Ergometr cardiostrong BX70i

č. výrobku CST-BX70i-2
Skladem
6x ocenění
Bez nákladů na dopravu!
Dodání spediční firmou
-13%
DMOC 39 625,00
dosud
nyní 34 342,00

výsledek testu T-Fitness
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
Ergometr cardiostrong BX70i

Ergometr cardiostrong BX70i

Pohodlný ergometr pro domácí a poloprofesionální použití
 • Vysoká úroveň pohodlí při tréninku
  Pohodlné sedlo, nízký nástup, snadná obsluha
 • Vydejte se na trasy po celém světě
  Kompatibilní s aplikacemi Kinomap a iConsole+
Ergometr cardiostrong BX70i oceněníErgometr cardiostrong BX70i oceněníErgometr cardiostrong BX70i oceněníErgometr cardiostrong BX70i oceněníErgometr cardiostrong BX70i oceněníErgometr cardiostrong BX70i ocenění
Ergometr cardiostrong BX70i Flexibilní možnosti úchopu

Flexibilní možnosti úchopu

Jste spíše pohodový nebo sportovní jezdec? Na trenažeru BX70i můžete být obojí: Řídítka nabízejí různé možnosti úchopu pro téměř vzpřímené sezení nebo sportovní spurt. To vám umožňuje volit/střídat různé pozice úchopu během cyklistického tréninku. Je to pohodlnější a účinně předchází známkám únavy.
Ergometr cardiostrong BX70i Realistický zážitek z jízdy

Realistický zážitek z jízdy

Projeďte se švýcarskými Alpami nebo podél Azurového pobřeží: BX70i je kompatibilní s aplikacemi Kinomap a iConsole+. Tyto tréninkové aplikace vám umožní přístup k četným videím z cyklistických tras po celém světě na vašem tabletu nebo chytrém telefonu. Skvělá funkce: Aplikace automaticky přizpůsobí intenzitu vašeho tréninku průběhu trasy.
Ergometr cardiostrong BX70i Jednoduché řízení tréninku

Jednoduché řízení tréninku

Tréninkový počítač se velmi snadno používá a je vyroben pro celou rodinu. Díky přehlednému ovládacímu rozhraní můžete rovnou začít s tréninkem na ergometru. Centrálním ovládacím prvkem je stříbrný prvek Jog Wheel, kterým nastavujete všechny tréninkové hodnoty a vybíráte z programů.
Ergometr cardiostrong BX70i Vynikající kvalita pohybu

Vynikající kvalita pohybu

Uvnitř BX70i je instalována velmi sofistikovaná indukční brzda. Tento bezúdržbový brzdný systém zajišťuje velmi rovnoměrný chod. Navíc lze odpor nastavovat v malých krocích po 5 wattech a přesně se také vypočítává. Díky tomu můžete svůj výkon a svůj tréninkový pokrok přesně měřit.
Ergometr cardiostrong BX70i Nízký nástup

Nízký nástup

Tenký rám BX70i nejen skvěle vypadá, ale má i další výhodu: Mezi konzolovým sloupkem a sedadlem je záměrně vynechán obklad. Díky tomu je nastupování a sestupování velmi snadné a bezpečné. Tento volný prostup poskytuje ještě vyšší míru bezpečnosti zejména pro osoby s omezenou pohyblivostí.
Ergometr cardiostrong BX70i Pohodlné sedlo

Pohodlné sedlo

S velkým, měkce polstrovaným sedlem máte ty nejlepší předpoklady pro pohodlný cyklistický trénink. Pohodlné sedlo je nutností, zvláště pro dlouhé vytrvalostní tréninky. Navíc jej můžete flexibilně nastavovat a přesně přizpůsobit svému vzrůstu. Chtěli byste raději trénovat s vlastním cyklistickým sedlem? Žádný problém: Sedlo na BX70i je vyměnitelné.
Ergometr cardiostrong BX70i Vysoká stabilita a odolnost

Vysoká stabilita a odolnost

Díky přípustné hmotnosti uživatele 150 kg je model BX70i na špičce i co do odolnosti – skvělý ergometr pro náročné uživatele, kteří chtějí spalovat kalorie. Rám je vyroben z jediného kusu materiálu. Díky vysoké stabilitě je BX70i dokonce schválen pro použití v hotelech, klubech nebo pro firemní fitness.

 • Špičkový ergometr s vysokou stabilitou, pokročilým systémem odporu a kompatibilitou s aplikacemi
 • Model cardiostrong BX70i byl zvolen za druhý nejlepší přístroj v testu ergometrů (2021) Centra prevence Technické univerzity v Mnichově. Celkové pořadí a výsledky ostatních testovaných kategorií naleznete zde.
 • kompatibilní s aplikací Kinomap s více než 123 000 km videonahrávek tras
 • cyklistický ergometr s vynikajícími tréninkovými hodnotami pro pravidelný vytrvalostní trénink v domácím prostředí
 • propracovaný indukční brzdný systém pro zvlášť vyvážený chod a přesné nastavení zátěže
 • kompatibilní s aplikací iConsole pro lepší nastavení tréninku, vyhodnocování a ukládání tréninku
 • pro začátečníky a ty, jež hledají pohodlný fitness stroj, který bude šetrný k jejich kloubům, stejně jako pro nadšence fitness s vysokými nároky na kvalitu pohybu a stabilitu – vhodný pro poloprofesionální využití
 • ušlechtilý design a vysoká stabilita díky zaoblenému hlavnímu rámu z jednoho kusu
 • polohovatelná řídítka pro pozici vzpřímeného sedu nebo sprinterskou polohu
 • konstrukční provedení s nízkým nástupem pro snadnější nasedání
 • snadnost nastavení polohy sedla
 • velké a velmi pohodlné sedlo
 • sedlo se nechá vyměnit za sedlo z jízdního kola
 • Tréninková aplikace iConsole+ bezplatně k dispozici v obchodech Apple a Google App Store (tablet/iPad není součástí dodávky)
 • max. hmotnost uživatele: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Ergometr cardiostrong BX70i: (d) 96 cm x (š) 56 cm x (v) 143 cm
 • technické údaje:
  • brzdný systém: elektromagnetická indukční brzda
  • výkon: 10 - 350 W (možnost nastavení v krocích od 5 Watt)
  • nastavení zátěže nezávislé na otáčkách
  • hmotnost setrvačníku: 10 kg
  • převodový poměr: 1:8.1
  • Q-faktor, vzdálenost pedálů: 21.4 cm
 • tréninkový počítač:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
  • tréninkové programy celkem: 18, z toho definované uživatelem: 1, řízené pulsem: 4
  • stupně zátěže: 32
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • nastavení sedla: sklon, horizontální, vertikální
  • výměnitelné sedlo
  • pedály s klipsnami
  • speciální vlastnosti: obzvláště nízký nástup, transportní kolečka, držák na lahev

Ergometr cardiostrong BX70i – brzdový systém a pohon

V našich testovacích sériích zaujal model BX70i od výrobce cardiostrong zejména souhrou pohonu a brzdného systému. Tento ergometr je vybaven vysoce kvalitním indukčním brzdným systémem. Tento bezúdržbový způsob generování odporu je obzvlášť přesný, nastavení odporu je rychlejší a výpočet skutečného (wattového) výkonu je přesnější. Brzda působí na 10kg setrvačník. Ergometr cardiostrong BX70i díky vynikajícímu zpracování nabízí velmi kvalitně vyrovnaný chod. Proto je domácí vytrvalostní trénink příjemnější a díky eliminaci zátěžových špiček i šetrnější ke kloubům. Vaše síla se přenáší na setrvačník přes hnací řemen z plastového kompozitu. Tento pohon nepodléhá opotřebení a je obzvláště tichý. Při svém domácím tréninku se můžete například dívat na televizi nebo mluvit.

Ergometr cardiostrong BX70i – tréninkový počítač

Ergometr BX70i v praktickém testu dokázal přesvědčit obzvlášť snadným ovládáním. Centrálním ovládacím prvkem tréninkového počítače je tzv. Jog Wheel, tedy otočný ovladač. Díky němu můžete všechny hodnoty rychle vybrat a potvrdit. Displej zobrazuje přehled 12 předinstalovaných programů.

Kromě klasických programů, jako je intervalový trénink nebo jízdní hra s proměnlivou zátěží, lze zátěž ovládat i pomocí dalších režimů. Patří sem např. program řízený tepovou frekvencí: Na výběr tu jsou 3 předprogramované zóny tepové frekvence nebo si můžete zadat vlastní cílovou tepovou frekvenci. V manuálním režimu lze úroveň obtížnosti nastavit libovolně. Ve wattovém režimu zůstává podávaný výkon konstantní. Pokud tedy budete šlapat rychleji, odpor se současně sníží. Ergometr cardiostrong BX70i v praktickém testu prokázal rychlou reakci při měnících se rychlostech šlapání. Odporový výkon ve wattovém režimu lze nastavit od 10 do 350 wattů.

Ergometr cardiostrong BX70i – komfortní funkce

Ergometr cardiostrong BX70i má mnoho funkcí, díky kterým je domácí vytrvalostní trénink pohodlným zážitkem. Začíná to již samotným nástupem na trenažér. Díky nízkému prostupu je totiž obzvláště snadný, a to i pro osoby s omezenou pohyblivostí. Sedlo je velmi rozměrné a měkce polstrované – ideální, když plánujete i delší tréninky. Polohu sedadla lze nastavit výškově, vodorovně i ve sklonu a tím jej dokonale přizpůsobit vaší výšce.

Rukojeť cyklistického ergometru umožňuje několik tréninkových poloh podle toho, zda preferujete trénink vsedě nebo spurtovací polohu s podepřením paží. V přední části rukojeti se navíc nacházejí ruční snímače tepu pro měření srdečního tepu.

Na jednodílnému rámu ergometru je připevněn držák na láhev s pitím, abyste měli při dlouhých trénincích vždy po ruce nádrž s energetickou rezervou. Díky transportním kolečkům na přední noze lze ergometr před a po tréninku snadno přemístit, například pokud chcete trénovat u televize.
Ergometr cardiostrong BX70i oceněníErgometr cardiostrong BX70i oceněníErgometr cardiostrong BX70i oceněníErgometr cardiostrong BX70i oceněníErgometr cardiostrong BX70i oceněníErgometr cardiostrong BX70i ocenění

Manual cardiostrong BX70i-2

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.

Záruka výrobce plná záruka
domácí použití 24 měsíce
poloprofesionální využití 12 měsíce

Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
63
4
5
3
2
2
0
1
0

4.87 5 hvězdiček

(70 Hodnocení zákazníků)

výsledek testu T-Fitness
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita


Von BX30 Plus zu BX70i
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ein hochwertiges Ergometer mit deutlichem Qualitätsvorsprung seinem kleinen Bruder BX30 Plus gegenüber. Zwei Tage nach dem Kauf wurde mir das BX30 Plus anstandslos von zu Hause aus ausgetauscht. Grund dafür war, neben einer gebrochenen Verkleidung, ein nervenaufreibendes Klopfen aus dem Kurbelgehäuse. Ursache dafür sollte wiederum ein defektes Lager gewesen sein, was ich jedoch bei einem Gerät für knapp 700 Euro schade und etwas höhnisch empfand. Da das Gerät und die Bedienkonsole grundsätzlich in Ordnung waren, folgte auf die Reklamation ein Austausch mit glücklichem Ausgang. Mir wurde das BX70i angeraten und innerhalb der nächsten Tage direkt von einem Mitarbeiter der Filiale in Klagenfurt zugestellt. Sowohl die Stabilität als auch der Sitzkomfort heben sich deutlich von dem BX30 Plus ab, auch das Gehäuse scheint robuster gefertigt zu sein und anstelle von mehreren zusammengeschraubten Rohrverbindungen ist dieses Modell (fast) ausschließlich aus einem Stück konstruiert. Der Einstieg ist tief, das Treten quasi geräuschlos und das Verstellen der Widerstandsstufen durch das Induktionsbremssystem ebenso kaum zu hören. Der Lenkbügel lässt sich zwar nicht verstellen, aber immerhin ist er nicht mehr nur mit einem dünnen Kunstleder, sondern mit einem griffigen Gummischutz überzogen. Zur Bedienkonsole gibt es wenig zu sagen, auch die App iConsole funktioniert einwandfrei wie beim Vorgänger. Fazit Für gelegentliches Radfahren zu Hause oder einfache Bewegung zwischendurch kann das BX30 Plus interessant sein, zumindest wenn man einige Abstriche in Sachen Laufruhe und Stabilität macht. Dafür scheint mir jedoch dieses Modell mit rund 699 € etwas überteuert oder ich hatte einfach Pech mit der Serie. Bei wem allerdings Qualität vor dem Preis steht und der bereit ist, einen nicht unerheblichen Aufpreis dafür zu zahlen, ist bei dem BX70i gut aufgehoben. Über den Preis kann man natürlich streiten, jedenfalls gilt auch bei Produkten aus Übersee die Regel: Man bekommt immer das, wofür man zahlt. Bis jetzt eine klare Empfehlung! ... [číst dále]
Umtausch von BX30 auf BX70i
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Zuerst einmal, nochmals ein Dankschön an das Sport Tiedje Team in Hall i.Tirol für den unkomplizierten schnellen Umtausch vom BX30 auf das BX70i . Es macht mir wieder eine Freude fast täglich zu trainieren und ich kann das Gerät nur weiterempfehlen. Aufbau, ohne Probleme und das Rad hält die Versprechungen die beschrieben werden. Man kommt locker aufs Rad, steht stabil, es läuft sehr leise (TV-sehen), der Griff angenehm und es lässt sich locker nach dem Training mit den Rollen verräumen. Liebe Grüße an das freundliche Sport-Tiedje Team, Martin A.... [číst dále]
Bx70i
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Hallo zusammen erst mal Freunliche Grüße aus Belgien.ich war auf der Suche nach einem neuen Ergometer. nach dem mein Ergometer vom Hochwasser betroffen wurde bin hir dirkt fündig geworden ich habe mich für das cardiostrong Bx70I entschieden Viel kann ich leider noch nichts sagen da meine Wohnung noch immer unbewohnbar ist.eins habe ich schon festgestellt die Kundenbetreuung hir super Top und super färeundlich ist kann ich nur weiter empfehlen.in diesem sinne wünsche ich allen einen guten Rutsch ins neue Jahr.... [číst dále]
Tolles Gerät
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Schneller Aufbau (ca. 1 Std.), sehr stabil, viele Funktionen, absolut zu empfehlen.
Ergometer Cardiostrong BX70i
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Wir haben uns nach einer netten Verkaufsberatung bei Firma Tiedje für dieses Gerät entschieden. Als total ungeübte war es eine gute Entscheidung. Das Gerät ist stabil und leicht zu bedienen. Wir sind mit dem Gerät sehr zufrieden.
Cardiostrong Ergometer
3 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Tolles Gerät, gute Beratung im Shop in Wien. Hab den Ergometer für mich gekauft, mittlerweile nutzt ihn die ganze Familie! Dezent in der Optik, leise, einfache Anwendung und easy aufzubauen. Kann ich rundum empfehlen!
Hervorragender Ergometer
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Sehr sorgfältige verpackt. Der Zusammenbau vom Ergometer ist mit der beigepackten Montageanleitung kein Problem. Sehr gute Qualität und Verarbeitung. Nach genauen durchlesen der Betriebsanleitung und Eingabe von zwei Benutzern wurde die verschiedenste Programme getestet. Die vorinstallierten Programme sind ausreichend. Wir benützen den BX70i-2 seit 5 Tagen jeden Tag ca. 2 Stunden und sind sehr zufrieden mit dem Gerät. Ein sehr empfehlenswertes Gerät. Ein Brustgurt und Bodenschutzmatte wurde gleich dazugekauft. Positiv ist auch, dass verschiedene Sitze montiert werden können, wodurch der zu große Sattel im Lieferumfang durch einen kleineren Sitz ausgetauscht wurde. Besonders erwähnenswert ist das kompetente und freundliche Personal in der Filiale 1210 Wien. ... [číst dále]
Cardiostrong Ergometer BW70i
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Wir konnten das Gerät problemlos selbst zusammenbauen und in Betrieb nehmen, die Qualität der Verarbeitung ist tipptopp. Die Anpassungen an unsere Grösse sind schnell und einfach gemacht. Die Bedienung ist einfach und logisch, auch ohne vertieftes Lesen der Bedienungsleitung! Sattel und Pedalen sind komfortabel, sehr angenehm ist auch die grosse Laufruhe während des Trainings! Wir mussten das Gerät bereits einmal verschieben, was dank der Rollen sehr einfach ohne Kraftaufwand möglich war. Bis jetzt konnten wir keine Nachteile entdecken! ... [číst dále]
Ergometer BX70i
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Tolle, ausgezeichnete, ausführliche Beratung in Freiburg. Die weitere Abwicklung hat bestens funktioniert. Anlieferung per Spedition in einwandfreiem Zustand zum vereinbarten Termin. Aufbau ist gut machbar. Ergometer läuft rund und geräuschlos. Hochwertige Verarbeitung. Kann diesen Ergometer rundum empfehlen.
1 osoba považuje tuto recenzi za užitečnou
Das Gerät ist sehr gut ausgestattet,gute Verarbeitung, die Bedienung einfach und leicht, erfüllt meine Erwartungen , volle Zufriedenheit.Wünschenswert wäre unter 4.2 Tastenfunktionen z.B. Up, Down (Encoder) die deutschen Bezeichnungen an zu geben. Gerade für ältere Menschen (bin Mitte Achtzig) ist der Ergometer sehr gut geeignet leichter Einstieg !T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě