Finnlo

Fitness stroje Finnlo – špičková značka společnosti Hammer Sport AG
Společnost Hammer Sport AG prodává pod značkou Finnlo kvalitní fitness stroje pro domácí a semiprofesionální použití. Značka Finnlo byla založena v roce 2005 a od té doby se stala známým prodejcem fitness zařízení. Finnlo neustále zaujímá své uživatele rozmanitými řadami fitness strojů. Známé posilovací věže řady Finnlo Autark přesvědčí svým modulárním sestavením. Tyto stanice se dají rozšířit o vynikající příslušenství. Řada Finnlo Maximum vyrábí fitness stroje, které se dají použít i v semiprofesionální oblasti.
Finnlo - Přehled všech kategorií (15)

Historie značky Finnlo

Značku Finnlo založila v roce 2005 společnost Hammer Sport AG. Již od vývoje nových fitness strojů značka Finnlo jasně sleduje svůj cíl: mimořádný design fitness strojů a snadné funkce pro provedení příjemného a úspěšného domácího tréninku. Fitness stroje Finnlo zahrnují plný sortiment: z kardio oblasti jsou to především crossové trenažéry, ergometry, rotopedy a veslovací trenažéry, z oblasti posilování posilovací věže, posilovací lavice, závaží a posilovače břišních svalů.

Známá posilovací věž Finnlo Bio Force již od roku 2007

Finnlo představuje na trhu posilovací stroj Finnlo Bio Force - posilovací věž bez zátěžových bloků. Zátěž je vytvářena hydraulickým cylindrem, mající tři významné výhody: Bio Force je tichá, zátěž se nechá precizně nastavit. S posilovací věží Finnlo je dále možné i pohybovat a přemísťovat ji. Koncept posilovací věže Bio Force byl tak úspěšný, že se jím nechali inspirovat i jiní výrobci a koncept byl ještě vylepšován.

Řada Finnlo Maximum vstoupila na trh v roce 2009

Sortiment Finnlo Maximum nabízí také fitness stroje pro semiprofesionální oblast. Např. rotopedy, crossové trenažéry a především řadu kvalitních posilovacích věží, které jsou vhodné i do posiloven v hotelech či ve firemních posilovnách.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
68x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
68x v Evropě