochy pro odkládání knih atd. Díky dobrému vybavení je trénink variabilnější a komfortnější. Měření tepu zefektivní Váš trénink.
Inovace se řadí mezi speciální oblast firmy T-Fitness, kterou posuzujeme ve výsledcích testů crossových trenažérů. Zde hodnotíme pouze takové fitness stroje, které se vyznačují technickými novinkami a vylepšeními, které jsou důležité pro další vývoj crossových trenažérů. Čím vyšší ohodnocení crossový trenažér má, tím je i pokročilejší jeho vývoj!
Setrvačná jednotka se skládá ze setrvačníku, středového a kuličkového ložiska atd. Má mimořádný význam pro plynulý chod. K plynulému chodu navíc přispívá převodový poměr a délka a šířka kroku v souhře s výškou. Pokud má crossový trenažér dobrý plynulý chod, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Stabilita crossového trenažéru je zajištěna solidními patkami, hmotností stroje a odolnou rámovou konstrukcí. Stabilní crossový trenažér má dlouhou životnost, lze ho vysoce zatížit, ale nabízí i stabilitu během tréninkových jednotek, při kterých se uživatel pořádně zapotí.

Toto zboží se již nedodává

48 799,00 Kč
vč. 21.0% DPH
 • Crossový trenažér Kettler Skylon 6 Obrázek výrobku
 • Crossový trenažér Kettler Skylon 6 Obrázek výrobku
 • Crossový trenažér Kettler Skylon 6 Obrázek výrobku
 • Crossový trenažér Kettler Skylon 6 Obrázek výrobku
Zavřít
Alternativní produkt Eliptický trenažér cardiostrong FX70
99 Hodnocení zákazníků
4.92 5 hvězdiček
award

42 799,00 Kč

45 799,00 Kč

Ušetříte 6%

vč. 21.0% DPH

Kettler Logo

Auch wenn die Marke Kettler nach der Übernahme durch die Schweizer Trisport AG weiter besteht, wird das Modell Crossový trenažér Kettler Skylon 6 seit Herbst 2019 nicht mehr produziert und ist auch im Handel marktweit nicht mehr verfügbar.

Eliptický trenažér cardiostrong FX70 ist ein Alternativprodukt mit vergleichbaren Eigenschaften.

Für weitere Informationen und zusätzliche Produktalternativen stehen wir Ihnen gerne in unseren Filialen und telefonisch zur Verfügung.

Teaser Icon
elektromagnetický indukční brzdný systém 25-400 W
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 150 kg
Teaser Icon
hmotnost setrvačníku 22 kg
Teaser Icon
tréninkové programy 10

Detaily výrobku: Crossový trenažér Kettler Skylon 6

 • model 2020 info
 • technické údaje - Crossový trenažér Kettler Skylon 6:
  • brzdný systém: elektromagnetická indukční brzda
  • výkon: 25 - 400 W (možnost nastavení v krocích od 5 Watt)
  • nastavení zátěže nezávislé na otáčkách
  • setrvačná hmotnost podle výrobce: 22 kg
  • převodový poměr: 1:9
  • délka kroku: 50 cm
  • výška kroku: 15 cm
  • šířka kroku: 10 cm
  • kloubní spoje s kuličkovými ložisky
 • tréninkový počítač - Crossový trenažér Kettler Skylon 6:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
  • tréninkové programy celkem: 10
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení - Crossový trenažér Kettler Skylon 6:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • včetně PC rozhraní
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • speciální vlastnosti: transportní kolečka
 • crossový trenažér s eliptickým pohybem, který šetří klouby (eliptický trenažér)
 • konzole Advanced Kettler: nový design, vylepšené prvky, lepší ovládání
 • vysoká stabilita a eliptický chod pohybu
 • setrvačník o hmotnosti 22 kilogramů pro rovnoměrný chod
 • 7 nastavitelných jazyků: DE, EN, FR, NL, POL, RUS, IT
 • nové rukojetě s multifunkčními pozicemi s vylepšenou haptikou
 • max. hmotnost uživatele - Crossový trenažér Kettler Skylon 6: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Crossový trenažér Kettler Skylon 6: (d) 214 cm x (š) 68 cm x (v) 170 cm
 • Made in Germany

Popis: Crossový trenažér Kettler Skylon 6

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
plynulost chodu
stabilita

Crossový trenažér Kettler Skylon 6: lepší střední třída nové řady Skylon

Nový crossový trenažér Skylon 6 má dva základní tréninkové režimy. V režimu nezávislém na počtu otáček (Auto-Mode) si lze nastavit požadovanou hodnotu ve wattech a trénovat tak ve Vašem rytmu. Brzdný systém reguluje zátěž a automaticky přizpůsobí rytmus a zadané hodnotě. Režim závislý na počtu otáček umožňuje zvolení zátěže (jako je tomu u jízdního kola), cvičíte a stroj si sám spočítá Váš výkon ve wattech. V režimu nezávislým na počtu otáček udržuje počítač neustále konstantní nastavení zátěže, a je jedno, jak rychle šlapete do pedálů. Brzdná síla je u režimu v závislém počtu otáček pořád stejná, to znamená, že čím rychleji běžíte, tím vyššího výkonu dosáhnete.

“Made in Germany“ – spolehlivá technika, praktická řešení

Crossový trenažér Kettler Skylon 6 byl zkonstruován, vyvinut a vyroben v Německu. Kvalita se odráží v mnoha prvotřídních komponentech a precizní ruční práci. Skylon 6 je jeden z robustních fitness strojů s dlouhou životností, a to díky dvojitým kuličkovým ložiskům v pohyblivých částí v setrvačníku, kuličkovým ložiskům v rukojetích a stabilní konstrukci. Indukční brzda nepotřebuje žádné mechanické komponenty, je schopna vytvořit zátěž až do 400 wattů. Indukční pole v uživatelském režimu reaguje rychle na změny a okamžitě pocítíte přizpůsobení zátěže. Sklopný systém crossového trenažéru umožňuje jednoduché sklopení stroje a jeho úsporné umístění ve Vaší posilovně.

Displej Kettler Advanced – jednoduché ovládání s individuálními tréninkovými programy

LCD displej Kettler Advanced s 10 tréninkovými programy umožňuje uložení dat až 4 uživatelům, který je navíc vybaven jedním profilem pro hosta. Čtyři uživatelé si mohou zadávat své údaje a dle jejich výběru patřičného profilu si vyvolat poslední jednotky a svůj osobní tréninkový výkon. Obsluha je díky centrálnímu ovládání velmi snadná, kterou rychle pochopí i nováčci. Vybrat si lze ze 7 řečí, které se dají lehce změnit. S aplikací KettMaps, k získání v obchodech Apple či Google Play, lze trénovat po natočených interaktivních trasách a ty si spustit přes Váš tablet či chytrý telefon.

Záruční podmínky: Crossový trenažér Kettler Skylon 6

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.

Crossový trenažér Kettler Skylon 6 Test a hodnocení:

4.67 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Anonym dne 17.7.2019 4
Ich habe mir diesen Crosstrainer gekauft, da ich 120 kg wiege. Durch die große Schwungmasse ergeben sich gleichmässige Bewegungsabläufe auch bei hohen Umdrehungszahlen. Das Einzige was ich zu bemängeln habe sind die zu kurzen Griffe bei meiner Körpergröße von 186 cm. Diese könnten nocht gut 10 cm länger sein. Das Men... [číst dále]ü ist sehr einfach zu bedienen. Beim Aufbau hat alles soweit gut geklappt. Das einzige Problem ist auf getretten als ich die Schrauben mit Drehmoment festziehen sollte. Nicht jeder hat bestimmt einen Drehmomentschlüssel sowie ich bei der Hand. Alles im allen ein sehr solides Gerät in dieser Preisklasse. Ich würde es wieder kaufen. [zobrazit méně]
de od Sommer dne 7.5.2019 5
Ich kann den Crosstrainer Skylon 6 nur empfehlen. Sehr leichte Bedienbarkeit. Preis - Leistungsverhältnis Top. Super Verarbeitung, damit macht schwitzen einfach Spaß.
de od lina dne 15.4.2019 5
Der Skylon 6 ist ein besonders robustes und hervorragend verarbeitetes Gerät. Ich bin total begeistert. Der Trainingscomputer ist wirklich leicht zu bedienen. Ich kann das Gerät wirklich nur empfehelen.
de od Michael dne 31.3.2019 5
Der Kettler Skylon 6 besticht durch sein modernes Design. Die Verarbeitung des Gerätes ist sehr gut. Die Bedienung des Trainingscomputers ist kinderleicht. Für dieses Gerät gibt es von mir eine klare Kaufempfehlung.
nl od Danny bokkers dne 23.2.2019 5
Zeer dergelijk apparaat. Veel instelmogelijkheden en een hogere weerstand als vergelijkbare apparaten. Bewust voor dit type gekozen na ervaringen met onze oude crosstrainer. * Heerlijk vlakke slag. * duidelijk display. * stabiel en super stil. Top apparaat en zeer goede keuze.

Crossový trenažér Kettler Skylon 6 příslušenství - naše doporučení:

1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
599,00 Kč 579,00 Kč
předchozí modely
 • Skylon 5 elliptical cross trainer (7655-350)
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 12 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz