Více než 3.143.186 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 75.584 výrobků
model 2020

Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720

č. výrobku FDF-XT-E720s-13
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (6)
6 Hodnocení zákazníků
4.83 5 hvězdiček
výsledek testu T-Fitness (Info)
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita
K výbavě patří např. brzdný systém zajišťující příjemný tréninkový pohyb. Tréninkový počítač, přesné nastavení odporu a variabilita při kondičním cvičení vytváří dokonalou souhru stroje. Také transportní kolečka, držáky láhve s nápojem, měření tepu jsou vychytávky, které zvyšují tréninkový komfort, účinnost a přispívají k dobrému hodnocení.
Stabilitu ergometru zajišťují odolná rámová konstrukce, vysoká hmotnost a bezpečné postavení. Stabilní ergometr má vyšší zatížitelnost. Rámy a řídítka se právě při vysoké intenzitě tréninku méně kývají, ergometr má celkově vyšší životnost.
K plynulému chodu přispívá vedle převodového poměru také setrvačná jednotka. Skládá se ze setrvačníku, středového ložiska, kuličkových ložisek atd. Čím plynulejší je chod, tím šetrnější je trénink ke kloubům.
Ergonomická konstrukce ergometru předchází příznakům únavy a chybnému fyziologickému držení těla. Dobrou ergonomii zajišťují detaily jako možnost nastavení sedla a řídítek, nízký nástup, vzdálenost pedálů a obecná konstrukce stroje.
Video
Zavřít
Počet
Dosud
88 432,00 Kč
Nyní
82 331,00 Kč
6%
Ušetříte
vč. 21.0% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání spediční firmou 2
Teaser Icon
max. hmotnost uživatele 150 kg

Detaily výrobku: Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720

 • model 2020 info
 • technické údaje - Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720:
 • vybavení - Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720:
 • trenažér pro trénink horní poloviny těla First Degree Fluid Cycle XT
 • perfektní kontrola tréninku díky jedinečnému systému zátěže vytvořeného vodou
 • základní zátěž variabilně nastavitelná díky 20 stupňům
 • výborná kombinace kardio a silového tréninku
 • posilovací ramena flexibilně přizpůsobitelná jakékoliv výšce a tréninkové pozici ať už ve stoje, či v sedě
 • velmi snadno ovladatelný tréninkový počítač
 • Interactive Performance Monitor (IPM) - velká a lehce ovladatelná konzole podává neustále informace o čase, 500 m, dráze, rychlosti, Wattech, srdeční frekvenci, tepu, odporu a spotřebě kalorií.
 • programy: intervalový trénink, Quick Start, manuální trénink, Pacer
 • včetně kompatibilního snímače tepu Polar
 • otočný sedák s nízkým umístěním pro snadný přístup ke stroji
 • nízká výška sedáku (54cm)
 • buben z nerozbitného polykarbonátu
 • pohodlné polstrování
 • prostorově nenáročný
 • max. hmotnost uživatele - Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720: 150 kg
 • rozměry po sestavení - Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720: (d) 121 cm x (š) 95 cm x (v) 120 cm

Popis: Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720

výsledek testu T-Fitness (Info)
vybavení
ergonomie
plynulost chodu
stabilita

Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720: víc než horizontální ergometr!

Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720 nahradí tradiční horizontální ergometr, známý pro svůj kardio trénink šetrný k zádům. Efektivní trénink horní poloviny těla je možný pomocí otočných posilovacích ramen s duálními držadly, který umožňuje trénink ve stoje i v sedě. First Degree Fitness veslařský trenažér XT E720 disponuje pohonem jak vpřed, tak i vzad, čímž si posílíte mnoho svalů celého těla.

Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720 využívá osvědčený systém zátěže vytvořené vodou veslařského trenažéru Fluid Rower té samé značky. Díky tomuto způsobu si můžete kdykoli a přímo ovlivňovat intenzitu Vašeho tréninku. Čím intenzivněji posilovacími rameny pohybujete, tím silnější je odpor. Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720 nabízí možnost přizpůsobení zátěže Vaší kondiční úrovni pomocí 20 stupňů.

Vybaven je snadno ovladatelným tréninkovým počítačem. LCD displej informuje o údajích jako jsou čas, spotřeba kalorií, tep atd. Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720 také disponuje snímačem pulsu od firmy Polar. Hrudní pás je možné zakoupit ve volitelném příslušenství. Díky USB přípojce lze stroj propojit s počítačem. K dispozici tak budete mít Vaši statistiku tréninků a počítačový monitor můžete použít pro zobrazování tréninkových dat. Na First Degree Fitness veslařském trenažéru XT E720 trénujete a zároveň můžete sledovat filmy na PC.

Posilování na tomto fitness stroji je velmi komfortní. Na základě otočného a nízkého sedáku je trénink uzpůsoben také lidem s pohybovým omezením. Sedák je velmi dobře polstrovaný a i při delších tréninkových jednotkách pohodlný.

Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720 zaujme i svým konstrukčním zpracováním. Na stroji mohou posilovat uživatele do maximální hmotnosti 150 kg. Buben je vyroben z nerozbitného polykarbonátu. Díky svým kompaktním rozměrům po sestavení 121 x 95 cm si tento model najde své místo i v malých posilovnách.

Záruční podmínky: Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720

Další podrobnosti o této záruce jsou uvedeny v záručních podmínkách výrobce. Záruka výrobce je doplňková služba výrobce a nemá vliv na vaše práva v rámci zákonné záruky.
Záruka výrobce plná záruka nádrž rám mechanika
domácí použití (zjistit více)
Záruka se vztahuje na fitness stroje použivané domácnostmi či k soukromým účelům.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce 36 měsíce 10 let 24 měsíce
poloprofesionální využití (zjistit více)
O poloprofesionálním použití mluvíme tehdy, když je fitness stroj využíván v institucích, jako jsou hotely, školy, spolky nebo k rehabilitaci, ve firemní posilovně atd.

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce 36 měsíce 10 let 24 měsíce
profesionální využití (zjistit více)
Záruka pro profesionální použití se týká fitness strojů ve veřejných komerčních zařízeních (jako např. posilovny).

Podrobné informace najdete v záručních podmínkách výrobce.
12 měsíce 36 měsíce 10 let 24 měsíce

Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720 Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.83 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2020, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Torsten Loest dne 25.8.2020 5
Das Gerät ist einfach genial, wir nutzen es fünf mal die Woche. Top geeignet für den gesamten Oberkörper und die Armmuskulatur. Zudem ist es auch ein Kalorienschlucker. Wir haben auch nach längeren Trainingseinheiten keine Schmerzen, somit gestehe ich dem Gerät auch eine sehr gute Ergonomie zu. Auch wenn der Preis erst... [číst dále] einmal sehr hoch klingt, das Gerät ist sehr gut verarbeitet, wir würden es jederzeit wieder kaufen. Nach einem Problem konnte sich auch der sehr gute Sport Tiedje Service auszeichnen. Über den Hersteller selbst kann ich nichts weiter sagen. [zobrazit méně]
es od Anonym dne 3.1.2020 5
¡Inmejorable! Un aparato súper completo para realizar un entrenamiento de todo el cuerpo. Como puedes entrenar tanto el tren superior (brazos...), como el tren inferior (modo bicicleta), es como tener dos aparatos en uno. El movimiento resulta en ambos casos muy fluido. Además, gracias a los ajustes que tiene, puedes e... [číst dále]ntrenar los brazos estando de pie o sentado. ¡Muy recomendable! [zobrazit méně]
nl od Anonym dne 2.2.2018 5
Wij hebben voor onze praktijk de First degree Fluid cycle aangeschaft. nu hij hier staat hebben we veel tevreden klanten. Voor mensen die slecht te been zijn is dit een uitkomst
nl od Anonym dne 30.11.2017 5
apparaat is goed inzetbaar voor mensen die vanuit een rolstoel op het apparaat willen gaan zitten. Wij zijn er erg blij mee en de patienten zijn er ook erg blij mee
fr od DR Rispoli dne 24.9.2015 4
Matériel que j'utilisais en centre de réadaptation fonctionnelle et que j'utilise maintenant chez moi ! Pour: - Facile à assembler. - Stable mais peu encombrant. - Sert à toute la famille grâce à ses fonctions, vélo assis classique, vélo à bras assis et debout. Musculation du haut et du bas du corps ainsi que les abdom... [číst dále]inaux et les vertébraux en position debout. - Le système à eau et très progressif, fluide et doux pour les articulations. Contre: - Pas de réglage du siège pour les personnes de grande taille ce qui impose le pédalage assis en position bras au dessus du cœur. - Rotation du siège que sur la droite. - Relativement bruyant en raison du système à eau mais pas désagréable. Pour moi, le XT E720 remplace tous les autres appareils (rameur, abdominaux, vélo classique) grâce à ses différents réglages. Conclusion: Je conseille ce vélo aussi bien aux professionnels qu'aux particuliers s'ils sont un peu fortunés car le prix m'oblige à enlever une étoile ! [zobrazit méně]

Fluid cycle pro trénink horní poloviny těla First Degree Fitness XT E720 příslušenství - naše doporučení:

1 499,00 Kč 1 399,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
299,00 Kč 279,00 Kč
1 875,00 Kč 1 562,00 Kč
599,00 Kč 579,00 Kč
65x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 3.000.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 65 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 34x v NěmeckoAachen, Augsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Hamburk, Hannover, Husum, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mannheim, Mnichov, Norimberk, Řezno, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 9x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Nottingham
 • 7x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 4x ŠvýcarskoBasilej, Bern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • FranciePaříž
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč *
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2020
1) Jen při platbě PayPal, Kreditní karta, PayU.
2) Naše doručení prostřednictvím spedice garantuje dodání zboží vyplaceně do domu.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
65x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz