Koupit Finnlo Stojany na činku u evropské jedničky v domácím fitness

Stojany pro odložení velké činky zaručují během cvičení rovněž bezpečnost. Díky stojanu se minimalizuje riziko, jelikož se uživateli nabízí možnost odložení. Stojan je velmi masivní a nechá se nastavit jak do výšky, tak to šířky. číst dále
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Stojany pro odložení velké činky zaručují během cvičení rovněž bezpečnost. Díky stojanu se minimalizuje riziko, jelikož se uživateli nabízí možnost odložení. Stojan je velmi masivní a nechá se nastavit jak do výšky, tak to šířky.

FINNLO stojany pro velké činky - masivní a pevné

Zakoupení FINNLO stojanu pro činku Vám zajistí efektivní cvičení u Vás doma. Ať už jde o podřepy, bench press či tlaky s činkou nad hlavu, s posilovací stojanem FINNLO je možné mnohé. Masivní ocelová konstrukce a nohy stojanu se starají o jeho stabilitu..

Přednosti FINNLO stojanu na činku

Jednou z největších předností FINNLO stojanu na činku je jeho snadná nastavitelnost. Stojan lze nastavovat jak do výšky, tak do šířky. Díky této funkci umožňuje stojan FINNLO provádění skoro všech typů cviků. Při bench pressu bude tak zajištěna optimální šířka úchopu.

Doplňující informace k stojanům na činky FINNLO

Aby byla zajištěna funkčnost stojanu FINNLO, ideálním a vhodným doplňkem ke cvičení je FINNLO posilovací lavice.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě