Fitness Tracker Fitbit ALTA

č. výrobku FB-40-27-4500
  • náklady na dopravu:
Původní cena 3 843,00 Kč
nyní Dnes 2 619,00 Kč
vč. 21% DPH
ušetříte 31%
Toto zboží se již nedodává
Video
video preview
category video overlay
  • Fitness Tracker Fitbit ALTA: užitečný pomocník pro Váš denní fitness program
  • zaznamenává kroky, trasu, spálené kalorie a dobu aktivit
  • zaznamenává spánkovou aktivitu a probouzí vibračním alarmem
  • podrobné, na minuty přesné sledování pohybu - až po dobu 5 dnů
  • zachycuje denní celkové hodnoty za posledních 30 dní
  • náramek Alta je odolný proti potu, dešti a pár kapkám vody
  • notifikace: příchozích hovorů a SMS pomocí Bluetooth 4.0
  • součástí balení: odnímatelný řemínek Fitbit Alta-Tracker, klasický řemínek, nabíječka a Dongle (hardwarový klíč) pro bezdrátovou synchronizaci
  • požadavky pro synchronizaci: Windows Vista, Mac OS X 10.6, iPhone 4S, iPad 3. generace, tak jako Android či Windows zařízení

Fitness Tracker Fitbit ALTA

Perfektní fitness tracker, který není potřeba sundávat, se nosí jak ve dne, tak i v noci. Fitness náramek Fitbit ALTA zaznamenává po celý den Vaše kroky, spálené kalorie, vzdálenost i aktivní dobu pohybu. V noci naopak zaznamenává spánek a informuje o jeho kvalitě. S pomocí 3 osého akcelerometru a zadaného profilu fitness náramek Fitbit ALTA vypočítá Vaše spálené kalorie. To má tu výhodu, že náramek pracuje konkrétně s Vašimi osobními údaji a nezobrazují pouhý průměr. Integrovaný pohybový Reminder Vás bude motivovat k tomu, abyste za hodinu ušli 250 kroků. Zároveň budete informováni o přijatých zprávách, upomínkách z kalendáře i příchozích hovorech. Automatické rozpoznání spánku zaznamenává jeho rytmus a ten vyhodnocuje. Na displeji se Vám ukáže, jak dlouho jste spali a jak často jste se probouzeli. Tyto informace pomohou vylepšit Váš spánek. Zabudovaný tichý alarm fitness náramku Fitbit ALTA Vás bude probouzet, kdy si přejete, a to jemnou vibrací.

Fitness Tracker Fitbit ALTA se nechá bezdrátově synchronizovat s chytrým telefonem či počítačem, díky čemuž budete mít analýzy a statistiky neustále u sebe. Vychytávkou fitness trackeru Fitbit ALTA je možnost výměny řemínku. Moderní a úzký řemínek tak budete moci bez jakéhokoli váhání nosit jako módní doplněk. Výměnné řemínky si lze vybrat v různých barvách a tak ho přizpůsobit Vašemu osobnímu stylu. Využijte i pár bezplatných nástrojů a mobilní aplikace, s nimiž si budete moci stanovit cíle a pokroky sledovat v přehledných diagramech a tabulkách.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
2
3
0
2
0
1
0

4.33 5 hvězdiček

(3 Hodnocení zákazníků)


Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!

0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Ware ist optisch gut anschaubar, umfangreiche Details in der Anwendung, Armband leicht austauschbar, zu empfehlen!
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Profesjonalna i uprzejma obsługa telefoniczna. Inne sklepy wystawiały towar którego faktycznie nie było na stanie. Przesyłka zrezalizowana błyskawicznie (przedpłata kartą kredytową). Polecam z czystym sumieniem.
0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Das Produkt ist noch nicht getestet, deshalb hierzu noch keine Information. Ein Produkt wird sich im Langzeitgebrauch bewähren müssen. Qualität ist, wenn der Kunde zurück kommt, und nicht das Produkt. Das Plastikarmband ist viel viel zu teuer! Wenn es das Beste für Sie ist, haben Sie alles richtig gemacht, dann weiter so. Viel Erfolg....

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě