Více než 2.605.848 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 62.909 výrobků

Garmin Forerunner 645

č. výrobku GA-010-01863-30
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (13)
13 Hodnocení zákazníků
4.92 5 hvězdiček
 • Garmin Forerunner 645 Obrázek výrobku
 • Garmin Forerunner 645 Obrázek výrobku
 • Garmin Forerunner 645 Obrázek výrobku
 • Garmin Forerunner 645 Obrázek výrobku
 • Garmin Forerunner 645 Obrázek výrobku
 • Garmin Forerunner 645 Obrázek výrobku
Zavřít

Prosím vyberte zboží

vyberte
 • bez hudby 10 567,00 Kč
 • černá/stříbrná
 • pískovcová/stříbrná
 • s hudbou 12 354,00 Kč
 • černá/stříbrná
 • višňově červená/stříbrná
Počet
Naše cena od Naše cena Naše cena
10 567,00 Kč12 354,00 Kč od
10 567,00 Kč
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání prostřednictvím UPS

Detaily výrobku: Garmin Forerunner 645

 • rozměry:
  • 43 x 43 x 13 mm
  • 42 g
 • rozsah dodávky – Garmin Forerunner 645:
  • standardní: Forerunner 645, napájecí/datový kabel, stručný návod

Popis: Garmin Forerunner 645

Poptávka po modelech hodinek Forerunner 645 je aktuálně výrazně vyšší než dostupnost zboží. Přesto vám vzhledem k velké poptávce doporučujeme provést (předběžnou) objednávku, abyste se vyhnuli delší čekací době.

Garmin Forerunner 645

Garmin Forerunner 645 jsou vysoce výkonné sportovní hodinky s GPS se všemi důležitými funkcemi pro běh, jízdu na kole, plavání a mnoho dalších disciplin. Novinkou je u značky Garmin integrovaný hudební přehrávač, který dokáže uložit přímo na zápěstí až 500 skladeb. Obzvlášť praktická je pak funkce streamingu s využitím poskytovatele Deezer Premium+. Abonenti si mohou své oblíbené skladby ukládat přímo do hodinek Forerunner 645 Music a přehrávat si je při běhu pomocí sluchátek s funkcí Bluetooth. Navíc můžete svůj telefon nebo peněženku jednoduše nechat doma. Hodinky Forerunner 645 Music podporují bezdrátové platby pomocí funkce Garmin Pay™, takže při nakupování potřebujete jen své hodinky. Pomocí integrovaného čipu NFC bude možné se spolupracujícími bankami nepřetržitě provádět bezhotovostní platby. Použití je možné všude tam, kde jsou podporovány bezkontaktní platby.

Rozmanitý trénink s hodinkami Garmin Forerunner 645 Music

Nenechte všednost proniknout do svého každodenního tréninku! Garmin Forerunner 645 vám umožňuje snadno vytvářet svůj trénink rozmanitým způsobem: ať už jde o běh, jízdu na kole, plavání, trénink na krosovém trenažéru, pádlovací sporty, posilování a mnoho dalších disciplin. S hodinkami Garmin Forerunner 645 máte přitom všechny údaje k dispozici přímo na zápěstí. Zejména pro běžce je zvlášť důležitá efektivita běhu, aby ze svých tréninkových jednotek získali maximální užitek. Pokud chcete navíc analyzovat biomechanické hodnoty, jako je frekvence kroků, doba kontaktu s terénem a rovnováha doby kontaktu s terénem, svislý pohyb a svislý poměr, potřebujete jen náramek Garmin Running Dynamics Pod nebo hrudní pás Gamin Premium Run. Navíc můžete využívat také speciální funkce pro jízdu na kole a dokonce i pro trénink v plaveckém bazénu. Ve vodě hodinky Forerunner 645 Music měří vzdálenost, rychlost, počet temp a mnoho dalších hodnot. Díky technologii měření srdečního tepu na zápěstí Elevate™ můžete s hodinkami Garmin Forerunner 645 Music ukládat mnoho sportovních a zátěžových hodnot a sledovat, jak vaše tělo reaguje za různých okolností. Přitom přístroj vypočítává váš VO2max a sportovní věk. Tyto dvě hodnoty jsou indikátory vaší fyzické kondice, kterou lze pravidelným tréninkem zlepšovat. Ukládá se také variabilita tepové frekvence pro výpočet a sledování úrovně stresu. Hodinky Forerunner 645 vám tak pomáhají lépe porozumět potenciálním stresorům. Získáte ideální přehled o své rovnováze mezi stresem a zotavením. Pokud váš stresový faktor vzroste příliš, pomohou vám sportovní hodinky Garmin si odpočinout pomocí vedených dechových cvičení.

Díky vodotěsnosti až 5 ATM lze hodinky Forerunner 645 bez problému používat při sprchování nebo vodních sportech, jako je plavání nebo pádlování ve stoje. Hodinky Forerunner 645 Music za vás analyzují, jak efektivní je skutečně váš aktuální tréninkový plán. Přitom sledují jak trénink, tak i zotavení, abyste se mohli lépe připravit na závody nebo na tréninkovou fázi. Tréninkový stav je nový výkonový nástroj, který automaticky vyhodnocuje vaše poslední tréninky a výkonnostní ukazatele a sdělí vám, zda při tréninku posilujete svou kondici, dosáhli jste své nejvyšší kondice nebo jste přetíženi. Nová anaerobní funkce Training Effect vám poskytne přehled o nepodstatnější části tréninku a ukáže vím, zda pomocí vašeho tréninku zlepšujete schopnost velmi intenzivně cvičit. Dokonce si můžete zobrazit svou všeobecnou tréninkovou zátěž. Za tímto účelem se porovnává tréninkový objem za posledních 7 dní s optimálním rozsahem pro kondiční hladinu a objem posledního tréninku.

Garmin Forerunner 645 – perfektní společník pro každý den

Na slunci, za deště nebo na sněhu – hodinky Forerunner 645 jsou ideální pro tyto podmínky. Displej Garmin Chroma je snadno čitelný i na přímém slunci a chrání jej obzvlášť odolné ochranné sklo Corning Gorilla Glass. Sportovní hodinky s GPS jsou věrným společníkem každý den. Jsou vodotěsné do 5 ATM (odpovídá zkušebnímu tlaku v hloubce 50 metrů), takže je můžete nosit při plavání a sprchování. Díky výdrži baterie až 7 dní v režimu smartwatch a 5 hodin v režimu GPS jsou hodinky Forerunner 645 Music také partnerem při běhu, který s vámi dokáže držet krok a přitom vás podporuje i hudbou. Díky uzávěru Quick-Release lze navíc řemínek hodinek měnit bez použití nářadí. Hodinky se tak skvěle hodí ke každé kombinaci oblečení.

Záruční podmínky: Garmin Forerunner 645

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.

Garmin Forerunner 645 Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.92 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 30.06.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Meredia dne 5.6.2018 5 Varianta: bez hudby
Ich bin total zufrieden. Nachdem meine Garmin Vivoactive HR nicht mehr funktionierte, machte ich mich auf die Suche nach einer neuen Uhr. Da ich mit Garmin grundsätzlich sehr zufrieden war, sollte es wieder eine aus diesem Hause sein. Wichtig war mir, dass sie nicht so sehr nach Sportuhr aussieht, aber trotzdem viele... [číst dále] Funktionen hat, fürs Schwimmen geeignet ist, der Akku lange hält und trotzdem einen annehmbaren Preis hat. Bis jetzt wurde ich noch nicht enttäuscht und hab auch noch nichts vermisst. [zobrazit méně]
fi od Mikko Virtanen dne 25.5.2018 5 Varianta: bez hudby
Huoppu tuote. Paljon uusia ominaisuuksia ja toimii hyvin. Tunnistaa tauot automaattisesti. Näyttö on helppokukuinen riippumatta valaistuksesta.
de od Milan dne 18.5.2018 5 Varianta: bez hudby
Super Laufuhr zu einem guten Preis verglichen mit anderen Händlern. Die Uhr hat alle technischen Raffinessen, die man sich wünscht. Die Verabeitungsqualität ist auch sehr gut. Obwohl das Gehäuse aus Kunststoff ist macht die Uhr keinen billigen Plastikeindruck. Ich bin bis jetzt sehr zufrieden und kann die Forerunne... [číst dále]r 645 auf jeden Fall weiterempfehlen. [zobrazit méně]
de od Anonym dne 18.5.2018 5 Varianta: bez hudby
Tolle Funktionen. Herzfrequenzmessung am Handgelenk funktioniert einwandfrei, GPS funktioniert ebenfalls sehr gut
se od Magnus Friberg dne 18.5.2018 5 Varianta: bez hudby
Superbra som det jag köpte den för - aktivitetsklocka. Plötsligt hamnade den på armen som mycket bra Smartwatch också!
de od Markus dne 13.5.2018 5 Varianta: bez hudby
Die Funktionen dieser Uhr sind schlicht gigantisch. Vor allem zusammen mit dem garmin hr run Brustgurt gibt es wirklich nichts, was sich nicht analysieren lässt. Habe schon nach drei Trainingseinheiten meinen Laufstil verbessern und dadurch meine Effizienz steigern können. Auch die Akku-Leistung überzeugt. Selbst b... [číst dále]ei eingeschalteter Smartphone Verbindung und regelmäßigem Training hält sie mindestens 4 Tage und ist sehr schnell wieder voll aufgeladen. Ich kann dieses Produkt nur weiterempfehlen! [zobrazit méně]
no od Anonym dne 11.5.2018 5 Varianta: bez hudby
Super treningsklokke, foreløpig kun brukt ifm. stisykling, fungerer bra til dette, der du kan få varsler fra Strava og automatisk overføring av treningen til Strava app. Bruker i tillegg klokken til betalinger på trådløse bankterminaler. Dette forutsetter at du benytter et kort som støtter Garmin Pay. Her benytt... [číst dále]er jeg kortet 365Direkte fra Danske bank. [zobrazit méně]
es od lluisgar76@gmail.com dne 4.5.2018 5 Varianta: bez hudby
Perfecto para el día a día y running / trail running. Pequeño y práctico.
nl od W.Glas dne 22.4.2018 5 Varianta: bez hudby
Loop nu enige tijd met de Garmin 645 wat een perfect horloge. Hiervoor een Garmin 610 maar de hartslagband begon te irriteren en omdat ik het ook als gewoon horloge gebruik vrij groot. De 645 is lekker licht en ideaal voor een smalle pols En voor een hardloper alles zit er op en eenvoudig te bedienen met gewone knoppen... [číst dále]. De Garmin 645 is niet goedkoop maar het geld meer dan waard [zobrazit méně]
de od Lindbüchl Sigi dne 18.4.2018 5 Varianta: bez hudby
Ich habe die Uhr mittlerweile ca. 3 Wochen im Einsatz und bin bisher sehr zufrieden. Das Lauftraining funktioniert wie - von Garmin bekannt - sehr gut und die ausgegebenen Daten sind natürlich auch sehr umfangreich. Dennoch ist mir beim Laufen mit Musik aufgefallen, dass die Verbindung ruckeln kann, sobald die Uhr rel... [číst dále]ativ weit weg von den Kopfhörern ist. Ich trage meine Uhr am linken Handgelenk. Eventuell kann ein Software Update zu einer Verbesserung führen. Mal abwarten was Garmin da in Zukunft macht. Als zweites Minimanko ist mir aufgefallen, dass de silberne Ring um die Uhr doch etwas empfindlicher ist als ursprünglich gedacht. Leider lassen sich schon ein paar Minikratzer erkennen, da die Uhr sehr viel im Alltag getragen wird. Aber am Ende des Tages ist es auch nur ein Gebrauchsgegenstand. Für jemanden der eine sehr gute GPS Uhr von Garmin sucht und nicht auf die Musikfunktion verzichten möchte, ist die Forerunner 645M eine sehr gute Wahl. [zobrazit méně]
de od Alex dne 17.4.2018 5 Varianta: bez hudby
Die Forerunner 645 hat mich in meinen bisherigen Läufen mit ihren Funktionen und Messungen überzeugt. Bislang hatte ich noch keine Aussätzer der Pulsmessung (war aber auch nur laufen, und nicht im Fitnessstudio unterwegs). Der GPS-Empfang nach dem erstmaligen Finden sehr schnell, so dass man bereits nach wenigen Sek... [číst dále]unden loslaufen kann. Das was mich zunächst einige Schwierigkeiten bereitet hat, waren die Konfiguration der Uhr (z.B. Pace auf min/km Umstellen, Konfiguration der Anzeige beim Laufen). Hier muss ich aber dazu sagen, dass dies meine erste Garmin Uhr ist. Da ich die Uhr ohne Musik-Option bestellt habe, kann ich hierzu leider kein Feedback geben. Von mir eine klare Weiterempfehlung. [zobrazit méně]
nl od W.Glas dne 12.4.2018 5 Varianta: bez hudby
Ik heb lang gelopen met een Forerunner 610 maar de hr borstband irriteert bij lange duurlopen. En de GPS fix duurt lang. Dus de opvolger moest hr aan de pols hebben en GPS plus Glonass. Omdat ik ook een smalle pols heb is de keuze op de Forerunner 645 uitgekomen. Twee dagen na ontvangst gelijk een halve marathon gelope... [číst dále]n. Wat een heerlijk horloge, licht, comfortabel om de pols en goed afleesbaar tijdens het lopen en zeer uitgebreide functionaliteit. Niet goedkoop maar het zonder meer waard. [zobrazit méně]
se od Victor dne 3.4.2018 4 Varianta: bez hudby
Quick and accurate GPS. The wrist heart rate monitor fails to measure the pulse every once in while, sometimes while running, and almost always when in the gym or while climbing.
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
způsoby platby
Dobírka
Platba předem
77x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.500.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 77 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Sportovní hodinky
1
Multisportovní hodinky s GPS Garmin Forerunner 935
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
19 215,00 Kč
16 994,00 Kč
2
Běžecké hodinky Polar M430 GPS
Sportovní hodinky ▸ Polar Sportovní hodinky
5 990,00 Kč
3
Sportovní hodinky Garmin GPS fenix 5X Saphir
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
20 590,00 Kč
18 900,00 Kč
4
Garmin Forerunner 645
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
12 354,00 Kč
5
Hodinky Garmin Vivoactive 3
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
9 881,00 Kč
8 646,00 Kč
6
Garmin Forerunner 645
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
10 567,00 Kč
7
Fitbit Versa
Sportovní hodinky ▸ Fitbit Sportovní hodinky
5 464,00 Kč
8
Hodinky Garmin Vívomove HR
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
5 489,00 Kč
5 434,00 Kč
9
Běžecké hodinky Polar M200 s GPS
pulsuhren_laufen ▸ Polar pulsuhren_laufen
4 091,00 Kč
2 718,00 Kč
10
Hodinky Garmin Forerunner 235
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
9 582,00 Kč
6 449,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x NěmeckoBerlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 12x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 5x RakouskoŠtýrský Hradec, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • Goggle+
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
77x v Evropě
Storemap
T-Fitness
Na telefonu je Vám k dispozici 9 pracovníků
228 885 842
info@t-fitness.cz