Více než 3.044.938 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 73.753 výrobků

First Degree Apollo Plus Black Edition

č. výrobku FDF-APWPBL
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (47)
47 Hodnocení zákazníků
4.85 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
odolnost
pohyb
K výbavě především patří odporový systém. V závislosti na volbě systému mohou být veslařské pohyby rovnoměrné nebo podobné těm, které veslaři provádějí v přírodě, tj. odpor se mění podle intenzity záběru. Tréninkový počítač s programy, měření tepu, USB rozhraní a transportní kolečka jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort nebo účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Kromě rámové konstrukce zajišťují vysokou stabilitu vlastní hmotnost a plocha základny. Čím stabilnější je veslovací trenažér, tím vyšší je jeho maximální zatížitelnost a tím delší je životnost stroje. Veslovací trenažéry s vysokou stabilitou stojí při intenzivnějších tréninkových jednotkách se silnými záběry zřetelně bezpečněji.
Pro průběh pohybu je zvlášť důležitá souhra odporového systému, pojezdových kolejnic, koleček sedadla, tažného lana a rámové konstrukce. Pokud má veslovací trenažér dobrý pohyb, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
 • First Degree Apollo Plus Black Edition Obrázek výrobku
 • First Degree Apollo Plus Black Edition Obrázek výrobku
 • First Degree Apollo Plus Black Edition Obrázek výrobku
Zavřít
Počet
Dosud
Naše cena
39 625,00 Kč
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání prostřednictvím UPS

Detaily výrobku: First Degree Apollo Plus Black Edition

 • Nová nádrž First Degree PLUS s 5 stupni odporu.
 • elegantní design "BLACK EDITION"
 • stabilní kombinace dřeva a oceli
 • robustní konstrukce rámu, extrémně odolné zpracování
 • vysoce kvalitní zpracování rámu jemným broušením a použitím dvou vrstev laku
 • velmi vysoký maximální odpor
 • žádný „mrtvý bod“ během tréninku
 • Adjustable Resistance (AR): základní odpor můžete snadno změnit pouhým otočením regulátorem
 • vodní nádrž z robustního polykarbonátu
 • kolejnice s klidným a hladkým chodem, ideální pro ambiciózní domácí trénink
 • odolný řemenový pohon – hladký, čistý, tichý a bezúdržbový
 • nastavitelné opěrky nohou s oddělenými nožními popruhy pro perfektní polohu a optimální stabilitu při veslařském tréninku
 • Nožní opěry mají mírně zkosené desky pod každým bříškem chodidla pro perfektní přilnutí k podkladu a navíc přispívají k rychlejšímu a silnějšímu odrazu nohama z výchozí polohy a ve fázi záběru.
 • pohodlné, ergonomické sedlo se strukturovaným neklouzavým povrchem
 • extra dlouhé tažné lano umožňuje rychlejší zpětný chod při vysoké frekvenci záběrů
 • ergonomická rukojeť s dokonalým úchopem pro silné záběry
 • velká, snadno ovladatelná konzola vás stále informuje o tréninkové vzdálenosti, délce tréninku, frekvenci záběrů, celkové vzdálenosti, spotřebě kalorií, výkonu ve wattech a (volitelně) srdeční frekvenci
 • tréninkový počítač bere v úvahu nastavení odporu (množství vody), takže se tréninkové údaje jako např. spotřeba kalorií uvádějí přesněji
 • max. hmotnost uživatele - First Degree Apollo Plus Black Edition: 150 kg
 • rozměry po sestavení - First Degree Apollo Plus Black Edition: (d) 213.5 cm x (š) 55 cm x (v) 54 cm
  sklopený - First Degree Apollo Plus Black Edition: (d) 54 cm x (š) 55 cm x (v) 213.5 cm

Popis: First Degree Apollo Plus Black Edition

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
odolnost
pohyb

First Degree Apollo Plus Black Edition: Dokonalá kvalita i design

Verze BLACK EDITION je konstrukčně shodná se svým sourozencem, veslovacím trenažerem First Degree Apollo Hybrid, a nabízí zážitek z veslování špičkové úrovně. Díky kombinaci robustního ocelového rámu s ušlechtilým designem a klidnému chodu vodicí kolejnice z amerického jasanového ráj se trenažer First Degree Apollo Plus Black Edition hodí nejen pro malé veslařské cvičení během dne i pro náročný veslařský trénink. Namořené a lakované vodicí kolejnice přitom odolají i hmotnosti cvičících až 150 kg.

Veslovací ergometr First Degree Apollo Hybrid AR však boduje i svým nadčasovým a působivým designem. Moderní, klasický, střízlivě elegantní nebo extravagantní? First Degree Apollo Plus Black Edition se díky svým přehledným tvarům a designu řady BLACK EDITION hodí do každého obydlí. A i když na trenažeru First Degree Apollo Plus Black Edition zrovna netrénujete, lze veslovací přístroj ve vzpřímené poloze úsporně uskladnit na ploše menší než 1 m².

Autentický pocit při veslování díky patentovanému, nastavitelnému systému vodního odporu

First Degree Apollo Plus Black Edition je vybaven vodním odporovým systémem, který přináší přirozený pocit při veslování jako na skutečném vodním povrchu: čím silnější je váš záběr, tím vyšší je odpor. Díky patentované funkci AR (Adjustable Resistance) lze přitom základní odpor snadno upravit. Perfektní řešení pro intervalový trénink a ideální i pro rodinu, neboť každý může začít trénovat podle své kondice.

Veslovací přístroj First Degree s funkcí ergometru

LCD displej trenažeru First Degree Apollo Hybrid Rower vás informuje nejen o spálených kaloriích, vzdálenosti, počtu záběrů za minutu atd., ale navíc vám dává i možnost spojit veslařský trenažer s vaším PC. Díky tomu můžete používat svůj monitor ke sledování tréninkových údajů a tréninkových statistik. Pomocí hrudního popruhu a přijímače (oba jsou k dispozici jako příslušenství) je volitelně k dispozici funkce měření tepové frekvence. Veslovací trenažer First Degree Apollo Hybrid má ergonomické sedlo a příjemnou rukojeť pro vysoce pohodlný trénink. Nožní opěry mají mírně zkosené desky pod každým bříškem chodidla pro perfektní přilnutí k podkladu a navíc přispívají k rychlejšímu a silnějšímu odrazu nohama z výchozí polohy a ve fázi záběru.

Záruční podmínky: First Degree Apollo Plus Black Edition

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
-

First Degree Apollo Plus Black Edition Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.85 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.09.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Tom dne 21.6.2020 5
Huihhh!!! Nach längeren Überlegungen sollte zusätzlich zu den concept2 im Fitness-Studio nun auch ein eigener Rower für die kleinen Turns nach der Arbeit zu Hause her. Wir entschieden uns für den First Degree Apollo Plus in der schicken Black Edition. ...und wir sind einfach nur begeistert. Der Aufbau funktionierte r... [číst dále]asch und sicher. Die wertige Konstruktion und die einfache Aufbauanleitung mache es zu einem Kinderspiel. Jetzt steht das schöne Gerät als Zierde im Wohnzimmer. Einmal am Tag freuen sich meine Freundin und Ich über den abendlichen Work-out. Jeder kann in seiner Schwierigkeitsstufe trainieren ohne Wasser zu oder abzufüllen. Genial. [zobrazit méně]
de od Martina dne 15.6.2020 5
Das Rudergerät sieht nicht nur gut und elegant aus, sondern leistet auch das was es verspricht. Zudem kann das Gerät auch ohne grosses handwerkliches Geschick zusammengebaut werden. Ein kleiner Abzug gibt es nur für die Anleitung zum Anschliessen des Herzfrequenzmessers: diese könnte man in besserer Qualität und ebenfa... [číst dále]lls auf Deutsch machen. [zobrazit méně]
de od Thorsten dne 25.2.2020 5
Ein super Rower! Die Bestellung, der Versand und der Support waren einwandfrei! Das Gerät ist jetzt seit rund einer Woche in Gebrauch und ich bin von der Qualität, der Optik und dem Trainingsspaß echt begeistert! Jedem wärmstens zu empfehlen!
es od Anonym dne 2.1.2020 5
El Apollo Plus de First Degree es fantástico, y realmente es muy entretenido entrenar con él. El ruido del agua es muy agradable, y hace que parezca que estás remando de verdad. Una de las razonas para decantarnos por este modelo fue que permite regular la resistencia. Como vamos a entrenar mi mujer y yo, con distinto ... [číst dále]nivel físico, esto resulta muy práctico. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 24.5.2019 5
Super Gerät. Es sieht extrem edel aus und der Wasserwiderstand ist der Hammer! Es macht mir riesen Spaß zu trainieren. Zudem war die Kaufabwicklung problemlos, empfehlenswert!

First Degree Apollo Plus Black Edition příslušenství - naše doporučení:

1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
Podložka pod stroj First Degree Fitness Fluid Rychlé dodání! Na skladě méně než 5 ks - doprodej.
2 099,00 Kč 1 999,00 Kč
299,00 Kč 279,00 Kč
cardiostrong Gym Towel Rychlé dodání!
599,00 Kč 579,00 Kč
1 799,00 Kč 1 699,00 Kč
předchozí modely
 • Veslovací trenažér Apollo Hybrid AR Black Edition (FDF-HYBAR-B)
66x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 66 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Veslovací trenažéry
1
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX dark
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
43 654,00 Kč
2
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
51 827,00 Kč
48 299,00 Kč
3
Veslovací trenažer cardiostrong Baltic Rower Pro
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
36 575,00 Kč
33 999,00 Kč
4
First Degree Apollo Plus Black Edition
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
39 625,00 Kč
5
Veslovací trenažér Stroker
Veslovací trenažéry ▸ Kettler Veslovací trenažéry
19 799,00 Kč
18 499,00 Kč
6
Veslovací trenažér Taurus RX7
Veslovací trenažéry ▸ Taurus Veslovací trenažéry
30 499,00 Kč
28 499,00 Kč
7
Veslovací trenažér LifeFitness Row HX
Veslovací trenažéry ▸ Life Fitness Veslovací trenažéry
43 654,00 Kč
8
Veslovací trenažér cardiostrong RX40
Veslovací trenažéry ▸ cardiostrong Veslovací trenažéry
21 299,00 Kč
19 999,00 Kč
9
Veslovací trenažér First Degree Fitness Hybrid AR Apollo PRO
Veslovací trenažéry ▸ First Degree Fitness Veslovací trenažéry
39 625,00 Kč
10
Veslovací trenažér Darwin RM50
Veslovací trenažéry ▸ Darwin Fitness Veslovací trenažéry
21 299,00 Kč
19 999,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 35x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Chessington, Edinburgh, Glasgow, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
66x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 14 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz