Více než 2.617.664 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 63.219 výrobků
model 2018

Ergometr Kettler Ergo C8

č. výrobku 7689-800
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (32)
32 Hodnocení zákazníků
4.84 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
K výbavě patří např. brzdný systém zajišťující příjemný tréninkový pohyb. Tréninkový počítač, přesné nastavení odporu a variabilita při kondičním cvičení vytváří dokonalou souhru stroje. Také transportní kolečka, držáky láhve s nápojem, měření tepu jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort, účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Stabilitu ergometru zajišťují odolná rámová konstrukce, vysoká hmotnost a bezpečné postavení. Stabilní ergometr má vyšší zatížitelnost. Rámy a řídítka se právě při vysoké intenzitě tréninku méně kývají, ergometr má celkově vyšší životnost.
K plynulému chodu přispívá vedle převodového poměru také setrvačná jednotka. Skládá se ze setrvačníku, středového ložiska, kuličkových ložisek atd. Čím plynulejší je chod, tím šetrnější je trénink ke kloubům.
Ergonomická konstrukce ergometru předchází příznakům únavy a chybnému fyziologickému držení těla. Dobrou ergonomii zajišťují detaily jako možnost nastavení sedla a řídítek, nízký nástup, vzdálenost pedálů a obecná konstrukce stroje.
Video
Zavřít
Počet
Dosud
22 923,00 Kč
Nyní
17 799,00 Kč
22%
Ušetříte
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
elektromagnetický indukční brzdný systém 25-400 W
Teaser Icon
tréninkové programy 10
Teaser Icon
hmotnost setrvačníku 8 kg
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 150 kg

Detaily výrobku: Ergometr Kettler Ergo C8

 • model 2018 info
 • technické údaje - Ergometr Kettler Ergo C8:
  • brzdný systém: elektromagnetická indukční brzda
  • výkon: 25 - 400 W
  • nastavení zátěže nezávislé na otáčkách
  • hmotnost setrvačníku: 8 kg
  • převodový poměr: 1:8
 • tréninkový počítač - Ergometr Kettler Ergo C8:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • zobrazení tréninkových profilů na LCD
  • tréninkové programy celkem: 10, z toho řízené pulsem: 1
  • stupně zátěže: 20
  • uživatelská paměť: 4
 • vybavení - Ergometr Kettler Ergo C8:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (k dodání extra)
  • hrudní pás pro telemetrické měření tepové frekvence je k dispozici jako volitelné příslušenství
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • nastavení sedla: vertikální
  • výměnitelné sedlo
  • nastavení řídítek: horizontální, sklon
  • elektronické řazení převodů
  • speciální vlastnosti: obzvláště nízký nástup, transportní kolečka,
 • Lehký a přehledný pokročilý LCD displej
 • Celkem 10 volitelných tréninkových programů v 7 různých jazycích
 • Lze založit 4 uživatelské paměti + přístup pro 1 hosta
 • Špičkový výkon až 400 wattů
 • Velmi dobrý a plynulý chod, vysoká kvalita šlapání
 • max. hmotnost uživatele - Ergometr Kettler Ergo C8: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Ergometr Kettler Ergo C8: (d) 119 cm x (š) 55 cm x (v) 137 cm

Popis: Ergometr Kettler Ergo C8

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita

Ergometr Kettler Ergo C8 – Indukční brzda a dobrá kvalita šlapání

Ergometr Kettler Ergo C8 je vybaven vysoce přesnou indukční brzdou. Tato brzda poskytuje v režimu řízeném výkonem (Auto) odporový výkon až 400 wattů. V režimu řízeném otáčkami můžete volit z 20 různých odporů, zhruba jako u převodů na jízdním kole. Čím rychleji teď šlapete, tím vyšší je vyvinutý výkon. Přitom můžete dosáhnout i hodnot vyšších než 400 wattů – to už je však i pro sportovce dost namáhavé.

Co do interního indexu kvality šlapání firmy Kettler dokáže Ergometr Kettler Ergo C8 s hodnocením 8,8 pádně přesvědčit – v nové řadě ergometrů Kettler tak zaujímá třetí z celkem osmi míst.

Ergo C8 přináší velmi příjemný zážitek z tréninku

Vedle plynulého chodu k němu přispívá také dobrá pozice sedu. Proto lze pohodlné sedlo z materiálu Flexible Foam nastavit jak výškově, tak i co do vzdálenosti od řídítek. U řídítek ve tvaru u lze nastavit sklon – můžete tak například zaujmout buď pohodlnější vzpřímenou nebo hluboko předkloněnou závodní pozici. Obzvlášť chytré řešení ergometru Kettler Ergo C8: ruční senzory tepu lze na řídítkách volně polohově nastavovat!

Ergometr s novou konzolí Kettler Advanced

Díky konzoli Kettler Advanced je ovládání ergometru Ergo C8 hračka. Nastavení se provádí pomocí otočného prstence a potvrzují krátkým stisknutím. Tak lze rychle nastavit určitou hodnotu výkonu – u modelu Ergo C8 mezi 25 a 400 watty.

Ergometr Kettler Ergo C8 má čtyři uživatelské paměti, takže má každý sportovec v rodině nebo sdíleném bytě rychlý přístup ke svým datům. Kromě toho je k dispozici režim pro hosty. V uživatelských profilech lze ukládat například osobní údaje, rozsah tréninku, poslední trénink a vlastní programový profil.

Displej nabízí několik možností zobrazení výkonu. Zaprvé je k dispozici zobrazení ve wattech. Díky indukční brzdě je zobrazení ve wattech velmi přesné. Kromě toho se zobrazuje tepová frekvence a aktuální zóna tepu – díky tomu máte vždy přehled o tom, jaký tréninkový efekt právě dominuje.

Displej má rozměry 117 x 86 mm, takže je velmi rozměrný a dobře čitelný, díky možnosti nastavení sklonu jej navíc lze snadno přizpůsobit pozici sedu. Kryt je vyroben v obzvlášť vysoké kvalitě a vybaven povrchem z akrylového skla odolného vůči potu. Díky tomu nevadí, když se při tréninku pořádně zapotíte.
Dokumenty PDF k výrobku

Záruční podmínky: Ergometr Kettler Ergo C8

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
36 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Ergometr Kettler Ergo C8 Test a hodnocení:

2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.84 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Markus dne 27.5.2018 5
Das Ergometer C 8 zu fahren macht richtig Spass. Es wirkt sehr wertig und stabil. Habe bis jetzt keine Kritikpunkte. Nutze es mit einer Kettler App.
de od Anonym dne 17.5.2018 5
Alles super geklappt gerne wieder
de od Nutzer123 dne 11.5.2018 5
Tolles Ergometer zu einem angemessenen Preis. Der Aufbau ist zu Zweit leicht zu bewältigen. Die Bedienung ist gut erklärt und auch während der Nutzung einfach ausführbar. Das Gerät ist angenehm leise während der Nutzung.
de od Thorsten dne 21.4.2018 5
Wir haben uns für das Ergometer Kettler Ergo C8 entschieden, da es durchweg sehr gute Bewertungen hat, und auch der Preis für das Gerät bei Sport Tiedje sehr gut war (Dank Gutschein auch noch unschlagbar günstig). Der Aufbau war in etwa 45 min alleine zu bewerkstelligen. Standard-Werkzeug wie Schlitzschraubendreher... [číst dále] und Gabelschlüssel sollte man daheim haben, da dies nicht mitgeliefert wird. Das Display ist sehr übersichtlich und man kann jede Menge Einstellungen vornehmen, u.a. auch mehrere Benutzer. In Bezug auf mehrere Benutzer gibt es auch einen kleinen Negativpunkt in der Konstruktion des Ergometers. Leider ist es nicht möglich die Sattelhöhe mal schnell umzustellen. Hier muss immer die Schraube komplett rausgedreht werden. Ein Schnellverschluss wäre hier unserer Meinung nach die bessere Lösung, gerade wenn mehrere Familienmitglieder das "Fahrrad" benutzen. Hoffentlich hält das Gewinde über die Jahre (am besten etwas einfetten). Ansonsten ist alles top: das Gerät ist sehr laufruhig und steht durch das hohe Eigengewicht gut auf dem Boden. Da wackelt und knarzt nix. Wir können das Kettler C8 sehr empfehlen und es macht uns riesen Spaß, damit zu trainieren. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 3.4.2018 5
nettes Design, einfacher Zussammenbau, Programm-Menü einfach und selbsterklärend
de od Stutz dne 20.3.2018 5
Guter stabiler Stand, sehr laufruhig und gut gewählte Trainingsprogramme. Würde das Produkt jederzeit wieder kaufen.
de od Anonym dne 15.2.2018 5
Das Ergo C8 von Kettler lässt sich einfach aufbauen, eine Anleitung ist nicht nötig. Benötigtes Werkzeug ist im Lieferumfang enthalten. Das Design ist ansprechend und das Gerät wirkt stabil. Ich empfehle das Gerät auf einem Bodenschoner zu positionieren, gerade bei Parkett. Der Sattel ist bequem, das Gerät beim F... [číst dále]ahren sehr leise. In einem Mehrfamilienhaus kann kam auch nachts fahren, die Nachbarn werden nichts davon hören. Die Pulsmesser lassen sich umpositionieren, sodass man sie an seine normale Griffposition anpassen kann. Alles in allem ein sehr gutes Gerät. Kettler gibt außerdem 36 Monate Garantie. [zobrazit méně]
de od Andreas Pradella dne 9.2.2018 5
Bin, bis jetzt sehr zufrieden mit dem Ergo C 8. Der Nachteil ist sein hohes Gewicht, obwohl ich dies, der Stabilität wegen, als notwendig einsehe. Da ich es,teilzerlegt d.h. wie gelierfert, alleine in der Fitnessraum im Keller tragen musste, merkte ich besonders wie schwer auch die Einzelteile sind. Es ist ordentlich ... [číst dále]verarbeitet, ein wenig stören mich Plastikabdeckungen. Der Sitz ist, für mich zu hart, werde ihn wahrscheinlich bei Gelegenheit, auswechseln. Es gefiel mir sehr, dass ich den Ego C 8 bei Tiedje in Stuttgart ausprobieren konnte und er dann in wenigen Tagen geliefert wurde. [zobrazit méně]
de od Markus dne 6.2.2018 5
Das Ergo C8 hat alle meine Erwartungen zur Gänze erfüllt. Der Zusammenbau lt. Anleitung ist alleine einfach zu bewerkstelligen. Das Gerät läuft sehr ruhig und der Computer ist einfach zu bedienen. Die Verarbeitung ist sehr solide - der Stand dank der einstellbaren Standfüße sehr stabil. Auf jeden Fall kann ich da... [číst dále]s Ergo C8 bedenkenlos weiter empfehlen. sm/06.02.2018 [zobrazit méně]
de od W.Türk dne 5.2.2018 5
Eigentlich sehr einfach Kettler sagt alles. Hier stimmt Preis Leistung
de od Zwoelfer dne 26.1.2018 4
Tolles Gerät. Schneller Aufbau, stabil und super komfortables trainieren.
de od Mario dne 30.12.2017 5
Schnell aufgebaut sehr stabil coole Optik Das Display könnte etwas hochwertiger sein
fr od Anonym dne 27.11.2017 5
Appareil facile à monter et simple à utiliser, les programmes d'entrainement de base sont bien configurés
de od Anonym dne 21.11.2017 5
Sehr gutes Preis-Leistungsverhältnis.
de od Fritsche Andrea dne 29.10.2017 4
Gute Verarbeitung
de od Werner dne 29.9.2017 5
Ich habe das Gerät heute erhalten. Vorerst super Beratung in der Filiale Bern und termingerechte Lieferung. Innert einer halben Stunde war das Gerät durch die beiden Monteure montiert und kurz erklärt! Die Bewertung erfolgt heute, um am Bewertungsgewinnspiel teilzunehmen. Ich bin überzeugt, dass ich einen guten Kau... [číst dále]f getätigt habe und ich morgen mit dem wattgesteuerten Intervalltraining beginnen kann. [zobrazit méně]
fr od Anonym dne 29.9.2017 5
Excellent produit adapté aux besoins de toute la famille. Confortable simple de fonctionnement et silencieux
de od Sven dne 29.9.2017 5
In Anbetracht der kalten Jahreszeit, habe wir uns diese Ergometer zugelegt um wetterunabhängig Sport treiben zu können. Wir benutzten es mehrmals die Woche und sind bis jetzt vollkommen zufrieden. Das Gerät is einfach zu bedienen, die Einstellung des Sattels ist kinderleicht und vor allem ist das Gerät sehr laufruh... [číst dále]ig. (meine Frau macht gerne früh morgens Sport und ich kann 2 Meter enfernt ohne Porbleme weiterschlafen) Der Aufbau ist auch alleine gut machbar und innerhalb von 60 Minuten problemlos zu bewältigen. Das Gerät ist weiterhin sehr solid verarbeitet. Alles in Allem ist das Gerät für unsere Bedürfnisse genau richtig. [zobrazit méně]
de od Kai R. dne 1.9.2017 5
Ich kam mit der Aufbau Anleitung sehr gut zurecht und konnte das Ergometer innerhalb von einer Stunde aufbauen. Das Gerät an sich hat einen sehr guten Stand und ist sehr leise. Der Tritt fühlt sich auch super an. Ich benutze das c8 als Ausgleich zu meinen Touren mit dem Mountainbike bei schlechtem Wetter und der dun... [číst dále]klen Jahreszeit. Der moderne Computer ist top und lässt fast keine wünsche offen. Absolute Weiterempfehlung. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 1.9.2017 4
Die Aufbauanleitung ist etwas unübersichtlich und besteht aus verschiedenen Dokumenten für verschiedene Kettler Produkte. Dennoch hat der Aufbau gut geklappt. Die Programmierung der Trainingsprogramme ist einfach, leider ist die minimale Trainingszeit 20 Minuten, Kurztrainings können nicht programmiert werden. Das e... [číst dále]igentliche Training ist sehr gut, der C8 macht einen sehr soliden, bequemen und rund laufenden Eindruck. Die Verstellmöglichkeiten sind generell gut, nur die Einstellung der Sattelhöhe mit der Rändelschraube ist etwas umständlich, hier wäre ein Schnellspanner wie am Lenker sehr sinnvoll. Insgesamt hohe Zufriedenheit bei allen Familienmitgliedern. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 25.8.2017 5
Gutes Gerät mit einem modernen Computer. Wirkt alles sehr wertig. Das Kettler-Velo steht stabil und macht Spass. Der Sattel könnte etwas weicher sein. Der Zusammenbau funktionierte relativ gut trotz der "schlechten" Anleitung: alleine in etwa 45 Minuten mit zwischenzeitlich leichter Verwirrung. :-) Ich würde das Vel... [číst dále]o wieder kaufen. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 24.8.2017 3
Gute Aufbauanleitung, Teile passen perfekt zusammen. Leider ist die Anmutung des Plastiks billig und der Sattel nicht wirklich bequem, so dass ich jedem den Wechsel auf einen Gelsattel empfehlen würde (Standardgewinde).
de od Siegfried Huber dne 30.7.2017 5
Aufgrund der guten telefonischen Beratung in Ihrem Hause habe ich mich für das Ergometer C8 entschieden Der Aufbau war ohne fremde Hilfe zu schaffen Die Piktogramme in der Beschreibung könnten noch etwas genauer sein Z B wird für die Montage der Lenkradhalterung ein Inbusschlüssel benötigt und das linke Pedal ... [číst dále]hat ein Linksgewinde Die Programmierung des Displays war kein Problem Der Lauf der Schwungmasse ist sehr ruhig Die Möglichkeiten die dieses Gerät bietet werde ich wahrscheinlich nie alle ausnutzen können Nachdem ich die ersten Trainingseinheiten gemacht habe kann ich eine klare Kaufempfehlung für dieses Gerät geben [zobrazit méně]
de od Anonym dne 3.7.2017 5
Super Gerät. Hat alles Prima geklappt. Jederzeit wieder!!!
de od Eduard Ritter dne 28.6.2017 5
Ich kann das Gerät nur empfehlen. Es ließ sich super zusammenbauen und auch einfach bedienen. Sehr laufruhig und auch nicht zu schwer falls man es doch in einer anderen Ecke haben möchte.
de od Wankmüller Heinz dne 24.6.2017 5
Ich bin mit dem Gerät sehr zufrieden. Ich habe mir allerdings einen Gel-Sattel dazugekauft. Dadurch sind die Schmerzen am Gesäß fast weg.
de od Anonym dne 3.6.2017 5
Das Ergometer C8 ist robust gearbeitet und auch für größere Leute geeignet. Das Tretverhalten ist sehr angenehm weil leise und gleichmäßig. Sehr gut sind auch die beigelegten Quick Start-Karten, die die Hauptfunktionen sehr gut erklären. Die Herzfrequenzmesung über die Handgriffe funktioniert gut, die Sonden las... [číst dále]sen sich auch variabel anbringen. Die Programmvielfalt ist für meine Begriffe ebenfalls sehr gut. [zobrazit méně]
de od Msrco Salina dne 29.5.2017 5
Ein Bisschen zu schwwer forallem beim ferschieben des gerätes es wàre schön wenn man auch hinten ràder haben könte
de od Ernst Beisser dne 13.5.2017 5
Hält alles was im Katalog versprochen wurde. Zusammenbau war einfach
de od Anonym dne 2.4.2017 5
Super Protukt, super beratung.
de od Anonym dne 10.2.2017 5
Der Ergometer eignet sich sowohl für Personen, die eine bequeme Sitzhaltung beim Trainieren bevorzugen. Der Sitz ist auch bei längeren Trainingseinheiten sehr bequem. Die unterschiedlichen Trainingsprogramme decken auf jeden Fall die Bedürfnisse sowohl für etwas sportlichere Radler, als auch für nicht so gut tra... [číst dále]inierte Nutzer ab. Das Gerät selbst ist stabil verarbeitet. Auch der Aufbau des Gerätes lässt sich leicht bewerkstelligen. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 6.2.2017 5
Ich habe das Gerät jetzt gut 2 Wochen.Der Aufbau war einfach und unkompliziert.Nach 30Minuten konnte ich mit dem Training beginnen.Habe zwischenzeitlich verschiedene Programme ausprobiert und auch ein eigenes Profil erstellt.(Entspricht etwa einem Belastungs-EKG). Man kann sehr schön sein aktuelles Niveau feststelle... [číst dále]n und mit zukünftigen Trainingseinheiten vergleichen. Z.Z.setze ich das Gerät ein um mich für eine bevorstehende Hüft-OP fit zu halten, da andere sportliche Aktivitäten bedingt durch die Hüfte nicht ausreichend möglich sind. Die Beschreibung bzw. Nutzung des Computers könnte etwas ausführlicher sein aber einfach mal etwas damit spielen und ausprobieren dann versteht man die Handhabung sehr schnell. Begeistert hat mich auch die Laufruhe und der Rundlauf des Gerätes. Schon jetzt kann ich sagen, für meine Bedürfnisse das richtige Gerät gekauft zu haben. [zobrazit méně]

Ergometr Kettler Ergo C8 příslušenství - naše doporučení:

1 099,00 Kč
1 071,00 Kč 1 049,00 Kč
Kettler saddle tube Rychlé dodání!
od 549,00 Kč
949,00 Kč
1 349,00 Kč
Kettler cup holder Rychlé dodání!
679,00 Kč
Adjustable Foot Pedal Rychlé dodání!
6 499,00 Kč
Kettler fitness towel Rychlé dodání!
548,00 Kč 274,00 Kč
1 099,00 Kč
77x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.500.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 77 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Dobírka
Platba předem
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Ergometry
1
Ergometr cardiostrong BX60
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
19 191,00 Kč
2
Ergometr cardiostrong BX70i
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
27 427,00 Kč
21 999,00 Kč
3
Ergometr Darwin HT40
Rotopedy ▸ Darwin Fitness Rotopedy
10 955,00 Kč
9 582,00 Kč
4
Recumbent bike cardiostrong BC60
Recumbent bikes ▸ cardiostrong Recumbent bikes
24 681,00 Kč
5
Ergometr Kettler Ergo C6
Ergometry ▸ Kettler Ergometry
17 844,00 Kč
15 073,00 Kč
6
Ergometr cardiostrong BX30
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
13 700,00 Kč
10 999,00 Kč
7
Cyklotrenažér Taurus Racing Z9
Cyklotrenažéry ▸ Taurus Cyklotrenažéry
35 663,00 Kč
27 427,00 Kč
8
Ergometr Horizon Paros Pro
Ergometry ▸ Horizon Fitness Ergometry
12 327,00 Kč
8 209,00 Kč
9
Ergometr cardiostrong BX50
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
16 445,00 Kč
10
Ergometr Assault AirBike
Ergometry ▸ Trenažéry Assault Airbike Ergometry
35 663,00 Kč
32 918,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x NěmeckoBerlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
77x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz