Více než 2.649.472 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 63.979 výrobků
model 2018

Ergometr Kettler E5

č. výrobku 7682-600
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (67)
67 Hodnocení zákazníků
4.61 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
K výbavě patří např. brzdný systém zajišťující příjemný tréninkový pohyb. Tréninkový počítač, přesné nastavení odporu a variabilita při kondičním cvičení vytváří dokonalou souhru stroje. Také transportní kolečka, držáky láhve s nápojem, měření tepu jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort, účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Stabilitu ergometru zajišťují odolná rámová konstrukce, vysoká hmotnost a bezpečné postavení. Stabilní ergometr má vyšší zatížitelnost. Rámy a řídítka se právě při vysoké intenzitě tréninku méně kývají, ergometr má celkově vyšší životnost.
K plynulému chodu přispívá vedle převodového poměru také setrvačná jednotka. Skládá se ze setrvačníku, středového ložiska, kuličkových ložisek atd. Čím plynulejší je chod, tím šetrnější je trénink ke kloubům.
Ergonomická konstrukce ergometru předchází příznakům únavy a chybnému fyziologickému držení těla. Dobrou ergonomii zajišťují detaily jako možnost nastavení sedla a řídítek, nízký nástup, vzdálenost pedálů a obecná konstrukce stroje.
 • Ergometr Kettler E5 Detailbild
 • Ergometr Kettler E5 Detailbild
 • Ergometr Kettler E5 Detailbild
Počet
Dosud
23 335,00 Kč
Nyní
16 445,00 Kč
29%
Ušetříte
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
elektromagnetický indukční brzdný systém 25-400 W
Teaser Icon
tréninkové programy 8
Teaser Icon
hmotnost setrvačníku 8 kg
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 150 kg

Detaily výrobku: Ergometr Kettler E5

 • model 2018 info
 • technické údaje - Ergometr Kettler E5:
  • brzdný systém: elektromagnetická indukční brzda
  • výkon: 25 - 400 W (možnost nastavení v krocích od 5 Watt)
  • nastavení zátěže nezávislé na otáčkách
  • hmotnost setrvačníku: 8 kg
  • převodový poměr: 1:8
 • tréninkový počítač - Ergometr Kettler E5:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • tréninkové programy celkem: 8, z toho řízené pulsem: 2
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení - Ergometr Kettler E5:
  • měření tepové frekvence: + ušní upínka + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • součástí výrobku je ušní upínka pro měření srdeční frekvence
  • včetně PC rozhraní
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • nastavení sedla: horizontální, vertikální
  • nastavení řídítek: sklon
  • speciální vlastnosti: obzvláště nízký nástup, transportní kolečka,
 • špičkový ergometr pro rekreační sport
 • robustní konstrukce
 • vyvážené pedály s klipsnami
 • polohové vyrovnávání
 • Novinky modelu roku 2013:
  • USB konektor pro využití volitelně dodávaného softwaru Kettler World Tours
  • Funkce Heart Rate Light - trénujte vždy v optimální oblasti pulzu!
 • max. hmotnost uživatele - Ergometr Kettler E5: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Ergometr Kettler E5: (d) 115 cm x (š) 54 cm x (v) 125 cm
 • Made in Germany

Popis: Ergometr Kettler E5

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita

Ergometr Kettler E5: Trénink nezávislý na venkovním počasí

S ergometrem Kettler E5 cvičíte svou kondici nezávisle na denní době i venkovním počasí. Ergometr Kettler E5 je robustně konstruován a odolává zatížení hmotností až do 150 kg. Bez problému tak lze zvládnout i intenzívní cvičení!

Vedle kvality firma Kettler dbá také na moderní výbavu a vysoký komfort při tréninku. Ergometr Kettler E5 je proto vybaven 8kg setrvačníkem pro rovnoměrný, příjemně plynulý chod.

Ergometr Kettler E5 je vybaven indukční brzdou nezávislou na otáčkách. Odpor lze regulovat v rozsahu 25 až 400 wattů. Díky 8 programům je pestrost tréninku zaručena. Pomocí řízení dle tepové frekvence lze intenzitu tréninku na ergometru Kettler E5 optimálně přizpůsobit vaší kondici. Pro měření tepu používejte přiloženou ušní upínku nebo volitelně dodávaný hrudní popruh.

Při cvičení na ergometru Kettler E5 vám tréninkový počítač přehledně ukazuje čas, vzdálenost atd. Díky funkci Heart Rate Light trénujete na ergometru Kettler E5 vždy s optimální tepovou frekvencí. Změna barvy displeje vás pak informuje v případě, že se nenacházíte ve své pulzní oblasti.

USB konektor u ergometru Kettler E5 zajišťuje ještě větší rozmanitost cvičení. Jeho pomocí můžete ergometr Kettler E5 připojit ke svému PC a softwaru Kettler World Tours dodávanému jako příslušenství. Jeho pomocí simulujete trasy z celého světa a můžete si detailně vyhodnocovat sváé tréninkové údaje.

Pro optimální komfort můžete sedlo ergometru Kettler E5 nastavovat ve vodorovném i svislém směru a dále měnit sklon kokpitu. K výbavě ergometru Kettler E5 navíc patří vyvážené pedály s klipsnami, možnost výškového vyrovnání a transportní kolečka.

Záruční podmínky: Ergometr Kettler E5

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
36 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Ergometr Kettler E5 Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.61 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Anonym dne 1.6.2018 4
Es wurde an Befestigungsmaterial gespart, so dass sich insbesondere das Display nur instabil angebracht werden kann.
de od Marion Richter dne 27.4.2018 4
Das E5 sieht gut aus, läuft ausgesprochen rund, ist sehr leise und bietet eine Menge Trainingsmöglich-keiten. Sattel uns Sitzposition sind sehr bequem, so dass man sich auf das bevorstehende Training freut. Da das sehr robuste Gerät knapp 50 Kg wiegt empfiehlt es sich, die Bodenschutzmatte Größe XL dazu zu bestell... [číst dále]en, damit das Parkett keinen Schaden nimmt. Steigt man von einem 20 Jahre alten Kettler-Ergometer auf dieses Gerät um, muss man sich zunächst eine Weile mit den Trainingsmöglichkeiten befassen, die es früher nicht gab und sie in der Praxis austesten. Will man nicht nach Strecken- oder Leistungsvorgaben oder frei, sondern nach Pulsvorgaben trainieren oder den integrierten Fitnesstest absolvieren, empfiehlt der Hersteller den Brustgurt von Polar. Diesen habe ich leider nicht mitbestellt - der mitgelieferte Ohrklipp ist auf Dauer eine weniger gute Lösung und wohl auch etwas ungenau. Sehr schö ist, dass das Gerät einen integrierten Fitnesstest mit darauf abgestimmten Trainingsvorschägen bietet. Den Aufbau des Gerätes bietet Sport-Tiedje als Service an, er soll aber weniger als eine Stunde dauern. Alles in allem ist das Gerät im Standard-Lieferumfang gut, mit Brustgurt wäre es aus meiner Sicht sogar sehr gut. [zobrazit méně]
de od Richard Seifert dne 29.3.2018 5
Ich glaube, es handelt sich um ein sehr gutes Ergometer (für mich besonders wichtig: mit Pulsmessung optional über Brustgurt)! Leider hat die Spedition es nicht mehr vor Ostern geschafft, sodass ich das nicht aus eigener Erfahrung untermauern kann :-( Dennoch wollte ich mit dieser (vorläufigen) Bewertung meine Chanc... [číst dále]e auf 500,00 € bzw. die Erstattung des Kaufpreises wahren :-) [zobrazit méně]
fr od Voutaz Christian dne 22.1.2018 5
Silencieux,simple d'utilisation,plusieurs programmes intéressants,parfait pour l'entrainement hivernal et/ou pour le maintien d'une bonne condition physique.
de od Frank Tonk dne 17.1.2018 5
Der Ergometer kam gut verpackt an. Kommunikation mit anliefernder Spedition auch sehr gut. Leicht verständliche Aufbau-Anleitung - keine 1/2 Stunde und alles war perfekt zusammen gebaut. Sehr leiser und ruhiger Lauf. Sitz ist mir bequem genug - fahre 40 Minuten und der Po schmerzt nicht. Außerdem ist der Sattel leic... [číst dále]ht für jeden einzustellen - vertikal und horizontal. Ich würde das Gerät wieder kaufen. [zobrazit méně]

Ergometr Kettler E5 příslušenství - naše doporučení:

1 099,00 Kč
1 071,00 Kč 1 049,00 Kč
od 3 999,00 Kč
Sport-Tiedje hrudní pás Rychlé dodání!
649,00 Kč
1 096,00 Kč 959,00 Kč
Adjustable Foot Pedal Rychlé dodání!
6 499,00 Kč
823,00 Kč 821,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
821,00 Kč 547,00 Kč
předchozí modely
 • ergometer E5 (2012)
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.600.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 78 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Ergometry
1
Ergometr cardiostrong BX60
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
19 191,00 Kč
2
Ergometr cardiostrong BX70i
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
27 427,00 Kč
21 999,00 Kč
3
Ergometr Life Fitness C1 Go
Ergometry ▸ Life Fitness Ergometry
27 317,00 Kč
23 309,00 Kč
4
Kettler Indoor Bike Racer S Exclusive Model vč. Kettler World Tours 2.0
Cyklotrenažéry ▸ Kettler Cyklotrenažéry
68 607,00 Kč
46 644,00 Kč
5
Ergometr cardiostrong BX30
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
13 700,00 Kč
10 999,00 Kč
6
Ergometr Kettler Ergo C8
Ergometry ▸ Kettler Ergometry
22 923,00 Kč
17 799,00 Kč
7
Recumbent bike cardiostrong BC60
Recumbent bikes ▸ cardiostrong Recumbent bikes
24 681,00 Kč
8
Ergometr Kettler E5
Ergometry ▸ Kettler Ergometry
23 335,00 Kč
16 445,00 Kč
9
Ergometr cardiostrong BX90
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
27 499,00 Kč
10
Cyklotrenažér Taurus Racing Z9 Pro
Cyklotrenažéry ▸ Taurus Cyklotrenažéry
41 154,00 Kč
35 663,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 49x NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 12 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz