Darwin Walking Desk - výškově nastavitelný psací stůl

č. výrobku DF-WP-DESK
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena 15 836,00 Kč
nyní Dnes 13 193,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 16%
 • Dodání prostřednictvím UPS
 • Výškově nastavitelný psací stůl - společně s pásem Walking Pad optimální řešení pro pohyb při práci v domácí kanceláři
 • 10 000 kroků za den? Se stolem Walking Desk a správným běžeckým pásem je to snazší než jakákoli vycházka
 • Výškově stavitelný psací stůl se skvěle hodí k běžeckému pásu Darwin Walking Pad.
 • Rozměr psacího stolu: 120 x 60 cm
 • Výškové nastavení: 70-120 cm
 • ovládací prvek se 4 programovatelnými klávesami rychlé volby
 • velmi kvalitní zpracování: poznáte to již podle hmotnosti jednotlivých dílů a haptického zpracování
 • maximální zatížení: 100 kg
 • velmi snadná montáž: elektronika je již předem smontovaná

Výškově nastavitelný psací stůl Darwin Walking Desk je dokonalým řešením, jak vnést trochu pohybu i do domácí kanceláře. Výšku stolu lze nastavit elektronicky, k dispozici jsou čtyři volně přiřaditelné klávesy rychlého volby. Tak dnes funguje mobilní práce!

Zatočte s nedostatkem pohybu u psacího stolu a v kanceláři

Také to znáte? Sedíte v kanceláři nebo doma u stolu osm až deset hodin a téměř se nehnete – možná si tak akorát dojdete pro kávu do kuchyně. Večer jste prostě vyčerpaní, vyčerpaní ze sezení, a pokud to děláte několik měsíců nebo let, nejenže vám rostou zásoby břišního tuku, ale zároveň se zkracují vazy a šlachy a celý kardiovaskulární systém skutečně trpí. A přece to jde i jinak. Už jen to, že při práci stojíte má na zdraví pozitivní vliv (a současně tím spálíte více kalorií než v sedě)! Pokud zkombinujete elektronicky výškově stavitelný psací stůl s vhodným běžeckým pásem, jako je Darwin Walking Pad, vnesete tím skutečně do své kanceláře pohyb!

Manual Darwin-WP-DESK

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
4
4
1
3
0
2
0
1
0

4.8 5 hvězdiček

(5 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ich habe mir den höhenverstellbaren Tisch zusammen mit dem Walking Pad von Sport-Tiedje gekauft. Jetzt kann ich während der Arbeit Zuhause auch was gutes für meinen Körper machen. Es funktioniert bestens!
Homeoffice revolution
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Hab den Schreibtisch für mein Büro zuhause gekauft, da ich gerne weniger sitzen möchte. Einstellung der Höhe klappt super, und ich sitze weniger.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Durchs Homeoffice habe ich mich für einen höhenverstellbaren Tisch entschieden. Elektronisch macht es sehr einfach und man steht viel öfters mal und tut seinem Rücken etwas Gutes.
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Hace unos días que me llegó este escritorio, y ya puedo decir que lo veo imprescindible. Me animé porque estoy muy contenta con la Walking Pad que pedí hace unos meses, y me pareció una buena combinación, ahora que tengo que trabajar más horas en casa. Es muy sencillo cambiar la altura del escritorio, y lo hace suavemente. El poder variar la postura de trabajo (sentada o de pie) es una gozada, y más si puedes caminar un rato mientras trabajas.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Da ich in meinem Alltag extrem viel sitze (Auto, Büro, Auto, Couch, etc.) war ich auf der Suche nach einem höhenverstellbaren Schreibtisch. Der Darwin Schreibtisch hat eine angenehme Größe und lässt sich absolut problemlos verstellen. Ich plane auch noch die Anschaffung des passenden Walking Pads um während des Arbeitens auf meine 10k Schritte zu kommen.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
67x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
67x v Evropě