Více než 3.080.954 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 74.411 výrobků
model 2020

Ergometr Horizon Comfort 5i

č. výrobku HF-100909
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (20)
20 Hodnocení zákazníků
4.65 5 hvězdiček
ocenění
Testbadge
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
K výbavě patří např. brzdný systém zajišťující příjemný tréninkový pohyb. Tréninkový počítač, přesné nastavení odporu a variabilita při kondičním cvičení vytváří dokonalou souhru stroje. Také transportní kolečka, držáky láhve s nápojem, měření tepu jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort, účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Stabilitu ergometru zajišťují odolná rámová konstrukce, vysoká hmotnost a bezpečné postavení. Stabilní ergometr má vyšší zatížitelnost. Rámy a řídítka se právě při vysoké intenzitě tréninku méně kývají, ergometr má celkově vyšší životnost.
K plynulému chodu přispívá vedle převodového poměru také setrvačná jednotka. Skládá se ze setrvačníku, středového ložiska, kuličkových ložisek atd. Čím plynulejší je chod, tím šetrnější je trénink ke kloubům.
Ergonomická konstrukce ergometru předchází příznakům únavy a chybnému fyziologickému držení těla. Dobrou ergonomii zajišťují detaily jako možnost nastavení sedla a řídítek, nízký nástup, vzdálenost pedálů a obecná konstrukce stroje.
Video
Zavřít
Počet
Dosud
25 004,00 Kč
Nyní
18 745,00 Kč
25%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Doprava: 550,00 Kč
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
elektromagnetický indukční brzdný systém 25-400 W
Teaser Icon
tréninkové programy 12
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 136 kg
Stručný popis: Ergometr Horizon Comfort 5i
Ergometr Horizon Comfort 5i je díky svému nízkému nástupu a gelovému sedlu velmi komfortní. Ergometr navíc umožňuje s funkcí Passport ready projíždění po opravdových tréninkových trasách, které se přehrávají na televizi.

Detaily výrobku: Ergometr Horizon Comfort 5i

Testbadge
 • model 2020 info
 • Vítěz testu "Velmi dobrý (92,6%)" uvedeno v magazínu ETM-Vítěz testu 06/2014
 • technické údaje - Ergometr Horizon Comfort 5i :
  • brzdný systém: elektromagnetická indukční brzda
  • výkon: 25 - 400 W (možnost nastavení v krocích od 5 Watt)
  • délka kliky pedálu: 17 cm
 • tréninkový počítač - Ergometr Horizon Comfort 5i :
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
  • tréninkové programy celkem: 12, z toho definované uživatelem: 2, řízené pulsem: 2
  • stupně zátěže: 30
 • vybavení - Ergometr Horizon Comfort 5i :
  • měření tepové frekvence: + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • nastavení sedla: horizontální, vertikální
  • pohodlné gelové sedlo
  • pedály s klipsnami
  • speciální vlastnosti: obzvláště nízký nástup, transportní kolečka, držák na lahev
 • ergometr Horizon Comfort 5i pro komfortní domácí trénink
 • outdoorová řidítka: držadla jako na jízdním kole
 • Passport Ready: připojte svůj fitness stroj Horizon pomocí mediálního přehrávače Passport k televizi a zažijte fascinující tréninkové trasy! Tento přehrávač je k dostání samostatně.
 • HR-Wheel: zobrazení tepu v kruhovém tvaru pro rychlý přehled zátěže
 • reproduktor Sonic Surround
 • držák Smart Device
 • úsporný režim energie
 • max. hmotnost uživatele - Ergometr Horizon Comfort 5i : 136 kg
 • rozměry po sestavení - Ergometr Horizon Comfort 5i : (d) 119.5 cm x (š) 55 cm x (v) 150 cm

Popis: Ergometr Horizon Comfort 5i

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita

Ergometr Horizon Comfort 5i dodrží, co svým názvem slibuje

Ergometr Horizon Comfort 5i poskytuje vysoký komfort během kondičního cvičení. Protože je nástup na ergometru obzvláště nízký, umožňuje tak snadné posazení na stroj. Gelové sedlo je příjemně měkké a vhodné i pro delší tréninkové jednotky. Navíc se dá jak horizontálně, tak i vertikálně nastavit. Ergometr Horizon Comfort 5i se tak perfektně přizpůsobí dle výšky uživatele. Obzvláště vydařená jsou držadla na řidítkách, která jsou jako u běžného jízdního kola a umožňují tak již známou a příjemnou tréninkovou pozici.

Trénujte po celém světě! Horizon Comfort 5i je vybaven funkcí Passport ready

Passport ReadyTento ergometr značky Horizon je vybaven tzv. Passport Ready. To znamená, že jej můžete pomocí mediálního přehrávače Passport, který je možné zakoupit v příslušenství, připojit k televizi. Díky tomu budete moci doma na ergometru Horizon projíždět fascinující tréninkové trasy celého světa. Představte si, že jedete po Rocky Mountains a slyšíte pod kolama skřípat štěrk, nebo se projíždíte po březích Michiganského jezera v Chicagu. Zátěž fitness stroje se přitom automaticky přizpůsobí trase: pokud právě stoupáte, je i zátěž větší. Váš trénink bude takový, jako byste se tam opravdu projížděli.

Kvalitní výbava a konstrukční zpracování Upright Biku Comfort 5i

Ergometr Horizon Comfort 5i disponuje indukční brzdou, která je bezúdržbová a velmi tichá. Během tréninku je tak možné sledovat i televizi bez rušení sousedů. Displej je lehce ovladatelný a je srozumitelně uspořádán, zobrazuje všechna důležitá data. Tep je znázorněn v hezkém kruhovém tvaru, díky čemuž budete vždy vědět, jak vysoký je a v jaké zátěžové fázi se nacházíte. Řízení tréninku je velmi jednoduché. Ergometr Horizon Comfort 5i je navíc vybaven transportními kolečky, díky nimž ho po tréninku rychle přemístíte. Součástí výbavy je také držák na lahev a speciální odkládací plocha na chytré telefony.

Záruční podmínky: Ergometr Horizon Comfort 5i

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce rám údržba elektronika
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
30 let 24 měsíce 24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
- - -

Ergometr Horizon Comfort 5i Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.65 5 hvězdiček
Testbadge
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Anonym dne 11.2.2020 5
Sehr tolles Ergometer, ansprechende Farbe!
de od Anonym dne 7.11.2018 5 model: HF-100750
Das Paket ist angekommen. (Lieferant sollte vielleicht gewechselt werden, da er trotz telefonischer Anfrage mit einem grossen Lastwagen vorbei kam. So mussten wir das Paket mit den PKW beim Laster abholen! Das Sportgerät ist super. Die Montage ist einfach und gut beschrieben. (Werkzeug aber nicht optimal). Schon das ... [číst dále]zweite Gerät dass wir hier bestellt haben. Ist zu empfehlen! [zobrazit méně]
de od Margret dne 19.9.2017 5 model: HF-100750
Ich bin 77 Jahre alt und habe nach einem Heimtrainer mit besonders tiefem Einstieg gesucht. Der Horizon Fitness Ergometer Comfort 5i hat mir auf Anhieb zugesagt, keine Probleme mit dem auf- und absteigen. Auch der Lenker, wie bei einem echten Fahrrad, ist für mich optimal. Und mit der technischen Bedienung komme ich eb... [číst dále]enfalls zurecht. Für mich der ideale Heimtrainer! [zobrazit méně]
de od Markus A. dne 9.4.2017 5 model: HF-100750
Der Aufbau des Geräts verlief ohne große Hindernisse. Die Einstellmöglichkeiten für die Sitzposition und das Trainingsprogramm sind gut und für meine Bedürfnisse (workout radeln) absolut ausreichend. Die Geräuschentwicklung ist sehr gering, deshalb auch für die Anwendung im Wohnzimmer geeignet. Kann ich nur empfehlen
de od Weber dne 24.2.2017 3 model: HF-100750
meine Zufriedenheit mit dem Gerät und dem Service ist unterschiedlich. Wenn das Gerät funktioniert, bin ich sehr zufrieden. Es ist bequem, leise, die Programmvielfalt ist für mich gut. Ich benütze Das Ergometer 2-4 mal/Woche für ca 35 Minuten. Jetzt ist das Ergometer zum dritten Mal defekt. Zuerst hat sich die Schraub... [číst dále]e eines Kurbelarmes immer wieder gelöst: eine neue Schraube wurde zügig zugesant. Dann ist das Display teilweise ausgestiegen, es hat fast 3 Monate gedauert, bis mir ein neues zugesandt wurde (anscheinend ist es auf dem Versandweg verloren gegangen ....). Dann wurden noch 35 Fr. Verzollungsgebühren fällig, die dann auf Anfrage zurückerstattet wurden. Seit Anfangs Februar rattert das Schwungrad, es dauerte 3 Wochen, bis das Ergometer zur Reparatur abgeholt wird (anscheinend hat der Spediteur den Auftrag nicht erhalten....). Alle Defekte während der Garantiezeit. Immer wieder Umtriebe, immer wieder Mails schreiben und telefonieren. Ich bin mal gespannt, wie lange nun diese Reparatur dauert. [zobrazit méně]

Ergometr Horizon Comfort 5i příslušenství - naše doporučení:

899,00 Kč 849,00 Kč
1 199,00 Kč 1 149,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
Passport Media Player Rychlé dodání!
6 228,00 Kč 4 976,00 Kč
ručník cardiostrong Gym Rychlé dodání!
599,00 Kč 579,00 Kč
předchozí modely
 • Horizon Ergometer Pago 4 (HF-100686)
 • Ergometr Horizon Comfort 5i (HF-100750)
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Ergometry
1
Ergometr cardiostrong BX70i
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
33 525,00 Kč
31 299,00 Kč
2
Ergometr Kettler Ergo C6
Ergometry ▸ Kettler Ergometry
21 352,00 Kč
16 999,00 Kč
3
Ergometr Taurus UB9.9
Ergometry ▸ Taurus Ergometry
53 167,00 Kč
46 909,00 Kč
4
Ergometr Horizon Comfort 8.1
Ergometry ▸ Horizon Fitness Ergometry
31 262,00 Kč
5
Ergometr Darwin HT40
Ergometry ▸ Darwin Fitness Ergometry
15 299,00 Kč
14 299,00 Kč
6
Horizontální ergometr cardiostrong BC70
Recumbent bikes ▸ cardiostrong Recumbent bikes
39 499,00 Kč
36 999,00 Kč
7
Kettler Liegeergometer Ride 300 R
Recumbent bikes ▸ Kettler Recumbent bikes
24 373,00 Kč
8
Ergometr cardiostrong BX50
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
21 299,00 Kč
19 999,00 Kč
9
Horizontální ergometr Vision Fitness R20 Touch
Recumbent bikes ▸ Vision Fitness Recumbent bikes
57 626,00 Kč
44 799,00 Kč
10
Recumbent bike cardiostrong BC60
Recumbent bikes ▸ cardiostrong Recumbent bikes
30 499,00 Kč
28 499,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 11 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz