Darwin Power Cage

č. výrobku DF-CAGE
 • Skladem
 • náklady na dopravu: 550,00 Kč
Původní cena 18 745,00 Kč
nyní Dnes 13 199,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 29%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
 • Dodání spediční firmou
Darwin Power Cage

Darwin Power Cage

 • Získá si vás stabilitou
  nabízí maximální bezpečnosti pro základní silová cvičení
 • Chytré kombinace
  neuvěřitelně rozmanité tréninkové zařízení s vhodným příslušenstvím
Darwin Power Cage Bezpečnost v každé tréninkové situaci

Bezpečnost v každé tréninkové situaci

Díky stojanům na činky s možností 18polohového nastavení máte pohodlné a bezpečné místo pro odpočinek s činkou v každé tréninkové poloze. Trénink je tak kontrolovanější a ještě rozmanitější. Ať už jde o bench press, mrtvé tahy nebo dřepy, s tímto modelem Power Cage můžete bez rizika absolvovat pestrá cvičení až do vyčerpání.
Darwin Power Cage Rozmanitost cvičení tu hraje hlavní roli

Rozmanitost cvičení tu hraje hlavní roli

Se správným příslušenstvím můžete z věže Power Cage udělat neuvěřitelně univerzální tréninkové zařízení pro váš domov. Věž Power Cage můžete kombinovat s příslušným lanovodem, stanicí pro cvičení dipů, závěsným posilovacím systémem a posilovací lavicí pro maximální volnost při tréninku. Zvlášť dodávaný lanovod lze snadno připevnit k věži Power Cage a umožňuje například mnoho dalších cviků na záda, tricepsy a bicepsy.
Darwin Power Cage Vysoká stabilita pro efektivní trénink

Vysoká stabilita pro efektivní trénink

Abyste mohli efektivně trénovat, byla při konstrukci zařízení Power Cage věnována velká pozornost kvalitnímu zpracování a vysoké stabilitě. Posilovací stanice je vyrobena ze stabilní ocelové konstrukce. Všechna cvičení tak lze provádět s vysokou úrovní bezpečnosti a zároveň jsou zároveň opravdu zábavná.
Darwin Power Cage Chytrá funkce navíc: shybová hrazda s 5 možnostmi úchopu

Chytrá funkce navíc: shybová hrazda s 5 možnostmi úchopu

Power Cage se postará o opravdu silná záda. Díky integrované shybové hrazdě totiž můžete efektivně cvičit shyby. A pokud by to snad bylo málo, můžete je navíc cvičit v 5 variantách úchopu, abyste co možná nejvíce využili možnosti variací při tréninku.

 • velmi stabilní provedení Power Cage
 • stojany na činky: nastavitelné v 18 polohách
 • hrazda na shyby s 5 možnostmi uchopení
 • vnitřní rozměry: 98 cm / vzdálenost stojanů: 8 cm / nejnižší nastavení: 27,6 cm
 • max. zatížitelnost hrazdy pro shyby: 120 kg / max. zatížitelnost stojanů a lanovodu pro přítahy shora: 100 kg
 • rozměry po sestavení - Darwin Power Cage: (d) 131 cm x (š) 109 cm x (v) 209 cm

Silový trénink s Darwin Power Cage

Darwin Power Cage je velmi stabilní věž se stojanem na činky nastavitelným v 18 polohách. Power Cage je optimální pro bezpečné a efektivní provádění mrtvých tahů, bench pressu a dřepů. Navíc má Darwin Power Cage shybovou hrazdu s 5 možnostmi úchopu.

Součástí Darwin Power Cage jsou i čtyři krátké a dva dlouhé stojany na činku. Darwin Power Cage lze navíc ještě zdokonalit pomocí dalšího přídavného příslušenství. Do jeho zadní části tak můžete ještě připojit stanici s lanovodem (dodává se zvlášť). Tato stanice je vybavena vysokým lanovodem pro přítahy shora a cvičení tricepsů a dále nízkým lanovodem pro cvičení bicepsů nebo veslování vsedě. Navíc lze dodat také dvě vzpěry na cvičení dipů, které lze výškově nastavit stejně jako stojany na činky. Díky tomu pak můžete posilovat své tricepsy nebo břišní svaly při zdvihání nohou.

Manual Darwin Cage

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
33
4
21
3
0
2
1
1
0

4.56 5 hvězdiček

(55 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

Top für das Home Gym
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Auf der Suche nach einen Power Cage bin ich auf dieses Modell gestoßen. Im Set mit Kabelzug und Dipstation aus meiner Sicht ein sehr gutes Angebot hier. Die Lieferung erfolgte problemlos nach Absprache mit der Spedition. Verpackung selber war sehr gut. Aus meiner Sicht minimalste Mängel in der Montageanleitung sowie leichte Abweichungen der gelieferten Schrauben, was allerdings auch der Anleitung geschuldet sein kann. Aufbau wurde hierdurch nicht beeinträchtigt. Ich selbst habe dies alleine aufbauen können, habe mir aber auch Zeit gelassen und es über 2 Tage hinweg gemacht. Geht aber problemlos und relativ zügig. Steht der Käfig, so hat man ein tolles Heimgerät welches nicht wackelt und absolut stabil ist. Die ersten Trainingseinheiten haben viel Spaß gemacht. Preis-Leistung auf jeden fall hervorragend. Klare Kaufempfehlung. ... [číst dále]
DARWIN POWER CAGE
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Der Cage wird in 2 großen Paketen geliefert. Die Pakete waren sehr gut verpackt. Der Aufbau ging sehr leicht von der Hand. Ich habe den Cage sogar allein in ca. 45min aufgebaut. Die Aufbauanleitung ist zwar auf englisch, dennoch gut verständlich. In puncto Stabilität gebe ich 5 Sterne. Ich wiege 85 kg und der Cage wackelt und kippelt nicht. Die verschieden Griffvarianten sorgen für abwechslungsreiche Klimmzüge. Preis-Leistung sind bei den Cage unschlagbar.
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Überzeugt auf Grund der Stabilität und Vielseitigkeit. Empfehle auch direkt den Latzug dazu. Überzeugt natürlich auch schon allein auf Grund der Farben ;)
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Einfache Montage und für mein Heimtraining ausreichend stabil. Prima!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Robuster Cage mit gutem Preis/Leistungsverhältnis.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Habe den Cage für meine Söhne gekauft und trainiere jetzt selber am meisten, gute Qualität und Verarbeitung, Preis_Leistung passt. Seilzuganbau ist ein must.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Lange habe ich einen günstigen aber qualitativen Cage gesucht und auch endlich gefunden. Top.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ganske udmærket cage, specielt til prisen, føles robust og klar til man kan træne, kun smil og glade oplevelser fra mig af
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Für den Preis in Ordnung. Leider ist der Cage nicht ganz so stabil wie erhofft. Bei Klimmzügen wackelt er doch etwas - je nach (Zusatz) Gewicht (KG ca 65kg + 20kg Hantelscheibe). Die optionalen Dipstangen sind ok, lassen sich aber auch nicht ganz fixieren, wackeln also.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Praktisch, solide, gut. Gelb ist zwar nicht so meine Farbe, aber beim Training kommt es nicht aufs Aussehen an sondern es muss funktionieren. Und das macht der Cage ohne Einschränkungen.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě