Darwin Power Cage

č. výrobku DF-CAGE
Skladem
náklady na dopravu: 550,00 Kč
Dodání spediční firmou
-29%
DMOC* 18 745,00
dosud
nyní 13 199,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
stabilita
rozmanitost cviků
nastavení
Darwin Power Cage

Darwin Power Cage

 • Získá si vás stabilitou
  nabízí maximální bezpečnosti pro základní silová cvičení
 • Chytré kombinace
  neuvěřitelně rozmanité tréninkové zařízení s vhodným příslušenstvím
Darwin Power Cage Bezpečnost v každé tréninkové situaci

Bezpečnost v každé tréninkové situaci

Díky stojanům na činky s možností 18polohového nastavení máte pohodlné a bezpečné místo pro odpočinek s činkou v každé tréninkové poloze. Trénink je tak kontrolovanější a ještě rozmanitější. Ať už jde o bench press, mrtvé tahy nebo dřepy, s tímto modelem Power Cage můžete bez rizika absolvovat pestrá cvičení až do vyčerpání.
Darwin Power Cage Rozmanitost cvičení tu hraje hlavní roli

Rozmanitost cvičení tu hraje hlavní roli

Se správným příslušenstvím můžete z věže Power Cage udělat neuvěřitelně univerzální tréninkové zařízení pro váš domov. Věž Power Cage můžete kombinovat s příslušným lanovodem, stanicí pro cvičení dipů, závěsným posilovacím systémem a posilovací lavicí pro maximální volnost při tréninku. Zvlášť dodávaný lanovod lze snadno připevnit k věži Power Cage a umožňuje například mnoho dalších cviků na záda, tricepsy a bicepsy.
Darwin Power Cage Vysoká stabilita pro efektivní trénink

Vysoká stabilita pro efektivní trénink

Abyste mohli efektivně trénovat, byla při konstrukci zařízení Power Cage věnována velká pozornost kvalitnímu zpracování a vysoké stabilitě. Posilovací stanice je vyrobena ze stabilní ocelové konstrukce. Všechna cvičení tak lze provádět s vysokou úrovní bezpečnosti a zároveň jsou zároveň opravdu zábavná.
Darwin Power Cage Chytrá funkce navíc: shybová hrazda s 5 možnostmi úchopu

Chytrá funkce navíc: shybová hrazda s 5 možnostmi úchopu

Power Cage se postará o opravdu silná záda. Díky integrované shybové hrazdě totiž můžete efektivně cvičit shyby. A pokud by to snad bylo málo, můžete je navíc cvičit v 5 variantách úchopu, abyste co možná nejvíce využili možnosti variací při tréninku.

 • velmi stabilní provedení Power Cage
 • stojany na činky: nastavitelné v 18 polohách
 • hrazda na shyby s 5 možnostmi uchopení
 • vnitřní rozměry: 98 cm / vzdálenost stojanů: 8 cm / nejnižší nastavení: 27,6 cm
 • max. zatížitelnost hrazdy pro shyby: 120 kg / max. zatížitelnost stojanů a lanovodu pro přítahy shora: 100 kg
 • rozměry po sestavení - Darwin Power Cage: (d) 131 cm x (š) 109 cm x (v) 209 cm

Silový trénink s Darwin Power Cage

Darwin Power Cage je velmi stabilní věž se stojanem na činky nastavitelným v 18 polohách. Power Cage je optimální pro bezpečné a efektivní provádění mrtvých tahů, bench pressu a dřepů. Navíc má Darwin Power Cage shybovou hrazdu s 5 možnostmi úchopu.

Součástí Darwin Power Cage jsou i čtyři krátké a dva dlouhé stojany na činku. Darwin Power Cage lze navíc ještě zdokonalit pomocí dalšího přídavného příslušenství. Do jeho zadní části tak můžete ještě připojit stanici s lanovodem (dodává se zvlášť). Tato stanice je vybavena vysokým lanovodem pro přítahy shora a cvičení tricepsů a dále nízkým lanovodem pro cvičení bicepsů nebo veslování vsedě. Navíc lze dodat také dvě vzpěry na cvičení dipů, které lze výškově nastavit stejně jako stojany na činky. Díky tomu pak můžete posilovat své tricepsy nebo břišní svaly při zdvihání nohou.

Manual Darwin Cage

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě