Více než 2.927.971 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 71.559 výrobků

Fitness stroje Finnlo

Fitness stroje Finnlo – špičková značka společnosti Hammer Sport AG
Finnlo
Společnost Hammer Sport AG prodává pod značkou Finnlo kvalitní fitness stroje pro domácí a semiprofesionální použití. Značka Finnlo byla založena v roce 2005 a od té doby se stala známým prodejcem fitness zařízení. Finnlo neustále zaujímá své uživatele rozmanitými řadami fitness strojů. Známé posilovací věže řady Finnlo Autark přesvědčí svým modulárním sestavením. Tyto stanice se dají rozšířit o vynikající příslušenství. Řada Finnlo Maximum vyrábí fitness stroje, které se dají použít i v semiprofesionální oblasti. číst dálemore

Fitness stroje Finnlo - Oblíbený produkt

Fitness stroje Finnlo - Přehled všech kategorií

(zobrazit všechny kategorie)

Finnlo Veslovací trenažéry

(3 Výrobky)
FINNLO veslovací trenažér Aquon funguje na bázi kombinovaného systému odporu. Díky kombinovanému brzdovému systému (vzduch-magnet), budete mít pocit, jako byste veslovali na vodě. Nastavení odporu provedete přímo na rukojeti, sesedání během tréninku není již nutné. Přístroj je díky 146 cm dlouhým mono kolejnicím vhodný pro uživatele s výškou od 1,5m do 2m.
zobrazit veškerý Finnlo Veslovací trenažéry sortiment

Finnlo Ergometry

(2 Výrobky)
Z ergometrů značky FINNLO vyniká nejvíce Exum 3. Organizace spotřebitelů Stiftung Warentest ocenila ergomer Exum 3 v roce 2015 jako vítěze, a to především v oblasti jakosti kvality výrobku. Indukční vířivá brzda řídí odpor přesně a v kombinaci s programem srdeční frekvence je velmi účinná. Až 4 uživatelé mohou uložit své údaje, díky nimž se mohou utvářet tréninkové jednotky rychle a individuálně.
zobrazit veškerý Finnlo Ergometry sortiment

Finnlo Posilovací lavice

(2 Výrobky)
FINNLO posilovací lavice se vyznačují svou stabilitou a obzvláště jednoduchou manipulací. Možnost přemístění všech lavic je nenáročné. Systém rychlé změny polohy u produktu Design Line je umožněn díky nožnímu pedálu, což nevyžaduje zbytečné ohýbání či klekání. Ušetříte tím tak čas a Vaše cvičení přerušíte minimálně.
zobrazit veškerý Finnlo Posilovací lavice sortiment

Finnlo Posilovací věže

(11 Výrobky)
Multifunkční posilovací věž je nabízena v mnoha variantách a každý užival si vybere ten správný model. Model BioForce je lehký a kompaktní, vybaven unikátní technologií s písty, které jsou plněné vzduchem. Věže řady Autark jsou vybaveny zátěžovými bloky, nabízí různé možnosti cvičení a vysokou kvalitu.
zobrazit veškerý Finnlo Posilovací věže sortiment

Finnlo Posilovače břišních svalů a zad

Kombinace posilování břicha i zad na tomto fitness přístroji nabízí možnost pestrého tréninku. Svaly trupu jsou často opomínány, přitom jsou důžité pro duševní i fyzickou pohodu. Dobře protažené svaly trupu pomáhájí předcházet bolestem zad a rovněž pomáhají se správným držením těla.
zobrazit veškerý Finnlo Posilovače břišních svalů a zad sortiment

Finnlo Příslušenství k posilovacím věžím

(3 Výrobky)
Finnlo posilovací věž je možno rozšířit o další moduly. Nabízí se tlaky na nohy či dodatečná zátěž pro zátěžové bloky. Tlaky na nohy nabízí efektivní trénink dolních končetin. Zátěžové bloky dovybavit 20 kg zavažím.
zobrazit veškerý Finnlo Příslušenství k posilovacím věžím sortiment

Finnlo Stojany na činku

Stojany pro odložení velké činky zaručují během cvičení rovněž bezpečnost. Díky stojanu se minimalizuje riziko, jelikož se uživateli nabízí možnost odložení. Stojan je velmi masivní a nechá se nastavit jak do výšky, tak to šířky.
zobrazit veškerý Finnlo Stojany na činku sortiment

Finnlo Handles / traction support

Díky poruhu AB Finnlo rozšíříte vybavení Vašeho fitness stroje. Připevní se k tažnému lanu a umožňuje procvičení břišních svalů, rukou, zádových svalů, ale i nohou. Možnosti cviků nabízí DVD od značky Finnlo, ale i internet.
zobrazit veškerý Finnlo Handles / traction support sortiment

Finnlo Podložky pod posilovací stroje

S podložkami pod fitness stroje ochraníte podlahu před poškrábaním, potem či skvrnami od nápojů. Podložka navíc tlumí zvuky vznikající při tréninku - skvělé např. v bytech, kdy tak nebudete rušit ani své spolubydlící, rodinné příslušníky či sousedy.
zobrazit veškerý Finnlo Podložky pod posilovací stroje sortiment

Finnlo Příslušenství posilovací věže

(6 Výrobky)
Díky příslušenství značky Finnlo můžete rozšířit Vaše posilování o doplňky, které nabídnou pestrý trénink a zvýší intenzitu během tréninku. Ať užý leg press nebo posilovače břišních/zádových svalů, v příslušenství Finnlo najdete ten správný kousek pro model BioForce či Autark.
zobrazit veškerý Finnlo Příslušenství posilovací věže sortiment

Historie značky Finnlo

Značku Finnlo založila v roce 2005 společnost Hammer Sport AG. Již od vývoje nových fitness strojů značka Finnlo jasně sleduje svůj cíl: mimořádný design fitness strojů a snadné funkce pro provedení příjemného a úspěšného domácího tréninku. Fitness stroje Finnlo zahrnují plný sortiment: z kardio oblasti jsou to především crossové trenažéry, ergometry, rotopedy a veslovací trenažéry, z oblasti posilování posilovací věže, posilovací lavice, závaží a posilovače břišních svalů.

Známá posilovací věž Finnlo Bio Force již od roku 2007

Finnlo představuje na trhu posilovací stroj Finnlo Bio Force - posilovací věž bez zátěžových bloků. Zátěž je vytvářena hydraulickým cylindrem, mající tři významné výhody: Bio Force je tichá, zátěž se nechá precizně nastavit. S posilovací věží Finnlo je dále možné i pohybovat a přemísťovat ji. Koncept posilovací věže Bio Force byl tak úspěšný, že se jím nechali inspirovat i jiní výrobci a koncept byl ještě vylepšován.

Řada Finnlo Maximum vstoupila na trh v roce 2009

Sortiment Finnlo Maximum nabízí také fitness stroje pro semiprofesionální oblast. Např. rotopedy, crossové trenažéry a především řadu kvalitních posilovacích věží, které jsou vhodné i do posiloven v hotelech či ve firemních posilovnách.

Fitness stroje Finnlo - dokumenty

V následující nabídce máte možnost výběru dokumentů (např. návody nebo zprávy provedených testech) jednotlivých výrobků značky Finnlo.V kolonce ,, produkty,, vyberte produkt o jehož produkty se zajímáte.
Výrobky

Finnlo Vytrvalostní trénink

Finnlo Posilování

Finnlo Příslušenství a doplňky

down up zobrazit všechny kategorie
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 41x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
74x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz