Více než 2.741.934 spokojených zákazníků
Evropská jednička v domácím fitness
Důvěřujte našim zákazníkům.
Aktuálně ohodnoceno 65.611 výrobků
crosstrainer
Koupit

Horizon Fitness Crossové trenažéry


u evropské jedničky v domácím fitness

Crossové trenažéry jsou ideální pro trénink celého těla, pro redukci váhy a zlepšení kondice. Crossové trenažéry zároveň šetří při tréninku klouby uživatele.

 • Cena
 • Kvalita pohybu
 • Tréninková plocha
 • Druh použití
 • Intenzita

Cena

Prosím zvolte požadované rozmezí cen.

Cenová stupnice

Cenové rozmezí

10955 30172
Vymazat filtr

Kvalita pohybu

Kvalita pohybu crossového trenažéru je rozhodující pro příjemný pocit při tréninku. Crossové trenažéry s vysokou kvalitou pohybu jsou např. tišší a běží rovnoměrněji. Pro kvalitu pohybu crossového trenažéru jsou rozhodující setrvačník, převodový poměr, kuličková ložiska, kvalita materiálu a zpracování.

Kvalita pohybu

Vymazat filtr

Tréninková plocha

Crossový trenažér si zvolte podle instalační plochy, která je k dispozici.

Spotřeba místa (délka)

Vymazat filtr

Druh použití

K druhu použití patří např. intenzita, délka a četnost použití. Pro posilovny jsou vhodné jen crossové trenažéry, které jsou označené jako profesionální. Kromě toho jsou tyto stroje optimální i pro intenzivní domácí používání, neboť mají nejlepší kvalitu materiálu a zpracování i stabilitu a životnost.

Poloprofesionální crossové trenažéry se hodí pro ambiciózní domácí sportovce. Díky vysoké zatížitelnosti, snadnému ovládání a pohybu šetřícímu klouby jsou používány i v hotelích, spolcích, firemních posilovnách a v terepeutickém oboru.

použití

Vymazat filtr

Intenzita

Některé crossové trenažéry z našeho sortimentu jsou speciálne koncipovány na vysokou zátěž. Crossové trenažéry s vysokou zatížitelností jsou velmi vhodné i pro ambiciózní domácí sportovce, neboť jsou zvlášť stabilní a mají kvalitní zpracování.

Průměrná doba tréninku za týden

Vymazat filtr
Tobi
Nákup fitness strojů s jistotou
Údaje Vaší objednávky jsou chráněné a zakódované 256bitovým-SSL
78x v Evropě vyhledání pobočky
stores

Zakoupit zboží z kategorie Horizon Fitness Crossové trenažéry

Horizon Fitness nabízí široký sortiment v oblasti crossových trenažérů. Tato značka se vyznačuje celosvětově úspěšnou kvalitou v oblasti domácího fitnessu. Díky velmi dobré kvalitě crossových trenažérů série Syros si získají důvěru i začátečníci. Kdo upřednostňuje pestřejší trénink, nabízí Vám Horizon řadu Andes. V této řadě je vítězem testu crossový trenažér Andes 7i. číst dále down
Třídění
Počet výrobků na straně:
zobrazení
Strana
T-Fitness důkladně testuje každý fitness stroj. Posléze náš tým, skládající se ze sportovních vědců, výkonných sportovců a servisních techniků s dlouholetými zkušenostmi, hodnotí výrobky v různých kategoriích. Díky testovacímu posudku od společnosti T-Fitness můžete snadno porovnávat výrobky a najít si správný stroj pro trénink.
Vybavení crossového trenažéru zahrnuje jednotku setrvačníku, brzdný systém, tréninkový počítač (displej, programy atd.) a speciální součásti jako transportní kolečka, plochy pro odkládání knih atd. Díky dobrému vybavení je trénink variabilnější a komfortnější. Měření tepu zefektivní Váš trénink.
Inovace se řadí mezi speciální oblast firmy T-Fitness, kterou posuzujeme ve výsledcích testů crossových trenažérů. Zde hodnotíme pouze takové fitness stroje, které se vyznačují technickými novinkami a vylepšeními, které jsou důležité pro další vývoj crossových trenažérů. Čím vyšší ohodnocení crossový trenažér má, tím je i pokročilejší jeho vývoj!
Setrvačná jednotka se skládá ze setrvačníku, středového a kuličkového ložiska atd. Má mimořádný význam pro plynulý chod. K plynulému chodu navíc přispívá převodový poměr a délka a šířka kroku v souhře s výškou. Pokud má crossový trenažér dobrý plynulý chod, je trénink zvlášť šetrný ke kloubům. Značně se zvýší i aktivita svalů.
Stabilita crossového trenažéru je zajištěna solidními patkami, hmotností stroje a odolnou rámovou konstrukcí. Stabilní crossový trenažér má dlouhou životnost, lze ho vysoce zatížit, ale nabízí i stabilitu během tréninkových jednotek, při kterých se uživatel pořádně zapotí.
Počet výrobků na straně:
Strana
Horizon Fitness nabízí široký sortiment kvalitních crossových a eliptických trenažérů. Crossové trenažéry značky Horizon nabízí při tréninku vysoký stupeň pohodlí, vylepšené technologie a prvotřídní kvalitní zpracování. Kromě kvalitní konstrukce rámu a eliptického pohybu zaručuje dostatek zábavy a více motivace do tréninku dostatek programů a nejrůznější doplňky.

Řada Syros

Crossové trenažéry Horizon Fitness řady Syros jsou nabízeny ve skvělém poměru cena/výkon, a tím pádem jsou vhodné pro začátečníky. Model Syros Pro se ideálně hodí pro návrat do kardio tréninku. Rovněž zkušení uživatelé profitují z 23 kg setrvačníku, který zajišťuje plynulý a příjemný pohyb.

Řada Andes

Crossové trenažéry řady Andes se pyšní pohodlným a sklopným rámem. Sklopný systém FEATHERlight kombinuje stabilitu a zároveň přináší řešení v případě úspory místa. Hydraulický mechanismus zvedá/spouští snadno kolejnice a ulehčuje jeho umístění v bytě.

Nepatrná vzdálenost pedálů (Q-faktor ), méně než <10 cm je důležitým hlediskem řady Andes. Přináší tu výhodu, že umožní přizpůsobení se přirozenému pohybu.

Všechny stroje řady Andes jsou vybaveny pedály (APS), které umožňují dynamický pohyb. Pohyblivé pedály s pogumovanou nášlapnou plochou se přizpůsobí pozici nohy uživatele a podpoří tak jemný eliptický pohyb.

Andes 7i patří k nejlepším eliptickým trenažérům firmy Horizon. Andes 7i oceněn jedničkou („velmi dobrý“ s 92,8%) magazínem ETM, zabývajícím se testováním, ve vydání 11/2014, pro svou ergonomii a kvalitní výbavu. Elite E4000 Eliptický trenažér E4000 je výjimečným modelem, který byl navržen speciálně pro náročné sportovce. Model Elite E4000 má rovně ž pedály blízko <10 cm, nízký nástup a skvělou pozici rukojetí. Díky těmto vlastnostem nabízí Elite E4000 ergonomii, kterou uživatel ocení při účinném tréninku v pohodlí domova. Elite E4000 se pyšní masivními a ergonomickými rámy, kvalitní konzolí se 14 programy, které nabídnou uživateli pořádnou výzvu.

Chybí Vám motivace do cvičení? U jednotlivých modelů nabízí firma Horizon Fitness nespočet zábavných prvků, ale i programů. Se základními programy a díky mnohému dalšímu mohou uživatelé sledovat svůj výkon, pokroky a tím si přizpůsobit cvičení dle svých představ. Crossové/eliptické trenažéry, které jsou označeny “Passport Ready” umožňují fungování s jedinečným Passport Media Player. Passport Media Player je nabízen jako volitelné příslušenství, díky kterému bude mít uživatel možnost zdolávat přes televizi reálně nafilmované trasy.
T-Fitness
Evropská jednička v domácím fitness
 • 48x v NěmeckoAugsburg, Berlín, Bielefeld, Bochum, Bonn, Bottrop, Braunschweig, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Duisburg, Essen, Frankfurt, Freiburg, Göttingen, Hamburk, Hannover, Karlsruhe, Kassel, Kiel, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Lübeck, Mannheim, Mnichov, Münster, Norimberk, Saarbrücken, Schleswig, Stuttgart, Wiesbaden, Würzburg
 • 11x Velká BritánieAberdeen, Batley, Camberley, Edinburgh, Glasgow, Londýn, Manchester, Newcastle, Nottingham
 • 6x RakouskoŠtýrský Hradec, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg, Vídeň
 • 6x v NizozemíAmsterdam, Bodegraven, Haag, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam
 • 3x ŠvýcarskoBern, Lausanne, Curych
 • 2x BelgieAntverpy, Brusel
 • DánskoKodaň
 • PolskoVaršava
T-Fitness Novinky
Získejte nyní 270,00 Kč poukázka*
* Lze uplatnit při nákupu od 1 350,00 Kč
Evropská jednička v domácím fitness interaktivně
Najdete nás na Facebooku, Google+ a Co.
 • Facebook
 • YouTube
způsoby platby
 • Paypal
 • PayU
 • VISA
 • Master Card
 • Dobírka
 • Platba předem
Partneři pro přepravu zásilek
 • DHL
 • UPS
 • FedEx
 • Spedice
© Sport-Tiedje GmbH 1984 - 2019
1) Jen při platbě PayPal, Dobírka, Kreditní karta, PayU.
Jsme tu pro Vás
78x v Evropě
Storemap
T-Fitness
228 885 842
info@t-fitness.cz