Více než 2.830.749 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 68.709 výrobků
crosstrainer
Koupit

Finnlo Crossové trenažéry


u evropské jedničky v domácím fitness

Crossové trenažéry jsou ideální pro trénink celého těla, pro redukci váhy a zlepšení kondice. Crossové trenažéry zároveň šetří při tréninku klouby uživatele.

 • Cena
 • Kvalita pohybu
 • Tréninková plocha
 • Druh použití
 • Intenzita

Cena

Prosím zvolte požadované rozmezí cen.

Cenová stupnice

Cenové rozmezí

30990 30990
Vymazat filtr

Kvalita pohybu

Kvalita pohybu crossového trenažéru je rozhodující pro příjemný pocit při tréninku. Crossové trenažéry s vysokou kvalitou pohybu jsou např. tišší a běží rovnoměrněji. Pro kvalitu pohybu crossového trenažéru jsou rozhodující setrvačník, převodový poměr, kuličková ložiska, kvalita materiálu a zpracování.

Kvalita pohybu

Vymazat filtr

Tréninková plocha

Crossový trenažér si zvolte podle instalační plochy, která je k dispozici.

Spotřeba místa (délka)

Vymazat filtr

Druh použití

K druhu použití patří např. intenzita, délka a četnost použití. Pro posilovny jsou vhodné jen crossové trenažéry, které jsou označené jako profesionální. Kromě toho jsou tyto stroje optimální i pro intenzivní domácí používání, neboť mají nejlepší kvalitu materiálu a zpracování i stabilitu a životnost.

Poloprofesionální crossové trenažéry se hodí pro ambiciózní domácí sportovce. Díky vysoké zatížitelnosti, snadnému ovládání a pohybu šetřícímu klouby jsou používány i v hotelích, spolcích, firemních posilovnách a v terepeutickém oboru.

použití

Vymazat filtr

Intenzita

Některé crossové trenažéry z našeho sortimentu jsou speciálne koncipovány na vysokou zátěž. Crossové trenažéry s vysokou zatížitelností jsou velmi vhodné i pro ambiciózní domácí sportovce, neboť jsou zvlášť stabilní a mají kvalitní zpracování.

Průměrná doba tréninku za týden

Vymazat filtr
Tobi
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
81x v Evropě vyhledání pobočky
stores

Zakoupit zboží z kategorie Finnlo Crossové trenažéry

FINNLO sází na ergonomický tvar a plynulý chod. Přehledný počítač je vhodný i pro fitness začátečníky, jelikož zde najdou vhodný program. Kvalitní propracování, vysoká ergonomie a snadné použití FINNLO crossového trenažéru řadí tento výrobek k dobrým domácím fitness přístrojům. číst dále down
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
Jediný kus
Crossový trenažér Finnlo Loxon XTR Snow nyní koupit online
Crossový trenažér Finnlo Loxon XTR Snow nabízí pestrý trénink s individuálním nastavením. Se svými 12 zátěžovými profily a výkonem ve wattech (25 - 400 W) poskytuje trénink, při kterém se uživatel pořádně zapotí.
 • elektromagnetický indukční brzdný systém
 • výkon: 25 - 400 W (nezávislý na otáčkách)
 • setrvačná hmotnost podle výrobce: 20 kg
 • tréninkové programy: 12, řízené pulsem: 4
 • možnost rychlého startu
 • otočné klouby uloženy v kuličkových ložiskách
 • barva:bílá/stříbrná
výsledek testu T-Fitness
vybavení
plynulost chodu
stabilita
30 990,00 Kč
vč. 21.0% DPH
podrobnosti o výrobku »
Rychlé dodání!
Bez nákladů na dopravu!
Už jen 1 na skladě, pak bude vyprodán.
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Vybavení crossového trenažéru zahrnuje jednotku setrvačníku, brzdný systém, tréninkový počítač (displej, programy atd.) a speciální součásti jako transportní kolečka, plochy pro odkládání knih atd. Díky dobrému vybavení je trénink variabilnější a komfortnější. Měření tepu zefektivní Váš trénink.
Inovace se řadí mezi speciální oblast firmy T-Fitness, kterou posuzujeme ve výsledcích testů crossových trenažérů. Zde hodnotíme pouze takové fitness stroje, které se vyznačují technickými novinkami a vylepšeními, které jsou důležité pro další vývoj crossových trenažérů. Čím vyšší ohodnocení crossový trenažér má, tím je i pokročilejší jeho vývoj!
Setrvačná jednotka se skládá ze setrvačníku, středového a kuličkového ložiska atd. Má mimořádný význam pro plynulý chod. K plynulému chodu navíc přispívá převodový poměr a délka a šířka kroku v souhře s výškou. Pokud má crossový trenažér dobrý plynulý chod, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Stabilita crossového trenažéru je zajištěna solidními patkami, hmotností stroje a odolnou rámovou konstrukcí. Stabilní crossový trenažér má dlouhou životnost, lze ho vysoce zatížit, ale nabízí i stabilitu během tréninkových jednotek, při kterých se uživatel pořádně zapotí.
Počet výrobků na straně:
Strana

FINNLO crossový trenažér: pohodlný a účinný trénink

S FINNLO crossovým trenažérem účinně protáhnete celé tělo. FINNLO se soustředí při výrobě crossových trenažérů na ergonomický design, kvalitní materiály a snaží se o co nejlepší provedení umožňující pohyb. S crossovým trenažérem, např. během joggingu, nezatížíte svou tělesnou váhou tak silně Vaše klouby. Toto je zvlášť vhodné pro cvičící, kteří se chtějí zaměřit na svou nadváhu a nechtějí zároveň zatížit své tělo. Taktéž lidé vyšší věkové kategorie shledávají crossové trenažéry značky FINNLO jako vhodné přístroje udržující zdraví a zároveň šetřící kloubní aparát. Zhubnout, zlepšit vytrvalost, trénovat svaly či posílit krevní oběh - s FINNLO crossovým trenažérem můžete začít ihned Váš individuální trénink.

Finnlo crossový trenažér: spalte kalorie díky rozmanitému tréninku.

Crossové trenažéry patří již delší dobu k oblíbeným vytrvalostním přístrojům nejen ve fitness studiích, ale i v privátní sféře. Začátečníci, pokročilí či profi uživatelé tohoto produktu kladou důraz na zdravý eliptický pohyb a rovnoměrné zatížení svalů na nohách a horní části těla. Tím nastává u uživatelů vysoká spotřeba energie. Po hodinovém cvičení na crossovém trenažéru FINNLO spálíte asi 600 kalorií. S odpovídajícím stupňováním intenzity lze tuto hodnotu nastavit individuálním potřebám. Díky FINNLO crossovému trenažéru překonáte své hranice, aniž byste zatížili své klouby.

FINNLO crossový trenažér je optimálním přístrojem pro vytrvalostní trénink jakékoliv úrovně.

Nabídka crossových trenažerů FINNLO se vyznačuje vysokou kvalitou propracování, což zajišťuje jejich dlouhou životnost. FINNLO crossové trenažéry jsou vybaveny propracovanými počítači, které jsou přehledné a snadno ovladatelné. K nejlepším produktům mezi crossovými trenažéry FINNLO patří modely řady Loxon.

Výborné vybavení za výhodnou cenu - FINNLO crossové trenažéry Loxon TRX Snow

FINNLO crossové trenažéry disponují speciálním Quick HRC programem/kalkulátorem srdeční činnosti, které se aktivují bezprostředně po startu. Díky programu TPA, který byl vyvinut speciálně pro uživatele crossových trenažerů, lze nastavit tréninky individuálně, což zapřičiní účinnější výsledek. . Doplňky jako např. hrudní pás k měření telemetrické srdeční činnosti ocení především nadšenci produktů FINNLO a volba Loxon WTR Snow je tou nejlepší pro začátečníky, ale i pro profi uživatele, jelikož ho mohou používat všichni bez ohledu na úroveň.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
81x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz