Koupit Finnlo Posilovače břišních svalů u evropské jedničky v domácím fitness

Posilovače břišních svalů Finnlo Vám dopomohou ke štíhlému břichu a stabilnímu středu těla. Kvalitní konstrukce zaručuje dlouhodobé používání s vysokým komfortem. Posilte si svaly středu těla a efektivně předcházejte bolestem: s posilovačem břicha značky Finnlo budete dobře vybaveni pro každodenní posilování Vašeho těla. číst dále
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Posilovače břišních svalů Finnlo Vám dopomohou ke štíhlému břichu a stabilnímu středu těla. Kvalitní konstrukce zaručuje dlouhodobé používání s vysokým komfortem. Posilte si svaly středu těla a efektivně předcházejte bolestem: s posilovačem břicha značky Finnlo budete dobře vybaveni pro každodenní posilování Vašeho těla.

FINNLO posilovač břicha pro efektivní trénink břišního svalstva šetřící zádové svaly.

FINNLO posilovač břicha je ideální pro trénink, při kterém je zároveň brán ohled na obratle. FINNLO posilovač břicha Vás navede ke správnému pohybu bez negativních následků, a tím tak zamezí nesprávnému držení těla během tréninku

FINNLO posilovač břicha vyniká svým elegantním designem.

Pro cvik zkracovaček/crunches je vhodný produkt Finnlo posilovač břicha Ab Dominox , který disponuje opěrkou hlavy, jež umožňuje uvolnění krčních svalů.

Nabízíme také FINNLO posilovač břišních a zádových svalů, díky němuž můžete trénovat celý trup.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě