Darwin Walking Desk - výškově nastavitelný psací stůl

č. výrobku DF-WP-DESK
 • Skladem
 • náklady na dopravu: Bez nákladů na dopravu!
Původní cena
18 273,00 Kč
nyní Dnes 16 399,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 10%
 • Dodání prostřednictvím UPS
 • Výškově nastavitelný psací stůl - společně s pásem Walking Pad optimální řešení pro pohyb při práci v domácí kanceláři
 • 10 000 kroků za den? Se stolem Walking Desk a správným běžeckým pásem je to snazší než jakákoli vycházka
 • Výškově stavitelný psací stůl se skvěle hodí k běžeckému pásu Darwin Walking Pad.
 • Rozměr psacího stolu: 120 x 60 cm
 • Výškové nastavení: 70-120 cm
 • ovládací prvek se 4 programovatelnými klávesami rychlé volby
 • velmi kvalitní zpracování: poznáte to již podle hmotnosti jednotlivých dílů a haptického zpracování
 • maximální zatížení: 100 kg
 • velmi snadná montáž: elektronika je již předem smontovaná

Výškově nastavitelný psací stůl Darwin Walking Desk je dokonalým řešením, jak vnést trochu pohybu i do domácí kanceláře. Výšku stolu lze nastavit elektronicky, k dispozici jsou čtyři volně přiřaditelné klávesy rychlého volby. Tak dnes funguje mobilní práce!

Zatočte s nedostatkem pohybu u psacího stolu a v kanceláři

Také to znáte? Sedíte v kanceláři nebo doma u stolu osm až deset hodin a téměř se nehnete – možná si tak akorát dojdete pro kávu do kuchyně. Večer jste prostě vyčerpaní, vyčerpaní ze sezení, a pokud to děláte několik měsíců nebo let, nejenže vám rostou zásoby břišního tuku, ale zároveň se zkracují vazy a šlachy a celý kardiovaskulární systém skutečně trpí. A přece to jde i jinak. Už jen to, že při práci stojíte má na zdraví pozitivní vliv (a současně tím spálíte více kalorií než v sedě)! Pokud zkombinujete elektronicky výškově stavitelný psací stůl s vhodným běžeckým pásem, jako je Darwin Walking Pad, vnesete tím skutečně do své kanceláře pohyb!

Manual Darwin-WP-DESK

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 2 let

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Hace unos días que me llegó este escritorio, y ya puedo decir que lo veo imprescindible. Me animé porque estoy muy contenta con la Walking Pad que pedí hace unos meses, y me pareció una buena combinación, ahora que tengo que trabajar más horas en casa. Es muy sencillo cambiar la altura del escritorio, y lo hace suavemente. El poder variar la postura de trabajo (sentada o de pie) es una gozada, y más si puedes caminar un rato mientras trabajas.


T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě