Více než 2.678.766 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 64.502 výrobků

Garmin Forerunner 645

č. výrobku GA-010-01863-30
print Tisknout
Hodnocení zákazníků (18)
18 Hodnocení zákazníků
4.94 5 hvězdiček
 • Garmin Forerunner 645 Obrázek výrobku
 • Garmin Forerunner 645 Obrázek výrobku
 • Garmin Forerunner 645 Obrázek výrobku
 • Garmin Forerunner 645 Obrázek výrobku
 • Garmin Forerunner 645 Obrázek výrobku
 • Garmin Forerunner 645 Obrázek výrobku
Zavřít

Prosím vyberte zboží

vyberte
 • bez hudby 10 705,00 Kč
 • černá/stříbrná
 • pískovcová/stříbrná
 • s hudbou 10 705,00 Kč
 • černá/stříbrná K dodání opět od cca 21.11.2018
 • višňově červená/stříbrná
Počet
Naše cena
10 705,00 Kč
vč. 21% DPH
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Dodávka až k Vám domů - bez dopravného!
Rychlé dodání!
Dodání prostřednictvím FedEx/UPS

Detaily výrobku: Garmin Forerunner 645

 • rozměry:
  • 43 x 43 x 13 mm
  • 42 g
 • rozsah dodávky – Garmin Forerunner 645:
  • standardní: Forerunner 645, napájecí/datový kabel, stručný návod

Popis: Garmin Forerunner 645

Poptávka po modelech hodinek Forerunner 645 je aktuálně výrazně vyšší než dostupnost zboží. Přesto vám vzhledem k velké poptávce doporučujeme provést (předběžnou) objednávku, abyste se vyhnuli delší čekací době.

Garmin Forerunner 645

Garmin Forerunner 645 jsou vysoce výkonné sportovní hodinky s GPS se všemi důležitými funkcemi pro běh, jízdu na kole, plavání a mnoho dalších disciplin. Novinkou je u značky Garmin integrovaný hudební přehrávač, který dokáže uložit přímo na zápěstí až 500 skladeb. Obzvlášť praktická je pak funkce streamingu s využitím poskytovatele Deezer Premium+. Abonenti si mohou své oblíbené skladby ukládat přímo do hodinek Forerunner 645 Music a přehrávat si je při běhu pomocí sluchátek s funkcí Bluetooth. Navíc můžete svůj telefon nebo peněženku jednoduše nechat doma. Hodinky Forerunner 645 Music podporují bezdrátové platby pomocí funkce Garmin Pay™, takže při nakupování potřebujete jen své hodinky. Pomocí integrovaného čipu NFC bude možné se spolupracujícími bankami nepřetržitě provádět bezhotovostní platby. Použití je možné všude tam, kde jsou podporovány bezkontaktní platby.

Rozmanitý trénink s hodinkami Garmin Forerunner 645 Music

Nenechte všednost proniknout do svého každodenního tréninku! Garmin Forerunner 645 vám umožňuje snadno vytvářet svůj trénink rozmanitým způsobem: ať už jde o běh, jízdu na kole, plavání, trénink na krosovém trenažéru, pádlovací sporty, posilování a mnoho dalších disciplin. S hodinkami Garmin Forerunner 645 máte přitom všechny údaje k dispozici přímo na zápěstí. Zejména pro běžce je zvlášť důležitá efektivita běhu, aby ze svých tréninkových jednotek získali maximální užitek. Pokud chcete navíc analyzovat biomechanické hodnoty, jako je frekvence kroků, doba kontaktu s terénem a rovnováha doby kontaktu s terénem, svislý pohyb a svislý poměr, potřebujete jen náramek Garmin Running Dynamics Pod nebo hrudní pás Gamin Premium Run. Navíc můžete využívat také speciální funkce pro jízdu na kole a dokonce i pro trénink v plaveckém bazénu. Ve vodě hodinky Forerunner 645 Music měří vzdálenost, rychlost, počet temp a mnoho dalších hodnot. Díky technologii měření srdečního tepu na zápěstí Elevate™ můžete s hodinkami Garmin Forerunner 645 Music ukládat mnoho sportovních a zátěžových hodnot a sledovat, jak vaše tělo reaguje za různých okolností. Přitom přístroj vypočítává váš VO2max a sportovní věk. Tyto dvě hodnoty jsou indikátory vaší fyzické kondice, kterou lze pravidelným tréninkem zlepšovat. Ukládá se také variabilita tepové frekvence pro výpočet a sledování úrovně stresu. Hodinky Forerunner 645 vám tak pomáhají lépe porozumět potenciálním stresorům. Získáte ideální přehled o své rovnováze mezi stresem a zotavením. Pokud váš stresový faktor vzroste příliš, pomohou vám sportovní hodinky Garmin si odpočinout pomocí vedených dechových cvičení.

Díky vodotěsnosti až 5 ATM lze hodinky Forerunner 645 bez problému používat při sprchování nebo vodních sportech, jako je plavání nebo pádlování ve stoje. Hodinky Forerunner 645 Music za vás analyzují, jak efektivní je skutečně váš aktuální tréninkový plán. Přitom sledují jak trénink, tak i zotavení, abyste se mohli lépe připravit na závody nebo na tréninkovou fázi. Tréninkový stav je nový výkonový nástroj, který automaticky vyhodnocuje vaše poslední tréninky a výkonnostní ukazatele a sdělí vám, zda při tréninku posilujete svou kondici, dosáhli jste své nejvyšší kondice nebo jste přetíženi. Nová anaerobní funkce Training Effect vám poskytne přehled o nepodstatnější části tréninku a ukáže vím, zda pomocí vašeho tréninku zlepšujete schopnost velmi intenzivně cvičit. Dokonce si můžete zobrazit svou všeobecnou tréninkovou zátěž. Za tímto účelem se porovnává tréninkový objem za posledních 7 dní s optimálním rozsahem pro kondiční hladinu a objem posledního tréninku.

Garmin Forerunner 645 – perfektní společník pro každý den

Na slunci, za deště nebo na sněhu – hodinky Forerunner 645 jsou ideální pro tyto podmínky. Displej Garmin Chroma je snadno čitelný i na přímém slunci a chrání jej obzvlášť odolné ochranné sklo Corning Gorilla Glass. Sportovní hodinky s GPS jsou věrným společníkem každý den. Jsou vodotěsné do 5 ATM (odpovídá zkušebnímu tlaku v hloubce 50 metrů), takže je můžete nosit při plavání a sprchování. Díky výdrži baterie až 7 dní v režimu smartwatch a 5 hodin v režimu GPS jsou hodinky Forerunner 645 Music také partnerem při běhu, který s vámi dokáže držet krok a přitom vás podporuje i hudbou. Díky uzávěru Quick-Release lze navíc řemínek hodinek měnit bez použití nářadí. Hodinky se tak skvěle hodí ke každé kombinaci oblečení.

Záruční podmínky: Garmin Forerunner 645

Záruka: Pro koncové spotřebitele platí záruka podle všeobecných zákonných předpisů.

Garmin Forerunner 645 Test a hodnocení:

3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0
4.94 5 hvězdiček
Ohodnoťte nyní Vámi zakoupený výrobek a vyhrajte poukázku ve výši 500,00 € nebo vrácení peněz ze zaplacené kupní ceny. Vyberte si!
Ohodnoťte výrobek
Pomozte nám i ostatním zákazníkům Vaším ohodnocením výrobku. Informujte nás o svých zkušenostech s výrobkem. Všechna hodnocení výrobků, provedená do 31.12.2018, budou automaticky zařazena do soutěže o výhry.
Příjmení
E-mailová adresa *
* Pro účast v soutěži o výhry na základě hodnocení je bezpodmínečně uvést e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry vyrozumět. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Hodnoťte jen výrobek
, nikoli proces nákupu nebo expedici.
0 0 0 0 0
Napište stručnou recenzi (potřebné)
Prosím vložte zde svou recenzi výrobku, který jste zakoupili. Tím, že ohodnotíte výrobek, můžete ostatním zákazníkům v rozhodování. Vyjádřete se, prosím, pouze k výrobku, nikoli k procesu nákupu.
Mohly by Vám pomoci následující informace:
 • Popište výhody i nevýhody výrobku.
 • Při hodnocení výrobku buďte struční a objektivní.
 • Hodnoťte vlastnosti výrobku (např. zpracování).
 • Zajímavé jsou i detaily použití výrobku nebo možnosti použití.
 • Věrohodnost Vaší recenze podpoříte výběrem vhodných slov.
ohodnotit nyní

názor ostatních zákazníků:

de od Magnus dne 3.11.2018 5 Varianta: bez hudby
Ich besitze die 645 Music seit wenigen Stunden und der erste Eindruck ist super. Die Uhr ist toll verarbeitet, der Edelstahlring verleiht eine edle Optik und sie ist angenehm leicht zu tragen – fast nicht spürbar! Die Bedienung mit den Tasten ist etwas fummelig, man hat sich hieran jedoch schnell gewöhnt (Beim Laufen ... [číst dále]dürfte die Tastenbedienung auf jeden Fall von Vorteil sein ggü. dem Touchscreen anderer Modelle). In so kurzer Zeit ist es unmöglich, alle Funktionen zu kennen. Es fällt aber auf, dass sehr viele Einstellungen individuell anpassbar sind (Zifferblatt, Widgets, Laufansicht,...), sodass jeder die Uhr individuell an seine Bedürfnisse einstellen kann. Absolut genial ist die SPOTIFY-offline-Funktionalität. Über Garmin Express habe ich die App heruntergeladen und Playlisten synchronisiert. Die Verbindung zu Bluetooth-Kopfhörer (JBL Reflect Mini) und Lautsprecher (Bose Resolve) war in wenigen Sekunden vorhanden und hielt auch über mehrere Meter stand. Mit der Uhr an der Hand und Kopfhörern im Ohr und ohne Smartphone) macht das Laufen richtig Spaß! Beim Display darf man keine Bildauflösung und Farbkontraste eines Smartphones oder einer Apple Watch erwarten. Dafür ist das Display umso stromsparender und in der Sonne sehr gut ablesbar. Die Bildschirmreaktion nach dem Tastendrücken könnte etwas schneller sein, ist aber kein Problem. Fazit zum ersten Eindruck: Super! Wer (ebenso wie ich) den Fokus aufs Laufen legt, von seiner Uhr umfangreiche Informationen erhalten will und Spotify (offline) nutzen möchte, dürfte von dieser Uhr begeistert sein! Ich freue mich darauf, die Uhr ausgiebig durchzutesten. [zobrazit méně]
de od Tanja dne 23.9.2018 5 Varianta: s hudbou
Die Garmin Forerunner 645 Music ist meine erste Laufuhr von Garmin. Ich hatte bisher eine Fitnessuhr von Polar. An die Bedienung muss man sich erst einmal gewöhnen, geht aber schnell und sie ist einfach. Die Funktionen und Auswertungsmöglichkeiten sind sehr vielfältig. Die Farbe des Armbands in Kirschrot ist etwas knal... [číst dále]liger als auf der Abbildung, aber immer noch gut anzusehen. Die Uhr hat einen stolzen Preis, aber ich habe die Investition bisher nicht bereut. [zobrazit méně]
de od Sarah dne 17.9.2018 5 Varianta: bez hudby
Habe die Uhr nun seit etwa vier Wochen in Gebrauch. Bisher bin ich durchweg zufrieden :) Die Musikfunktion ist gut, schade, dass man Musik nicht per Handy übertragen kann. Die Bluetooth-Verbindung ist auch sehr gut, bisher nur etwas Interferenzen, wenn man durch Menschenmassen läuft. Ansonsten nur zu empfehlen. Wenn ... [číst dále]man sich die Lünette genau anschaut sieht man im Licht ein paar kleine Kratzer, diese sind jedoch nur zu sehen, wenn man das Licht drin spiegeln lässt. Kann ich nur empfehlen zu kaufen :) [zobrazit méně]
de od Monika dne 5.9.2018 5 Varianta: bez hudby
Der Garmin Forerunner 645 ist die beste Fitnessuhr die ich bis jetzt hatte. Die Handhabung ist total einfach. Es lassen sich problemlos weitere individuelle Aktivitäten anlegen. Ich habe mir noch den Brustgurt dazu gekauft. So erhalte ich noch genauere Ergebnisse. Ich habe schon einige Garmin und Polar Fitnessuhren aus... [číst dále]probiert und werde jetzt nur noch die Forerunner 645 verwenden. Die Musikfunktion habe ich noch nicht ausprobiert, da ich dafür eher den Walkman benutze. [zobrazit méně]
de od MARCUS dne 11.8.2018 5 Varianta: bez hudby
Garmin Forerunner 645 music. Die Forrunner 645 ist meine 1. Laufuhr und nach 4 Wochen Nutzung bin ich sehr begeistert. Die Bedienung ist nach einer kurzen Eingewöhnungszeit sehr intuitiv. Man kann alles so konfigurieren und einstellen wie man es gerne hätte. Tipps und Anleitungen wie was geht findet man schnell und üb... [číst dále]erall im Netz. Was ich wirklich herausragend finde, ist die Navigation via Minimap und Richtungsanweisungen. Tour planen auf die Uhr übertragen und los gehts? Das sperrige Handy kann zu hause bleiben. Mein Fazit wer gerne Läuft oder Wandert, kommt mit der Forerunner auch in Unbekannten Regionen weiter. [zobrazit méně]
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores
T-Fitness Vám nabízí
 • Evropská jednička v domácím fitness
 • Více než 2.600.000 spokojených zákazníků
 • Více než 6.000 fitness výrobků
 • 78 specializovaných obchodů
 • 75 vlastních servisních techniků
způsoby platby
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
10 největších hitů prodeje za posledních 30 dnů v kategorii Sportovní hodinky
1
Garmin Fenix 5X Plus Sapphire
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
23 309,00 Kč
2
Garmin Forerunner 645
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
10 705,00 Kč
3
Hodinky Garmin Forerunner 35 s GPS
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
5 491,00 Kč
4 253,00 Kč
4
Fitbit Versa
Sportovní hodinky ▸ Fitbit Sportovní hodinky
5 214,00 Kč
5
Sportovní hodinky Garmin GPS fenix 5X Saphir
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
20 590,00 Kč
18 900,00 Kč
6
Hodinky Fitbit Ionic
Fitness náramky ▸ Fitbit Fitness náramky
9 307,00 Kč
7 935,00 Kč
7
Hodinky Garmin Vívomove HR
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
5 489,00 Kč
5 077,00 Kč
8
Běžecké hodinky Polar M200 s GPS
Sportovní hodinky ▸ Polar Sportovní hodinky
4 091,00 Kč
3 704,00 Kč
9
Hodinky Garmin Vivoactive 3
Sportovní hodinky ▸ Garmin Sportovní hodinky
9 057,00 Kč
7 410,00 Kč
10
Běžecké hodinky Polar M430 GPS
Sportovní hodinky ▸ Polar Sportovní hodinky
5 990,00 Kč
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2018
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
naposledy navštívené (1)
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz