Flexi-Sports Flexi-Bar Intensiv

č. výrobku FLX-124-SET
Skladem
náklady na dopravu: 240,00 Kč
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS
-%
DMOC
dosud
2 089,00

 • všestranné náčiní pro sportovce se zájmem o zdraví
 • pro každou úroveň kondice a každou věkovou skupinu!
 • ve srovnání s vibrační tyčí Flexi-Bar Standard klade verze Flexi-Bar Intensiv větší odpor, takže je vhodná pro uživatele silnější postavy
 • posiluje hluboké svaly šetrně ke kloubům
 • kombinace tréninku síly, vytrvalosti a koordinace
 • lehká a snadná manipulace
 • lze používat vsedě nebo vetoje, v pohybu nebo při vyvažování
 • cíle: zvýšení spalování tuků, stimulace metabolismu tuků, zlepšení držení těla, posílení vazivové tkáně, tvarování postavy, dokonalý trénink pro obnovu postavy po těhotenství
 • NOVINKA: vč. DVD zdarma „Úvod a cvičení“
 • tréninkové DVD s Barbarou Klein a Esther Napierski
  jazyk: němčina
  formát obrazu: 16:9
  délka: cca 37 min.
 • včetně tréninkového plakátu
 • celková délka: 153,5 cm
 • barva: modrá

Flexi-Sports Flexi-Bar Intensiv je pomůckou pro terapeutický a kondiční trénink v jednom! Pomáhá předcházet napětím a bederní, ramenní a krční oblasti, zmírňovat artrózu v oblasti ramen a kyčlí a vyrovnávat svalové dysbalance. Při pravidelném používání trénink s vibrační tyčí Flexi-Sports Flexi-Bar Intensiv zvyšuje spalování tuků a podporuje metabolismus tuků. Tím své postavě vrátíte dobrou formu!

Kombinací silového a vytrvalostního tréninku je Flexi-Sports Flexi-Bar Intensiv vzniká absolutně univerzální náčiní, ideální pro každou úroveň kondice a každý věk. Samotná manipulace je naprosto jednoduchá: Tyč rozkmitáte a tím trénujete své hluboké svaly. Ať už cvičíte vsedě nebo vestoje, v pohybu nebo při vyvažování – důležité je, že se při cvičení bavíte! Stačí jen 3 tréninkové jednotky s tyčí Flexi-Sports Flexi-Bar Intensiv za týden po 10-15 minutách pro efektivní trénink!

Pro úvod do tréninku s tyčí Flexi-Sports Flexi-Bar Intensiv získáte tréninkové DVD zdarma. Barbara Klein a Esther Napierski vám na něm předvedou techniku a zacházení s tyčí Flexi-Sports Flexi-Bar Intensiv. Současně vám vysvětlí výhody jejího používání a chyby, kterým je vhodné se vyhnout. Tento program by měl být začátkem vaší první tréninkové jednotky s tyčí Flexi-Sports Flexi-Bar Intensiv.

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.


Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.
Bohužel se vyskytla chyba. Prosím, zkontrolujte Vaše údaje.
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

5 5 hvězdiček

(1 Hodnocení zákazníků)0 osob(y) považuje(-í) tuto recenzi za užitečnou
Sehr schnelle Lieferung und kompetente Beratung am Telefon. Verwende den Flixi-Bar alle 2 Tage. Erfolge sind auch schon zu verzeichnen, zumindestens was die Koordination betrifft. Die Übungen sind schnell und intuitiv begreifbar.

T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Fitness stroje
nyní osobně vyzkoušejte přímo na místě!
66x v Evropě
Evropská jednička v oblasti fitness strojů
66x v Evropě