Více než 2.698.953 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 64.690 výrobků
kraftstationen
Koupit

Darwin Fitness Posilovací věže


u evropské jedničky v domácím fitness
 • Cena
 • Druh použití
 • Instalační plocha
 • svalových skupin
 • Blok závaží

Cena

Prosím zvolte požadované rozmezí cen.

Cenová stupnice

Cenové rozmezí

821 13700
Vymazat filtr

Druh použití

Posilovací věže pro domácí použití jsou koncipovány pro využívání v soukromé sféře. Poloprofesionální posilovací věže jsou dimenzovány na delší dobu použití a mohou být rovněž využívány pro hotely, spolky a firemní posilovny. Pro profesionální nasazení v posilovně a velmi dlouhou dobu používání se nejlépe hodí posilovací věže ve studiové kvalitě. Poloprofesionální a profesionální posilovací věže se na základě vysoké kvality materiálu výborně hodí i pro domácí použití.

použití

Vymazat filtr

Instalační plocha

Posilovací věž si zvolte podle instalační plochy, která je k dispozici.

Instalační plocha (m²)

Vymazat filtr

svalových skupin

Zvolte svalové skupiny, které chcete přednostně trénovat.

svalových skupin

Vymazat filtr

Blok závaží

Druh a velikost bloku závaží určuje, jak vysoký maximální tréninkový odpor posilovací věže je nastaven a jak přesně může být nastaveno zatížení.

Blok závaží

Vymazat filtr
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores
banner
banner

Zakoupit zboží z kategorie Darwin Fitness Posilovací věže

Darwin Fitness Power Tower - stojanová hrazda s bradly nabízí mnoho možností posilovacích cviků. Trénink s vlastní tělesnou vahou Vám umožňuje cviky pro paže, záda a břicho. S touto stojanovou hrazdou lze dobře provádět základní posilovací cviky jako jsou shyby, kliky na bradlech nebo klasické kliky. Posilovací zařízení vhodné pro začátečníky nabízí mnohostranný silový trénink na malé ploše s pevnou stabilitou. číst dále down
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Vybavení posilovací věže se skládá z mnoha tréninkovým modulů, bloku závaží a ostatního příslušenství. Díky obsáhlé výbavě můžete trénovat velké množství svalových skupin celého těla. Dobře vybavené posilovací věže se vyznačují i větším komfortem při tréninku.
Stabilitu posilovací věži dodává odolná konstrukce se silným rámem. Kromě toho se bere v potaz i vlastní hmotnost, plocha základny a povšechné zpracování. Vysoká stabilita prodlužuje životnost posilovací stanice.
Toto kritérium zohledňuje možnosti přizpůsobení jednotlivých modulů trénujícím osobám (tělesné rozměry, odstupňování hmotnosti atd.) a všeobecné ergonomii posilovací věže. K větší variabilitě kondičního cvičení přispívá možnost nastavení. Správné úhly kloubů navíc optimalizují provádění pohybu a předcházejí chybnému držení těla.
Velká variabilita cviků je zajištěna množstvím možností, jak procvičovat různé tělesné partie. Přihlíží se zde i ke kvalitě provedení (podmíněné vodicími kladkami, uloženími, třecím odporem aj.).
Počet výrobků na straně:
Strana

Darwin posilovací stanice - kvalitní komplexní silový trénink u Vás doma

Darwin posilovací stanice je pro Vás tou správnou volbou, pokud si chcete koupit takovou stanici, která Vám nabídne kvalitní a inteligentní zpracování za atraktivní poměr ceny a výkonu. Maximální pohodlí i na malé ploše zajistí na těchto strojích variabilitu prováděných cviků. Její rozměry ji řadí k perfektním stanicím, a to i v případě, pokud máte doma málo místa a nechcete se zřeknout pestrého silového tréninku.

Darwin posilovací stanice: funkční trénink pro začátečníky a pokročilé

Se stojanovou hrazdou s bradly Darwin Power Tower si přinesete domů vhodný fitness přístroj pro kompaktní a zároveň funkční trénink. Se stojanovou hrazdou s bradly si přijdou na své jak začátečníci, tak profesionálové, pokud si přejí efektivní procvičení celého těla. Provádění cviků na Power Tower je možné pomocí vlastní tělesné váhy, ne však se závažími. Posilována je pak obvzláště horní polovina těla. Vedle bradel a hrazdy disponuje tato stojanová hrazda Darwin Power Tower dalšími speciálními úchopy pro provedení kliků. Pro rozšíření multifunkčního tréninku na Power Tower lze kombinovat trénink s dalšími posilovacími doplňky jako jsou např. pásy určené pro fyzioterapii, posilovací pásy nebo zátěžové vesty.

S Darwin posilovací stanicí ke komplexnímu posilování

Funkční trénink s Darwin posilovací stanicí Vám nabízí perfektní doplnění ke klasickému vytrvalostnímu a silovému tréninku. Díky posilování s vlastní tělesnou váhou jsou zatíženy všechny svalové partie, což vede k vzájemnému posílení. Podstatný rozdíl ve cvičení na posilovacím zařízení spočívá v libovolném provedení cviků. Vedle síly je také cíleně procvičen celkový pohyb těla, stejně jako rovnováha a svalová koordinace. Kromě toho lze s pomocí funkčních tréninků zlepšit svalovou nerovnováhu a optimalizovat Vaši tělesnou schopnost reakce. Power Tower je multifunkčním zařízením pro fanoušky funkčního tréninku.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz