Darwin Power Cage

č. výrobku DF-CAGE
 • Není skladem
  K dodání opět od KT 43
  (25.10.2021 - 29.10.2021)
 • náklady na dopravu: 550,00 Kč
Původní cena
18 745,00 Kč
nyní Dnes 13 699,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 26%
výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
 • Dodání spediční firmou
Darwin Power Cage

Darwin Power Cage

 • Získá si vás stabilitou
  nabízí maximální bezpečnosti pro základní silová cvičení
 • Chytré kombinace
  neuvěřitelně rozmanité tréninkové zařízení s vhodným příslušenstvím
Darwin Power Cage Bezpečnost v každé tréninkové situaci

Bezpečnost v každé tréninkové situaci

Díky stojanům na činky s možností 18polohového nastavení máte pohodlné a bezpečné místo pro odpočinek s činkou v každé tréninkové poloze. Trénink je tak kontrolovanější a ještě rozmanitější. Ať už jde o bench press, mrtvé tahy nebo dřepy, s tímto modelem Power Cage můžete bez rizika absolvovat pestrá cvičení až do vyčerpání.
Darwin Power Cage Rozmanitost cvičení tu hraje hlavní roli

Rozmanitost cvičení tu hraje hlavní roli

Se správným příslušenstvím můžete z věže Power Cage udělat neuvěřitelně univerzální tréninkové zařízení pro váš domov. Věž Power Cage můžete kombinovat s příslušným lanovodem, stanicí pro cvičení dipů, závěsným posilovacím systémem a posilovací lavicí pro maximální volnost při tréninku. Zvlášť dodávaný lanovod lze snadno připevnit k věži Power Cage a umožňuje například mnoho dalších cviků na záda, tricepsy a bicepsy.
Darwin Power Cage Vysoká stabilita pro efektivní trénink

Vysoká stabilita pro efektivní trénink

Abyste mohli efektivně trénovat, byla při konstrukci zařízení Power Cage věnována velká pozornost kvalitnímu zpracování a vysoké stabilitě. Posilovací stanice je vyrobena ze stabilní ocelové konstrukce. Všechna cvičení tak lze provádět s vysokou úrovní bezpečnosti a zároveň jsou zároveň opravdu zábavná.
Darwin Power Cage Chytrá funkce navíc: shybová hrazda s 5 možnostmi úchopu

Chytrá funkce navíc: shybová hrazda s 5 možnostmi úchopu

Power Cage se postará o opravdu silná záda. Díky integrované shybové hrazdě totiž můžete efektivně cvičit shyby. A pokud by to snad bylo málo, můžete je navíc cvičit v 5 variantách úchopu, abyste co možná nejvíce využili možnosti variací při tréninku.

 • velmi stabilní provedení Power Cage
 • stojany na činky: nastavitelné v 18 polohách
 • hrazda na shyby s 5 možnostmi uchopení
 • vnitřní rozměry: 98 cm / vzdálenost stojanů: 8 cm / nejnižší nastavení: 27,6 cm
 • max. zatížitelnost hrazdy pro shyby: 120 kg / max. zatížitelnost stojanů a lanovodu pro přítahy shora: 100 kg
 • rozměry po sestavení - Darwin Power Cage: (d) 131 cm x (š) 109 cm x (v) 209 cm

Silový trénink s Darwin Power Cage

Darwin Power Cage je velmi stabilní věž se stojanem na činky nastavitelným v 18 polohách. Power Cage je optimální pro bezpečné a efektivní provádění mrtvých tahů, bench pressu a dřepů. Navíc má Darwin Power Cage shybovou hrazdu s 5 možnostmi úchopu.

Součástí Darwin Power Cage jsou i čtyři krátké a dva dlouhé stojany na činku. Darwin Power Cage lze navíc ještě zdokonalit pomocí dalšího přídavného příslušenství. Do jeho zadní části tak můžete ještě připojit stanici s lanovodem (dodává se zvlášť). Tato stanice je vybavena vysokým lanovodem pro přítahy shora a cvičení tricepsů a dále nízkým lanovodem pro cvičení bicepsů nebo veslování vsedě. Navíc lze dodat také dvě vzpěry na cvičení dipů, které lze výškově nastavit stejně jako stojany na činky. Díky tomu pak můžete posilovat své tricepsy nebo břišní svaly při zdvihání nohou.

Manual Darwin Cage

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
31
4
20
3
0
2
1
1
0

4.56 5 hvězdiček

(52 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení

Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 persons found this review helpful
Überzeugt auf Grund der Stabilität und Vielseitigkeit. Empfehle auch direkt den Latzug dazu. Überzeugt natürlich auch schon allein auf Grund der Farben ;)
0 persons found this review helpful
Einfache Montage und für mein Heimtraining ausreichend stabil. Prima!
0 persons found this review helpful
Robuster Cage mit gutem Preis/Leistungsverhältnis.
0 persons found this review helpful
Habe den Cage für meine Söhne gekauft und trainiere jetzt selber am meisten, gute Qualität und Verarbeitung, Preis_Leistung passt. Seilzuganbau ist ein must.
0 persons found this review helpful
Lange habe ich einen günstigen aber qualitativen Cage gesucht und auch endlich gefunden. Top.
0 persons found this review helpful
Für den Preis in Ordnung. Leider ist der Cage nicht ganz so stabil wie erhofft. Bei Klimmzügen wackelt er doch etwas - je nach (Zusatz) Gewicht (KG ca 65kg + 20kg Hantelscheibe). Die optionalen Dipstangen sind ok, lassen sich aber auch nicht ganz fixieren, wackeln also.
0 persons found this review helpful
Praktisch, solide, gut. Gelb ist zwar nicht so meine Farbe, aber beim Training kommt es nicht aufs Aussehen an sondern es muss funktionieren. Und das macht der Cage ohne Einschränkungen.
0 persons found this review helpful
Voor mij (1,78m ca 70kg) een heel goed rek en helemaal voor deze prijs. Ik ben er zeer content mee. Gebruik de cage nu vooral voor optrekken en bankdrukken. Binnenkort ga ik ook de dipsteunen bestellen.
0 persons found this review helpful
Sehr stabil, einfach und schnell aufzubauen. Habe mir das gute Stück vor dem ersten Lockdown geholt und bin begeistert. Zwischendurch habe ich den Käfig auch abgebaut, wieder aufgebaut etc . und der ganze Prozess ist innerhalb von 20 min erledigt sobald man weiss wo was hingehört. Habe mir jetzt auch noch den Kabelzug-Ansatz bestellt, dann ist das Training komplett :) Für den Preis einfach nur Klasse.
0 persons found this review helpful
Hele stevige cage. Ik heb de montage zelf gedaan, dit was zeer eenvoudig. Let wel, je moet er met zijn 2tjes voor zijn. De cage is makkelijk sterk genoeg om meer dan 100 kilo mee te trainen.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě