Více než 3.269.375 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 92.327 výrobků

Ergometr Matrix U50 xir

č. výrobku MAT-U50xir
print tisk
Hodnocení zákazníků (3)
3 Hodnocení zákazníků
5 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
K výbavě patří např. brzdný systém zajišťující příjemný tréninkový pohyb. Tréninkový počítač, přesné nastavení odporu a variabilita při kondičním cvičení vytváří dokonalou souhru stroje. Také transportní kolečka, držáky láhve s nápojem, měření tepu jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort, účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Stabilitu ergometru zajišťují odolná rámová konstrukce, vysoká hmotnost a bezpečné postavení. Stabilní ergometr má vyšší zatížitelnost. Rámy a řídítka se právě při vysoké intenzitě tréninku méně kývají, ergometr má celkově vyšší životnost.
K plynulému chodu přispívá vedle převodového poměru také setrvačná jednotka. Skládá se ze setrvačníku, středového ložiska, kuličkových ložisek atd. Čím plynulejší je chod, tím šetrnější je trénink ke kloubům.
Ergonomická konstrukce ergometru předchází příznakům únavy a chybnému fyziologickému držení těla. Dobrou ergonomii zajišťují detaily jako možnost nastavení sedla a řídítek, nízký nástup, vzdálenost pedálů a obecná konstrukce stroje.
Video
Zavřít
Počet
dosud
121 999,00 Kč
nyní
113 799,00 Kč
6%
ušetříte
vč. 21.0% DPH
 • Bez nákladů na dopravu!
 • Skladem
 • Na skladě méně než 5 ks.
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
tréninkové programy 11
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 159 kg

detaily výrobku: Ergometr Matrix U50 xir

 • technické údaje - Ergometr Matrix U50 xir:
  • brzdný systém: elektromagnetická indukční brzda
  • Q-faktor, vzdálenost pedálů: 19.4 cm
 • tréninkový počítač - Ergometr Matrix U50 xir:
  • displej: čas, trasa, rychlost, W, otáčky/min., kalorie, tep
  • tréninkové programy celkem: 11
  • stupně zátěže: 30
 • vybavení - Ergometr Matrix U50 xir:
  • měření tepové frekvence: dlaňové snímače tepu + hrudní pás (součást výrobku)
  • součástí výrobku je hrudní pás, který umožňuje telemetrické měření tepové frekvence
  • elektrické napájení: síťová přípojka
  • nastavení sedla: horizontální, vertikální
  • pohodlné gelové sedlo
  • nastavení řídítek: vertikální, horizontální,
  • pedály s klipsnami
  • speciální vlastnosti: obzvláště nízký nástup, transportní kolečka, držák na lahev
 • komfortní trénink studio kvality pro trénink v domácnosti
 • inovativní konzole s intuitivním ovládáním
 • kvalitní robustní konstrukční zpracování
 • možnost výměny řidítek a sedla - standardní konstrukce
 • multifunkční řidítka pro obměnu držení
 • možnost nastavení sedla do výšky s páčkou Easy-Lift
 • max. hmotnost uživatele - Ergometr Matrix U50 xir: 159 kg
 • rozměry po sestavení - Ergometr Matrix U50 xir: (d) 109 cm x (š) 64 cm x (v) 120 cm

popis: Ergometr Matrix U50 xir

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita

Ergometr Matrix U50 xir pro trénink šetrný ke kloubům - variabilní nastavení a velmi stabilní konstrukce

Tvar rámů je pěkně zaoblený. 2 postranní sloupy, které kopírují tvar stroje, dodávají na stabilitě konstrukce. Díky tvaru fitness stroje je nástup velmi nízký a vhodný pro všechny uživatele, nezávisle na věku a stavbě těla. Sedlo se dá mnohokrát nastavit, na kterém se i při delších tréninkových jednotkách příjemně sedí. Sedlo je možné vyměnit za sportovní či závodní sedlo. Rukojeti s multifunkčními pozicemi umožňují nejrůznější držení a jsou vhodné jak pro sportovní jízdu, tak i vzpřímenou pozici sedu. Ergometr disponuje tyčí pro standardní řidítka, na níž se dá nasadit jakákoli běžná řidítka.

Zátěž se na ergometru značky Matrix vytváří pomocí magnetického pole. Díky tomu se nedotýká setrvačníku, pohon je velmi tichý a pracuje potichu. Indukční pole je vytvářeno elektrickou cívkou, díky které se mění zátěž rovnoměrně a precizně než je tomu u jiných systémů zátěže.

Držák na nápojovou lahev je umístěn pod cockpitem a uživateli dobře po ruce. Samoseřizovací pedály s nastavitelnými páskami usnadní začátek tréninku a dodávají stabilitu.

Mimořádnou výbavou domácích fitness strojů značky Matrix je konzole.

Konzole XIR: téměř neomezený entertainment s displejem High Definition

Konzole XIR je nejkvalitnější konzolí řady Matrix Home. Nabízí maximální komfort při ovládání, variabilitě tréninku a zábavě. Velký 16 “ HD displej splní nároky všech uživatelů. Ovládání se nastavuje přes intuitivní dotykovou obrazovku.

Díky integrované funkci Viewfit Workout Tracking, kterou je zapotřebí nastavit, se tréninková data automaticky stahují do fitness aplikací a zařízeních, které již trénující používá. Tréninkové jednotky se zaznamenávají i do dalších aplikacích a nabízí přehled o tréninkových pokrocích a výkonech. V případě zájmu se dají data pouhým stisknutím tlačítka sdílet na sociální sítě. Facebook, Twitter a další aplikace jsou již na konzoli XIR nainstalovány.

11 standardních tréninkových programů patří do základní výbavy pro trénink na ergometru Matrix U50 xir. K tomu navíc přijde 8 Matrix programů - pro exkluzivní Sprint program. Velmi intenzivní tréninkový program (HIIT) se skládá z krátkých tréninkových jednotek, který se stará o účinný nárůst svalů a spalování tuků. Tyto tréninkové jednotky jsou vhodné především pro uživatele, kteří nemají na dlouhé tréninky čas či se chtějí vystavit novým výzvám. Je vědecky dokázáno, že již 2 intenzivní tréninkové jednotky týdně znatelně snižují riziko civilizačních chorob jako jsou infarkty, cévní mozková příhoda či cukrovka.

Mediální technologie Passport (k zakoupení dodatečně) je skvělou vychytávkou pro trénink ve virtuálním světě a tras. S touto technologií se lze při tréninku vydat na cestu kolem světa - běžet či jet po nespočtu tras. Objevte čínskou zeď, běžte po stepích v Africe či navštivte metropole jako jsou Tokio, Londýn či Sydney. Pomocí Bluetooth či USB rozhraní si lze do konzole nahrát hudbu či videa a tak si vytvořit svůj vlastní zábavný program. Uživatelé se tak mohou dívat na videa či poslouchat písničky během tréninku. Díky 2 zabudovaným reproduktorům o 5 wattech to není žádný problém.

Alternativně se dá využít internetové připojení a vyhledat si tak program dle výběru přes aplikace jako jsou Netflix, Hulu či YouTube.

Záruční podmínky: Ergometr Matrix U50 xir

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
36 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

Ergometr Matrix U50 xir Test a hodnocení:

4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
5 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.03.2021, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
e-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

en od TKO dne 22.9.2020 5
--ENGLISH ONLY-- This is my 3rd machine in 2 years, I tried 2 eliptical machines and both of them ended up having issues with barings, I am over 100 kilo, so maybe not the easiest on the machines. Anyways, after consultation with the Fitshop guys at Brussels store, I traded in my eliptical machine and splurged on th... [číst dále]is model. It was the best decision, after almost 12 months of usage (almost everyday, for 60 minutes), no issues whatsoever!!! Machine held up very nicely, and all the features made it easy to pass the time. Yes, it is a very expensive machine, and most people probably should go for the less expensive model without the big LCD screen, but if you can afford this, it is well worth every penny you spend. Very much recommended. And guys at Fitshop Brussels store are super helpful, very nice and professional, I can recommend this store to anyone!!! (already had one referral, he's also very happy with the service they provide) [zobrazit méně]
nl od Anonym dne 28.3.2018 5
Meest degelijke fiets die ik geprobeerd heb. Erg solide en loopt extreem soepel. De monitor is makkelijk te bedienen.
nl od Anonym dne 30.1.2018 5
De Matrix gekocht omdat ik via de sportschool al bekend ben met dit merk. Dit model ziet er optisch fantastisch uit. De touchscreen monitor werkt zeer nauwkeurig en is van alle gemakken voorzien.

Ergometr Matrix U50 xir příslušenství - naše doporučení:

1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Ergometry
1
Ergometr cardiostrong BX70i
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
37 521,00 Kč
2
Ergometr Kettler Tour 400
Ergometry ▸ Kettler Ergometry
31 262,00 Kč
3
Ergometr cardiostrong BX50
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
25 004,00 Kč
4
Ergometr Nautilus U627
Ergometry ▸ Nautilus Ergometry
24 373,00 Kč
21 323,00 Kč
5
Ergometr cardiostrong BX30
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
15 299,00 Kč
14 299,00 Kč
6
Ergometr Kettler Tour 800
Ergometry ▸ Kettler Ergometry
43 779,00 Kč
7
Ergometr Darwin HT40
Ergometry ▸ Darwin Fitness Ergometry
15 299,00 Kč
14 299,00 Kč
8
Ergometr Taurus UB9.9
Ergometry ▸ Taurus Ergometry
53 167,00 Kč
46 909,00 Kč
9
Ergometr cardiostrong BX60
Ergometry ▸ cardiostrong Ergometry
28 133,00 Kč
10
Ergometr Life Fitness C1 Go
Ergometry ▸ Life Fitness Ergometry
31 267,00 Kč
30 352,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2021
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 15 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz